|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri vodni čistilnik - sesalec
6.11.2006 14:38:08   
zrak
Rabim pomoč .. od tolikih sesalcev ne vem za katerega se odločit.
Želela bi vodnega tudi za čistit.. Imamo zelo veliko stanovanje in bi rada posesala in ga hkrati tudi umila..še posebno prah in smeti med ploščicami..
Gledala sem Igea Practic ob batagela.... kaj pravite ? Ga ima katera? ali mi priporočate katerega drugega. Za 1x sem se osredotočila na tega..
Hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
6.11.2006 14:53:40   
piščanc
jaz sem se odločala med igeo in valom (oba batagel). po predstavitvi sem se odločila za val-a, ker je cenejši, ima pa enake lastnosti oz. je močnejši. ima samo en set cevi, kar je meni boljše.
z njim sem zelo zadovoljna in priporočam nakup

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
6.11.2006 15:03:53   
Jančika_
Jaz imam Igeo Practic in sem zelo zadovoljna. Perem z njo bolj malo, ker imamo majno stanovanje, ampak pri pobruhanem jogiju sem pa strašno vesela, da je pri hišiuser posted image . Od začetka so mi šli malo na jetra vsi kabli in cevi, ampak ko pogruntaš sistem, je kul. 

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
6.11.2006 15:53:31   
dulcinea
Pa ima kateri od teh dveh modelov filter HEPA? Pa kolk približno staneta?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
6.11.2006 22:30:48   
Laubica
Jaz imam pa Delfina in sem tudi zelo zadovoljna

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
6.11.2006 23:11:20   
sneška_
Mi dva sva kupila sesalec gorenje vodni in sva zadovoljna zelo  Močno ga priporočam pa mislim da je nekje zdaj bil v akciji 40000 sit drugač je 1800 w in res dobro dela

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
7.11.2006 7:57:38   
zrak
Ogea practic stane 130.000.,00 sit je pa v akciji, sicer je bil 160.000,00.

Maja tvoj je vodni sesalec ni pa čistilec...

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
7.11.2006 8:02:59   
1Tanya
Če te zanima nakup rabljenega Igea Practic se mi javi na zasebno,  ker pri nas v službi prodajamo enega, ki je bil 2x uporabljen, zdej nam pa plac zavzema. Razlog, da ga ne uporabljamo pa je, da smo se odločili za čistilni servis. Cena pa ugodna!

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
7.11.2006 8:47:44   
sneška_
Zdaj pa še ne vem kaj je razlika v tem da je sesalec hkrati pa ni čistilec.Z njim pomijem in ploščice in okna in pohištvo ker ima vse dele pa tudi posode kje stavim in čistilo in vodo .A bo katera tako dobra pa mi razloži razliko.?  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
7.11.2006 9:24:26   
zrak
na hitro:

vodni sesalec: ima vodo in tam noter spravlja prah, ne čisti z vodo , kar pomeni, da iz sesalca ne gre voda, ampak sesa na suho, prah pa gre v vodo..

vodni čistilec: gre tudi voda in čistilo ven, tako da so tla prvo mokra potem pa suha..

to je na hitro..user posted image

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
7.11.2006 10:11:43   
sneška_
Zrak
pa takšnega imam  sesalec čistilec.Gre voda iz sesalnika ven pa je tla mokro pa pol posesa vodo. Lahko  pa gre samo čistilo ven  ali pa kombinirano in voda in čistilo.Meni gaje preporičil  moj svak ki dela v Gorenju .Bil je 60.000 zdaj je v akciji . Ma da vidiš kako gre voda ven  ampak kako pa sesa.Tepihe oprem z vodo pol pa posušim  z istim sesalcem. 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
7.11.2006 13:17:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
7.11.2006 13:24:24   
sneška_
Neptun Plus Gorenje   1800w

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri vodni čistilnik - sesalec
13.11.2006 14:56:02   
tanja75
Jaz imam Igeo, sam nisem zadovoljna. Če bi se odločala še 1x bi kupla malo boljši navaden sesalec.  Tudi jaz sem bila navdušena kako bom na hitro vse posesal in še oprala. Vendar imam dve etaži, tako,da ga prenašam po stopnicah, kar ni lahko, saj je kar težek in neroden. Po končanem delu moreš vse oprat od a do ž, ta čas pa bi porabla za brisanje z viledo na nastavku. Tako, da na času ne prišparaš prav nič.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?