|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Eh...
17.11.2006 15:42:14   
Pupica
Ej Zarica, sam lunca je bla. Sem tut jaz mogla povedat, kar mi je ležalo na dušiuser posted image Sam jaz vse povem v obraz. Jebi ga vohrna gorenjsa, pa se mi ne da za take oslarije telefon plačevatuser posted image user posted image No čeprov 170 km...hm..ne vem če ne bi tut jaz kar po telefonu "dala konc" taščiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Eh...
17.11.2006 18:11:03   
NENAJANI
Zara, nič sekirat!!!!
Če bi ti vedela kakšne meni (in okrog drugim) bluzi moja tašča, bi se ti zdela tale tvoja zgodbica še lepa!!!!user posted image
Nič se ne obremenjuj TAŠČA BO VEDNO TAŠČA!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Raje sama pri sebi prisezi, da ti ne boš takšna, kot pa da se obremenjuješ z eno staro kokoško, ki jo vidiš 3x na leto (za tolažbo: jaz jo vidim vsaj 3x na teden!!!!user posted image user posted image   )


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Eh...
18.11.2006 11:26:49   
domci
blagor tebi da jo maš 170km stran jaz z mojo taščo tud ne govorim ampak se mi je pa spravla na sineka njenga zlatga in ga skoz ščuva proti meni skratka jaz sem najgrša najslabša...
pa pustimo to skratka bila sem teden dni po porodu pa je kar nenajavljena hodila če je otroček spal ga je vzdignila dobro premečkala ko je začel jokat mi ga je porinila v roke in že je ni bilo več za piko na i pa mi je enkrat prišla na vrata ob 21.30 ma pol mi je pa film poču

no in tako se je zdaj ta user posted image spravu na svojga sinčka situacija pa je ratala tako nevzdržna da mislim da dolgo ne bom več zdržala saj sinek drži s svojo user posted image mamico in ne z mano tako da verjemi da sploh nimaš tako velikih problemov te tašče so itak zmaji taki da jih je za iskat meni gre kar na kozlanje ko pomislim na mojo fuj primitivka
vse bi dala da bi se lahko te tašče z radirko pobrisalo

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Eh...
18.11.2006 12:24:36   
Nixxon
Kake izjave mate ene, tako posploševati. Jao.

Meni se vedno bolj zdi da je avtorica teme ena tistih ki mislijo da imajo zmeraj prav in vsi ki mislijo drugače nimajo pojma in trdi da se ji j*be za mnenje drugih.

Daj mi povej nekaj: Kako bo sedaj izgledal vaš obisk pri tašči oziroma taščin obisk pri vas? Glede na to da je ne boš odrekala otroku. Kaj misliš da je tvoj otrok tako glup da ne bo pogruntal da tukaj nekaj ne štima? Da se ti pa njegova babica držita ena na drugo?

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Eh...
18.11.2006 13:00:19   
CatJa
 
Ja, lahk se vprašaš tudi obratno: otrok tudi ni tako glup, da ne bo opazil, kako njegova babica v nič daje njegovo mamico. A ne?

In če že misliš kako si Zara misli, da mora imet zmeraj prav, se ti ne zdi, da bi lahk bila tudi ena babica, ki ima že nekaj kilometrine za sabo, mal bolj pametna. Al se ji oprosti, ker ji je že mal starost stopla v glavo? Ne vem, mogoče ste nekateri res še iz tistega stoletja, ko je blo treba dat ta starim vse prav in vse požret.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Eh...
18.11.2006 13:54:34   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon
Kake izjave mate ene, tako posploševati. Jao.

Meni se vedno bolj zdi da je avtorica teme ena tistih ki mislijo da imajo zmeraj prav in vsi ki mislijo drugače nimajo pojma in trdi da se ji j*be za mnenje drugih.

Slabo se ti zdi, Nixxon. Pa še mojih postov ne bereš dobro. Sicer pa blagor tebi, k si "picture perfect". Obiski bodo pa izgledali tako, kot do zdaj. Pride, pobaše Zaro in jo odpelje. Te še kaj zanima? Kje spi mogoče?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Eh...
18.11.2006 16:51:21   
Gina
Ne, ne, ljudje, ne se kregat. user posted image  Poglej, zara, jaz mislim, da je nepotrebno se sekirat in resno vzeti vse skupaj iz enega samega razloga. Če grem od začetka. Babica je rekla nekaj. Jaz se v tem primeru vprašam ali je to res ali ne. Če je res, npr. da res ne bi futrala bejbe, bi si jaz rekla ok, res je, moram se bolj potrudit. Če pa je odgovor ne, nima prav, ok futram bejbo, pa če sem jaz zihr v to, kaj hudiča me potem moti, če ona misli drugače? Problem nastane, ko si v glavi začneš slikat vse mogoče. Npr. mogče si ob tem misliš: "Packa grda, kako si more sploh mislit, d jo slabo futram, pa toliko energije vlagam v to! Kako more biti tako nesramna, pa da še reče kaj takega! Matr je debilna! " V resnici tisti hip začneš dvomit, če si dobra mama ali ne. Začne te žret, da ona tako misli. Ampak žret te začne, ker se zraven sprašuješ, če pa mogoče le nima prav, če mogoče le nisi vsega naredila za to, da mala dosti ali ne dosti je, pa začneš obsojat njo, ker ne ceni tvojega truda, ker se ne briga za vas sploh kaj delate, pa daje take izjave. A ni res? Če bi ti vzela kot dejstvo, da smo ljudje različni, da se kdo pač kdaj zmoti in kaj potem? Kaj je potem, če ona misli, da mala premalo je? V tem ni nikakršnega problema, pač misli.So what? Če bi mislila, da tebi roka manjka, bi se ji smejala, ker jasno vidiš pred sabo svojo roko. Če pa reče, da nekaj narobe delaš, pa tega ne vidiš jasno, in se jeziš, ker ji tega ne moreš dokazat. Pa kaj potem, če ona drugače misli? To ne pomeni netolerirat ali tolerirat, požret ali ne požret, to pomeni izključno in samo razumet, da nekdo pač drugače misli, da ima pravico drugače mislit, da je vseeno, če drugače misli, da zato ne bo svet nič drugačen in da ti dol visi, če drugače misli, da se še vedno zavedaš, da si naredila vse, kar je v tvoji moči in da ti roka ne manjka. Razumeš razliko med sekirat se navznoter in se zraven žret(beri požret), in med sprejet, da je pač taka in se neobremenjevat z njenimi mislimi? Spremenit jih itak ne boš mogla. Najmanj pa tako, da se zdaj sekiraš in umakneš. V resnici te reči rešimo v glavnem pri sebi, v svoji glavi. No, če seveda rešit hočemo, če hočemo sebe obvarovat sekiranja in napačnega razmišljanja in obremenjevanja. To pa je bistvo, a ne. NI bistvo tašča, bistvo si ti in tvoje življenje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Eh...
18.11.2006 18:06:52   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ne, ne, ljudje, ne se kregat. user posted image  Poglej, zara, jaz mislim, da je nepotrebno se sekirat in resno vzeti vse skupaj iz enega samega razloga. Če grem od začetka. Babica je rekla nekaj. Jaz se v tem primeru vprašam ali je to res ali ne. Če je res, npr. da res ne bi futrala bejbe, bi si jaz rekla ok, res je, moram se bolj potrudit. Če pa je odgovor ne, nima prav, ok futram bejbo, pa če sem jaz zihr v to, kaj hudiča me potem moti, če ona misli drugače? Problem nastane, ko si v glavi začneš slikat vse mogoče. Npr. mogče si ob tem misliš: "Packa grda, kako si more sploh mislit, d jo slabo futram, pa toliko energije vlagam v to! Kako more biti tako nesramna, pa da še reče kaj takega! Matr je debilna! " V resnici tisti hip začneš dvomit, če si dobra mama ali ne. Začne te žret, da ona tako misli. Ampak žret te začne, ker se zraven sprašuješ, če pa mogoče le nima prav, če mogoče le nisi vsega naredila za to, da mala dosti ali ne dosti je, pa začneš obsojat njo, ker ne ceni tvojega truda, ker se ne briga za vas sploh kaj delate, pa daje take izjave. A ni res? Če bi ti vzela kot dejstvo, da smo ljudje različni, da se kdo pač kdaj zmoti in kaj potem? Kaj je potem, če ona misli, da mala premalo je? V tem ni nikakršnega problema, pač misli.So what? Če bi mislila, da tebi roka manjka, bi se ji smejala, ker jasno vidiš pred sabo svojo roko. Če pa reče, da nekaj narobe delaš, pa tega ne vidiš jasno, in se jeziš, ker ji tega ne moreš dokazat. Pa kaj potem, če ona drugače misli? To ne pomeni netolerirat ali tolerirat, požret ali ne požret, to pomeni izključno in samo razumet, da nekdo pač drugače misli, da ima pravico drugače mislit, da je vseeno, če drugače misli, da zato ne bo svet nič drugačen in da ti dol visi, če drugače misli, da se še vedno zavedaš, da si naredila vse, kar je v tvoji moči in da ti roka ne manjka. Razumeš razliko med sekirat se navznoter in se zraven žret(beri požret), in med sprejet, da je pač taka in se neobremenjevat z njenimi mislimi? Spremenit jih itak ne boš mogla. Najmanj pa tako, da se zdaj sekiraš in umakneš. V resnici te reči rešimo v glavnem pri sebi, v svoji glavi. No, če seveda rešit hočemo, če hočemo sebe obvarovat sekiranja in napačnega razmišljanja in obremenjevanja. To pa je bistvo, a ne. NI bistvo tašča, bistvo si ti in tvoje življenje.

Gina, nisem bila jezna, ampak žalostna. Sem napisala v prvem postu. Žalostna pa zato, ker je tašča tip človeka, ki ne zna odnehat.  In ne, niti enkrat nisem pomislila, da nisem naredila vsega, da bi več jedla. Zaradi njene izjave sigurno ne. Te pa čisto razumem, kaj hočeš povedat.



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Eh...
20.11.2006 10:44:21   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon
Kake izjave mate ene, tako posploševati. Jao.

Meni se vedno bolj zdi da je avtorica teme ena tistih ki mislijo da imajo zmeraj prav in vsi ki mislijo drugače nimajo pojma in trdi da se ji j*be za mnenje drugih.

Slabo se ti zdi, Nixxon. Pa še mojih postov ne bereš dobro. Sicer pa blagor tebi, k si "picture perfect". Obiski bodo pa izgledali tako, kot do zdaj. Pride, pobaše Zaro in jo odpelje. Te še kaj zanima? Kje spi mogoče?


Zanimivo, hit a nerve, did I? Nisem nikjer pisal o sebi, tako da tale "odgovor" z napadom name je totalno neumesen. Morda edina "obramba" (zaradi kakršnegakoli razloga že misliš da jo potrebuješ)?

Gre se za to, da človek na tem forumu o določenih stvareh dobi zanimiv vtis. En od teh je (posplošeno, čeprav jih je kar nekaj tukaj takih s takim mišljenjem) ideja, da so avtomatsko vse tašče zmaji, smotane, zafrustrirane stare babe ki nimajo pojma o vzgoji otrok v 21tem stoletju. Približno tako posploševanje kot če bi napisal "babe nimajo pojma kako se vozi avto".

Kaj pa prepad generacij, drugačno okolje in obdobje življenja,...? Sem prepričan da niste ve ali vaša generacija izumila fenomen "tašča=zmaj", ampak mnoooge generacije pred vami. Torej so tudi vaše tašče najbrž podobno mislile kakih 30+- let nazaj. Prav tako le-te o svojih taščah itd. Sedaj pomislite drugače: čez 20-25 let boste ve tiste tečne, zafrustrirane stare vešče ki nimajo pojma. How will you feel? Ste še prepričane tako same vase in svojo vzgojo? Takrat očitno (če velja sedaj bo res tudi pol) boste neprimerne kot vzgojiteljice prihodnih generacij, po besedah takratne generacije, ki bo vedela kako vzgajati (v tem primeru moža/žene vašega otroka). Kdo ima torej prav?

In če gledaš še malo drugače: tašča torej nima pojma, kaj pa vaša mati? Vašemu možu (ali ženi) je tašča (=zmaj?). Vas je kdaj kaj pametnega naučila o otrocih, vzgoji, življenju,...? Torej tašče le imajo nekaj pojma o teh stvareh, kajne?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Eh...
20.11.2006 12:04:37   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon
En od teh je (posplošeno, čeprav jih je kar nekaj tukaj takih s takim mišljenjem) ideja, da so avtomatsko vse tašče zmaji, smotane, zafrustrirane stare babe ki nimajo pojma o vzgoji otrok v 21tem stoletju.

Nikjer nisem tega napisala, zato ne napihuj zadeve. Poznam nekaj prav super tašč in jim lahko samo ploskam. Ampak zdaj sem pač prišla do točke, ko ji ne morem več spregledat in sem se pač odločila, da je čas za spremembe. Sicer pa... stvari se vedno spreminjejo, rastejo, se razvijajo in preoblikujejo v nekaj novega. Včasih četudi si želimo, da bi stvari ostale take kot so, to ni mogoče.

Glede "generacijskih prepadov" se pa strinjam s tem, da nikoli nisi čisto prepričan v pravilnost vzgoje. To pokažejo leta. In res je, da se moderna družba preoblikuje hitreje kot kadarkoli prej. Mislim pa, da generacijski prepad nima nobene veze z njeno izjavo. Ali pač?


lp


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Eh...
20.11.2006 13:43:44   
Micy
Tehnofil, beri mi iz ustnic. NIKJER NE PIŠE, da male ne bo smela videt. JST prekinjam stike z njo, nikakor pa Zara. A štekaš? In še 1x posebej zate in tiste ki ne znajo brat - to se je nabiralo že 15 let? Got it? In ja, zamer je veliko. In če ti pripravljen do konca življenja prenašat sranja ostalih družinskih članov, maš prav - svet je res v qrcu!

Sicer pa taki k imate dobre taščice itak ne boste razumeli.


A še kdo kej ne razume.

Jest hvala bogu nimam problemov s taščo imam pa jih s tastom, dolga zgodba se mi je ne da razlagat.

Sam tole. Primer kaj se meni dogaja s tastom:
otrok ravno kar jedel, sit da komaj diha, pride on in mu že rine v usta napolitanke, seveda mala godrnja ker ji ne paše on apa začn erint mandarino, ki je pri devetih mesecih otrok zelo težko je, vglavnem cuza vn sok in je vse rumena in mokra, zaradi tega  jo marom najman 4x na dan preoblečt,

Parkat sem že znorela nanj a kaj ko me ne jamlje resno, se mi nasmeje in gre, ne vem kaj bo ko mi bo resnično počil film.

porine ji v usta vse kar je on, kar mi gre blazno na živce

Tko da zara sem s tabo in vrjamem kako se počutiš sploh pa ko se to nabira in nabira!!!

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Eh...
21.11.2006 10:19:35   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nikjer nisem tega napisala, zato ne napihuj zadeve.


Kot sem napisal se gre za splošen vtis ko človek bere take teme.

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mislim pa, da generacijski prepad nima nobene veze z njeno izjavo. Ali pač?


Ne. Dejstvo je da sta oba (tudi njen mož) VSAJ malo smotana, če je njun pes lahko pr bajt, tvoj pa ne.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Eh...
21.11.2006 16:25:26   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon
Ne. Dejstvo je da sta oba (tudi njen mož) VSAJ malo smotana, če je njun pes lahko pr bajt, tvoj pa ne.

Mal sem zmedena... Kakšen pes? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Eh...
21.11.2006 16:28:52   
Anonimen
user posted image  Taščin in tastov pes a ne? Se mi zdi,da si napisala,da onadva pa lahko imata user posted image  in da tudi pri tebi kdaj lužco naredi.Je tako,ali sem jaz vse zbrkala?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Eh...
21.11.2006 16:29:31   
Disney
Men se zdi,da je Nixxon temo falil.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Eh...
21.11.2006 16:34:51   
Anonimen
user posted image  Joooojj se opravičujem.Oba sva zbrkala,jaz in nixxon.On je mislil odgovoriti Tassy ali kaj je že,jaz sem pa na njegovo vprašanje,potem sem pa videla,da je to Zara.Se opravičujem Zara.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Eh...
21.11.2006 16:41:26   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mekeke
user posted image  Joooojj se opravičujem.Oba sva zbrkala,jaz in nixxon.On je mislil odgovoriti Tassy ali kaj je že,jaz sem pa na njegovo vprašanje,potem sem pa videla,da je to Zara.Se opravičujem Zara.

NP. user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Eh...
22.11.2006 9:24:23   
Nixxon
user posted image Dejte še men razložit ker mi na blond vleče.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Eh...
22.11.2006 9:31:18   
Anonimen
user posted image  Ti si mislil/a odgovorit Tassy o tem,zakaj imata tast in tašča lahko kužka,oni(Tassy)pa ne.Ta odgovor pa ni dobila Tassy,ampak Zara.Jaz sem pa prebrala tvoj odgovor in sem še dodala,vendar spet Zari,namesto Tassy.Je zdaj bolj jasno?Če ni se bo treba pofarbat user posted image user posted image user posted image
P.S. Zari sem se že opravičila:

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Eh...
22.11.2006 9:37:45   
Nixxon
user posted image Jao meni. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Eh...
22.11.2006 11:58:58   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Tehnofil, beri mi iz ustnic. NIKJER NE PIŠE, da male ne bo smela videt.


Kaj pa potem tu piše?

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Zaro bo vidla samo še kadar bom jst dobre volje.


Saj verjame, da si v jezi tako reagirala apmak sama reakcija je vseeno popolnoma neprimerna.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?