|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kriza
18.12.2006 8:53:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Lej on je bil na zabavi.. tam mu je bila marsikatera vsec.. vsaka je bila bolj prijazna od tebe.. lepsa od tebe.. pa ceprav debelejsa.. z vsako bi bilo lepse preziveti noc.. kot s tabo.. in ko pridee domov.. mora biti tiho o tem.. in ziveti v svojem svetu..


A ne bi bilo boljs.. ce bi lahko prisel domov.. in ti navduseno povedal.. da je videl full lepo bejbiko.. da sta se pogovarjala.. da si jo je pozelel.. ampak ker ve, da ima doma angela

Punce.. probite enkrat stvari obrnit na glavo.. pozabte na svoj EGO in ponos.. ker niste edine bejbe v nasih glavah.,. in nikol.. prav zares nikoli ne boste.. probite bit malo.. vsaj malo realne.. in boste vidle..

Lepo ga poglej.. spremeni odnos do njega.. in prosim pri tem drzi gobcek.. ker nam se bo enega lepega dne.. sfuzlalo od teh vasih idiotskih pogovorov..



Glede tega, kar si napiso ti rade volje povem, da si en idiotski tip, trdiš neke gluposti, pa kaj si prebral kaj pišeš???? Pišeš ko da si neki potrebnež nekega norega seksa. Na sliki vidim,da je eno dekle.. Res bogo dekle user posted image Se mi smili, ko ji govoriš, kako je ona bejbika dobra, da bi jo pofuko...
Je meni punca na začetku zveze govorila, kako je ta tip dober da bi rada probala z njim in tko vendar ne bo, kr ljubi mene... Samo... Ni prijeten občutek a veš. Da bi tebi punca tvoja lapala kolk ji je tale pa tisti všeč, bi se ti sfučkalo totalno... Res nisi pri sebi, si pa želim da takrat ko si pisal tale post, si bil malo vlit... Da ni tvoje mnenje takšno.. Ker spravljaš nas moške v slab glas res.. SAMO!! Nismo vsi fantje isti.. Meni je všeč samo moje dekle.. Po postavi, faci, pameti, notranjosti... Kaj bi gledal druge babe, pa neke striptizete če imam svojo punco tu!! Vidim pa, da ti res neveš kaj je ljubezen! Polek tega pa: SO PUNCE EDINI PRI NEKATERIH MOŠKIH V GLAVI!! Če tebi ne, si pravi odutnež, potrebnež.. Oprosti izrazu, vendar je res.. Tu se delaš nekega glavnega moškega, vendar nisi.. Se prijavljajo drugi tipi, da povejo, da to kar pišeš NE DRŽI ZA VSAKEGA!!! NITI ZAME!!! Skuliraj se ded




Bravo, tako se govori.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Kriza
18.12.2006 9:27:38   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Lej on je bil na zabavi.. tam mu je bila marsikatera vsec.. vsaka je bila bolj prijazna od tebe.. lepsa od tebe.. pa ceprav debelejsa.. z vsako bi bilo lepse preziveti noc.. kot s tabo.. in ko pridee domov.. mora biti tiho o tem.. in ziveti v svojem svetu..


A ne bi bilo boljs.. ce bi lahko prisel domov.. in ti navduseno povedal.. da je videl full lepo bejbiko.. da sta se pogovarjala.. da si jo je pozelel.. ampak ker ve, da ima doma angela

Punce.. probite enkrat stvari obrnit na glavo.. pozabte na svoj EGO in ponos.. ker niste edine bejbe v nasih glavah.,. in nikol.. prav zares nikoli ne boste.. probite bit malo.. vsaj malo realne.. in boste vidle..

Lepo ga poglej.. spremeni odnos do njega.. in prosim pri tem drzi gobcek.. ker nam se bo enega lepega dne.. sfuzlalo od teh vasih idiotskih pogovorov..



Glede tega, kar si napiso ti rade volje povem, da si en idiotski tip, trdiš neke gluposti, pa kaj si prebral kaj pišeš???? Pišeš ko da si neki potrebnež nekega norega seksa. Na sliki vidim,da je eno dekle.. Res bogo dekle user posted image Se mi smili, ko ji govoriš, kako je ona bejbika dobra, da bi jo pofuko...
Je meni punca na začetku zveze govorila, kako je ta tip dober da bi rada probala z njim in tko vendar ne bo, kr ljubi mene... Samo... Ni prijeten občutek a veš. Da bi tebi punca tvoja lapala kolk ji je tale pa tisti všeč, bi se ti sfučkalo totalno... Res nisi pri sebi, si pa želim da takrat ko si pisal tale post, si bil malo vlit... Da ni tvoje mnenje takšno.. Ker spravljaš nas moške v slab glas res.. SAMO!! Nismo vsi fantje isti.. Meni je všeč samo moje dekle.. Po postavi, faci, pameti, notranjosti... Kaj bi gledal druge babe, pa neke striptizete če imam svojo punco tu!! Vidim pa, da ti res neveš kaj je ljubezen! Polek tega pa: SO PUNCE EDINI PRI NEKATERIH MOŠKIH V GLAVI!! Če tebi ne, si pravi odutnež, potrebnež.. Oprosti izrazu, vendar je res.. Tu se delaš nekega glavnega moškega, vendar nisi.. Se prijavljajo drugi tipi, da povejo, da to kar pišeš NE DRŽI ZA VSAKEGA!!! NITI ZAME!!! Skuliraj se ded



S Tjazyem se ne strinjam vedno, oziroma skoraj nikoli, sam on ima vsaj jajca zadeve pisat neanonimno, kar se zate ravno ne more rečt. Nisi ravno dober zgled za moškega, ker pišeš v stilu opravljive babnice, ki si ne upa pokazati obraza.

Kar se pa Ljubezni tiče... a ti pa veš, kaj je ljubezen? Če veš, razsvetli nas nevedneže, ki pogledamo še za kako drugo ritjo poleg ženine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Kriza
18.12.2006 9:42:06   
Anonimen
 
Nives a nis nekoc rekla, da ti je ta forum vsec, ker je na "nivoju"?? user posted image user posted image


Cist na kratko... 

Anonimna je rekla, da je sel njen tip,.... ki je zdej blazno popoln kar naenkrat user posted image  ...  sam na zabavo, kjer je bilo veliko smaskih deklet in da zadnje case veliko gleda za drugimi..

Pisal sem iz tega aspekta.. dalje.. kako se to zgodi.. zakaj..  in kako se potem to vse dogaja na skrivaj, kar pa niti slucjano ne bi bilo nujno..

Kaj mene zdej te oslariej brigajo, ki jih tuki citirate in obracate in prevajate.. in se na tisoc in en nacin ukvarjate z njimi..
Sej.. zaradi mene lahko.. samo pri tem spustite ime "Tjazy".. to pac debatirajte v svojem imenu naprej..

jaz vem kaj sem napisal in kaj sem hotel s tem povedat.. Cist mozno, da sem pisal povrsno in se je dalo razumeti tudi drugace,.. pa kaj?  In sploh niti pod razno ni nujno, da se kdo z mano strinja.. povejte pac svoje mnenje.. ne pa skoz citirat mojga in ga obracat tako in drugace..
Ni mi potrebno biti popoln.. in se delat popolnega.. in tuki igrat nekega svetnika.. ker v koncni fazi smo vsi pod kozo krvavi.. in v dolocenih situacijah v laifu.. se zgodi tako, da ti spodnese cist vse.. o cemer si lahko 5 let govoru in bil preprican v tisto.. in nimas popolnoma nobenga nadzora nad tem..
Lahko mi nekdo naklada kar hoce.. in mu bom reku.. JA.. tako je zdaj.. kako bo jutri in v drugacnih okoliscinah pa nimas pojma..

IN ko neki napisem.. napasim tocno tko, kot takrat mislim in cutim.. in se ne mislim zato nikomur opravicevat, ce se s tem ne strinja..
Samo kaksan zabava in konstruktivnost je to, da nekdo neki napise.. in pol se eni neskoncno dolgo s tem ukvarjajo.. user posted image user posted image

Ni blo tko na kratko, kot sem sprva mislil.. ampak to je vse od mene v tej temi..

Ce je bil kje kaksen moj stavek, da je koga prizael.. potem se tistemu opravicujem.. naj pac ne jemlje tega kar pisem osebno.. kar velja tudi za vse ostale teme.. in uspesno razpredanje mojih citatov se neprej..

Nasvidenje.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Kriza
18.12.2006 9:50:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja, in potem se najde kar nekdo, ki ti diktira, kaj naj si mislis in kaj lahko sploh napises...yeeee yeee yeeeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Kriza
18.12.2006 9:54:28   
Anonimen
aja Tjazi, zdej se nama pa obeta pa en huge attack... sam se kokice nama prnesem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Kriza
18.12.2006 10:13:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Anonimen, to si pa tako dobro napisaluser posted image .




Moje mnenje je tudi tako. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Kriza
18.12.2006 10:14:26   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image   U fino... user posted image user posted image

jaz grem pa coca colo...

Evo.. kljub temu, da sem reku nasvidenje.. sem se enkrat tuki.. user posted image user posted image  ker mi ni treba biti popoln.. in idealen.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Kriza
21.12.2006 16:32:05   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja, in potem se najde kar nekdo, ki ti diktira, kaj naj si mislis in kaj lahko sploh napises...yeeee yeee yeeeuser posted image user posted image user posted image




kako nesramno
pa to ni Tjazy ne počne vsaki dan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Kriza
21.12.2006 16:40:16   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

user posted image user posted image user posted image   U fino... user posted image user posted image

jaz grem pa coca colo...


A greš se coca cole? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Evo.. kljub temu, da sem reku nasvidenje.. sem se enkrat tuki.. user posted image user posted image  ker mi ni treba biti popoln.. in idealen.. user posted image user posted image


Ne skrbi, ljudje to ne pričakujejo od tebe. Mogoče bo kakšen KLIK to enkrat uredil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Kriza
22.12.2006 8:17:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0


kako nesramno



Pazi ti malo komu pravis, da je nesramen.. Poglej kaj je ona pisala.. in kaj so potem nekateri njej.. Se mi zdi, da si bil med njimi... Prou?

Drugac pa en problem je nastal.. user posted image user posted image   Srecka.. sam ti ga lahk resis.. user posted image  

KOKIC JE ZMANJKAL!!!! user posted image

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Kriza
22.12.2006 9:35:34   
Anonimen
ejj dadd0, ti si CAR...legendo...user posted image user posted image user posted image  tjaziju kokice pa kouk, teb pa en kuhan vinck, ok?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Kriza
22.12.2006 17:40:54   
dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0
kako nesramno


Pazi ti malo komu pravis, da je nesramen..
 

A si se prepoznal? user posted image

  Poglej kaj je ona pisala.. in kaj so potem nekateri njej..
Se mi zdi, da si bil med njimi... Prou?
 

Kaj te napeljuje na to da sem spremenil mišljenje? Rabiš prevod? user posted image

 Drugac pa en problem je nastal..   
Srecka.. sam ti ga lahk resis..   
KOKIC JE ZMANJKAL!!!!


Vse je u redu dokler imaš srečko-nosečko. Celo kokic ne bo zmanjkalo. Ena ampak vredna. user posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Kriza
22.12.2006 17:43:34   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ejj dadd0, ti si CAR...legendo...user posted image user posted image user posted image  tjaziju kokice pa kouk, teb pa en kuhan vinck, ok?




bil je že skrajni čas, da začneš misliti kot mislim jaz, Misek, tanikaa itd user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Kriza
23.12.2006 9:46:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ejj dadd0, ti si CAR...legendo...user posted image user posted image user posted image  tjaziju kokice pa kouk, teb pa en kuhan vinck, ok?




bil je že skrajni čas, da začneš misliti kot mislim jaz, Misek, tanikaa itd user posted image


no no, ne se zdej precenjevat...mene se ne da kr tko ugnat...hohoho meri krismas

sam si pa vseen car...res...prou polepsat znas dan user posted image  

P.S.
Sam za info...a si se res registriru samo zato, da bos loh na tej temi pisu? Dej se na kaksni drugi temi kaj napis...te ful obozujem brat...ker mi to posledicno masira mojegauser posted image


< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 23.12.2006 9:53:44 >

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Kriza
24.12.2006 13:34:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Lej on je bil na zabavi.. tam mu je bila marsikatera vsec.. vsaka je bila bolj prijazna od tebe.. lepsa od tebe.. pa ceprav debelejsa.. z vsako bi bilo lepse preziveti noc.. kot s tabo.. in ko pridee domov.. mora biti tiho o tem.. in ziveti v svojem svetu..


A ne bi bilo boljs.. ce bi lahko prisel domov.. in ti navduseno povedal.. da je videl full lepo bejbiko.. da sta se pogovarjala.. da si jo je pozelel.. ampak ker ve, da ima doma angela

Punce.. probite enkrat stvari obrnit na glavo.. pozabte na svoj EGO in ponos.. ker niste edine bejbe v nasih glavah.,. in nikol.. prav zares nikoli ne boste.. probite bit malo.. vsaj malo realne.. in boste vidle..

Lepo ga poglej.. spremeni odnos do njega.. in prosim pri tem drzi gobcek.. ker nam se bo enega lepega dne.. sfuzlalo od teh vasih idiotskih pogovorov..



Glede tega, kar si napiso ti rade volje povem, da si en idiotski tip, trdiš neke gluposti, pa kaj si prebral kaj pišeš???? Pišeš ko da si neki potrebnež nekega norega seksa. Na sliki vidim,da je eno dekle.. Res bogo dekle user posted image Se mi smili, ko ji govoriš, kako je ona bejbika dobra, da bi jo pofuko...
Je meni punca na začetku zveze govorila, kako je ta tip dober da bi rada probala z njim in tko vendar ne bo, kr ljubi mene... Samo... Ni prijeten občutek a veš. Da bi tebi punca tvoja lapala kolk ji je tale pa tisti všeč, bi se ti sfučkalo totalno... Res nisi pri sebi, si pa želim da takrat ko si pisal tale post, si bil malo vlit... Da ni tvoje mnenje takšno.. Ker spravljaš nas moške v slab glas res.. SAMO!! Nismo vsi fantje isti.. Meni je všeč samo moje dekle.. Po postavi, faci, pameti, notranjosti... Kaj bi gledal druge babe, pa neke striptizete če imam svojo punco tu!! Vidim pa, da ti res neveš kaj je ljubezen! Polek tega pa: SO PUNCE EDINI PRI NEKATERIH MOŠKIH V GLAVI!! Če tebi ne, si pravi odutnež, potrebnež.. Oprosti izrazu, vendar je res.. Tu se delaš nekega glavnega moškega, vendar nisi.. Se prijavljajo drugi tipi, da povejo, da to kar pišeš NE DRŽI ZA VSAKEGA!!! NITI ZAME!!! Skuliraj se ded



S Tjazyem se ne strinjam vedno, oziroma skoraj nikoli, sam on ima vsaj jajca zadeve pisat neanonimno, kar se zate ravno ne more rečt. Nisi ravno dober zgled za moškega, ker pišeš v stilu opravljive babnice, ki si ne upa pokazati obraza.

Kar se pa Ljubezni tiče... a ti pa veš, kaj je ljubezen? Če veš, razsvetli nas nevedneže, ki pogledamo še za kako drugo ritjo poleg ženine.


Kdo pa pravo,da je moja ženka opravljiva babnica?? Saj se bom prijavil enkrat ko bo čas, pa se bomo dalje menili, prej pa ne govori, da se skrivam za ženko... Poleg tega pa..ZAKAJ SO NAREDILI TAKO,DA LAHKO PIŠEŠ KOT ANONIMEN?????

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Kriza
24.12.2006 18:58:44   
ronja
Na splošno po moje zato, da lahko kdo, ki ima hud problem, ki ga ne bi rad povedal, da je njegov, vseeno vpraša za mnenja... Ker se veliko ljudi tu pozna med sabo, tudi osebno ali pa vsaj tako po odgovorih...
Ne pa da odgovarjamo kot anonimni - samo moje mnenje, ti bojo boljše povedali moderatorji...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Kriza
25.12.2006 8:37:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
S Tjazyem se ne strinjam vedno, oziroma skoraj nikoli, sam on ima vsaj jajca zadeve pisat neanonimno, kar se zate ravno ne more rečt. Nisi ravno dober zgled za moškega, ker pišeš v stilu opravljive babnice, ki si ne upa pokazati obraza.

Kar se pa Ljubezni tiče... a ti pa veš, kaj je ljubezen? Če veš, razsvetli nas nevedneže, ki pogledamo še za kako drugo ritjo poleg ženine.


Kalbo, bravouser posted image user posted image user posted image



ZAKAJ SO NAREDILI TAKO,DA LAHKO PIŠEŠ KOT ANONIMEN?????

Sigurno ne zato, da se skriješ za anonimnostjo takrat, ko nisi dovolj pogumen, da bi se pod svoje zmerljivo pisanje podpisal... In če nisi opazil, si na javnem forumu, kjer ima lahko vsak svoje mnenje. To pa ne pomeni, da lahko zmerjaš in žališ tiste, ki mislijo drugače kot ti. Ko boš pa zbral pogum in se prijavil ter se pod svoja pisanja še podpisal, pa vsekakor dobrodošel. Pa še to - če mogoče ne veš: pisanje z velikimi črkami pomeni, da se dereš. In to ni ravno lepo, kajne...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Kriza
26.12.2006 2:24:31   
Anonimen
Žabonka, kaj pa ti kompliciraš, vsak piše po svoje tolko da veš ;)  Ma kaj me briga kaj pišete, moje mnenje ostaja isto.. Poleg tega pa imam vso pravico,da pišem pod anonimnostjo, če pa koga moti, pa je vaš problem, jaz sem človek brez dlake na jeziku... Aydi čaoo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Kriza
26.12.2006 7:57:46   
Anonimen
Joj vidim da  imate nekateri še vedno probleme z anonimneži.
Kaj pa je to tako drugače Žabonka če te nekdo žali pod imenom Anonimen ali pa pod imenom Mickauser posted image Je to bistvena razlika??? 


Največ težav imate po mojem mnenju ravno tisti ki se vseskozi ubadate s tem kdo je kaj napisal. Kot stare mame na kmetih ki jih zanima samo kdo je kaj naredil, saj tisto kar je bistvo  jim itak zamegli razumuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Kriza
26.12.2006 8:46:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Žabonka, kaj pa ti kompliciraš, vsak piše po svoje tolko da veš ;)  Ma kaj me briga kaj pišete, moje mnenje ostaja isto.. Poleg tega pa imam vso pravico,da pišem pod anonimnostjo, če pa koga moti, pa je vaš problem, jaz sem človek brez dlake na jeziku... Aydi čaoo


1. Zakaj si se pa potem sploh oglasil, če te briga kaj drugi pišemo? Očitno to ni ravno res...
2. Vso pravico imaš, da pišeš anonimno. Nihče temu ne oporeka. Ni pa prav, da žališ - ne kot anonimen, ne kako drugače.
3. Eno je biti brez dlake na jeziku in za tem stati, drugo je pa kar nekaj opletati tja v tri dni.

Pa lepe praznike.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Kriza
26.12.2006 9:07:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Joj vidim da  imate nekateri še vedno probleme z anonimneži.
Kaj pa je to tako drugače Žabonka če te nekdo žali pod imenom Anonimen ali pa pod imenom Mickauser posted image Je to bistvena razlika??? 


Največ težav imate po mojem mnenju ravno tisti ki se vseskozi ubadate s tem kdo je kaj napisal. Kot stare mame na kmetih ki jih zanima samo kdo je kaj naredil, saj tisto kar je bistvo  jim itak zamegli razumuser posted image



Zanimvo razmišljanje - sploh te ne moti zmerjanje in žaljenje kot takouser posted image , ampak to, da nekatere na forumu moti, da se osebki, ki žalijo in zmerjajo skirvajo za anonimnostjouser posted image  In odgovor na tvoje vprašanje: nobene razlike ni. Ker tisti na drugi strani ne pozna osnovnega bontona, ne glede na to, če je anonimna, Tonček ali Micka. Samo malo bedasto je odgovarjat "anonimna 1, anonimna 2, anonimna 3"... Hecno je, da se je treba, takrat ko nekoga zmerjaš in žališ, skrit za anonimostjo, takrat ko pa "rožice sadiš", se pa ne skrivaš, kajne...
Stare mame na kmetih so pa prav fejst ženskeuser posted image  in ne vem od kod tebi ta ideja, da imajo zamegljen razumuser posted image  
In ne, draga moja, tudi moj razum ni zamegljen - ne sodi drugih po sebi...

Pa lepe praznike, četudi malo zamegljeneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?