|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
4.12.2006 18:14:32   
mala Tinka
Tinkatonka! Držim pesti, da ti bo uspelo.

Sarazan! Ja, saj vem, zakaj si prilimala navodila, samo mene zanima, če sem grešila, ko sem ohrovt jedla kot zelenjavo in ne kot beljakovine. Pa kam spada soja. Mislim, da je v knjigi recept s sojo pod Š dan (musaka). Grem malo na mojplanet pregledat zadevo. Da ne bom slučajno nezavedno grešila.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
5.12.2006 14:19:20   
tinkatonka
HOJ!

Danes preživljam vodni dan in če cel dan tuhtam o hrani. Pa ko kuham za Aneja,pa ko kuham za ostale člane družine. user posted image  Imam tud en hud problem, da sem zdele zaspana za ubit. To je pa jutranje pomanjkanje kofeina. Pa glava me zaradi pomanjkanja kofeina tud boli za znoret. Ne morem pomagat ampak sem zasvojena s kofeinom in če ga ne dobim sem kot cunja. Groza!!!! Anej je zaspal, jaz pa tud šibam v "kino mižule". Da bom potem za Miklavža vsa naspana.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
5.12.2006 14:55:34   
Anonimen
Pa glava me zaradi pomanjkanja kofeina tud boli za znoret. Ne morem pomagat ampak sem zasvojena s kofeinom in če ga ne dobim sem kot cunja.


Pa saj komot spiješ kakšno kavo brez sladkorja in mleka. Čisto komot, ni prepovedano.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
5.12.2006 15:59:32   
breda
Jest sem pa tale vodni dan mal "pobiksala" in sem pojedla dve klementinci. Se mi je že kar vrtelo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
5.12.2006 17:38:39   
Lianna
Ojla. Jst sm pa prov jezna na vodni dan. V nedeljo sem imela sadnega, včeraj vodnega. In se danes tehtam in kaže samo -0.5kg. Oz zdejle je že toliko kot pred vodnim dnevom, pa sem samo popila en jogurt in pojedla eno žemljico. Mah dost mam tega stradanja, ne bom imela več toliko pogosto vodnega dneva....bom pa si mau priredila dieto in dodala več sadnih dni. Imam res samo še malo časa da dosežem svoj cilj.

(odgovor članu breda)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
5.12.2006 20:51:19   
mala Tinka
Hojla!
Bolj ko sem brala zadeva na mojplanet-u, blj sem bla zmedena. Soja in sojini izdelki so po nekaterih interpretacijah Š, OH in B. Zdaj pa naj človek ve.  user posted image
Jaz bom sojo uporabila na Š dan, ker je tud recept v knjigi za musako na Š dan.

Danes so bile pri meni beljakovine - 42.dan. Bom počasi na polovici. Hitro je minilo.
Ker sem vedela, da bo pozno kosilo, sem pojedla en kos kruha z malo paprike okrog 12-ih. Potem pa sem si privoščila osliča in eno veliko skledo paradižnikove solate. Zdaj za večerjo pa nisem bila lačna in sem spila kozarec pomarančnega soka.


IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Pa saj komot spiješ kakšno kavo brez sladkorja in mleka. Čisto komot, ni prepovedano.


Ja, to je pa super. Bom si zapomnila za prihodnjič, čeprav sem bila po prvem vodnem dnevu tako ponosna nase, ko sem še brez kave zdržala. Sicer glih komaj, a sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
5.12.2006 21:08:12   
tinkatonka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Še sem živa. user posted image user posted image user posted image  Preživela vodni danuser posted image user posted image . Ob sami vodi in dveh skodelicah toplega nesladkanega čaja. Ampak že zdele sanjam kaj si bom jutri naredila za jestuser posted image .

Jutri je moj 30.dan diete (B Dan).
Z: pomaranče + kava
K: bom nekaj "kitajskega" probala skuhat. In sicer sojini kalčki, puran na trakce narezan, korenček vse skupaj dušeno na olivnem olju in malce sojine omakce zraven za priokus. Pa eno veliko skledo solate zraven + juhica za popit. Se že tko veelim, da bom šla zdele hitro učke zapret, da bo noč hitro mimo. user posted image
V: polovica kosila 

Čav


Tina



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
6.12.2006 13:54:36   
sarazan
Za menoj je tudi 100% vodni dan (pomeni brez greha user posted image ). In še 0,8 kg v minus user posted image .
Pa mene je tudi glava bolela za znoret. Sem spila lekadol, pa potem še kombiniran prašek, nič ni pomagalo.
Se pa na vodni dan ne sme piti ničesar razen vode, če si res strikten. Jaz sem spila en velik čaj, ker me je zeblo. Kava, čaji, čiste juhe,... so pa dovoljeni na ostale dni. Sadni sokovi so obrok!

Danes imam beljakovine.
Sem že grešila, ker sem nenačrtovano pojedla pol sirovega bureka. Popoldne grem pa na grešno kosilo. Moram malo počastit moža za svoj RD. Pa mogoče bom še kaj sladkega pojedla, saj konec koncev praznujem user posted image . Ja, grehi bodo sigurno.

Punce, danes se ne zgledujte po meni user posted image .

A ja, sojo jaz obravnavam kot škrob, ker je stročnica (čeprav je tudi beljakovinski nadomestek vegetarijancem).


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
7.12.2006 10:34:44   
katjandraž
Čestitke za uspešen vodni dan!!!

Jaz pa fino grešim in ravokar pijem kavo z mlekom in zraven jem piškote. Za zajtrk je bil sicer ananas, lepo po pravilih, zdejle greh, za kosilo pa spet po pravilih. Danes imam B dan in še ne vem, kaj bi jedla. Sploh se mi ne da kuhat. Najbrž si bom kar hrenovke privoščila. A je preveč, če pojem eno hrenovko in pol, bi najbrž morala samo 1, a ne? Se tolažim s tem, da so ful majhne. Imam namreč doma Sparove piščančje, če katera pozna. Pa treba bo v nabavo po solato. Imam srečo, da je lepo vreme, lahko "odvozičkam" do zelenjave.user posted image

Evo, sem pospravila škatlo s piškoti. Tale VD user posted image  me bo ubil, samo sladko mi gre po glavi. Včeraj sem imela sadni dan in sem zraven pojedla še ene 2 bountyja, pa piškote, v torek, za OH večerjo, sem pa tko pojedla vse, kar sem videla. Katastrofa, popuščam na celi črti. Zdej, ko svoje stare kavbojke gor dobim, mislim, da sem kar zmagala. Pa še zdaleč ni tako. Bom morala biti malo bolj pridna.

No, pa sem si user posted image  eno kratko pridigo, upam, da mi bo pomagalo. Ajde, punce, bodte bolj pridne kot jaz in boste v ponedeljek (oz. kadar se pač tehtate) bolj ponosne nase kot jaz!!!

user posted image

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
7.12.2006 13:59:02   
Saša27
Pa še moje poročilo, ki je zelo kratko in jedernato: GREŠIM, tudi jaz na celi črti že od sobote, pa kaj naj, vsak dan je nekaj kar me privabi. Verjetno bom z to dieto počakala do januarja, saj veste, Božič, Novo Leto, vmes še kakšne kolineuser posted image , pa obiski, pa še kakšen RD,...

No danes pa ponosno javljam, da imam kazenski vodni dan, katerega sem že pregrešila user posted image , pojedla sem eno jabolko. Pa saj ena jabolka ne more škoditi, kvečjemu koristi, a ne? Naprej bom pa kr svojo dieto držala (do januarja): manj jej, veliko gibaj.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
7.12.2006 20:20:55   
sinderela
Tukaj sem!

Moj 8. dan in danes so OH.  Za večerjo sem snedla eno fino kremšnito, ker mi je bolj zaluštala od torte.

Mi pa kaže že 70,5kg. Zdaj pa ne vem ali je to res od te diete, ali preprosto od tega, ker manj jem ????

Skratka - topim seuser posted image

Berem, kako vam je težko za vodni dan ! Če prav pomislim, sem kakšen dan totalka brez hrane, samo kakšen kozarec vode in pa nesladkana kavica.  Tko  - komaj čakam moj "ta zaresni " vodni dan.

_____________________________

Mamica dvema srčkoma in ljubeča žena mojemu lubiju
MOJ ITM 27,8 ( 72kg)
SANJSKI ITM 22,4 ( 58kg)

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
7.12.2006 22:34:12   
mala Tinka
Evo še mene!
 
Preživela OH dan in to kar super. Za zajtrk samo kavica, kosilo špageti z neko omako ala moj dragi in za večerjo en kos jabolčnega zavitka, ki mi ga je tašča dala včeraj na stran. Pa seveda malo več kot ena rebra temne čokolade.
 
Včeraj je bil Š dan in začuda nisem bila lačna. Za kosilo smo imeli kao jota varianto, za večerjo pa so bile mandarine.
 
Jutri me čaka sadni dan. Mi bo kar pasal, ker bo v soboto bolj divje - praznuje ta starejša hčerka rojstni dan in bomo imeli polno hišo obiskov. Potem pa še v nedeljo prideta moja starša in sestra na kosilo. Bom skušala tako pripraviti vse, da ja ne bom grešila.

Tinkatonka čestitam za vodni dan. Super! user posted image user posted image
 
Sinderela, lepo, da si se pridružila.
 
Glede vodnega dne -> saj se mi je zdelo, da je po pravilih brez kave in ostalih napitkov. user posted image  No, z enim čajem nisem preveč grešila, bom pa drugič poizkusila čisto po pravilih.
 
Katjaandraž, jaz bi pri kosilu čisto mirno pojedla dve hrenovki (en par) in kos kruha + solato. Eno bi kvečjemu za večerjo - > čeprav sta pri meni ponavadi kar dve. Mi bolj paše, če se pri kosilu dobro najem in me potem do večerje ne mikajo preveč druge stvari. No, pa tvojemu možeku bi naročila, da naj ti skrije piškotke, ker mi vedno delaš lušte, ko pišeš, kako jih malicaš. user posted image
 
No, gremo dalje!
 

(odgovor članu sinderela)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
8.12.2006 8:03:07   
Lianna
Ojla. Jst bom pa danes grešila. Ker grem na kosilo in si bom privoščila normaln dan. No brez sladice seveda=) Drugače pa mojih 62kg stoji. Si nisem mislila, da bo tako težko zgubiti teh nekaj kg, groza. Sm upala, da 31.12 ne bom več na dieti, ampak očitno bo treba vse podaljšatuser posted image  No sej bo. Ta vikend bom poskusla čim več migat, pa dva dni bom na sadju. Upam, da bo kej pomagal.

Uživite

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
8.12.2006 10:14:02   
tinkatonka
Živjo Punce!

Včeraj sem imela Š dan. Vse lepo po pravilih pridno papcala, dokler nisva šla z možem na službeno zabavo in so imeli mehiško hrano. Matr temu se pa nisem mogla ognit.user posted image Je predobro izgledalo, da bi slučajno zamudila to priliko. Sicer sem grešila čisto malo, ampak grešila sem in še to po 20h zvečer. Danes (OH dan) se zato odpovem tortici za večerjo in bom pojedla samo kako sadje in rebro jedilne čokolade. Ja se moram mal po prstih tresnit, da ne bom več grešila. Bo pa ta veseli december kr velika preizkušnja za našo voljo, al bomo zdržale kaj brez grehov al ne. Jaz sem že napovedala, da bom grešila za božično večerjo. Pa še to, če se bo dalo čim manj.

Torej danes je moj OH dan:

Z: pomaranči + kava
K: testenine s paradižnikovo polivko + solatauser posted image (sej lahko a ne???)
V: rebro jedilne čokolade + kako sadje

Aja še to, da se malo pohvalim. V sredo sem se ob 21h zvečer spomnila da od 14h nisem še nič jedla. In ker je bila ura že tako pozno nisem nič jedla, samo spila topel čaj pred spanjem in šla spat. HAHAHAHA! Kdo bi si mislil,da bom pozabila večerjat.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
8.12.2006 15:00:44   
katjandraž
Dan!

Ja, da vas potolažim, piškotov je končno zmanjkalo, tako da vam ne bom več delala luštov!user posted image

Včeraj sem potem za kosilo pojedla 1 par hrenovk, solato in dva majhna kosa kruha, pa ajvar zraven, večerjala pa nisem, ker sem šla v Spara, kjer sem srečala kolegico, ki jo ful dolgo nisem videla in sva šli na kavo, tako da sem prišla domov ob 20.30. Sem pa spet pozabila pri kosilu popiti juho. Že drugič zapored pri B dnevu.

Danes imam Š dan in je rižota skoraj gotova. Zraven si bom privoščila še kos kruha in zeleno solato s koruzo, za večerjo pa pol manj, seveda brez kruha. Kako pa vi prakticirate na Š dan z juho? Jo tudi popijete po obroku? Sarazan, v tvojem postu sem zadnjič zasledila, da se po eni varianti tudi Š dan pije 3dl juhe.

Grem jest, že lepo diši, preden mi mami malega pripelje iz vrtca. Še to: jutri imam OH dan in gremo ravno z eno družbo ven in bom po mesecu in pol spet jedla pravo pico!!! Sem namreč nora na pico in jo ful pogrešam. Komaj čakam jutri!!!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
8.12.2006 22:57:59   
mala Tinka
Glede juhe - jaz jo imam bolj redko na jedilniku. Tako, da nisem čisto po pravilih te diete. Sem pa zasledila, da marsikatera ni pila juhe, pa so vseeno kile dol letele.

Piškoti - upam, da nisi preveč žalostna katjandraž, ko jih ni več. Sicer pa jih bo sedaj za praznike povsod preveč. Me prav zanima, koliko bom grešila. Danes je tašča od sosede prinesla čisto sveže piškotke, oblite s čokolado. Pa sem glih komaj rekla, da jih ne bom.

Solata na OH dan - jaz jo skoraj vedno jem poleg testenin.

Danes sem na polovici - jupi! Sadni dan preživela, pojedla bolj malo.

Nič, gremo dalje!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.12.2006 19:42:44   
ninocka
Da se se jst mal javim - danes mam sadni dan, mal sem gresila, ker sem pojedla ene 1/4 kosa kruha z zdenka sirckom (od tamalga). Drugac sem si pa nardila denstana jabolka z rozinami in orehi. Je blo KAO dobro (kao zato, ker je moj takrat jedel ponfri user posted image ).
Tehtanjev  ponedeljek - sem sla dol se 0.8 kg, tko da je blo potem v dveh tednih 2 kg. Bom vidla kako bo pa ta teden, sploh ker sem v sluzbi (pa se popoldan) in komi najdem cas za vecerjo oz. sem jo kr bolj ali manj spuscala.
Upam, da se mi bo vsaj kaj poznalo user posted image

Jutri se pa prav veseli meseka al pa sira,  ne vem se kaj bi jedla.  Neki konkretnega v glavnem, ker ta sadni dan dons je bil cist adijo. Sem komi cakala, da ga bo konc.

PA v cetrtek imamo sluzbeno novoletno vecerjo in bom itak gresila - 1. ker je vecerja po 8 uri in 2. ker se na stroske firme pa res ne bom sparala in se sla dieto user posted image user posted image (hecam se, samo bom jedla nortmalno vecerjo). Pila bom vodo, bom pa do vecerje jedla samo sadje user posted image , drugac mam pa tist dan B.

Uzivite, grem pojest se vecerjo, da  ne bom ponoci skup padla od lakote user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.12.2006 21:25:55   
mala Tinka
No, meni je uspelo ignorirat hčerkino torto. Sem pa malce grešila za kosilo, ko je dragi naredil ribje fileje z mocarelo in paradižnikom.
Jutri na moj Š dan dobiva še ene goste. Sem se odločila, da naredim pražen krompir in pečenko (ki mi ni nikol preveč dišala in bo skušnjava manjša).  Pa seveda velika skleda solate - še dobro, da se zima nekje obira in imamo še ogromno solate na vrtu!

Vztrajamo dalje!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.12.2006 23:46:27   
sarazan
Čao!

Danes je bil moj pred predzadnji dan grehov (ostaneta še Božič in Novo leto user posted image ). Sem praznovala RD s še preostalo familijo in se nisem šparala, tudi pri torti ne, čeprav sem imela sadni dan. Končno je konec teh praznovanj. user posted image
V ponedeljek vem, da ne bo nič minusa na tehtnici, ampak ne bom žalostna, ker vem, da sem sama kriva.

Jutri bom skuhala piščančjo obaro. Tako bo meso, zelenjava in juha v enem loncu, solato bom pa še posebej naredila.
Pa vsi se bomo lepo najedli.

solata na OH dan ... jaz jo pa nikoli ne jem. Mi sploh ne potegne, da bi jo naredila user posted image . Verjetno zato, ker že tri dni prej sanjam moje makarončke ali pico user posted image .

juha ... jaz jo redno pijem na B in Š dan. Redko, da ne. Npr, če naredim ričet ali podobno "tekočo" enolončnico.

ja....samo, da se topimo... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.12.2006 10:14:54   
sarazan
Kje pa ste vse? A grešite v veselem decembru?
Dejmo punce, pogum, saj smo ta Vztrajne!

Danes sem na škrobu. Še ne vem, kaj bi kuhala. Verjetno bo kaj z rižem. Ali pa lečo.

Se beremo...

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.12.2006 11:25:00   
mala Tinka
Ja, pa res, kje ste!??!

Jaz še vztrajam. Sem bila pridna za vikend. Danes pa imam OH dan. Za kosilo bodo makarončki z zelenjavno omakico in solata, za večerjo pa še ne vem točno. Nekaj sladkega. Njami!

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.12.2006 14:58:15   
Barbel
Živjo,
tud jest sem vztrajna! Sem veselo grešila za Miklavža in potem na službeni novoletni zabavi ... in tako sem ponovno v 1.razredu: Beljakovine. Glede na letni čas bo verjetno še nekaj sladkih grehov padlo, ampak sem na poti 90Dnevne ločevalne diete.

Mi je všeč ta misel, da se topimo. user posted image user posted image user posted image

Lepo bodte in ločujte hrano.
Se beremo,

_____________________________

Ba

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.12.2006 15:58:50   
tinkatonka
Hojla punce!

Še sem tu, še sem tu in veselo hujšam. user posted image user posted image

Danes je Š dan:
Z: pomaranči
M: kava brez mleka
K: pražen krompir s hrenom in juha
V: kisel krompir

Sem si preračunala da imam 3.1 spet vodni dan. Kar je super po praznikih, ko bom najbrž malce grešila. Na predbožični dan imam mislim da OH, tko da bom najbrž "kvarla žur" in si samo zase naredila testenine za božično večerjo. Na tradicionalno predsilvestersko večerjo pri nas doma pa imam B dan, tko da si bom dal duška pri mesu. user posted image  Se mi kr lepo izide. Kaj pa vam? Upam da  nimate kakega vodnega dneva na božični dan. user posted image

čav

Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.12.2006 17:15:30   
Lianna
Ojla. Jst imam danes sadni dan. Jutri si bom privoščila vodni dan. In potem ta teden še enkrat sadni+vodni dan. To pa zato, ker mi gre dieta že pošteno na živce, pa še rada bi dosegla cilj, ki sem si ga zastavla. Torej 4kg morm zgubiti v 3 tednih. Upam, da mi bo uspelo vsaj 3kg, če ne že 4. Sej vem, da bo tole malo nezdravo, ampak bom preživela.

Uživite

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
12.12.2006 8:42:55   
sarazan
Lianna, ne ga "srat". Pazi, da ne boš zbolela. Navodila so taka, da je treba jesti po določenem vrstnem redu: B, Š, OH in sadje. Pa vodni dan se tudi ne dela kar naprej. Pa lahko se ti zgodi, da boš po dieti vse nazaj dobila, ker metabolizem ne bo primerno spremenjen.
Pa ne narobe razumet, hočem ti samo dobro. Vse tudi ni v kilah. user posted image

Danes imam OH:
zajtrk: 2 kivija
kosilo: makarončki s paradižnikovo omako user posted image  + solata user posted image
večerja: nekaj sladkega + rebro čokolade (joj, ta večerja mi je tako zoprna. Sploh nisem sladkosned.)

Sem brala v Rinini knjigi, da lahko namesto tortice/peciva pojemo tudi kos pice ali slano pecivo. Mogoče bom šla pa kar v trgovino po tole. Čokolado pa bom vseeno nekak pogoltnila.

Punce, lepo se imejte, pa veliko se smejte user posted image .

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?