|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
2.4.2007 21:02:07   
Anonimen
user posted image , moje sožalje, Andreja.

(odgovor članu andreja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
2.4.2007 22:13:29   
andreja32
Hvala!....men se danes kar meša.......če bi bila bolj pozorna, pa ne bi pustila v otroški sobi odprtega okna.....bi bila živa in bi se sedajle sigurno stiskala k meniuser posted image Bila je moja ljubljenka,.....daleč najboljša.Bogicaa malauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
2.4.2007 22:38:34   
Anonimen
Uf, men je tako hudo, ko kaj takega preberem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
2.4.2007 22:41:42   
Anonimen
user posted image za Spelco .. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
2.4.2007 22:52:32   
mala maja
user posted image user posted image user posted image user posted image andreja , kar zmarzilo me je.  Moje sožalje user posted image

vem kako boli user posted image user posted image  pa čeprav bo user posted image  za vedno v vaših user posted image  in je noben ne bo mogel nadomestiti.

Še enkrat hvala za vse.

Mi imamo sedaj psičko od mojega pokojnega očija, katero je imlea tašča ker s Timijem nista bila za skupaj. Skoz je zaprta v pesjaku, na srehodu na vrvic , če je na vrtu pa na dolgi vrvi cca 15m (nimamo zaprtega dvorišča, mala potepinka pa jo koj pobriše če jo odvežeš). Spuščena je samo takrat ko se žoga da se malo razmiga. Soseda je zadnjič našemu rekla da tako ne more delati s user posted image  da rabi gibanje. Pa ji je rekel da ne bo utopil še enga kužata.user posted image  je kar malo čudno pogledala.

Andreja tebi pa še enkrat HVALA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
3.4.2007 17:06:23   
Anonimen
MalaMaja, te zelo razumem, vendar podpiram pa te ne.. Razumem to, da ti je težko psa spustit, vendar psi rabijo gibanje.. Če mu tega ne moreš omogočat, bo res najboljše, da daš psa tja kjer bo imel gibanje.. Ne boj se, nauči ga, da ne pobegne... In potem bo lahko svobodno skakal okoli... LP

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
4.4.2007 0:27:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

MalaMaja, te zelo razumem, vendar podpiram pa te ne.. Razumem to, da ti je težko psa spustit, vendar psi rabijo gibanje.. Če mu tega ne moreš omogočat, bo res najboljše, da daš psa tja kjer bo imel gibanje.. Ne boj se, nauči ga, da ne pobegne... In potem bo lahko svobodno skakal okoli... LP


Ves kaj, Gorazdova, nekaterih psov odpoklica zal ne mores naucit. Jaz sem tudi imela Luno 1 leto SKOZ na vrvici, ker je gospodicna preprosto usla! Potem sem jo postopoma imela 14 dni na dodatni vrvici, ki jo je vlekla za sabo - da sem jo lahko ulovila (stopis na strik in je). Potem je pa enkrat nisem imela s sabo, pa sva srecale kuzke, ki jih pozna in sem probala brez - zaenkrat (14 dni) deluje. Sicer mi ful uhaja na sled (beagle lovec pac) in pozre vse mozno, ampak zaenkrat pride. Vcasih jo pac moram cakat 5 minut, da je moj piskot bolj zanimiv od svinjarije, ki jo najde v travi.

In tudi pes na vrvici se POPOLNOMA dovolj razgiba, le vec casa zanj si moras vzet in naredit doooooolg sprehod in se pac se ti z njim rekreirat - nobenemu ne skodi.

LP, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
4.4.2007 15:44:32   
Anonimen
RibicaRR, vem jaz kako je to, res je, da ne moreš vsakega psa naučiti tega, naučiti onega.. Vendar ne more njihov pes zdaj zaradi prejšnega biti prikrajšan za gibanje.. Če ga dosti krat vodijo na sprehod, in je to kar dolgo, potem je res super, ima gibanje.. Če pa ne..Pa žal...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
5.4.2007 12:27:47   
Kalamaki
Gorazdova, načelno imaš prav, mislim pa, da je v tem primeru za kužata dobro poskrbljeno.
Andreja, žal mi je za tvojo mucko. Imam podobno izkušnjo in vem, kako boli in kako si očitaš. Na ji bo lepo v mačjih nebesih. Revčka ima tam veliko družbe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




imena
mama je

kakšno ime naj izberem?

maj (22%)

matic (19%)

nejc (20%)

jaka (17%)

luka (17%)

ogi (4%)


Število vseh glasov: 436

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!