Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni

Ampak vsi te so mi tako blizu, da se tam počutim kot doma. Ko grem pa k babici na Gorenjsko je pa slika čist kontra. Tam mi pa na kraj pameti ne pade, da bi si sama kaj postregla.
.
Pa ne zaradi lakote, ampak čisto brezveze. Je pa verjetno to ostalo, ker moja mama pr svojih še tudi vedno vse čisto po domače. Obe najraje pogledava v lonce, ko babici in dedku kaj ostane. Se vidi, da babica super kuha. Ampak tako pač imamo dogovorjeno.
To mi pa čisto živce požre!!! Zdaj je pa začel še hladilnik polnit- kot da bi živel z nama!! Mislim, to res ne gre nikamor- mu je moj
že razložil. Prevelika domačnost je res prav MUČNA!
, da jaz to lahko v miru popijem, da se kaj pogovorimo. Grem pogosto, samo ne ostanem prav dolgo, skoraj nikoli eno uro, ker sem se preselila precej blizu. Omar ne odpiram in tudi sama si ne jemljem stvari, razen če mi kdo reče, naj si sama vzamem ali pa da je treba iti kakšno stvar v klet iskat in se ponudim, da grem jaz. Prav tako ne maram, da pri meni jemlje kdo kozarce iz omare in pijačo iz hladilnika. In sem besna, kadar mi tašča po kosilu krožnike naloži na kup in jih odnese na pult. Bom že sama, saj zmorem. Sem pa takoj ko sva se preselila v svoje stanovanje izrecno povedala, da pri meni ne bo nihče omar odpiral in sam kaj ven jemal. Tak je moj prav in zaenkrat kar drži, samo tašča se še ni čisto navadila. Sicer to ne zgodi pogosto, ker ni velikokrat na obisku in se mi zdi takrat brez veze zapenjat in malo potrpim. Ostale sem pa navadila.

