|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 13:17:24   
2mama
Najprej - drzimo pesti za vse vas, ki hujsate po locevalni.
Zanima pa me, ce je katera, ki bi tud hujsala, ampak ne po ločevalni? Raje "po pameti"? Se pravi, ki bi rada spremenila prehranjevalne navade in jih obdrzala za vedno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 13:25:50   
SKORPION
Mene pa zanima kako je to po "pameti"? user posted image  Bi se z veseljem pridružila, samo da je učinkovita user posted image  

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 13:38:15   
2mama
zdaj bolj na hitro: skenslas edino sladkarije in slane prigrizke, uvedes redne obroke ob priblizno isti uri vsak dan, izbiras vec sadja in zelenjave, omejis vnos mascob. se bom verjetno spomnila se cesa. skratka tak, da pocasi hujsas, recimo pol kg do eno kg na teden. in da se ti taka prehrana tolk dopade, da potem ne gres spet na stare navade. pri locevalni je ravno to izvirni greh. ogromno uporabnic se je zredilo nazaj - ce samo ta forum pogledas. ni finta tiste 3 mesece. to ni tak grozno tezko zdrzat. ampak potem...

(odgovor članu SKORPION)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 13:42:52   
Taula
Sem sicer že članica Bodočih Obešalnikov vendar se trudim tudi spremeniti jedilnik...taka da jaz sem za. Bi mi pomagalo če bi malo pisali kaj jemo.

Kaj pa če bi se temi združili (Obešalniki in hujšanje po pameti)...ker nekako zdrava hrana in delovadba sodijo skupaj?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 13:43:49   
Taula
delovadba


..telovadba pa res.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 13:50:40   
2mama
taula - se strinjam. itak brez gibanja ne gre. user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 13:56:32   
SKORPION
Jaz pa se strinjam, da bi nekdo pisal jedilnike. Meni velikokrat zmanjka idej za obroke.  user posted image Ima katera več idej? user posted image

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 15:42:03   
nina166
Sem zraven. Tudi jaz moram nujno spremenit prehranjevalne navade in zraven še shujšat kakih 10kg...kar veliko a ne. Sem že hujšala po ločevalni, a ne zdržim dolgo, ker se mi vedno zalušta kaj drugega kot pa tisto kar lahko jem. Tako da kar povejte kdaj začnemo...pa fajn bi bilo čće bi katera naredila bolj podroben plan.


(odgovor članu SKORPION)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 15:48:49   
Pinga
Ojla !

Tudi jaz se pridružujem, če lahko.


Lep sončen pozdrav.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 16:50:11   
Luskan
2mama, to pa je zelo podobno Montignacu, predlagam, da si prebereš knjigo Prehrana po Montignacu (pred tem sem prebrala tudi Jem, torej hujšam) - super knjiga, zelo razumljivo napisano in predvsem zelo logično. Hec je v tem, da nikoli nisi lačen - držim se že štiri dni in  govorim iz lastnih izkušenj, in da za vedno spremeniš svoje prehranske navade (razvade). Veliko uspeha pri hujšanju vam želim!

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?
11.1.2007 17:48:40   
dulcinea
Po Montignacu hujšamo od pol kg do en kg na teden. Al pa še manj. Preberi si knjigo Jem, torej hujšam. Izšla je tud knjiga z recepti in jedilniki za 3 mesece. Če pa bi rada vedela kake izkušnje si delimo na RR, pa si preberi tole
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=821209&mpage=1

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?