|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 8:47:44   
.malina
http://www.cenim.se/164-pr.html

Kako bi komentirale te trditve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 8:56:26   
Anonimen
Malina,ali bi nam rada vzela voljo?user posted image
Saj vem,da ima vsaka dieta svoje dobre in slabe strani.90 dnevna je zato dobra,ker ne zgubiš prehitro kg.Res,da gre prvi mesec hitreje dol,ampak druga dva meseca pa počasneje.Tudi sadja in zelenjave se dosti poje.Jaz ga pojem več,kot takrat ko nisem na dieti.
Že zadjič sem brala o teh pomankljivosti,ampak moram priznati,da ima dieta več dobrega kot slabega,to je pa tudi nekaj.
Se nam boš pridružila pri Mini bikinkah?user posted image user posted image

(odgovor članu .malina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 9:05:48   
gamini
Jaz bi se vam od jutri pridružilauser posted image , danes se bom še do konca pregrešila...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 9:27:02   
CUKRČEK
Tako bom rekla: Jaz se z to dieto zgubila okoli 30 kil in jih tudi obdržala. ZAto me prav en klinc briga, kaj pravi ena frajla, ki najbrž nikoli ni imela težav s hujšanjem in najbrž nikoli ni hujšala.  Taki so ponavadi najbolj pametni povsod, kjer nikoli niso imeli izkušenj.
Se mi pa sploh ne da vsega tega "pametovanja" brati...važno, da mi je uspelo. Pa sem še vedno živa in zdrava, kljub neznansko škodljivi, neprimerni, ... dieti.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu .malina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 9:54:36   
gamini
user posted image CUKRČEKuser posted image , a te lahko prosim za slikice pred in po dieti, za spodbudouser posted image pleeeeeeeease...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 10:06:08   
total
user posted image user posted image user posted image  CUKER,ja kr zgledujte se po njej.....user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 10:11:24   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako se govori!!!!!!!!

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 11:06:43   
Julija08
user posted image user posted image user posted image  GO CUKR, GO CUKR, GO CUKR, GO CUKR.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 12:46:09   
Anonimen
Vsaka dieta ima + in -. Tudi vsaka dieta ni primerna za vsakogar. Tudi učinkovita ni vsaka za vsakogar. Pa vsaka  ni zdrava za vsakogar (diabetiki, zelo debeli, z okvaro ledvic, jeter, srčni bolniki, astmatiki,....). Vsak naj se loti diete po svoji pameti, po možnosti tudi po posvetu z zdravnikom. Če je za nekoga 90 dnevna ločevalna dieta super, mogoče za drugega ni. Jz osebno se je nisem mogla držat, ker sem bila lačna kot volk. Diete, ki omejujejo količino hrane niso zame user posted image . Rajši se več gibam (da pokurim odvečno), kot pa manj jem.
Je pa 90-dnevna ločevalna dieta (da Montignaca sploh ne omenjam user posted image ) definitivno boljša kot katerakoli druga (beljakovinska, čokoladna, jogurtova, točkovna,...) dieta, saj v osnovi vsebuje načela zdravega kombiniranja hrane (podobno kot Montignacuser posted image ).

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 90 dnevna dieta in njene pomanjkljivosti
14.1.2007 13:39:31   
dory
vsak po svoje...jst sem ze "stara macka" tej dieti,ki ji sploh ne pravim dieta...poleg tega sem si jo ze v prvem krogu malce priredila, pa sem lepo pocasi in vztrajno hujsala in shujsala...in obdrzala...le mal samokontrole rabim med prazniki pa bo:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?