|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
27.1.2007 21:59:30   
klaja
Pri nas pa gospodinjska dela in čiščenje absolutno pripada meni. On prevzema dela okoli hiše, tako je, če si na deželi.

Pri tamali pa pomaga kopat, jo uspava, previje, nahrani in tudi dela vaje z njo oziroma telovadita po svoje. Edino hranjenja po žlički mu še zaenkrat ne dovolim, ker ne vem kdo bi bil bolj zapacan.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
30.1.2007 21:43:19   
Shorty_
Najin očka je pa že pred nosečnostjo počel vse (od košenja trave, kuhanja, sesanja pospravljanja...) sedaj pa še pomaga pri user posted image . Edino kar ne počne je likanje ki ga resnično sovraži in pa dojenje ker enostavno ni možno zato pa včasih načrpam v flašo in ji da on večerjouser posted image
ja pa kuham sedaj jz malo več ker sem doma ostalo pa še vedno on in to počne z veseljemuser posted image
Moj je res super mož in še boljši očkauser posted image

Lubi hvala tiuser posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
31.1.2007 9:37:08   
viv_
Kaj pa je to za eno vprašanje?

Koliko dejavno pa oče vključuje mamo? Lahko se tudi to vprašamo...

Sam se vključi, madona, saj ni da bi mi delal uslugo. Otroci so tudi njegovi, pa gospodinjstvo tudi... In tudi on uživa v času, ki ga preživi z otroci. Jaz sem samo tok fer, da si otrok ne lastim zase in mu to omogočim.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
31.1.2007 10:08:39   
Pajaca
Otroci so moji in njegovi! Zato mi je tole vprašanje mal mem! A je očka treba vključvat v karkoli??? Saj je del družine in  kot del družine ma iste odgovornosti in dolžnosti kot mamica. Tko da????

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
31.1.2007 10:12:14   
Anonimen
Se popolnoma strinjam. Vprašanje je res malo čudno. Oče je del družine in kot tak ima dolžnosti in odgovornost.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
31.1.2007 12:51:54   
monika30
Tudi naš očka je pohvaljen, brez problema poskrbi za vse.
Edino previjanje pokakanih plenic mu ravno ne diši user posted image .

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
1.2.2007 0:29:50   
Anonimen
Moj možek je včasih bolj mama kot jaz. No, verjetno celo večinoma, kadar je doma. V bistvu mu ne gre od rok samo pripravljanje hrane (on bi jo samo s čookolešnikom futral, to mu najbolj gre user posted image ), drugače pa je ena a s črtico.  Dela vse, poskrbi za vse in boljšega očeta za svojega otroka si ne bi mogla želet.user posted image

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
1.2.2007 8:41:52   
skuštrana

Glej viv, to sploh ni tako neumestno vprašanje. Nekateri očetje so v prvih mesecih zgolj pasivni opazovalci, in imajo mnenje, da je skrb za dojenčka pač materino delo. Vprašanje ni bilo koliko vam pomagajo možje, ampak koliko aktivno vključujete očeta v vzgojo otrok? (Če sem jaz Seven prav razumela, seveda).

Pri nas je tako, da imamo res ful srečo. Jaz sem doma, mož dela od doma, tako da je stalno tu nekje. Liza sploh ne ve kako je to, kadar gresta ati in mami v službo..Kadarkoli si zaželi sva tu za njo..Pravzaprav je Liza pravi attach otrok. Vem, da je takšna družina danes velika redkost in sem res full hvaležna usodi, da je tako. Moj mož sicer ni preveč navdušen nad menjanjem plenic (čeprav naredi tudi to, s ščipalko na nosuuser posted image ), vendar je z Lizo izgradil drugačen odnos - z njo se igra, imata neke svoje igre, ki jih jaz pravzaprav ne razumem najboljeuser posted image , ne morem se pohvalit, da jo hrani - ker jo ne, da jo kopa (ja, dokler je bila v čebričku, jo je dal not pa je bilouser posted image ), vendar priznam, da mi toniti ne manjka toliko (ker je meni to gušt). Naredi takšne stvari vedno, kadar ga prosim. Mi pa več pomeni, da njun odnos, da vidim kako ga Liza obožuje, da zvečer noče v posteljo dokler ji še on ne reča lahko noč, da kadar ga ni, ko se zjutraj zbudi preišče celo hiše kam se je skril...Meni so takšne stvari bolj pomembne kot pa to, kdo bo menjal plenice, kdo jo bo kopal,..user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
1.2.2007 10:36:33   
Strawberrie Cherrie
Imam kar nesrečo, da je moj dragi bolj redko doma - služba pač; ampak ko je doma nama pomaga, zraven je pri kopanju, pa ob večerih mu ga pustim po kakšno uro, da se nosita in zabavata, medtem ko se grem jaz kopat, lase prat - drugače pa stvari počenjamo skupaj - skupaj gremo v trgovino, na kakšen izletek, psa peljemo ven...pač jaz moram biti vsepovsod zraven zaradi dojenja user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko dejavno vkljucujete oceta?
1.2.2007 15:39:30   
shooo
moj dragi je nake sorte smotanec.nekako mu rocne spretnosti ne grejo pa je vseeno neziko se drugi dan v porodnisnici previjal.je rekel sestri da ni treba da bo ze on ce mu pomagauser posted image .
sicer glede otroka nikoli ni bilo vprasanje kdo bo kaj.vsak se necesa prime in se rec opravi.
zal je mm dosti casa v sluzbi, samo mu pa nikoli ni bilo tezko potem se za dete skrbet.tudi po rojstvu ko sva bile cel dan same doma je zvecer po 10urnem delavniku priskocil in da meni "fraj".
sicer pa gospodinjska opravila predvsem moja, nejgov je pa "lov".starinsko.ko je pa doma pa tudi posesa, pospravi...
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?