|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   yorkširski terier,ga kdo ima?
10.2.2007 21:33:45   
buča
moj oče se je sedaj na vrat na nos izmislu,da ga bo kupil,je vse že zmenjeno.V pon,gremo ponj,po samičko.Nekateri pravijo,da so te pasme kao nesocializirane,da se težko privadijo,da so dovolj hude in da rade šavsnejo.Zdej me mal skrbi,ker imam doma skoraj 4 letno punčko,kužika bo pa vsak drug teden pri nas,ker so ostali v službi.Kakšne izkušnje imate vi z njimi?Mi se ga kljub vsemu veselimo..user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: yorkširski terier,ga kdo ima?
10.2.2007 23:50:30   
Anonimen
Luskane male zverinice, ki ful lajajo, ker so zafrustrirani zaradi svoje majhnosti user posted image  Kje ga boste pa vzeli?

Pri nas sta tudi mami in sestra1 hoteli yorkija, pa sem jih prepricala, da je ne-lajajaoci (no ja, bom raje tiho, ker Luna ful laja) in bolj hiperakiven, nezafrustriran beagle boljsa izbira user posted image  Je bila pa mami ze skoraj zmenjena z g. Plestenjakom iz Skofje Loke - se ful spozna na yorkije in ga lahko karkoli vprasas.

LP, Ribica

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: yorkširski terier,ga kdo ima?
11.2.2007 8:54:27   
buča
nekam v Velenje gremo ponjo.14 let smo imeli mešančka Kimija,ki je bil res car med nami,vse mu je bilo dovoljeno....tud lajal ni,ni lulal notri,ni uničeval stvari...zelo smo ga imeli radi.Oče je rekel,da noben drug pes ne bo zavzel tako srca v njegovem mestu,kot ga je Kimi.
Sedaj bomo zgleda imeli yorkija.Verjetno bo tud njej vse dovoljeno.Vedno,ko komu rečem,da bomo dobili yorkija rečejo...fuj,bljek,kakšen grd pes,to sploh ni pes,to še maček ni....no,karkoli,ker sem ribica po horoskopu in občutljiva na take izjave,čutim,da jo bom imela zelo rada.Tud Pika se je zelo veseli,je zelo nežna punčka...mislim,da se bomo kar privadili na tako mejhno kepico....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: yorkširski terier,ga kdo ima?
11.2.2007 11:47:32   
Anonimen
Ne ne, luskani so .. samo zafrustrirani user posted image  Pa ne glede na majhnost imajo ogrooomno energije. Ena teta tuki blizu ga ima - pa sta sla na Roznik, ona cist zmatrana, yorki bi pa se kar norel. Pa mu zmeraj govori ko laja, da naj ne bo tecen .. in pove, da je skoz tecen s tem lajanjem user posted image  

Komentarji tipa pes na baterije itd grejo pa men blazno na zivce user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: yorkširski terier,ga kdo ima?
13.2.2007 0:30:50   
zmaja
Pes je socializiran in vzgojen toliko kot ga sam socializiraš in vzgojiš. Edino pri socializaciji ima zelo pomembno vlogo tudi vzreditelj, saj je ravno najzgodnejše obdobje najpomembnejše. Zato je pa pomembno pri kom vzamemo mladička.
Srčno upam, da se po mladička ne odpravljate v Mislinjo (je blizu Velenja) k znanemu preprodajalcu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: yorkširski terier,ga kdo ima?
13.2.2007 21:52:14   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: zmaja

Pes je socializiran in vzgojen toliko kot ga sam socializiraš in vzgojiš. Edino pri socializaciji ima zelo pomembno vlogo tudi vzreditelj, saj je ravno najzgodnejše obdobje najpomembnejše. Zato je pa pomembno pri kom vzamemo mladička.
Srčno upam, da se po mladička ne odpravljate v Mislinjo (je blizu Velenja) k znanemu preprodajalcu.



Se povsem strinjam! In res, močno upam, da vas pot ne vodi v KD Meslinjo!!

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu zmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: yorkširski terier,ga kdo ima?
20.2.2007 22:46:00   
buča
jest bom kr napisala-ja,šli smo mal naprej od Mislinje v vas Dolič-sicer ne k Matošu,je bil pa isti k.....!En mulc,preprodajalc,valjda.2 uri smo se vozili iz Kr,moja hčerkica je šla zraven,ful je padal dež,ful je blo tovornjakov po cest,v glkavnem težka pot.Pridemo tja,ga pokličemo...tip 1 uro ni dvignil telefonauser posted image poklicačla sem vse mogoče veterinarje v okolici in kinološka društva v Velenju,pa noben ni slišal za tega mulca.No po 1 uri je le dvignu.Je reku,da pride čez pol ure domov.Že ko je stopil iz avta,se mi je zdel sumljiv,meu je 2 jorkija kr s sabo v avtu,ful sta se tresla,stara sta bla 6.5 tedna!Ok,ne bom naprej govorila vsega,vzeli smo samičko,ker je bila naša pika čist navdušena nad mislijo,da jo bomo vzeli domov,,,,če jo nebi bi ji poču user posted image !Dali smo ji ime Neli,zaenkrat z njo nimamo problemov,obiskali smo veterinarja,je reku,da je Ok.Tko bom rekla,upam,da bo ok in zdrava,če ne drugega smo rešili enega kužka,po drugi strani pa sem jezna,ker smo jo vzeli,ker zaradi takih ta trgovina cveti.user posted image No,ja Neli je zdaj naša.Enkrat si bom vzela mal več časa,da vam pokažem slikice,do takrat pa hov hovuser posted image

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: yorkširski terier,ga kdo ima?
21.2.2007 15:16:46   
Shania
Žal ste z nakup podprli enega šetparja/preprodajalca in s tem omogočili nadaljno prodajo mladičev. Če je preprodajalec, je verjetno pol legla itak pomrlo. In tako se krog nadaljuje. S kupci. Pa še opozorjeni ste bili.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: yorkširski terier,ga kdo ima?
21.2.2007 15:25:18   
Anonimen
Jaz bi mu lastnoročno dala eno na gobec, ne pa psa kupila.

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: yorkširski terier,ga kdo ima?
2.3.2007 19:33:45   
buča
saj se strinjam z vami.Ampak nš fotr je tak,kr si v glavo vbije,to dobi.Z njim se je brezveze prepirat!Enkrat sem mu omenila,da bi bilo bolje,če bi šli v zavetišče po kužka,pa ni hotel slišat.Vem,da to kar smo naredili ni prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?