|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 17:15:24   
mika
v album sem dala nekaj slikic iz našega dnevnega prostora. kopalnice pa sploh nisem mogla v celoti slikat. škoda, da ne moremo filmčkov dat gor.

manjka nam še ogrooomno stvari, ampak to je le začetekuser posted image .

spalnico sem pozabila slikatuser posted image -to pa drugič

lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 17:21:13   
Spark
Full hudooooo!
A jst lahko pridem k vam živet?
Res mi je všeč, tako minimalno pa prostorno. Jaz imam preveč ene krame, ki samo gužvo dela pa gor se prah nabira.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 17:21:58   
Anonimen
user posted image user posted image  Všeč mi je.Narejeno z okusom.A li lahko vprašam,kaj imate po tleh.Parket?
Tudi barve so mi všeč.user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 17:24:24   
soncece24
Mika user posted image user posted image user posted image to sem čakala user posted image user posted image res mate ful ful lepo. Res stilsko narejeno. Manjkajoče detajle pa boš že še zrihtala, samo da ste vseljeni. Lepe barve sta izbrala user posted image Kaj maš pa v kopalnici ob wc-ju? Pisoar? Dobra ideja!

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 17:38:43   
mika
Dalija, po tleh je klasični parket-jesen

sončece, ob wc-ju je bideuser posted image . mož je izbral sanitarno keramiko.

barve so user posted image . resnično se dobro počutimouser posted image

črni stoli pri mizi so sposojeni- jutri dobima še tri, ki spadajo zraven-že dva meseca jih čakava.

za otok sva naročila še eno omarco, ker je že čisto zlezel v jedilni deluser posted image . tukaj ko je luknja sva najprej mislila imet dva stola, sedaj pa bo pač element. marlesu se to ni najbolj posrečilouser posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 18:01:46   
lan
Lepo!!!

Mene pa zanima kje ste kuhinjo kupili in koliko vas je prišla?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 18:06:13   
Gordana-3
imamo isto kuhinjo. marlesova anaia, ne?

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 18:06:38   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image ful mi je všeč.user posted image user posted image user posted image  Midva bova pa vse modro imela.user posted image

(odgovor članu lan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 18:11:15   
Anonimen
A kuhinjo tudi modro? Kakšno modro pa? Punce dajte ideje,dokler še lahko izbiram,ker ko bo enkrat začel pohištvo delati, bo konec izmišljevanja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 18:12:03   
bumerang
Res okusno urejeno. Velika harmonija in vzklajenost. Pa sem sicer kar velik kritik.
Edino črni stoli štonirajo. Ampak sem potem prebrala, da gredo stran.
Jaz bi k sedežni in pod jedilno mizo dala po tleh še tepih v enaki barvi, ker vidno nekako poveže posamezen prostor (100% volna, Ikea, okoli 70 eurov), za moj okus manjka tudi zelenje.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 18:14:19   
mika
Mene pa zanima kje ste kuhinjo kupili in koliko vas je prišla?


kuhinja je marles-Anaia, stala pa je 960.000,00 z napo(men se zdi 130.000,00) in pomivalnim koritom. pod zgornjima elementoma pride še polica, amapak moram kupit lepše nosilce.

gordana, a vi imate tudi to kuhinjo? zanima me če pri vaši tudi pleh, ki prekriva nogice, včasih ven vrže? meni je danes šel narazen, ko sem tla pomivala in sem ruknila not. a so monterji to slabo naredili?

soncece, imaš ful dobro kuhinjouser posted image , kje si jo kupila? a tvoj otok je stabilen?

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 18:22:17   
mika
Res mi je všeč, tako minimalno pa prostorno


spark to je bil namenuser posted image , noter nobenega pohištva, le na stene morava obesit slike, ampak to še iščeva. jaz potrebujem ogromno zraaaaaka in soncaaaauser posted image . naša pupa ima tudi veliko prostora za igro. trenutno je  zimski vrt njen in ker je povezan še s spalnico, laufa cel večer iz dnevne v zim. vrt v spalnico , dnevno in tako naprejuser posted image

a živet bi prišla k namuser posted image user posted image user posted image ? ko boš renovirala stanovanje ti lahko pomagam, da bo hudooooouser posted image user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 18:25:23   
Gordana-3
nam to štima, očitno so vam monterji to slabo pritrdili. samo malo mi je že žal, da sem si to kuhinjo naročla. zelo težko se očistijo fronte - ker ni lakirano, ampak je les tak hrapav, naraven . vsaj jaz težko očistim, vse se vidi gor. če imaš fajn gladke, svetleče površine, pobrišeš z mokro coto, s suho pa je, tu pa drgnem drgnem .... imamo dve pupi, ki vse poprimata, jaz sicer pazim, da res primem za ročke, pri otrocih pa veš kako je. edino naši predali so v barvi vanilije, pa zgornje omarce s steklom.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 18:27:30   
Bubamaraa
mi je zelo všeč....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 19:14:49   
Anonimen
Zgleda, da sem edina, ki mi sploh ni všeč....Prostor mi deluje težak in natrpan s tistimi obrobami pod stropom in zavesami...

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 19:19:31   
Strawberrie Cherrie
Mič, eni imamo pač drugačen okus - tudi meni ni všeč, no mogoče se kaj najde.

Sem pač bolj zgleda za ''stare nove'' stvari in pa klasične italijanske kuhinje - pa so mi včeraj povedale punce, da to kar čem imeti po tleh ni antični parket, ampak skup zbite deskeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 19:22:19   
Anonimen
user posted image In to zažgane a ne?user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 19:30:12   
Strawberrie Cherrie
In to zažgane.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 19:31:18   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: mika
soncece, imaš ful dobro kuhinjouser posted image , kje si jo kupila? a tvoj otok je stabilen?


Moja je iz IKEJE Hallarum, otok je pa grajen iz siporeksa in obložen s ploščicami.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 19:34:13   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Mič, eni imamo pač drugačen okus - tudi meni ni všeč, no mogoče se kaj najde.

Sem pač bolj zgleda za ''stare nove'' stvari in pa klasične italijanske kuhinje - pa so mi včeraj povedale punce, da to kar čem imeti po tleh ni antični parket, ampak skup zbite deskeuser posted image user posted image


še dobro, da nam ni vsem isto všeč, a ne, je vse takoj bolj zanimivo user posted image Meni je pa za v stanovanje vsak stil lep, če je pravilno skobiniran. One tvoje deske so mi namreč bile tudi všeč user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 19:52:16   
rija
user posted image user posted image user posted image  sem čakala, da keri ne bo všeč.....da ne bom zopet prva in edina....

ni moj stil....

sicer pa očitno moje stanovanje tudi večini nebi bilo všeč....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 20:22:21   
Anonimen
rija

user posted image user posted image user posted image  sem čakala, da keri ne bo všeč.....da ne bom zopet prva in edina....

ni moj stil....

sicer pa očitno moje stanovanje tudi večini nebi bilo všeč....user posted image user posted image user posted image


Mamo eni še bolj dolg (in hiter) jezik user posted image  user posted image

Daj nalepi kakšno slikco svojega, da vidimo. Verjetno je vsaj zanimivo, glede na to, kakšne ideje znaš nalimat.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 20:36:40   
rija
pridi na kavo pa poglejuser posted image user posted image user posted image

so mi baterije v fotkiču crknile....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 21:22:50   
muha1
Meni pa je zelo všeč stopnišče. Pa me zanima ali imate med eno in drugo leseno stopnico prepleskano? In kako se obnese?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nekaj slikic iz hiše...
15.2.2007 21:35:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Zgleda, da sem edina, ki mi sploh ni všeč....Prostor mi deluje težak in natrpan s tistimi obrobami pod stropom in zavesami...


khmmm....ne nisi edina..meni se sploh ne zdi prostorno in odprto ampak vse nekam natlačeno. sploh uni kavči so čisto preglomazni in prebuhtlasti :) rob pod stropom znižuje prostor. kuhinjska miza bi bila lahko postavljena pod luč..zdej je nekam čudno zamaknjena? kuhinjska napa se mi zdi prevelika in tako hecno mi deluje ta kuhinja..ne vem manjka mi en mejnik med kuhinjo in dnevno. ne zdi se mi neke povezave med elementi. bolj skup znešeno user posted image

sicer je pa to samo moje mnenje, moj okus je čisto drugačen. vidim, pa da vam je velikim tako všeč, tako da verjetno je že ok, če se v tem prostoru dobro počuite user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?