|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fredovi obroči
20.2.2007 13:39:16   
rainbow
user posted image

Zanimajo me vaše izkušnje s temi obroči, in sicer za večje, torej oranžnim in rumenim. Se mi zdi, da je to res najbolje za bazen ali morje.

Ali morda katera ve, če se prodajajo še kje drugje kot v LJ ali na netu? Recimo v MB.
saj nameravam kar v LJ poklicat, ampak vseeno.

Ali imate kaj drugega za v bazen za vaše malčke????

hvala

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fredovi obroči
20.2.2007 18:25:36   
Maxica
Tudi jaz se zanimam glede tega. Imamo namreč ta rdečega, ampak ga bomo sedaj uporabljali z user posted image , za našega dveinpolletnika pa pojma nimam, kaj naj mu nabavim. Sem gledala ta oranžnega, pa ne vem, upam, da se bo oglasil kdo, ki ima izkušnje z njim.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fredovi obroči
20.2.2007 22:40:49   
pravljica
v mb jih prodajajo v pikapolonici (pri takkotu)...do 2,5 let ste uporabljali rdečega? sem mislila da bo pri 2 že menjat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fredovi obroči
21.2.2007 7:33:57   
al1*
Moja dva sta hodila na tečaj: Jakob kot dojenček, Maruša pa pozneje, ko je bila stara 4 leta. Maruši je bil ta obroč (imeli so rumene) všeč. še bolj pa ji je bil všeč tisti črv, ki si ga je dala pod pazduhe.
Jakob pa je imel, dokler ni znal plavat, rokavčke, ker fredovega obroča ni maral.

Včasih je tečaj potekaj na Fontani - pokliči tja, mogoče jih dobiš.


_____________________________

lp


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?