|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.3.2007 13:54:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 14:57:08   
bumerang
Z: dve pomaranči
K: kuhano kislo zelje, pršut
V: verjetno dva do tri jogurte

Jaz ponavadi na B dan mešam. Ker že tako B ne maram, sploh pa zvečer ne bi zmogla jesti npr. rib. In ker jih vsake toliko moram, potem jih za kosilo, za večerjo pa jogurte, ki jih obožujem, sicer sploh ne pridejo na vrsto.

Tehtala pa se še nisem, nisem še imela časa, ampak ni bog ve kaj, ker mi hlače še čisto nič ne plešejo.

Včeraj sem si naredila super stvarco, priporočam tudi vam: pečena jabolka -
Jabolka izdolbeš (najbolje sladka, npr. jonagold), nadevaš z narezanimi suhimi figami in 100% marelično marmedo brez sladkorja Zdravo življenje (Merkator), in pečeš do mehkega v pečici. Njamsi!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 17:14:24   
MatMaj
Lep pozdrav

No, jaz sem danes prvič šla delat in malega prvič peljala v varstvo... sssmmmrrrkkkkuser posted image user posted image

Diete pa se držim. Če nebom mogla pisat čez dan se bom pa zvečer javljala.
Z: banana+voda
K:sv.zrezek+pesa
V:še nisem sigurna


Lep pozdrav in uživajte

se vidimo...




_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 18:05:57   
Lara28
No sem se tudi jaz odločila da vam se pridružim. Prejšnji teden sem sicer začela, pa sem malo mešala dneve, pa en rojstni dan smo imeli včeraj in ni bilo šanse da sem samo na sadju, danes pa sem RESNO začela.
Zdaj komaj čakam, da grem jest  večerjo ker sem fuuulll lačna že. Sem si nardila solato z jajcem in me že čaka.
Moj cilj je nekje -10-15kg, oz. vsaj toliko, da do maja ko grem nazaj  v službo, spravim na sebe še kaj druga kot razvlečene trenerke in elastične kavbojke. Drugače mi grozi nakup nove garderobe, za to pa ni financ, pa še polno omaro čist  lepih (premalih) oblačil imam.
No punce, dober tek - jaz grem jest zdaj!

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
5.3.2007 19:29:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lara28)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 19:44:23   
Teni_
Čer!

Jaz sem še tudi z vami. Današnji dan uspešno prestan. Včeraj sem imela malo krize, pa slabo sem se počutila od vsega tega sadja, ki ga tako ali tako ne maram, ampak nisem podlegla. Sem prav vesela.

Vsak večer naredim še nekaj trebušnjakov, vaj za rit, noge in roke. Da malo pospešim izgubljanje cm.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 20:03:17   
deeeja
naj še jaz nekaj dodam pri hujšanju.za mano je že mesec in pol hujšanja.začetna teža je bila 76,4 kg,danes jih imam pa 69,4.en mesec sem bolj kot ne pazila da ne mešam živila,ker pri tej dieti gre predvsem za to,da ne mešaš živila.glede na to da sem nora na sladkarije,sem user posted image  se dieti stežka privajala.pri p.dnevu sem npr.jedla za kosilo meso,za večerjo pa sir,ko pa sem imela sadni dan,sem za kosilo in večerjo jedla zelenjavo,kar ni nič narobe.jem tudi kak nemasten jogurt z misliji....važno je le ,da ne mešaš.in kg se počasi topijo...user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 20:50:14   
tinkav
no punce pa smo se en dan prezivele.danes pa sem bla pridna nc nisem pregresila.zanima me:ce je sir in meso na belj.dan,zakaj potem ne smemo jesti skupi sir in prsut naprimer??user posted image user posted image .jutri pa ;2 hruski za kosilo prebranec,za vecerjo prebranec!!tista ki ima rada grah,koruzo ,papriko,..naj si naredi danes riz in ko se ohladi naj doda vse te sestavine in zlicko ajverja al kecap in je za jutri mrzla solata iz riza.al pa polento tista ki jo ima rada..krompirjeva solata je super-malo cebule in popra,seveda tudi olja,kisa in soli nesme mankati!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 20:51:29   
tinkav
deeeja me zanima ce si se zelo strogo drzala da si tolko izgubila??

(odgovor članu deeeja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 21:32:32   
F*S*M
oj, no danes sem prišla do lekarne da sem se zvagala, katastrofa zopet sem se zredila čez novo leto in to katastrofalnih 5 kg, čeprav sem vso odvečno težo, ki sem jo pridobila med nosečnostjo izgubila v pičlem mesecu me je danes doletela kruta resničnost, tako da sem se odločila da zaštartam s polno paro z dieto in tudi z gibanjem. moj ITM je 30.9 kar pomeni 1. razred debelosti idealno pa mi moralo biti med 18.5 in 24.9 ali od 50.9 do 68.6 kg kar pomeni da moram shujšati najman za 17 kg, čeprav sama upam, da mi jih bo uspelo 25kg.

no in moj dan je bil takšen

z: banana
m: hruška
k: puranji zrezek s sirom v smetanovi omaki, dušena zelenjava in paradižnik
v: jogurt

in pregreha filipov čokolešnik ki ga ni pojedel za večerjo user posted image user posted image user posted image

no to bi bilo to
zdej grem pa v dvd vršt pilates ki ga imam doma že od novembra (hvala gata) da mal preverim kako je treba migati

nočko


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 21:42:25   
tinkav
zivjo Lana.Če boš bila tako močna kot smo mi ,potem ti bo uspelo.Jaz sem sicer včeraj grešila in mi je bilo zelo žal ampak so me zvezdice postavile spet na noge in evo danes sem bila spet močna da nadaljujem!!!torej potuj z nami!!!

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ZVEZDA POLETJA 5.3.2007 - 5 dan - beljako...
5.3.2007 22:21:13   
deeeja
ne,nisem,če povem,da sem tu pa tam pojedla kakšen bonbonček,keksek,čokoladico...je teško,sam,če si to močno želiš ti bo uspelo.morda počasneje kot nekaterim,ampak ,če ne boš mešala živila ti je uspeh zagotovljen.če si pa vmes lačna pij veliko vode z limono ali grenivko,pa kako jabolko tut lahko poješ.pa čim manj misli na to da si lačna....user posted image user posted image

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?