|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.3.2007 7:44:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 7:58:21   
tinkav
dobro jutro zvezdice.kako smo?jaz sem super.uceraj sem sicer vec pojedla kot bi smela ampak sem potem sla na bicikel in naredila 7km.user posted image user posted image cela rec!!!! no ma sem se vsaj usedla in malo probala.danes pa minestrica in sadje.ta dan mi je zelo usec ker obuzujem zelenjavo!!!bodite pridne in kr vztrajat!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 8:24:25   
Teni_
Jutro!

Jaz sem danes super volje in se sadja celo veselim (zelo čudno pri meni). Sem pa že tudi ugotovila, da se mi je tek precej zmanjšal, oz. nmiti ne zmanjšal, ampak ne čutim nobenih potreb po vmesnih prigrizkih (prvih par dni sem bila vmes že lačna, zdaj pa imam brez problema med kosilom in večerjo 6 ur prosto).

Včeraj mi je moj še dal malo večji zagon, ker me je pred mojimi pohvalil, da imam full voljo, glede na to, da lahko okoli mene jedo kaj hočejo( čokolade, čips...), pa se ničesar ne dodatknem.

Torej, danes bodo na jedilniku, jabolke, banane, ,mandarine, nekako bom probala zvozit skozi brez zelenjavne juhe in si bom namesto tega privoščila topel čaj z limono.

Zvečer bom pa spet malo telovadila, toliko, da pridem malo nazaj v formo.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 9:00:42   
mojca75
Z: banana, jabolko, pomaranča
M: mango
K: solata
M: sadje
V: sadje

Tud sicer je men sadni dan čist OK, ker mam ful rada sadje, pa tko "Lahko"se počutim!

se pa zadnje dni nise nič javljala, smo meli pestre družinske dneve, obiski pa mi po obiskih,... mal sem se prehrešila - mela sem 2 beljakovinska dneva in nič škrobnega, ampak ... se ne sekiram preveč. važno da prav kombiniram.user posted image

pridne bodite, pa rade se imejte user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 11:17:23   
ELENCA
Zvezde, pa kje ste? Kako ste kaj? Jst sem kar dobr, tale sonček mi daje energijo, sam škoda je da moram bit v pisarni...

Danes pa vitaminčkiuser posted image , mi ne dišijo preveč, bo treba še kakšno juhico vmes pojest, če ne nebom zdržala dneva...

no lepo se imejte, pa pridne bodite

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 11:33:21   
Lara28
No tudi jaz se javljam, sem še z vami.
JAz imam sicer sadje zelooo rada, ampak moram priznat, da mi je kar dolgi dan samo ob sadju. Sem si pa zjtraj naredila ogromno skledo sadne solate in zdaj to jem skozi cel dan, vmes bom pa eno skledo solate.
No torej pogumno naprej!user posted image

(odgovor članu ELENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 12:23:14   
ms15
Pa še jaz!

To je sicer moj 1.vitaminski dan, pa še kar gre.
Zjutraj sadje, kosilo solata in popoldne spet sadje.
lp

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 12:52:33   
cincin
No, pa da vas še jaz pozdravim.
Končno sem našla malo časa. Danes bo pa moj prehranjevalni dan glede da grem po službi še v šolo zgledal takole:
Z: sadje
K: sadje
V: paradižnikova solata
Želim vam lep dan. Pa zavidam tistim, ki boste šle lahko na sončka, bi najraj kar špricala. Čav.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 13:50:23   
bumerang
Obožujem sadje user posted image  in sadne dneve.
Zjutraj sem zmazala 3 pomaranče, za malico banano, pravkar je v želodcu končalo 2/3 melone (ostanek je pojedel sin), čakata me še dve košarici jagod in ananas, po malem pa tudi suho sadje. Njamsi!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 16:42:54   
Tejči
Pozdravljene zvezdice,

jaz sem danes pojedla za kosilo malo solate, sedaj pa pol melone. Zvečer bom pa regrat papcala.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zvezda poletja 12.3.2007 - 12 dan - vitamini
12.3.2007 20:11:57   
tinkav
OJLA DANES ME JE SESTRICA OBISKALA IN SEM UPALA DA BO REKLA DA SEM SHUJSALA ONA PA NIC!!!!user posted image OJOJ NC NI SE VIDIT!!!ZAKAJ TAKO?????JAZ SEM TAKO NESTRPNA,NAJRAJE BI VIDLA DA BI SE TAKOJ POZNALO!!!KAKO STE VE?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?