|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
13.3.2007 7:03:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvezda poletja 13.3.2007 - 13 dan - B
13.3.2007 7:17:00   
tinkav
dobro jutro punce,ne boste verjele,ampak danes zjutri sem se sla vagat in sem shujsala 2,2kg!!!!!!!juhu tako sem vesela in ful mam volje za nadaljevat!!!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.3.2007 7:19:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkav)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvezda poletja 13.3.2007 - 13 dan - B
13.3.2007 7:29:08   
cincin
Dobro jutro!
Jaz bom pa verjetno kar zamenjala B in Š dan, ker sem včeraj ful pozno zvečer prišla domov, pa nisem imela časa kaj pripravit  ne zase ne za otroke za danes, tako da sem kar dala že kuhan ričet iz zamrzovalnika. Verjetno bom tudi jaz danes kar ričet brez mesa, jutri pa meso. Upam da ne bo kaj preveč narobe če zamenjam.
Pa bravo za izgubljene kg. Jaz se do četrtka ne bom tehtala.
Lp.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvezda poletja 13.3.2007 - 13 dan - B
13.3.2007 8:04:16   
Teni_
Jutro!

Meni je tudi beljakovinski dan najljubši. Danes bodo pri nas čevapčiči in paradižnik (ste mi lušte naredile in sem ga danes kupila). Za večerjo pa pol manj. Aja, pri kosilu bo zraven še kos kruha.

Sem se tudi jaz stehtala in mi danes kaže - 3,8 kg. Sem full zadovoljna, ampak pričakujem, da se bo minus pomanjšal, ker je včeraj bil sadni dan in mi kaže manj. No, ampak upam, da bo v četrtek toliko.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvezda poletja 13.3.2007 - 13 dan - B
13.3.2007 9:02:33   
tea
Se še jaz pohvalim- imam 2,3 kilogram manj kot na začetkuuser posted image . Še enkrat toliko, pa bom gotova. Pa tudi telovadit sem mal začela. Danes sem šla v klet iskat rolerje, pa so čisto brez premz, tako da moram najprej to uredit. Pa tako lepo vreme je in bi blo super za rolat. Pa kdaj drugič. Aja, jedla bom pa tole:
Z: 2 jabolki
K: piščančji zrezek+ blitva+solata
V:solata
Vsem skupaj user posted image user posted image user posted image  za izgubljene kilograme!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zvezda poletja 13.3.2007 - 13 dan - B
13.3.2007 11:35:35   
mojca75
ojla zvezdice,

sem glih iz aerobike, laaaačna,... bom pojedla še eno banano, za kosilo pa hrenavke in solata, za kosilo pa pol manj.

aja hrenavke zato ker je taaaak lep dan pa bova s princeso leteli z vozičkom ven takoj ko vstane!user posted image

aja, vagala se ne bom do četrtka!!!! Zanalašč!

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 13.3.2007 11:36:01 >

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zvezda poletja 13.3.2007 - 13 dan - B
13.3.2007 14:13:14   
Lara28
Pozdravček!
No jaz sem že imela kosilo - danes že ob tričetr na dvanajst. Moj migec je ravno takrat šel spat in sem si v miru privoščila šampinjone z jajco in paradižnikovo solato. Zdaj bom še juhico spila, ker se je šele zdaj skuhala, za večerjo bom pa mogoče kurji hrbet obrala in kako solatko zraven. Meni kaže tudi že blizu -2kg, sem se včeraj vagala.
NO lepo se imejte.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zvezda poletja 13.3.2007 - 13 dan - B
13.3.2007 21:23:12   
bonika
bravo vsem ki ste že izgubile kilograme!user posted image
jaz se do četrtka ne bom nič tehtala, ker sem bla prejšni teden ful razočaranauser posted image , ker mi ni šlo še nič dol. upam da bo zdaj pokazalo kaj manj, čeprav se počutim še vedno kot tritonkauser posted image . a je mogoče narobe to, ker ne jem vsak dan ob isti uri, tako piše v knjigi, da se moraš držat urnika, samo jaz ne morem vedno met kosila ob 12h, zarad službe, tako, da imam kosilo enkrat med 12. in 15. uro, potem se pa držim, da na B dan moraš met najmanj 4 ure do naslednjega obroka, na Š in OH dan 3 ure in na Vitaminski dan 2 uri. ne vem kaj delam narobe, bom pa še naprej vztrajala in se borila skupaj z vami.

moj današnji jedilnik:
Z: 2 banani
K: 2 piščančji nabodali+solata
V: pol kosila

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zvezda poletja 13.3.2007 - 13 dan - B
13.3.2007 22:24:07   
simanej
Lep pozdrav zvezdice, čestitke za izgubljene kilograme, jaz sem se čez vikend malo pregrešila, vendar od ponedeljka spet veselo na delo. Danes jedla sadje, meso z žara in zelenjavo.

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?