|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova skupina za 90D
29.3.2007 20:56:20   
maca24
Hvala za vzpodbudo. Vse, ki bomo začele z dieto jo potrebujemo.user posted image user posted image user posted image

Kako pa je z bučnim oljem??? Lahko ali ne? Jaz si ne predstavljam solate brez njega.user posted image user posted image

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.

(odgovor članu zanika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nova skupina za 90D
29.3.2007 23:38:19   
t_t_y
Ja, jaz sem olje uporabljala, ko sem bila prvić na tej dieti, pa je šlo vseeno 13 kg dol. Sem pa pazila, da ga ni bilo preveč, ne samo na solati, ampak tudi pri pripravi ostalih jedi.

lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nova skupina za 90D
30.3.2007 6:48:56   
zanika
IZVIRNO SPOROČILO: maca24

Kako pa je z bučnim oljem??? Lahko ali ne? Jaz si ne predstavljam solate brez njega.user posted image user posted image


Piše, da je potrebno uporabljati kakovostno olje - eno žličko za kuhat in eno za v solato. user posted image  Kakovostno olje je zame tudi bučno. user posted image  Uporabljam vedno samo olivno in bučno olje, ker sta zdrava in si tudi jaz ne predstavljam kuhinje brez kateregakoli, pa tudi nikoli ne merim količine (vedno po občutku).

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nova skupina za 90D
30.3.2007 7:09:12   
AKŠ
dobro jutro punce....

no še dva dni, pol pa nizki štart.....bomo pa ravno na nedeljo začele.....hihihi


ja tud jaz si brez olja ne predstavljam kuhat....in vedno ga dajem po občutku....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu zanika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nova skupina za 90D
30.3.2007 19:24:20   
tinx
ojla
ravnokar sem vas našla in se odločila ,da se vam pridružim.Upam da mi bo uspelo,ker sem že parkrat probala in po 14dneh vse končala,ker enostavno nisam bila odločna ,da nadljujem.Sem drugače velik gurman in uživam v hrani.Po drugi user posted image mi enostavno ne rata izgubiti niti kile.Rada bi izgubila15-20kg.Vem da je veliko, ampak ko pogledam svoje slike pred user posted image se vprašam a mi bo uspelo še kdaj izgledati tako kot prej.user posted image moja trenutna teža je 87kg visoka sem 172cm,če mi rata pridet do 70kg bom presrečna.
Ok mal sem se razpisala; no pol pa 1.4 začnemo vse skupaj.user posted image Ni razloga da nam nebi ratal.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nova skupina za 90D
30.3.2007 21:57:12   
sončnica13
Pozdravljene!
Samo še 2 dniuser posted image pa začnemo z zdravim načinom hranjenjauser posted image user posted image user posted image . Jaz res že komaj čakam, ker tolk sladkarije kot jo pa zadnje čase vase zmečem je pa že preveč.

zanika-hvala za vspodbudo, jo prav zares potrebujemo.

Lp, pa ne se pozabit tehtat v nedeljouser posted image

(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nova skupina za 90D
31.3.2007 11:30:40   
Anonimen
Jutri prihaja naš dan.Jaz sem bom že danes začela pripravljati nanj.Z Donatom,da sčistim črevesje.In komaj čakam,da bo kak minus...

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nova skupina za 90D
31.3.2007 15:09:33   
t_t_y
Evo, tabelca pred začetkom - potem bom pa vsak teden pisala kolk je šlo dol (ob sobotah bom popravila tabelco), tako da bomo imele malo več motivacije. Če pa katera ne želi biti na seznamčku, naj mi sporoči, da ne bo nepotrebnih zamer (ko sem hujšala z odločnimi sta bili dve takšni, in je treba takšno mnenje seveda spoštovati).  lp

Zap.št.      VZDEVEK       CILJ(kg v -)  



1.            t_t_y             15 (mož pa 10)       



2.         maca24           6-7       



3.         AKŠ                10



4.         monika30         15        



5.         SOncIca                       10 



6.         bianka            8-10



7.         Sofi



8.         sončnica13       10        



9.         Naja3



10.       CAPA              10         



11.       nina166          8-10



12.       aspirin            10



13.       SašaL             5           



14.       daisy              15         



15.       tinx              15-20





< Sporočilo je popravil t_t_y -- 31.3.2007 15:19:24 >


_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nova skupina za 90D
31.3.2007 19:54:16   
monika30
Ja, sej res? Kdaj se bomo pa tehtale? Vsako nedeljo?

Ste že pripravljene? Jaz se že kr veselim izziva. Seveda pa je takoj lažje, ker nisem sama.

Čav.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nova skupina za 90D
31.3.2007 23:08:18   
t_t_y
Ja, v bistvu bi bilo najboljše ob nedeljah - da je točno na en teden. PA še tako je, da lahko jaz ob ponedeljkih pripravim seznam, da se bomo lahko vse javile - ene od doma in druge, ki imajo dostop do računalnika morda šele v službi.

lp

p.s. Punce...še slaba urca in smo prvega..........

DAJMO USPEŠNE

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nova skupina za 90D
1.4.2007 19:19:24   
maca24
Hej punce! Kje pa ste? Ste že preveč izčrpane od diete in ne morete nič napisat? Jaz se počutim odlično, saj končno delam nekaj zase. user posted image user posted image user posted image

Dajte javite se kaj.

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
1.4.2007 19:34:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maca24)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?