|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   danes pa obratno
23.3.2007 9:40:00   
snake
se vidi da nimam dosti dela te dni v službiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

v glavnem punce, žene, kdaj pa ve kupite kaj svojim mačotom????

jaz mu dosto krat kupim gateeeeeeeeeeeeeeeeeeeee((((((boxerce no)))))!!!!
ali pa kakšno majico!!!1vedno ko mu rečem da imam nekaj za njega se začne smejati in je vesel !!!!!to mi je tako všeč, ker pol se še malo počuti krivega ker se on tako malo krat spomni...... pol začne sej bi tudi jaz tebi večkrat kaj kupu ampak ne vem kaj in blablabalablablabla.....................

no kolko zapravite za vašega korenjaka!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 9:58:47   
amalija
Dons bom šla po nartavečjo gajžlo, kar jih imajo na placu! user posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 12:50:35   
srki
Iskreno povedano, edino gate pa kakšne majce mu kupin. Ostalo pa kar sam.

Korenjaku pa nič ne kupimuser posted image , si kar sam vzameuser posted image .

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 12:51:11   
srki
Amalija, kaj je pa ušpiču, da si bo gajžlo zaslužil?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 13:14:41   
Taula
ali pa kakšno majico!!!1vedno ko mu rečem da imam nekaj za njega se začne smejati in je vesel !!!!!to mi je tako všeč, ker pol se še malo počuti krivega ker se on tako malo krat spomni...... pol začne sej bi tudi jaz tebi večkrat kaj kupu ampak ne vem kaj in blablabalablablabla.....................


Moj je isti. user posted image  Drugače mu pa kupim kako čokoladko, boksarce, nogavice, pidžamo....kaj uporabnega.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 13:17:49   
amalija
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Amalija, kaj je pa ušpiču, da si bo gajžlo zaslužil?


Ma očitno ga zapoznela luna nosi in tečnari nekaj že od 6h zjutraj user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 14:21:46   
Anonimen
V trgovini mu kupim lososa (jaz ga ne maram) in zgleda kot mali otrok ko dobi igračo. Ali pa najljubšo čokoladico in mu jo v žep nastavim da jo najde zjutraj ko gre v službo.

Gate,majice, hlače....pa mu itak jaz kupujem, kdo drug pa mu jih bo? Mama? Sam si jih pa tudi ne bo, spravit ga v trgovino je cel projektuser posted image . Ponavadi mu moram ponudit podkupnino...da mu bom lososa kupilauser posted image .

Srček

(odgovor članu amalija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 14:26:39   
*dvojčica*
Jaz mu tudi vse kupujem... od gat do hlac...skratka vseuser posted image ...nic si ne zna kupit sam...oziramo ne da se mu po trgovinah hodituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 14:57:33   
Anonimen
Snake.. vceri te je zanimal.. kateri mozje varajo zene..

dons te pa zanima.. katere zene varajo moze?

user posted image user posted image user posted image

Ona je men za miklavza neki kupla.. jst njej nc.. :) Ce je pa rekla.. da ne rabm nc.. heh.. :))
Pol mi je za Valentinovo neki kupla.. jst njej nc.. ni hotla.. kaj cem.. user posted image
Za osmi marc pa sem ji pol kupu pfrum.. to je za vse nazaj.. in se za materinski dan.. bo veljalo.. :))

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 15:07:08   
najina pikica*
o porkaš pa mu že res dolg časa nism kej kupla...user posted image ....se bom dans al pa jutr potrudila,če nebom zase kej vidla user posted image  user posted image ....
drgač pa mu,ko kopujem špecerijo vedno kej dobrga in sladkega za pod zob kupm, v upanju da mu nebo pasalo in bo ostalo zame user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 15:30:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: najina pikica*

,če nebom zase kej vidla user posted image  user posted image ....



Sem jst enkrat kupu ji za rojstni dan pink ponk lopar.. k sem ga pac hotu met.. user posted image user posted image

Sam to je bil sam dodatek k darilu.. tko da ne bo rekla.. da sem ga seb kupu.. sej pol sem ga pa itak jst vzel.. :), ker ona ne igra tish tenisa.. :)) in kaj naj pol z njim? user posted image

Joj joj..! Sej se bom poboljsu.. Takoj zdej grem se po en lopar.. user posted image user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: danes pa obratno
23.3.2007 15:31:36   
Taula

,če nebom zase kej vidla ....



Sem jst enkrat kupu ji za rojstni dan pink ponk lopar.. k sem ga pac hotu met..

Sam to je bil sam dodatek k darilu.. tko da ne bo rekla.. da sem ga seb kupu.. sej pol sem ga pa itak jst vzel.. :), ker ona ne igra tish tenisa.. :)) in kaj naj pol z njim?

Joj joj..! Sej se bom poboljsu.. Takoj zdej grem se po en lopar..


user posted image user posted image  Samo da te ne bo z loparjem po glavi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: danes pa obratno
24.3.2007 9:27:31   
snake
joj tjazy kako si uganu kaj me zanimauser posted image




(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?