|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je to menstruacija?
11.4.2007 15:33:18   
*elektra*
Pozdravljene! Sem nova in me zanima vaše mnenje glede moje zanostve. Želim si otroka, vendar me je strah, da bodo problemi. Namreč težava je v tem, da nimam menstruacije!
Dobila sem jo pri 16-ih, letos jih bom imela 22. In v teh letih je sama od sebe prišla mogoče 10 x.
Moja G je rekla, da z mano telesno ni nič narobe, sem pač ena izmed takšnih, katere menstruacije nimamo. Moram reči, da sem bila kar vesela....nič tamponov, vložkovuser posted image .....zdaj ko sva pa s partnerjem začela živeti skupaj (skupaj sva skoraj 4 leta), on ima redno zaposlitev, jaz končano šolo,.....mi misli uhajajo k otroku. In tu se pojavi ta moja težava.

Vse moje kolegice so ali noseče ali pa že imajo otroke in želja po otroku je tudi zato vedno večja. Resnično me je strah, da se bova morala truditi veliko let, preden bova dočakala najin sonček.

Hvala za vaše odgovore!
LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je to menstruacija?
11.4.2007 16:44:10   
Anonimen
http://www.lepa.si/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=168

Tukaj boš našla veliko odgovorov,zakaj pride do izgube menstruacije pri mladih ženskah.

(odgovor članu *elektra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je to menstruacija?
11.4.2007 16:46:46   
snake
po eni strani bi ti napisala da bi zamenjala s tabo ker je nimaš in ker jaz vsak mesec trpim ko svinja, po drugi pa ne ker je možno da boš imela kako ovirico pri zanositvi...
po moje bi bilo pametno da greš do tvoje G in ji razložiš da razmišljaš o user posted image in naj ti pove kako in kaj. Boljše da začneš in zveš že zdaj vse kar te čaka, tako bo tudi prej otrok prišu!

lepo se imej in upam, da sploh ne boš rabla delat nič posebnega in da boš hitrouser posted image brez trpljenja! ciao

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je to menstruacija?
11.4.2007 17:15:19   
perlica
*elektra*,a imaš drugače res vse vredu s hormoni?
A si šla mogoče na kakšen pregled za ščitnico?Saj ne rečem da je ščitnica kriva da nimaš M samo vem,da lahko nepravilno delovanje ščitnice tudi vpliva na M.

Probaj pa res omenit svoji G,da bi rada imela dojenčka in da se ti porihta ta M.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je to menstruacija?
11.4.2007 17:27:34   
t*e*j*k*a
Ola!

SEj te  nočem nič strašiti ampak ponavadi če ni menstruacije tudi ovulacije ni, tko da jaz bi na tvojem mestu šla do G in mu povedala da bi rada mela user posted image .

Veliko sreče!!!!!

(odgovor članu perlica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je to menstruacija?
12.4.2007 17:31:35   
levinjaa
Brez zamere, ampak če tvoja ginekologinja tako pravi, jo moraš zamenjati! Če že nimaš rednih menstruacij, je definitivno treba ugotoviti, kaj je temu vzrok - in se potem mogoče odločiti, da naj stanje tako ostane ali pa ne.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je to menstruacija?
12.4.2007 21:13:24   
Ayo
Pozdravljena *elektra*!

Tudi pri meni je bilo tako, prva M pri 16 in sem jo imela 2-3 na leto do 22.leta ko sem zacela potem s KT. Hodila sem na preglede, G je samo rekla hormonske tezave, ampak ker ni slo za user posted image  se je tam tudi vse ustavilo.
Sedaj sem ze "stara macka", M na 40-60 dni, user posted image  se ne prime, ugotovljen PCO!

Si se zelo mlada...ampak ce delate na user posted image  mislim da bi te morala G drugace obravnavat.

Srecno in LP

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je to menstruacija?
13.4.2007 8:43:50   
*elektra*
Zdravo!

Hvala za vaša mneja! Glede moje ščitnice vse štima, verjetno so hormoni. Sem bla pri G in mi je rekla, da se v mojem primeru lahko zanosi tudi, če nimam ovulacije. Nemorem si kaj, da nebi bila skepična, saj ne poznam nobene, katera bi zanosila brez ovulacije.
Ayo, ti si isti primer kot jaz. Res sem mlada in zato bi rada čimprej ugotovila kakšne možnosti imam. A mi lako razložiš kaj je PCO?

Hvala vsem!


(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je to menstruacija?
13.4.2007 9:11:59   
saša80
ojla!

no, jaz sem še ena izmed tistih nesrečnic, ki tudi ne dobijo menstruacije brez tabletk, diagnoza policistični jajčniki.za user posted image se trudima 3 leta, sedaj začnem z postopkom umetne oploditve (ivf)

polocistični jajčniki, pomeni da imaš ceste na jajčnikih, katere ovirajo zanositev, povzročajo izostanek menstruacije in ovulacije ter še druge znake, katerih js nimam( večja poraščenost, debelost,... če vtipkaš v iskalnik pco boš dobila veliko odgovorov na tvoje uprašanje

lep dan ti želim, če pa imaš še kakšno uprašanje pa kar vprašaj, ti bomo  punce pomagale z odgovori

lp saša

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?