|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:02:04   
Bubamaraa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:03:28   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

No,takole se zmenimo...jaz te ostrižem, plačal bo pa on...user posted image


A nisi prej rekla, da zastonj ostrižeš? Pa si res Gorenjka. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:03:55   
Anonimen
Romana a bi ti a?? S kero bi rajs.. z Njuskolo al ducleienao.. al kaj je ze.. matr ma zajeban nick.. !? user posted image  

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:03:59   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

O Tjazy, sem te pa že prav pogrešala. user posted image  Kam si pa šel? Se shladit pod mrzel tuš?user posted image


Aha.. ves kolk je dobr.. :))  8 stopinj ma voda.. Prides sprobat?


Ne hvala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:05:19   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Romana a bi ti a?? S kero bi rajs.. z Njuskolo al ducleienao.. al kaj je ze.. matr ma zajeban nick.. !? user posted image  


Dulcinea ima tako ****iš žnablje, da me ful privablja...user posted image user posted image user posted image

Njuškalo ima pa "baje" oprsje!!!! user posted image user posted image user posted image

tko, da odločitev je težka....user posted image

< Sporočilo je popravil Romana26 -- 9.5.2007 20:06:29 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:05:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

No,takole se zmenimo...jaz te ostrižem, plačal bo pa on...user posted image


A nisi prej rekla, da zastonj ostrižeš? Pa si res Gorenjka. user posted image


Misnla je.. da ne pobira denarja.. ampak v naturi.. Sej jst sem jo prav postekal.. najprej ona mene obdela.. pol pa se jst njo.. user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:06:39   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Romana a bi ti a?? S kero bi rajs.. z Njuskolo al ducleienao.. al kaj je ze.. matr ma zajeban nick.. !? user posted image  


Nč nimam zajeban nick. Če bi ti v šoli prebral Don Kihota, bi vedel kdo je Dulcinea.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:06:43   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Jaz sem ful ziheraš..tako,da bo treba kakšno priporočilo dobit..ker ne bom riskirala pa omadeževala svojo čast kar z enim,za katerega nič ne vem al kaj zna al ne...user posted image


Kolk zavarovanj pa mas sklenjenih?

Drugac pa pr men mora clovk pac kr reskirat.. ne gre to nc na zihr.. samo spontano in po filingu.. user posted image user posted image  




Ma kakšna spontanost..če nisi zagarantiran užitek,nimam s tabo kej!Na riziko naj grem,potem boš pa po možnosti čista polomija..ni šansuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:07:12   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

No,takole se zmenimo...jaz te ostrižem, plačal bo pa on...user posted image


Zakaj pa si enkrat za spremembo ne bi zenske prvoscla? A? A te ne mika to? Zihr te.. sam te je sram.. user posted image user posted image user posted image



Ah,držmo se klasike...kaj bi preizkušala novo...sej veš,da sem ziherašuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:07:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Romana a bi ti a?? S kero bi rajs.. z Njuskolo al ducleienao.. al kaj je ze.. matr ma zajeban nick.. !? user posted image  


Dulcinea ima tako ****iš žnablje, da me ful privablja...user posted image user posted image user posted image

Njuškalo ima pa "baje" oprsje!!!! user posted image user posted image user posted image


Pol pa vzames obe.. in se z duclineo.. poljubljas.. pa ona ti jo lahko mal obdela s temi znablji.. Njiskolo pa za druge zadeve ponucas..

Pa da ne bo kera spet na wc letela ?? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:07:49   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

No,takole se zmenimo...jaz te ostrižem, plačal bo pa on...user posted image


A nisi prej rekla, da zastonj ostrižeš? Pa si res Gorenjka. user posted image



Sej tebe ne bo nič stalo...user posted image Sem rekla,da bo on plačal..pa nič se mu ne bo poznalo pri denarjuuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:08:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ljubi moj dragi!

Že nekaj dni je od kar si odšel,meni se pa meša od hrepenenja po sexu.Kadar se spomnim najine zadnje noči me med nogami začne srbeti in ščegetavček kar drhti.Ne bom več dolgo zdržala zato te prosim ali grem lahko malo k našemu sosedu,da poteši mojo muco namesto tebe,saj ti je dolžan eno uslugo.To bo sex brez ljubezni,samo to hočem da me nabija,da bom videla zvezde.Sama si ne morem pomagati,saj želim živo meso,ne pa tiste hudičeve plastike,ki si mi jo pustil v predalu.Morda se nama s sosedom pridruži še njegova žena,saj sem tolk potrebna,da več jih je bolje bo.Že zdaj mi ščegi skače od veselja,ko se spomnim kaj bomo počeli.Ljubi ne bit jezen,saj bo tudi zate dovolj,ko se vrneš.Do takrat pa ko te user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:08:39   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26
Dulcinea ima tako ****iš žnablje, da me ful privablja...user posted image user posted image user posted image

Njuškalo ima pa "baje" oprsje!!!! user posted image user posted image user posted image

tko, da odločitev je težka....user posted image


LOL, skor da nism s stola padla. ****iš žnabli. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:09:13   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Pol pa vzames obe.. in se z duclineo.. poljubljas.. pa ona ti jo lahko mal obdela s temi znablji.. Njiskolo pa za druge zadeve ponucas..




Njiskolo?user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:09:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

!Na riziko naj grem,potem boš pa po možnosti čista polomija..ni šansuser posted image


Jah... polomija bo sam v primeru. .ce bos ti polomijo nardila.. user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:09:17   
Bubamaraa
Tjazy najbolj pametna dons iz tvojih ust.....user posted image

pa smo spet pri trojčku.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:10:03   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

!Na riziko naj grem,potem boš pa po možnosti čista polomija..ni šansuser posted image


Jah... polomija bo sam v primeru. .ce bos ti polomijo nardila.. user posted image



Ne,nemogoče..jaz obvladam...se lahko brez zadržkov pohvalim.Ti pa nisi tako ziher vase in to me skrbiuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:10:14   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Misnla je.. da ne pobira denarja.. ampak v naturi.. Sej jst sem jo prav postekal.. najprej ona mene obdela.. pol pa se jst njo.. user posted image


Saj jst tud v naturalijah plačam, če hoče. Sam naj reče.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:10:39   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo


Njiskolo?user posted image


Danes si pa že vse, samo Njuškalo neuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:11:03   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Misnla je.. da ne pobira denarja.. ampak v naturi.. Sej jst sem jo prav postekal.. najprej ona mene obdela.. pol pa se jst njo.. user posted image


Saj jst tud v naturalijah plačam, če hoče. Sam naj reče.




Kaj pa bi ti meni lahko ponudila,da bi mene zanimal?user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:11:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

Tjazy najbolj pametna dons iz tvojih ust.....user posted image

pa smo spet pri trojčku.....user posted image user posted image user posted image


Ajde zapecaj jih zdaj.... da vidm ta manever.. al ti mal pomagam? user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:12:08   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

Tjazy najbolj pametna dons iz tvojih ust.....user posted image

pa smo spet pri trojčku.....user posted image user posted image user posted image


Ajde zapecaj jih zdaj.... da vidm ta manever.. al ti mal pomagam? user posted image user posted image




Rajš ji ne..ker bojo vse ušle potemuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:12:13   
dulcinea
 Tjažy, nekam se ti zapletajo tipke. A to je krivo, ko je tolk babnc na kupu?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:13:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Ne,nemogoče..jaz obvladam...se lahko brez zadržkov pohvalim.Ti pa nisi tako ziher vase in to me skrbiuser posted image


Sem zihr.. sam hocm da reskiras.. ker fuuuuull ni dobr birt ziheras.. K pol lahko zacnes tezit.. in kriza.. user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Kaj mislite
9.5.2007 20:14:00   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo
Kaj pa bi ti meni lahko ponudila,da bi mene zanimal?user posted image


Je že Tjažy povedal user posted image user posted image  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?