|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:04:14   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: firasto

Zahi, Zahi. A si ti sploh sposoben ljubiti še koga drugega razen sebe????


firasto.. ljubiti, biti ljubljen in pa biti pohojen in nespoštovan s strani osebe, ki jo ljubiš?
ali vidš kako razliko sploh? user posted image




Hvala za odgovor! Mi je vse jasno, kdo je pri tebi na prvem mestu.


< Sporočilo je popravil firasto -- 23.5.2007 12:09:03 >


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:04:28   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

sej se neda glih opisat kaj vse je bilo, da bi vi eni k vam to ne potegne sploh razumel in kaj je zdaj....



niti ne igra vloge.. vlogo pa igra to, da te je prevarala za tvojim hrbtom, ti lagala, te poteptala..

jaz že potegnem to.. potegne mi pa samo ena misel.. KUFRI takoj.. ker kufri kasnej bodo še bolj boleči kot zdaj.. verjemi pa to, da se ženska ne bo ustavila pri prvem.. in se sigurno tudi ni.. ampak ti tega še ne veš.. ker se slepiš z nekimi bedarijami ali "ljubim torej odpuščam"..


(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:05:27   
maruškaŠ
Men lahk opišeš od spredi in od vzadi, od zgoraj in od spodaj, pa še od pradavne zgodovine naprej, pa tega ne bom razumela, ker zame to pač ni SPREJEMLJIVO! Zame je to najgrši izkaz nespoštovanja in ne-prave ljubezni. Če hočeš druge, bodi vsaj toliko pošten in iskren, ter me zapusti. Imej jajca in mi to povej v obraz.

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:07:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Men lahk opišeš od spredi in od vzadi, od zgoraj in od spodaj, pa še od pradavne zgodovine naprej, pa tega ne bom razumela, ker zame to pač ni SPREJEMLJIVO! Zame je to najgrši izkaz nespoštovanja in ne-prave ljubezni. Če hočeš druge, bodi vsaj toliko pošten in iskren, ter me zapusti. Imej jajca in mi to povej v obraz.


tisti ki vara ni nikoli pošten in iskren.. torej pozabi na to.. in tudi jajc ni tukaj.. saj se to ponavadi dela za hrbtom partnerja..

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:07:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

jaz iz njegovih izjav preberem samo tole:

"Ljubim jo, prizadela me je, grozno mi je ker se je skurbala, strah me je da jo izgubim, nimam dovolj samozavesti za jit dalje, vesel sem ker ŠE ni odšla čeprav me je strah da se bo to zgodilo"

to je vse.. in zarad tega mi je model papak..


IN ce reces.. da pakiras kufre.. ce enkrat te prevara.. razberem tole..

Bogi sem.. prizadela je moj ego.. kaj naj zdej... strah me je.. ampak za vsako ceno bom ohranil ponos.. in predvsem je pomembno, da me okolica.. kolegi ne bojo mel za mevzo.. najboljs da jo skenslam.. ker ce to slucjano nardi se enkrat.. se mi bojo vsi smejali.. in potem bom hudo trpel.. Ma sej itak nikoli ni bila kaj prida.. morlani argumenti so itak na moji strani.. najboljs, da jo kr skenslam.. tko se bom znebil strahu, in v oceh drugih izpadel mocan.. v resnici pa sem cist v pizdi.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:07:57   
baguSka
zame so vsi ki tolerirajo varanje partnerja brez totalnega samospoštovanja!


Jaz sama sebe zelo spostujem. Sori. In jaz sicer ne odobravam namernega varanja partnerja za hrbtom. Niti slucajno ne!!! Jaz sem samo zmozna odpuscat, ker svojega partnerja ljubim... In prav tako ljubim sebe. Torej zakaj nama nebi dala sanse, da nadaljujeva najino ljubezen???

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:10:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IN ce reces.. da pakiras kufre.. ce enkrat te prevara.. razberem tole..

Bogi sem.. prizadela je moj ego.. kaj naj zdej... strah me je.. ampak za vsako ceno bom ohranil ponos.. in predvsem je pomembno, da me okolica.. kolegi ne bojo mel za mevzo.. najboljs da jo skenslam.. ker ce to slucjano nardi se enkrat.. se mi bojo vsi smejali.. in potem bom hudo trpel.. Ma sej itak nikoli ni bila kaj prida.. morlani argumenti so itak na moji strani.. najboljs, da jo kr skenslam.. tko se bom znebil strahu, in v oceh drugih izpadel mocan.. v resnici pa sem cist v pizdi.

user posted image user posted image user posted image


niti ne.. user posted image

samo: ne spoštuje me, išče drugega, sebe imam rad toliko da ne bom pustil hoje po meni s strani ljubljene osebe.. kufri on gotovo.. gremo dalje..

okolica in pa drugi elementi so mi pa čisto ravni.. samo samospoštovanje in preprosta logika..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:10:35   
maruškaŠ
Bogi sem.. prizadela je moj ego.. kaj naj zdej... strah me je.. ampak za vsako ceno bom ohranil ponos..


Pravite, da če bi partner bil z drugo, bi mu odpustili, ker je to njegova želja, ker tako močno ljubite in ker partnerjev jaz ostaja njegov jaz in vi ga nimate pravice omejevati, ampak ga morate sprejeti takšnega kot je.

MOj jaz pa pravi, da to (varanje) zame ni sprejemljivo. In s kakšno pravico torej partner pohodi moj jaz? Kdo je zdaj bolj egoističen (po vaši teoriji, kjer niso takoj kufri)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:10:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: firasto

Jaz bi se pa bolj bal, da pri drugem ne bi dobila tega, kar dobi pri meni. .



Nooo jst se nimam glih za tolk popolnega.. user posted image  Bolj bi me blo strah obratno.. da bo drugi boljsi..
Oziroma nisi vedno v isti formi.. in takrat ko nisi.. pac nisi.. drugi pa lahko je.. pa se novi je.. kar ni majhna prednost.. ceprav to da je novi.. je lahko tudi zavora.. Kakor kdaj.. Diskusija za novo temo.. novo uganko.. user posted image user posted image

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:10:59   
baguSka
ja.. nekaj takega kot "nočem varati in ne toleriram varanja.. torej ne ljubim.. in moja veza je v ****u, ker se mi ženska ne **** za hrbtom"..


Tud jaz NOCEM varat in ne toleriram varanja... in ljubim... vendar jaz recimo, sem zmozna odpustit. Pa to niti najmanj ne pomeni, da sebe nimam rada!!!! Kaj je z vami????

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:11:50   
baguSka
Hvala za odgovor! Mi je vse jasno, kdo je pri tebi na prvem mestu.


Men je tud to postalo jasno...

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:13:18   
maruškaŠ
Tud jaz NOCEM varat in ne toleriram varanja... in ljubim... vendar jaz recimo, sem zmozna odpustit. Pa to niti najmanj ne pomeni, da sebe nimam rada!!!! Kaj je z vami????


Bi torej odpustila partnerju, če bi mu ven vrglo in bi te namlatil? In če ne zakaj ne?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:13:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

niti ne.. user posted image

samo: ne spoštuje me, išče drugega, sebe imam rad toliko da ne bom pustil hoje po meni s strani ljubljene osebe.. kufri on gotovo.. gremo dalje..

okolica in pa drugi elementi so mi pa čisto ravni.. samo samospoštovanje in preprosta logika..


Naslednji pakirat kufre? user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:13:37   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zame so vsi ki tolerirajo varanje partnerja brez totalnega samospoštovanja!


Jaz sama sebe zelo spostujem. Sori. In jaz sicer ne odobravam namernega varanja partnerja za hrbtom. Niti slucajno ne!!! Jaz sem samo zmozna odpuscat, ker svojega partnerja ljubim... In prav tako ljubim sebe. Torej zakaj nama nebi dala sanse, da nadaljujeva najino ljubezen???


če ne odobravaš.. potem mora to partner vedeti.. in če to naredi kljub temu, te ne spoštuje in hodi po tebi.. mar mu je za tvoja čustva..

res želiš takega partnerja? odpuščanje gor al dol..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:13:51   
baguSka
Bogi sem.. prizadela je moj ego.. kaj naj zdej... strah me je.. ampak za vsako ceno bom ohranil ponos.. in predvsem je pomembno, da me okolica.. kolegi ne bojo mel za mevzo.. najboljs da jo skenslam.. ker ce to slucjano nardi se enkrat.. se mi bojo vsi smejali.. in potem bom hudo trpel.. Ma sej itak nikoli ni bila kaj prida.. morlani argumenti so itak na moji strani.. najboljs, da jo kr skenslam.. tko se bom znebil strahu, in v oceh drugih izpadel mocan.. v resnici pa sem cist v pizdi.


ziva resnica.... jaz jaz jaz jaz jaz jaz jaz jaz jaz jaz jaz... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:15:34   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image je za nasmejat tale klobasa res.

No mene samo nekaj zanima  ko takole berem da nekatere niti najmanj ne moti da partner pobere vse okrog sebe kar vidi in mu je všeč............. zakaj hudiča potem rabite nekoga ob sebi??? Če to ni zaradi ljubezni in spoštovanja, če vam je vseeno kaj počne partner ali če še celo sami zahtevate da imate "svobodno zvezo"??? Zakaj se poročate in vežete eden z drugim??? Zakaj potem morate imeti ženo oz. moža??? Zato da sosedje nebodo postrani gledal ali gre za finančne razloge, mogoče rabite le podporo ko se vam kaj zalomi da lahko na nekom jokate al kaj je tisto pol če nočete sprejemat kompromisov in postaviti pravila katerih se obadva držita, če hočete freeee life???????

TO MI PA RES NE GRE V GLAVO!!!!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:15:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Naslednji pakirat kufre? user posted image


ne .. biti z naslednjo brez varanja.. če to naredi.. me ne ljubi.. torej grem spet naprej.. kufri..

misliš res da vsi varajo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:16:15   
Taula
prvem mestu.

Men je tud to postalo jasno...


Kolk sta vidva pametna..a sta mogoče ON da vesta kako deluje zasebno in kaj čuti?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:17:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Tud jaz NOCEM varat in ne toleriram varanja... in ljubim... vendar jaz recimo, sem zmozna odpustit. Pa to niti najmanj ne pomeni, da sebe nimam rada!!!! Kaj je z vami????


Bi torej odpustila partnerju, če bi mu ven vrglo in bi te namlatil? In če ne zakaj ne?


Spet zacenjas s tem..

ce partnerko udaris.. je to ocitno.. da si to storil njej.. in je to ocitno nespostovanje do nje.. torej.. kufri..

V tem konkretnem primeru.. je ona njemu povedala.. torej ni nic taksnega storila njemu.. .

ne mesaj vsega..

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:18:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image user posted image user posted image je za nasmejat tale klobasa res.

No mene samo nekaj zanima  ko takole berem da nekatere niti najmanj ne moti da partner pobere vse okrog sebe kar vidi in mu je všeč............. zakaj hudiča potem rabite nekoga ob sebi??? Če to ni zaradi ljubezni in spoštovanja, če vam je vseeno kaj počne partner ali če še celo sami zahtevate da imate "svobodno zvezo"??? Zakaj se poročate in vežete eden z drugim??? Zakaj potem morate imeti ženo oz. moža??? Zato da sosedje nebodo postrani gledal ali gre za finančne razloge, mogoče rabite le podporo ko se vam kaj zalomi da lahko na nekom jokate al kaj je tisto pol če nočete sprejemat kompromisov in postaviti pravila katerih se obadva držita, če hočete freeee life???????

TO MI PA RES NE GRE V GLAVO!!!!



itak.. res ne razumem ljudi, ki se potem vežejo.. hodijo.. se poročajo.. ZAKAJ LE?? denar??? saj ljubezen do nekoga imaš lahko tudi v neki brezosebni zvezi.. ljubiš nekoga iz plakata.. torej zadovoljiš to potrebo.. na drugi strani seksaš z vsako ki pride mimo.. zadovoljiš tudi to.. nobenega varanja nikjer.. nobenega odpuščanja in podobnega srajna..

če pa rečete svojemu partnerju PARTNER.. potem pa to žal ni dovoljivo in je neodupustljivo.. vsaj za tiste ki imajo delček hrbtenice in samospoštovanja..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:19:28   
baguSka
ne .. biti z naslednjo brez varanja.. če to naredi.. me ne ljubi.. torej grem spet naprej.. kufri..


torej se lahko sprehajas cel svoj lajf... vedno bos negotov vase in svojo ljubezen... in v strahu, da izgubis...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:20:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Spet zacenjas s tem..

ce partnerko udaris.. je to ocitno.. da si to storil njej.. in je to ocitno nespostovanje do nje.. torej.. kufri..

V tem konkretnem primeru.. je ona njemu povedala.. torej ni nic taksnega storila njemu.. .

ne mesaj vsega..


se ne strinjam.. čustvena bolečina je močnejša od fizične.. torej.. ona je njega varala (za njegovim hrbtom).. torej ga je prizadela čustveno (sam je rekel, da ga je zelo bolelo).. torej je isto (oz. zame bolje) če bi ga namlatila enkrat.. kot pa da se je pofukala z enim in zdaj prosi za odpuščanje...

in ja.. storila je zase.. in storila je njemu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:21:37   
maruškaŠ
ce partnerko udaris.. je to ocitno.. da si to storil njej.. in je to ocitno nespostovanje do nje.. torej.. kufri..


A pri varanju pa ni očitno, da si to stori njej in da gre za očitno nespoštovanje?

Varanje = ena izmed oblik psihičnega nasilja. Psihično nasilje = kufri ali ne?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:22:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne .. biti z naslednjo brez varanja.. če to naredi.. me ne ljubi.. torej grem spet naprej.. kufri..


torej se lahko sprehajas cel svoj lajf... vedno bos negotov vase in svojo ljubezen... in v strahu, da izgubis...


ah kje.. ni tako grozno.. saj je Tjazy rekel.. izkušnje te delajo močnejšega.. in zakaj v strahu da izgubim?

če je partnerka taka, da me ne spoštuje in me zaničuje.. potem tukaj ni strah.. ampak veselje pred izgubo.. take partnerke ne privoščim nobenemu.. kaj šele sebi.. torej..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:22:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Naslednji pakirat kufre? user posted image


ne .. biti z naslednjo brez varanja.. če to naredi.. me ne ljubi.. torej grem spet naprej.. kufri..

misliš res da vsi varajo? user posted image


Koliko oseb pa mislis, da lahko najdes v laifu, ki so narejene zate? A jih je toliko kot gob po dezju?

In eno taksno bi zavrgel samo zaradi taksne malenkosti? Zlo nespametno.. ker na koncu lahko ostanes sam.. ali pa pac z eno.. ki sta pac nekak skupi.. ampak oba vesta da to ni to!

Ja vsi kdaj varamo sebe.. tudi ti zdaj.. drugega nikoli!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?