|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:41:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: firasto

Zahi, Zahi. A si ti sploh sposoben ljubiti še koga drugega razen sebe????


firasto.. ljubiti, biti ljubljen in pa biti pohojen in nespoštovan s strani osebe, ki jo ljubiš?

ali vidš kako razliko sploh? user posted image

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:44:08   
Zahi
če pa ljubiti pomeni zate sedeti doma in čakati na ženo, ki se **** z drugimi.. in ji pol oproščati in hoditi okoli nje po kolenih.. med tem ko že razmišlja o drugi avanturici.. pol je odgovor NE..

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:44:10   
Taula
Zahi, Zahi. A si ti sploh sposoben ljubiti še koga drugega razen sebe????


Kaj pa ti? Za moje pojme si pa ti ta, o katerem dvomim.
Vsak ima svoje mnenje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:45:28   
Taula
.... fuuuuuull sm hepi.... ker vidim, da je se nekdo, ki ima enako razmisljanje kot jaz... in ki ljubi tako, kot ljubim jaz... ker take ljubezni se sploh ne da opisat... brezpogojne.... take, katere u bistvu ostali sploh ne morejo razumet... ker so prevec zaslepljeni s svojimi kufri... mogoce pa se niso izkusili svoje prave ljubezni!?


A to ti o svoji zvezi..moškemu, ki ne tolerira da bi ti z drugim decom porivala? Z žensko pa?user posted image  Ok.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:47:47   
dvojcek33
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: firasto

Zahi, Zahi. A si ti sploh sposoben ljubiti še koga drugega razen sebe????


firasto.. ljubiti, biti ljubljen in pa biti pohojen in nespoštovan s strani osebe, ki jo ljubiš?

ali vidš kako razliko sploh? user posted image


Ljubiti pomeni tudi odpustiti.........

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:49:01   
Taula
Ljubiti pomeni tudi odpustiti.........


Do neke meje, sam si to napisal. Zakaj pa je porabila bonuse..če jo ljubiš, in ljubiti pomeni odpustiti..pol ji vedno odpusti.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:49:42   
baguSka
A to ti o svoji zvezi..moškemu, ki ne tolerira da bi ti z drugim decom porivala? Z žensko pa? Ok.


Ne. O svoji ljubezni do svojega moskega.user posted image  In jaz spostujem njegovo zeljo... brezskrbi. Hotela sem samo povedat, da se mi fino zdi, ker vidim, da jih je tukaj gor nekaj, ki razmisljajo pdb kot jaz. In ne samo taki kot ste vi, ki bi takoj pakirali kufre.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:50:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

kateri bom dal še eno možnost da začneva znova.



Ce bi jst bil tvoja zena.. bi te jst pustu.. ce bi mi kej takega reku.. Kao zdej je blo vse zafurano.. zdej pa se te usmilim.. in lahko zacneva znova..

To ni ljubezenska izjava.. in me je zbodla.. pac.. ker vem, da si zmozen bolje.

Sej te cenim in spostujem.. ker si tko naredu.. res.. user posted image user posted image

Ampak mozno je iti se korak dlje.. in ko gres ta korak dlje.. je mozno se korak dlje.. in ko nardis se tega.. je mozno se enega.. tko da nikoli se ne ustavi..

In zdej recimo ti ni treba tko razmislajt.. da je pa bonus na tvoji strani.. ki si pa itak ne zelis z drugo zensko.. naj sploh ne bo bonusov.. naj vaju vodi filing..

Ejj.. kaj vidis ko jo pogledas v ucke?  To je cist edino.. kar bi meni bilo pomembno po vsem tem..

Eni te ****ajo.. ker si bil tko toleranten.. jst ti pa tezim.. da si bil premalo.. ampak res si bil malo premalo.. ker dolocene izjave.. kazejo, da si malo jezen.. da je po eni strani imas mal dost.. in da ce se ne bo spremenila jo bos skenslal..

Samo ce bo to prebrala.. bo lahko malo zalostna.. ker v bistvu je ne razumes.. cist popolnoma.. se zdaj ne..

Ni prav.. da bi bil z njo, ker bi se ona spremenila.. bodi z njo.. ker jo ljubis taksno kot je.. z vsemi temi 'napakami'... al kako naj to imenujem... ceprav to niso napake.. to je v njej.. neizziveto.. a si pozabu, da si bil njen prvi.. in kaksne okoliscine so bile.. in po tolikih letih.. ji ni za zamerit.. ce si je kaj takega zazelela..
Se vedno ti svetujem.. da uredis tko.. da greste skupaj.. da si z njo! Lazje ti bo..

In mogoce zdej pises taksne izjave.. ker te v bistvu rr-jevci podjebavajo..da kaksen dec si.. ker prenasas taksno zensko.. da te ima za norca in podobno.. kje mas ponos.. in ravno v tem ej velicina.. da pac ljubis taksno.. in tvoja ljubezen do nje.. ni pogojena s tem.. koliko zadovoljuje tvoj ego.. Stekas?

Tko kot ce si z druzbo.. in vsi pijejo pir.. ti pa pijes caj.. in pol itak da te zacnejo podjebavat.. sam pocas se navadis in tega sploh ne slisis.. in ignoriras.. in potem nehajo.. Sem vajen te scene.. tko da to sploh ni noben problem.. tko da lahko napises tko kot res mislis.. itak te nihce ne pozna.. in si to lahko privoscis.. user posted image

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:50:28   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33


Ljubiti pomeni tudi odpustiti.........



ja.. odpustiti, ker je prebarvala sobo na čudno roza barvo..

odpustiti ****nje za hrbtom je pa klečeplazenje pred osebo ki jo ljubiš.. hrbet model.. pa bo.. do takrat te bo pa tretirala kot papka.. kot to dela zdaj..

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:51:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ljubiti pomeni tudi odpustiti.........


Do neke meje, sam si to napisal. Zakaj pa je porabila bonuse..če jo ljubiš, in ljubiti pomeni odpustiti..pol ji vedno odpusti.


hahaha.. točno.. torej če ga prevara 5x.. ji more po njegovi logiki odpustiti.. saj jo ljubi? .. al jo potem neha ljubiti? .. samo kje je meja za konec ljubljenja? user posted image

ma.. bo že dojel.. k ga bo zavrgla kot čik.. pol bo pa kle pisku kakšna **** je..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:53:32   
dvojcek33
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ljubiti pomeni tudi odpustiti.........


Do neke meje, sam si to napisal. Zakaj pa je porabila bonuse..če jo ljubiš, in ljubiti pomeni odpustiti..pol ji vedno odpusti.



Ji ne bom imel več kaj odpuščat , ker sva se  končno ujela v vsem....

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:54:10   
maruškaŠ
Vendar kolikor sem zaseldila, niti nisi bil naprošen za odpuščanje, ampak te je kr lepo pred dejstvo postavila.

Sicer pa, če je vse naredila prav (po mnenju nekaterih), kaj bi ji sploh moral odpustiti?

Če za nekatere to pomeni odpustiti, zame to pomeni pustiti hoditi po sebi.

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:54:26   
Zahi
jaz iz njegovih izjav preberem samo tole:

"Ljubim jo, prizadela me je, grozno mi je ker se je skurbala, strah me je da jo izgubim, nimam dovolj samozavesti za jit dalje, vesel sem ker ŠE ni odšla čeprav me je strah da se bo to zgodilo"

to je vse.. in zarad tega mi je model papak..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:54:28   
Taula
A se samo meni zdi da določene osebe ves čas poudarjajo kolk vi več čutite, kako ste vi občutili pravo ljubezen, mi reveži neumni, ki ne toleriramo varanja pa ne?user posted image  Na eni strani govorite kot da je vaša zveza idealna, na drugi pa opisujete napake partnerja in težave. Nasprotne odgovore se da zaslediti pri vas na različnih temah.user posted image  

Kot drugo pa..nihče ne ve kaj čuti druga oseba in nima pravice nekoga obsojati da le ta ne ve kaj je ljubezen, da nikoli ni občutil resnične ljubezni in da ne ljubi partnerja ker pač ne mara varanja. In pol še neke ideje o omejevanju partnerja če postaviš pravila. Zanimivo..nekateri lahko tako živijo čisto lepi partnerski odnos...mogoče celo lepšega kot vi.user posted image

Na čase se prav sprašujem..

< Sporočilo je popravil Taula -- 23.5.2007 11:56:56 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:54:40   
Anonimen
Samec,če bi bil siguren v svoja čustva in ravnanja,nebi tukaj nič spraševal.Prizadet si,ja,ja,samo tega nočeš pokazati.Želel si slišati ali je še kdo tukaj,ki bi ravnal tako kot ti,da bi se malo potolažil a ne?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:56:09   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ljubiti pomeni tudi odpustiti.........

Do neke meje, sam si to napisal. Zakaj pa je porabila bonuse..če jo ljubiš, in ljubiti pomeni odpustiti..pol ji vedno odpusti.



Ji ne bom imel več kaj odpuščat , ker sva se končno ujela v vsem....


Do naslednjič ja.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:56:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

A se samo meni zdi da določene osebe ves čas poudarjajo kolk vi več čutite, kako ste vi občutili pravo ljubezen, mi reveži neumni, ki ne toleriramo varanja pa ne?user posted image  Na eni strani govorite kot da je vaša zveza idealna, na drugi pa opisujete napake partnerja in težave. Nasprotne odgovore se da zaslediti pri vas na različnih temah.user posted image  

Kot drugo pa..nihče ne ve kaj čuti druga oseba in nima pravice nekoga obsojati da le ta ne ve kaj je ljubezen, da nikoli ni občutil resnične ljubezni in da ne ljubi partnerja ker pač ne mara varanja. In pol še neke ideje o omejevanju partnerja če postaviš pravila. Zanimivo..nekateri lahko tako živijo čisto lepi partnerki odnos...mogoče celo lepšega kot vi.user posted image

Na čase se prav sprašujem..


ja.. nekaj takega kot "nočem varati in ne toleriram varanja.. torej ne ljubim.. in moja veza je v ****u, ker se mi ženska ne **** za hrbtom"..

groza..

zame so vsi ki tolerirajo varanje partnerja brez totalnega samospoštovanja!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:59:09   
maruškaŠ
Ji ne bom imel več kaj odpuščat , ker sva se končno ujela v vsem....


Končno ujela v vsem? Torej si si vedno želel žensko, ki te bo po dosti letih (ne vem kolikih) gadno prizadela tko da se bo mal skurbala in potem se bosta ujemala v vsem. In ker te bo ponižala in boš ostal ponižen in poln odpuščanja se končno v vsem ujemata. WTF?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:59:52   
baguSka
In ce bi meni moj spakiu kufre, potem je to njegova odlocitev... Jaz vem da sem zmozna ljubiti vec, kot tok.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:00:37   
Taula
Jaz vem da sem zmozna ljubiti vec, kot tok.


Ne spet s tem. Sem zgoraj napisala kaj je s tem.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:01:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Na čase se prav sprašujem..


To je zelo dobro... user posted image user posted image user posted image   Jst isto! user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:01:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Končno ujela v vsem? Torej si si vedno želel žensko, ki te bo po dosti letih (ne vem kolikih) gadno prizadela tko da se bo mal skurbala in potem se bosta ujemala v vsem. In ker te bo ponižala in boš ostal ponižen in poln odpuščanja se končno v vsem ujemata. WTF?


mogoče je pa mazohist?

vedno si je želel tega.. in zdaj sta se končno ujela?

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:01:48   
maruškaŠ
Jaz vem da sem zmozna ljubiti vec, kot tok.


Jaz pa vem, da sem se zmožna spoštovati več kot tok.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:01:50   
dvojcek33
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Ji ne bom imel več kaj odpuščat , ker sva se končno ujela v vsem....


Končno ujela v vsem? Torej si si vedno želel žensko, ki te bo po dosti letih (ne vem kolikih) gadno prizadela tko da se bo mal skurbala in potem se bosta ujemala v vsem. In ker te bo ponižala in boš ostal ponižen in poln odpuščanja se končno v vsem ujemata. WTF?



sej se neda glih opisat kaj vse je bilo, da bi vi eni k vam to ne potegne sploh razumel in kaj je zdaj....


(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:02:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In ce bi meni moj spakiu kufre, potem je to njegova odlocitev... Jaz vem da sem zmozna ljubiti vec, kot tok.


user posted image user posted image

Ja... njegova swoh hrbtenica...

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?