|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katerega hišnega ljubljenčka
31.5.2007 20:13:42   
ZARA
...ste si najbolj vtisnili v spomin? Skratka, začaral vas je "for life time" in ga ne boste pozabili nikoli. Mi smo imeli enkrat davno mešanca Rex-a (itak je bilo takrat to ime špica) in je imel navado, da je vedno nosil v gobcu kamen. Večji je bil, boljš je bilo. Zobe je imel prav nemarno obrabljene od vsega kamenja, ki ga je prenosil...tak fajn pesek je bil. No, tolk.

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
31.5.2007 20:32:46   
Njuškalo
Meni so bili kar vsi po vrsti ful v redu!user posted image Najbolj imam še v spominu našo psičko, ki je umrla februarja.user posted image Bila je en tak prisrčen, potrpežljiv pes, zelo materinska, pa zelo fina dama.user posted image
Zelo mi je ostal v spominu tudi en bandit, hrček Johnny.Ker sem imela hrčkov kot otrok več, mi je oče naredil iz velike kletke za papige hrčji blok.In so bili v treh nadstropjih.Vsi hrčki so bili pridni, samo ta Johnny je pa skoz delal problemeuser posted image Enkrat je imel sploh aktiven večer.Ko sem gledala televizijo, je mulc pregrizel oba nadstropja in sexal z obema hrčicama v spodnjih nadstropjih.user posted image Kot ,da mu to ne bi bilo dovolj, se je pregrizel ven iz kletke in napadel še enega hrčka, ki je bil zraven kletke.Od takrat naprej je bil Johnny v spodnjem nadstropju.user posted image Vsekakor so mi pa vse živalce, ki sem jih imela ostale v zelo lepem spominu in bi težko rekla, katera mi je bila najljubša.Vsaka po svoje.user posted image
Aja, posrečen je bil še pes, ki sem ga imela pri babici.On ni maral mesa, jedel je rad kruh,mleko, sladkarije in vse kosti,ki smo jih imeli,je spravil za svoje pasje ljubice.user posted image Ko je bila kakšna,ki ga je zanimala,je kopal te kosti kot trapast in šel s kostjo v gobcu na lov.user posted image Preplezal je pa vsako ograjo,ne glede na to,kako visoka je bila.user posted image

< Sporočilo je popravil Njuškalo -- 31.5.2007 20:36:38 >


_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
31.5.2007 20:37:19   
sayuri
Jaz imam v res lepem otroškem spominu psa Tarzana, ki se je k naši hiši pritepel. Bil je mešanec med rotvajlerjem in dobermanom - res opasna kombinacijauser posted image , ampak otroci smo bili nori nanj. Bil je zelo ubogljiv, priden in dober čuvaj. Vsak dan je šel z mano na avtobusno postajo in vsak dan me je na postaji pričakal, ko sem prišla iz šole.user posted image Mami je velikokrat rekla, da bolj uboga, kot mi otroci user posted image   Uf, akko nam je bilo hudo, ko smo ga morali uspavati user posted image user posted image user posted image . stepel se je namreč s steklo lisico in čez nekaj dni se je začel sumljivo obnašati. Odločili smo se, da mu olajšamo bolečine user posted image  Ampak je v mojem srčku za zmeraj user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
31.5.2007 20:40:56   
Anonimen
Meni pa psička Miša, ki sem jo morala oddat.. Bila mi je najbolj pri srcu, vedno je ubogala, igriva je bila zelooo... Pač zame je bila najboljša.. Mi je zelooo žal, da sem jo oddala, ampak drugače ni šlo... Upam, da ve, da jo imam najraje user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
31.5.2007 20:57:32   
Anonimen
O.K., moja Miša, itak.
Ampak nikoli pa ne bom pozabila Varija, to je bil pa koker španjel, ki smo ga oddali, ko je bil star pol leta, ke se s sestro kot najstnici nisva mogli zmenit, katera ga bo ven vozila.user posted image . Sem po tem, ko smo ga že oddali, klicala tisto žensko in jokala ter prosila, če ga da nazaj, kakšen teden po tem, pa ni hotela. Tudi mami je jokala. Takrat sem mislila, da bom umrla. To je bil tako lep in tako neumen pes, da se ne da povedat. Moj moj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
31.5.2007 21:21:19   
Anonimen
Ostal v spominu mi je ''moj'' mesancek Miki, ki je umrl lani jeseni (sem bila sredi Müllerja v BTCju, ko me je poklicala mami in user posted image  ni bilo nic jasno, zakaj sem sredi trgovine zacela jokat). Rodil se je pa eno leto in 8 mesecev za mano - 24.10.1990 user posted image  Ko sem bila na pocitnicah na Dolenjskem pri babici in dedku, se me je ful razveselil, ko sem vstala in sem ga morala takoj nujno peljat na povodcu en krog okrog njive, ker je bil cisto presrecen potem - pa je bil vedno odvezan okrog hise, ampak to je bilo pa zakon! Pa ko je bil mlajsi, je imel ful rad konzerve od Pedigree Pala, pri nas je imel oranzno kermaicno posodico .. pa ful rad se je vozil z avtom .. pa polno je se takih stvari. Pa ko sem z babico po telefonu govorila, mi ga je ''dala na telefon'' in je prelizal celo slusalko in gledal skozi okno kje sem .. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
31.5.2007 21:22:12   
cuma
Zanimivo ... Jaz sem imela kar nekaj ljubljenčkov ... najprej "nadomestnih", ker mi starši niso zaupali psa .. potem pa nekaj psov.
Vsaka živalica posebej je bila z moje strani ljubljena ... v nobeno pa nisem vložila toliko časa, energije in ljubezni kot v mojega Olija. Bil je angleški buldog. Zanj sem dala celo premoženje ... iskala vzreditelja... spremljala brejo mamico in njega od kar je pokukal na svet ... pa dokler ga ni zapustil. Bil je pravi dobrovoljček a tudi izredno zahteven kuža. Nikoli si nisem mislila, da bom pripravljena za psa narediti toliko kot sem zanj. Se toliko prilagajati... Marsikdo mi je očital, da pretiravam in da se obnašam do njega kot do otroka ... pa saj je bil, po eni strani. Žal se očitno nisem potrudila dovolj, ker je pri letu in pol hudo zbolel in poginil. 

Včasih, ko me kaj skrbi ali sem žalostna, imam občutek, da moj mali debeli slinar od nekod pritaca in stisne svojo debelo rito na mojo nogo, da bi me potolažil.  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
31.5.2007 21:24:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR
Pa ko sem z babico po telefonu govorila, mi ga je ''dala na telefon'' in je prelizal celo slusalko in gledal skozi okno kje sem .. user posted image


user posted image user posted image user posted image , kako lepo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
1.6.2007 7:44:25   
puncica
Nobenga ker nikol nisem imela hišnega ljubljenčka user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
1.6.2007 8:02:50   
Anonimen
Jest pa nikol ne bom pozabila tistih trenutkov, ko mi je povozilo eno psičko Piko. Full mi je bilo hudo.user posted image  No, potem smo šli pa z očijem in stricem na obisk k eni ženski, ki je imela psičko in njeno hčerko. Identični ena drugi.user posted image  In tista hčerka je bila namenjena čez 2 dni na svojo obsodbo. Jo je hotel kupiti en možakar, ki bi jo pojedel. Ja, prav ste prebrale.user posted image  Ker baje ne je drugega mesa kot samo pasjega. In tisti trenutek, ko me je ta mala Miša pogledala s  svojimi rjavimi očkami, sem vedela, da ona na ražnju sigurno ne bo.
In je bila pri nas doma celih 9 let. Žal se je njena zgodba končala, ker je bila breja edinkrat v svojem življenju. Pa še to smo mislili, da je jalava, ker je vedno imela veliko psov okoli sebe, pa se nikol ni nč prjelo. No, ko je bila breja in ko je prišel čas skotitve, žal ni šlo skozi. Ne bom pa pisala kaj je bilo naprej, ker je preveč boleče za prebrat....
Zdej mam pa itak eno tako navihanko, zlato odnašalko, ki mi brez nje skor živeti ni.user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
1.6.2007 9:12:42   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Nobenga ker nikol nisem imela hišnega ljubljenčka user posted image

user posted image user posted image user posted image

Pol pa ta debata ni zate, ljubavi. Al pa je čas, da si enga nabaviš? 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
1.6.2007 9:26:35   
Felicity
Našega Rafa - pes, mešanec s špicom in bog si ga vedi kaj še vse.
Še vedno živi, star je 12 let. Živi pri mojih starših.
Preden sem zanosila in živela še doma, je bil "moj sinko".
V bistvu bi morala o njem govorit kot o članu družine in ne o hišnem ljubljenčku. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
1.6.2007 9:39:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: nati
Jo je hotel kupiti en možakar, ki bi jo pojedel. Ja, prav ste prebrale.user posted image  Ker baje ne je drugega mesa kot samo pasjega.

O, groza. Kakšni ljudje pa jedo hišne ljubljenčke? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
1.6.2007 9:43:57   
Anonimen
O, groza. Kakšni ljudje pa jedo hišne ljubljenčke?


Hišnoljubljenčkijedi oz. sajkoti.

Aja, drugače pa tudi zame ni ta debata.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
1.6.2007 12:54:46   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Nobenga ker nikol nisem imela hišnega ljubljenčka user posted image

user posted image user posted image user posted image

Pol pa ta debata ni zate, ljubavi. Al pa je čas, da si enga nabaviš? 


Hmmm sej mamo mačka se mi zdi user posted image To rihta moj dragi, pa tamala, jst sem bol čudna, ko mam kr ene strahove, da me bo maček pokrempal, pa polulal, pa ugriznil, hja se vidi da sem čist anti za te zadeve in me tud ne zanimajo. Grem drugam debatirat user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katerega hišnega ljubljenčka
2.6.2007 11:52:46   
dory
moj prvi pesek je bil kitajski pinc...in to je bil pes,ki je bil res 1A:)..mal vec k civava in siten ko tavelik, ampak zvest in zelo prijazen..prou pogresam jo..

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?