|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 8:44:15   
Julija08
Hojla,

včeraj je dan minil skoraj brez prekrškov. Pregrešila sem se samo zvečer z enim piškotkom (Domačica).user posted image

Danes pa imam:

Z: jabolko
K: pečen piščanec & solata
V: še ne vem neko meso

Bomo pa videli kako bo šlo čez vikend.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 9:03:04   
Anonimen
joj, js sem pa včeraj grešila tok, da me je kar sram...user posted image user posted image user posted image zjutraj sem pojedla čokoladn krof, zvečer pa 1/4 hamburgerja...user posted image user posted image aja, pa 2 Ice-a.user posted image user posted image Pač...user posted image

Danes pa:

Z: bela kava
M: bela kava
K: sendvič
V: nimam pojma..

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 9:07:45   
Anonimen
Včeraj nisem nič grešila, saj smo šele na začetku in je to res brez veze.

Danes bom imela za kosilo svinjske zrezke z bučkami, kislo smetano ter solato, za večerjo pa pač, kar bo ostalo od kosila.

Sem se pa danes zjutraj uspela stehtati in imam 72 kil, to je 4 kile več kot lani ob tem času. Torej je moj cilj tam nekje 4 do 5 kil. Upam, da bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 9:24:00   
mojčika
Dobro jutro...

Tudi jaz sem grešila, mož me je presenetil s kosilom, mu nisem mogla reči ne, torej danes, čistilni dan s sadjem, jutri vas ujamem, sem pa takoooo lačna, sem že od 5.00 pokonci, se jem sadje, a sploh nimam občutka, da me nasiti...

Meni se zdi grozno se odrekati, nisem karakter, res pa je, da si vsak dan res privoščim ornh dozo sladkega, kaj pomaga, da sladko ne vleče tako, če sploh kaj, ker meni se zdi, da če bi se samo temu odrekla, ne bi rabila na nobeno dietouser posted image

No danes bom res samo sadna, ker vsake toliko pomaga malo čistilne akcije...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 13:36:10   
Allia
Jaz sem bila cel dan pridna, zvečer sem pa zaspala pred Tv, potem pa kot v transu šla v hladilnik po salamo( 3 koščke). Ko sem se ovedla, sem jo že prežvekovala user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes pa sem jedla piščanca z zelenjavo, solato, kos kruha, juho.
Aja, a to veste, da je obvezno na beljakovinski dan po kosilu popiti še čisto juho.
Večerjo oz. naslednji obrok pa lahko jemo šele 4 ure po kosilu, medtem ko na škrobni dan in OH dan lahko jemo naslednji obrok že po 3 urah, na sadni pa po 2.Evo, teoretično znam vse, zdaj pa še praksauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 13:42:44   
barcaffe
Pozdravljene!!!
Jaz pa sem danes za zajtrk pojedla en jabček, za kosilo perutničko, za večerjo pa najbrž ne bom nič, ker me grlo peče, in takrat mi ne paše ničuser posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 13:44:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Allia

Jaz sem bila cel dan pridna, zvečer sem pa zaspala pred Tv, potem pa kot v transu šla v hladilnik po salamo( 3 koščke). Ko sem se ovedla, sem jo že prežvekovala user posted image user posted image user posted image user posted image


Saj to je dovoljeno, ampak nato pa IZPLJUNI user posted image !!!!!!user posted image

Ampak to se meni res včasih zgodi, da se ne morem premagat, pa si nabašem nekaj v usta. Ampak potem, preden pogoltnem, si rečem, mater a je treba tega, a bom shujšala, ****, in pljunem v smeti!!! Mi včasih res rata.

Jaz ne pijem juhe na B dan, enostavno se mi ne da še juhe kuhat, pa četudi iz kocke. Jem pa ponavadi po 4 urah. Če mi ne znese, ker kosilo jem prepozno, pa pač prej. To se ne sekiram kaj preveč.

(odgovor članu Allia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 13:45:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barcaffe

za kosilo perutničko,



O ti pujsika, ti! A celo perutničko?

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 13:55:46   
Anonimen
evo, jaz sem že pojedla svoj sendvič...user posted image user posted image 2 kornšpitz štručke in v vsaki po eno rezino salame.. Zdej sm pa itak tok napihnjena, d komi diham..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 14:15:04   
Allia
Matr, na to da bi salmo izpljunila pa še pomislila nisem.user posted image user posted image Bom pa drugičuser posted image user posted image
Juho pa jaz kar kocko nardim.Fouš juho.Sicer ne vem več zakaj je dobro da se jo spije, ampak men prav paše.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 14:15:44   
Allia
Oprostite, salamo, ne salmouser posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 16:49:43   
barcaffe
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: barcaffe

za kosilo perutničko,



O ti pujsika, ti! A celo perutničko?



Ja kod da je to velik kos a???user posted image user posted image Se čudim, da kuram ne zakrni, tko so majhne.
Meni se zdi, da si ti zamešala s kolbico a???user posted image user posted image
Ja, to bi bila pa res pujsika, če bi celo pojedlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 16:52:05   
barcaffe
IZVIRNO SPOROČILO: Allia


.Fouš juho.Sicer ne vem več zakaj je dobro da se jo spije, ampak men prav paše.user posted image




Prej nehaš držat za krožnik, da ni še več skomin.

Jst si še v kuhinjo ne upam več.

Grem mimo hladilnika, in mu rečem" Stari, midva sva oplela" Konec je, žal mi je, samo nič več  ne čutim do tebe"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 20:16:56   
Allia
Samo jst bi mogla dati "dvojko" omaram, kjer so skrite sladkarije bolj kot hladilniku.user posted image user posted image user posted image user posted image Mene sladkarije delajo problem.Prav čutim jih v ustih, pa čeprav so v omarah. Zaenkratuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 20:21:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barcaffe

IZVIRNO SPOROČILO: Allia


.Fouš juho.Sicer ne vem več zakaj je dobro da se jo spije, ampak men prav paše.user posted image




Prej nehaš držat za krožnik, da ni še več skomin.

Jst si še v kuhinjo ne upam več.

Grem mimo hladilnika, in mu rečem" Stari, midva sva oplela" Konec je, žal mi je, samo nič več  ne čutim do tebe"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 21:59:10   
mojčika
IZVIRNO SPOROČILO: Allia

Samo jst bi mogla dati "dvojko" omaram, kjer so skrite sladkarije bolj kot hladilniku.user posted image user posted image user posted image user posted image Mene sladkarije delajo problem.Prav čutim jih v ustih, pa čeprav so v omarah. Zaenkratuser posted image user posted image user posted image


sva že dveuser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1 mesečna ločevalna - 5. dan
1.6.2007 23:07:12   
Allia
SHIIIIIIIIIT! Mene so premagali piškoti. Sem si jih res že cel dan želela in jih enostavno nisem mogla IZPLJUNIT.user posted image user posted image user posted image Uf, te napolitanke. Če bi bilo po moje jih sploh ne bi bilo v omari, ampak kaj, ko jih moj je za zajtrk.Samo upam, da mi v pon. vaga ne bo kazala več kg kot pred hujšanjem...potem pa takoj preneham s hujšanjem, ker mi očitno škodujeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?