|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   usnjen kavč smetanove barve
14.6.2007 11:49:40   
tinkatonka
Sem tik pred nakupom usnjenega kavča bele barve. Zdaj me pa zanima kako je kaj s čiščenjem le tega??? Ga katera ima? Imam majhnega otroka in sploh ne dvomim,da ne bo konstanto kaj za pucat. In kako se najbolj enostavno tega lotit???

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: usnjen kavč smetanove barve
14.6.2007 12:04:32   
Lunca1
gor daš deko user posted image user posted image  No tako imamo mi, imamo peščen kavč, pa je v bistvu že pred njenim rojstvom po žuru na njem prisatala deka in tudi ostala.user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: usnjen kavč smetanove barve
14.6.2007 12:27:26   
lex
Jaz nimam nič gor, pa ga niti ne čistim tako pogosto (max. 1x na mesec), pa še to bolj ne kot ja. Je pa ful fajn ker gre vse takoj iz usnja dol. No kuli gre z zobno pasto - preverjeno 2xuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: usnjen kavč smetanove barve
14.6.2007 12:51:55   
petra81
Ojla!

Mi imamo tudi usnjen kavč svetlo zelene barve, so nam ga delali po naročilu in povedali, da se sploh ne sme z nobenim čistilom čistit, ampak samo z vodo!!
Kakšne preparate oz čistila pa ve uporabljate? Ker po moje je isto kot s kakšno usnjeno jakno, ker je ne moreš kar s čemerkoli čistit!

Drugače tinkatonka, mi smo ful zadovoljni, ker ga samo obrišeš, ga pa ima take barve kot bi ga ti imela svakinja in se gor pozna, če si oblečen v kakšne kavbojke ali črne hlače!!

Pa fajn nakup ti želim!!

Petra

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: usnjen kavč smetanove barve
14.6.2007 13:05:55   
bebica
Imamo bež usnjen kavč velik 3 x 4 m. Čistim ga samo z vlažno krpo, ponavadi s tisto posebno iz mikrovlaken. Mogoče ga 1x letno namaževa z neko zaščito za usnje. Mogoče da se kje malo pozna kot bi se prah noter med pore zažrl, ampak to itak vidim samo jaz.
V glavnem s čiščenjem je malo dela. 1x tedensko obrišem z vlažno krpo in to je to.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: usnjen kavč smetanove barve
14.6.2007 13:07:13   
bebica
usnjen kavč velik 3 x 4 m


sedežno - sem mislna napisat user posted image

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: usnjen kavč smetanove barve
14.6.2007 13:32:20   
lex
Jaz sem zadnjič naredila skupa veniš in vodo, obrisala in je neslo vse dol (bil je že res svinjski), pa se mu nikjer nič ne pozna

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: usnjen kavč smetanove barve
18.6.2007 10:18:29   
Slončica
Midva mama sedežno črne barve in lahk povem da sma ful zadovoljna,nč ne ne umaže,ko se pač obrišeš z vlažno krpo,ni praha,če po navadni iz blaga udariš se tok praha dvigne da ti slabo rata.Še user posted image  zaspi gor pa se ne sekiram..jo pa parkrat na leto namažem z neko emulzijo in stvar zaključena

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: usnjen kavč smetanove barve
22.6.2007 17:52:19   
pikapolona2
tudi mi imamo usnjeno bež barve....zlo pomembno je da jo takoj ko jo dobiš namažeš z impregnacijo ....midva sva jo celo z enim čebeljim voskom...kupiš poleg sedežne in nato to ponavljaš enkrat na leto. Jst jo tko enkrat na dva meseca obrišem samo z vlažno krpo in adijo ...kolk se to praha nabare pa sploh ne opaziš ....ampak kot sm rekla gre vse lepo dol....

kuli...zobna pasta ???? Si bom zapomnila ko bo tamala kej porisala...kar vem da je neizogibno ko bo večja
P

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?