|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  273 274 [275] 276 277   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke2006
30.6.2007 23:28:30   
liju
Alo!
Na brzino, da se malo javim. Moj pikec je spet prišel včeraj domov z nahodom.  Samo čakam, če bo mi ki kaj zakuhal.user posted image
Kar groza me je. da bi morala spet v bolniško.
No, upamo na najboljše. Drugače pa smo bili cel teden v vrtcu in hvala bogu ni bilo neke krize, ko pa je bil tako dolgo doma.

Bobika, kaj je konec luštnega? Smo bili v Selnici, pa smo mislili na vas, če ste že prišli domov? Upam, da se kmalu kaj vidimo.

Nič, grem spat, grem jutri delat, pa še podalšano uro delam, ker se precej cen spremeni in moramo menjat.
Lahko noč!


_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 6851
   RE: januarke2006
1.7.2007 1:45:57   
Anonimen
Bobika, super, da ste se imeli tako fajn!user posted image Kar vidim Manco, kako je razturala vse tam, ker Špela bi bila verjetno ista, tako da si jo točno predstavljam.user posted image
Sem te počakala, ja, prav tako ajdoN.user posted image

Drugače pa nisem preveč pri volji pisat. Sem čist zamorjena. Bom kak drug dan kaj več napisala.





(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6852
   RE: januarke2006
1.7.2007 11:04:41   
rija
Bobika: lepo hitro mine, ne? user posted image
Pa še eno vprašanje: A IMAŠ MOGOČE TEL. ŠTEVILKO OD KORNELIJE?
Jaz je med temi ZS ne morem nikakor najti, me pa prav skrbi, kaj je zdaj z njouser posted image user posted image user posted image

Taši: kak je situacija?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6853
   RE: januarke2006
1.7.2007 11:34:15   
alenkica
Bobika - zelo sem vesela, da ste se imeli tako lepo in da je tudi Manca uživala.

Naš Jure zganja same neumnosti. Včeraj sem ga okopala in še preden sem ga oblekla, sem morala nekaj it iskat v dnevno, seveda sem ga dala na tla in mu reklanaj počaka. Seveda je bil v 1 sekundi za mano. In ko iščem nekaj po dnevni, ga pogledam kaj dela in lih v tisti sekundi se polula po tepihu. Nisem se mogla ustavit smejat. Jure pa je samo gledal kaj je bilo to. user posted image user posted image user posted image Tatko pa ga je lih takrat slikal in je videt celo curek. user posted image user posted image user posted image

Tašonka: še malo pa boš zdržala celo do svojega PDP, ki je res lep.

Drugače, kje ste vse? Pohajate, a ne?

Mi gremo na dopust, če bo vse po sreči konec avgusta, tako da bo še dolga. user posted image

Lep vikend!!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6854
   RE: januarke2006
1.7.2007 13:10:07   
alenkica
Prilagam še dokaz o Juretovem lulanju (kaj bo šele, ko ga bomo odvajali lulanja - jojmene!
 

tukaj pa je dejay
user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 2.7.2007 14:57:07 >

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6855
   RE: januarke2006
1.7.2007 16:07:34   
renan
bobika: vladimir podobno, kakor manca hodi k neznanim ljudemi, jih gleda direktno v oci in jih nagovarja. tudi jaz ne vem, kako naj reagiram, predvsem zato, ker ne vem, ce so ljudje prijaznejse ali hladnejse vrste. razen tega prosi hrano vsakega, ki ga vidi.user posted image
prav tako odluta sam zelo dalec, ne da bi preveril, ce mu sledim. edino, ko kdo drug prvi njega ogovori, ga je kaksnih 5 minut zelo sram.

alenkica: tudi pri nas so se ze dogajale taksne stvari, edino slikat mi ni uspelo. te ni nic strah dati tvojega nagca na www?

mi smo pa danes bili pri tasci na kosilu prvic po tistem konfliktnem telefonskem pogovoru. ni se mi dalo debatirat o tem, ker je bilo prevroce danes. je bila malo nerodna situacija. edino ena opazka je letela name, ces, da jo je vladimir pozabil zaradi mame. sem jo preslisala, ceprav jaz nisem izzvala nobenega spora. bomo pac od zdaj naprej imeli hladnejsi, bolj distanciran odnos..

lepo nedeljo vsem,
renan

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 6856
   RE: januarke2006
1.7.2007 22:28:02   
rija
Alenkica: se pridružujem renan, takih golih fotk ni za na internetu objavljat....user posted image  smo mele že enkrat debato o tem....upam, da boš vzela najino opozorilo kot dobronamerno....

Mi smo se pa danes kopali user posted image user posted image  v Moravcih, v vivatu in je bilo krasno! Tudi družbe nam ni manjkalo, tak, da smo deco komaj krotili user posted image user posted image user posted image  en bolj divji od drugega.....potem pa še najboljša pica v mestu....in dan je bil popolnuser posted image  moj trebuh pa prepolnuser posted image

Zdaj pa še malo pred tv, potem pa v mižule.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 6857
   RE: januarke2006
1.7.2007 22:58:48   
bobika
Ja res je prehitro minilo.
Nam je pa Manca zbolela. Ima vročino in že ves dan ji iz nosa teče. Je bila zvečer tako boga, da mi je na previjalni zaspala. Sem pa opazila kar nekaj pikic po telesu. Zgledajo kot vodene koze, le da niso vodene user posted image
Je pa jedla tudi jagode danes in se bojim, da ne bi bila kje alergija na jagode, po tistem z vodo na morju. So pa popolnoma drugačne pike kot pri alergiji user posted image
Na jagode do sedaj ni bila alergična, tako, da ne vem kako je s tem.

Rija: od Kornelije nimam številke. Mi je menda kar po smsu poslala, pa sem vse smese zbrisala.  Me pa tudi zanima kako je z njo. Če boš kaj izvedela javi.
Super, da ste se tako fajn namakali.
Alenkica: Ja o tem je bilo že kar nekaj debat. Na želost je svet tako pokvarjen, da moraš  paziti tudi na takšne nedolžne slikice.
Te razumem kako ti je bilo ob tem, da sta ravno ta trenutek ujela in si  ga z veseljem pokazala nam. Na žalost je pa res preveč pokvarjencev in lahko prosiš moderatorko, da ti ubriše slikico, če želiš.
Nam se je Manca tudi že parkrat polulala na laminat in na morju na brisače user posted image
Taši:je luna imela kaj vpliva?
Liju: Naj Nino hitro neha smrkat! Pridno delaj, pa se slišimo kaj!



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6858
   RE: januarke2006
1.7.2007 23:26:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Taši: kak je situacija?user posted image

Še kar vztrajamo, polna luna me ni nič pošlatala.user posted image

Bobika, baje se lahko alergija pojavi šele čez čas. Špela je tudi na jagode alergična, pa ji od začetka nekaj časa ni bilo nič, potem je pa počasi začela dobivat pikice in vsakič je bilo huje, tako da ji jih ne upam več dat. Bomo probali naslednje leto, če je že prerasla. Žal mi je samo, ker jih obožuje. Samo da jih vidi, se ji utrga. Jih moramo prav skrivat pred njo. No, saj kupujemo oz. dobivamo jih itak ne več, ampak tudi slikice jagod je treba kar skrivat.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6859
   RE: januarke2006
1.7.2007 23:40:18   
Anonimen
Alenkica, ze zelis, lahko fotko zbrisem. Ce bom spregledala tukaj, pa me opzori na ZS.

LP

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6860
   RE: januarke2006
2.7.2007 9:06:43   
Rahelca
Hojla punce.
Tašonka, lepo da si še z nami. Počakaj še do datuma 07.07. Lep datum je. Čeprav bi najbrž želela čimprej rodit.
Rija, kje v Soboti je najboljša pica? Z mojim sva videla en super avto na Tišinski, pa bova mogoče ta teden šla gor. Ne veva še.
Bobika, lepo, da ste uživali. Mi gremo naslednji teden. Nekam v Izolo. Prilepi kakšno Mancino slikico. Tudi naša gre povsod. Malo me skrbi, ker ne pozna nobenega strahu in moraš paziti nanjo vsako sekundo.
Uživajte, si mejlamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6861
   RE: januarke2006
2.7.2007 9:20:00   
srečica
Alo punce,

jaz pa nikakor ne morem prilepit slikic? Ko jih dam v album mi javlja napako. Vedno je šlo na isti način zdaj pa nikakor ne gre. Ve katera v čem je fora?

Bobika dobrodošla nazaj.

Mi gre na morje nekje v sredini avgusta. Nimamo še nič rezerviranouser posted image  Pozna katera kako super destinacijo na Hrvaškem? Predlagajte.

Naš Anže pa obožuje konje. Je čist obseden z njimi. Blizu nas so na enem travniku konji in jih moramo vsak dan obvezno it pogledat in Anže morajo čisto vsakega pobožat (8 jih je). Enega pa jaha. Seveda lahko vse to počne ko je zraven ati, ker jaz se jih bojim in ne grem čez ograjo. Še dobro, da si da dopovedat. In on se meni full smeji, ko mu razlagam, da mami pa ne more do konjičkov, ker se jih boji. KO se zjutraj zbudi je prva beseda mama, druga ati, tretja pa ihaiha, konjicke gledat. Pa potem čez ves dan prosi dokler ne gremo gledat.  Sem mislila slikice pokazat kako jaha ampak ne gre.

Toliko od mene.

Lepo se imejte,

Darja

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 6862
   RE: januarke2006
2.7.2007 10:18:09   
rija
Rahelca: najboljša pica pa je na teniških igriščih v fazaneriji user posted image  zakon, prava krušna peč, pa tudi specialitete z žara so odličneuser posted image  


Madonca, vsi greste na morje, mi pa se bomo kuhali do septembrauser posted image  Mislim, da nam boste naredili take lušte, da bomo res malo na vikend skočiliuser posted image  



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 6863
   RE: januarke2006
2.7.2007 12:06:45   
tinkamiška
Hojla pupeuser posted image


Spet smo imeli pester vikenduser posted image V soboto je šol možek na Dunaj, midve sva pa ostali doma, ker sem mela popoldan en nastop( smo punce v reče boksale in brcaleuser posted image ) Potem sem pa še ostala na pikniki in prišla domov ob 5ih zjutraj! Joj kako je pasalo, samo naslednji dan sme komaj živela, tako sem bila zaspana.

Pa včeraj zvečer me je skoraj kap, ko sem Izi zobke umivala z gazico, sem začutila, da ima obe štirici zgoraj že zunaj! A bolijo samo dokler vn ne pogledajo, ali do takrat, ko čisto zrastejo? Ker Iza vsako noč tako joka, da jo komaj umirimuser posted image Danes je zdržala do 5.30 zjutraj potem pa tak jok, da nisem vedla kaj naj nardim. Sem jo cartala in lubčkala, dokler ni spet zaspala, bogicauser posted image

V četrtek pa na dopuuuustuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako zelo se že veselimuser posted image

Bobika, vidim, da ste uživaliuser posted image Daj prilepi kakšno slikicouser posted image Da ne bomo poležavali na našem dopustu mi je jasnouser posted image verjetno bova tudi midva piršla precej utrujena nazajuser posted image Bobika, pri kozah so najprej izpuščaji, šele potem se naredi mehurčekuser posted image A misliš, da ste dobili koze? Po enis trani je kr fino, da jih Manca čimprej preboli...

Rija, ko bomo pa me doma in iz dopustov, nam boš pa ti sline cedilauser posted image Če nas bo kdaj zaneslo v vaše konce, moramo pa obvezno zait v tole gostilno o kateri pišeš!

Srečica, nevem zakaj ti javlja napakouser posted image

Rahelca, fino, da greste na dopust, Sari bo sigurno pasalo, sončke in morje...user posted image user posted image user posted image vama pa tudi sevedauser posted image Upam, da boste kupili avtouser posted image

Taši, še velja za jutri popoldan ne? Če seveda ne greš prej v Rimuser posted image Ti prinesem rukolo, ti lahko prinesem tudi kej solate iz našega vrta?

Alenkica, ja res je glede golih fotografij...tudi jst sem jih že prej prilepila, pa me je potem kr zgrozilo, ko so me punce spomnile na to kakšnim ljudem so vse dostopne...user posted image Tista tadruga fotografija, je pa kot kašen plakatuser posted image

Renan, tudi jst sem že dobila pod nos podobno, smao ni bilo povdarka na tem, da sem jst kriva...ah pa kaj bi zdej o tem...Iza gre rada tja in moževi starši so...zato se tudi jst trudim, da bi imeli kar se da normalen odnos...

Če bo kaj novega o Korneliji...tudi jst se večkrat spomnim nanjo...Drži se Kornelija!user posted image

Tako, Iza me vleče za roko, moram it...

Pozdravček vsem!

Tinka



_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6864
   RE: januarke2006
2.7.2007 13:26:20   
renan
pozdravljene!

jaz vam tudi malo zavidam morje. mi smo mislili iti v zacetku septembra, ampak to se ni nic stoprocentno. obstaja namrec moznost , da bo sel za zacetek moz ze takrat za dva meseca na dunaj.user posted image

rija: imajo v tej piceriji tudi stolcke za najmlajse? jaz se sploh nikoli nisem bila v fazaneriji..

tudi mene zanima kaksna preizkusena dobra destinacija na hrvaskem. taksna s peskom na plazi, z drevesi ob plazi in ne prehladnim morjem.user posted image

kornelija: sporoci, kako si kaj?

lp, renan

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6865
   RE: januarke2006
2.7.2007 12:59:35   
tinkamiška
Samo na hitro...danes smo dobili en lokalni časopis in v njem je bila reklama za Plave lagune blizu Poreča. Na slikah zgleda res lepo, prodnata plaža z malimi zalivčki in borovci ob njej...Ko gre Iza spat bom pogledala se mi zdi, da je še internetna stran zraven...

papa

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 6866
   RE: januarke2006
2.7.2007 13:28:57   
bobika
Tinka, daj sporoči kateri hotel oz. kaj je pri tej plavi laguni. Mi smo bili ravno v Plavi laguni sedaj user posted image user posted image user posted image
Vam bom malo napisala kako je v Plavi Laguni:
- bili smo v hotelu AI
- plaža full blizo (kamnita z fajnim dostopom v morje),malo dalje prodnata in nekaj skal. Bili smo večina na kamniti. Otroci so se dopoldan lahko igrali s kamenčki, saj je bila voda zelo nizka. Popoldan pa je že skoraj prekrila celo kamnito plažo.
- ni bilo gužve
- full veliko naravne sence (borovci). naša senčna marela je ostala v avtuuser posted image
- v hotelu full dobri animatorji za otroke (in tudi odrasle)
-  možnost ogromno izletov (kar z otroci ne gre preveč dobro izkoristit)
- veliko špotnih aktivnosti na kopnem in v vodi

V glavnem meni je bilo všeč in sem bila pozitivno presenečena. Glede na ceno (600€za vse tri), ki smo jo plačali je bilo vredno tega.
PRIPOROČAM!!!!

Grem sedaj nekaj slikic pomajnšat in jih prilepiti!



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6867
   RE: januarke2006
2.7.2007 13:55:23   
tinkamiška
Evo tukaj je internetna stran:
http://www.plavalaguna.hr/Objekti.asp?ObjectID=239823

Sem zdej malo pogleala in ugotovil, da sem z svojimi starši kar nekaj let zahajala v te lagune in sicer va FKK kamp Ulika. Nam je bilo super. Drugače pa ne poznam hotelov in drugih zalivov...

Bobika, ti si pa opisala res fino vzdušjeuser posted image Kakšni so pa domačini tam? Jst grem, če grem na Hrvaško najraje v Dalmacijo, če ne gre pa vsaj nekam bolj prorti njej...

Čakam na slikiceuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 6868
   RE: januarke2006
2.7.2007 13:55:53   
tinkamiška
Joj ignorirajte moje napakeuser posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6869
   RE: januarke2006
2.7.2007 14:12:20   
bobika
Do sedaj smo tudi mi najraje zahajali v dalmacijo, tudi zaradi ljudi in njihovega načina obnašanja. Sem pa v Poreču bila zelo presenečena nad prijaznostjo ljudi v hotelu in trgovinah user posted image .
Mi smo bili v hotelu Zorna.

user posted image
Pogled na hotel iz drugega konca zaliva

user posted image
družinska user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Nekaj jih je še v albumu.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6870
   RE: januarke2006
2.7.2007 14:12:41   
renan
tukaj je ena fotka od nasega frajerja na otroskem igriscu. ko sem sama z njim, mi kaj pametnega ne uspe poslikat.user posted image


user posted image

bobika: zdaj si mi pa s slikami  tvoje lepoticke res vzbudila luste za morjem.user posted image   hvala za info!

lp, renan

< Sporočilo je popravil renan -- 2.7.2007 14:14:33 >

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 6871
   RE: januarke2006
2.7.2007 14:21:41   
bobika
Srečica: kot vidiš je meni šlo prilepiti slikice. Kaj uporabljaš kakšen drug iskalec kot Explorer? Ker v Mozilla Forefox ne gre lepit slikice (ne vem zakaj ne).
Poskusi, saj bi zelo rada videla Anžetove slikice. Konje pa Manca tudi obožuje. Bomo prišli kaj k vam, da jih malo od bližje spozna user posted image . Pri nas je pa enako kot pri vas z konji z ovcami user posted image .

Aja, Manca danes nima več vročine. Tiste pikice očitno niso bile vodene koze. Nekaj jih še ima. Jih pa seveda pričakujemo v kratkem, ker je bila zelo velika varjetnost okužbe. Saj je bila v stiku z okuženo na dan izbruha koz in nekaj dni prej po cele dneve, saj smo bili skupaj na morju.
Bi pa bila kar vesela, da jih dobi zdaj, da ne bi potem v vrcu dobila. In pa, da ne bi slučajno takrat, ko bi bila jaz noseča, saj jih jaz še nisem imela. Sem se jim nastavljala pa nič user posted image .

Moram iti malopo pospravljati imamo kot Strojani user posted image

Joj, je Vladimir luškan na igrišču. Imajo pa zanimiv tunel user posted image .
Če rabiš še kakšne info glede Plave lagune, sem na voljo user posted image

< Sporočilo je popravil bobika -- 2.7.2007 14:23:19 >

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 6872
   RE: januarke2006
2.7.2007 22:02:50   
ajdaN
Čer! Kaj lepega počnete?

Mi spet samevamo. Vsaj otroka sta straaaaašno pridna! Lovro že 4 dni spi kot top od osmih zvečer, do devetih zjutrajuser posted image . Pa še čez dan ga po 2h mečem pokonci. Saj vem da bo tega enkrat konec - do takrat pa uživaaaaamuser posted image . Anči je pa tudi pridna, ponoči počasi začenja jest samo še po 1x, pa tudi zvečer nekje okrog pol devete zaspi! Tako da kar nekako furamo.

Lovro jo obožuje, bi jo kar lupčkal in božal in se stiskal k njej. Sicer tako po svoje - bolj grobo, ampak važen je namenuser posted image .

Srečica tudi meni javlja napako pri slikah. Ampak če jo potem do konca odprem mi jo pa pokaže. Kar klikaj nanjo dokler gre. Sem pa enkrat brala tudi, da je fora v tem, da ne smeš zgoraj kliknit na "dodaj sliko", ampak spodaj na dnu albuma. Tega še nisem sprobala, tako da nimam pojma.

Taši kako kažeuser posted image ? Držim pesti, da bo čimprej in čimhitreje mimo. Pa da vam čimprej minejo ta težki prvi meseci. Nam že počasi postaja luštnuser posted image .

Danes sem ob 6 popokala oba v avto in smo šli na igrišče. Lovro se je pridno igral v peskovniku, Anči je malo nergala, ampak je kar šlo. Sem mislila, da bo bolj kriza, ker ko sem bila z malim nazadnje na igrišču je letal kot odvezan - sem, tja, levo, desno... Nikjer ni zdržal niti minutko. Dans mi je pa celo ratal vmes Ano nafutrat, brez da bi morala kaj letat za njim. Mogoče bo pa počasi postal maaaalo bolj obvladljiv.

Pri nas bo očitno spet nevihta - že fuuuul grmi zunaj.

Grem še kakšno slikico poiskat in prilepit če mi rata. Čau!

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 6873
   RE: januarke2006
2.7.2007 22:24:45   
ajdaN
No evo še slikice:

Velikan v Aninem sedežuuser posted image :

user posted image

"Direktor" v tandemuuser posted image :

user posted image

Anči pomarančiuser posted image :

user posted image

Lupček za Ano:

user posted image

No pa še očitna podobnost mojih mulčkov pri mesecu in poluser posted image :

user posted image


< Sporočilo je popravil ajdaN -- 2.7.2007 22:28:54 >

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 6874
   RE: januarke2006
2.7.2007 22:31:31   
Anonimen
Kolk mata lepe pizamce user posted image  Pa Lovro ma lep klobucek user posted image

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 6875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  273 274 [275] 276 277   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  273 274 [275] 276 277   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?