|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se vam obnese laminat?
5.7.2007 19:20:49   
Anonimen
Zanima me ker bi ga dala po hodniku...ker če dam ploščice se morm za 2 dni glih nekam spokat (zarad otroka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se vam obnese laminat?
5.7.2007 19:25:09   
Anonimen
vredu je, sam s parketom se ne more primerjat. čeprov za po hodniku ne vem, more bit dobr k tm se največ hod pa da se takoj ne zdrgne pa to...je pa najcenejš pa najhitrej narejen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se vam obnese laminat?
5.7.2007 19:29:53   
Maxica
Mi ga imamo v dnevni sobi in spalnici, ok je, nimam kakšnih bistvenih pripomb, tudi po treh letih je še skoraj kot nov. Bi pa iz praktičnih in higienskih razlogov zdaj raje povsod, kjer se le da, dala ploščice in talno gretje.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se vam obnese laminat?
5.7.2007 20:23:20   
Anonimen
Hvala za nasvete...

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se vam obnese laminat?
5.7.2007 20:56:03   
urška
mi ga imamo, v dnevni in jedilnici. u bistvu je to vse skupi en ful velik prostor.
sej ne rečem enostavno ga je za položit in lep je. ampak je pa totalno nikakav za pucat.
najprej se vse gor pozna, potem ga je pa še dokaj težko spucat. čistit ga moraš u bistvu z vlažno cunjo. in ne mokro, ker potem ostanejo take lise in meni to zgleda kot da nisi nič naredil.
jaz ga v hodniku definitivno ne bi imela. ker je hodnik načeloma najprej umazan in tudi najbolj. če prideš z mokrimi čevlji noter....joj raje ne pomislim kaki fleki ostanejo.

jaz bi imela ploščice in talno gretje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se vam obnese laminat?
5.7.2007 20:57:29   
caillou
Bi pa iz praktičnih in higienskih razlogov zdaj raje povsod, kjer se le da, dala ploščice in talno gretje.


Tole si pa sigurno mene slišala danes popoldneuser posted image .

Laminat imamo povsod, razen v kuhinji, kopalnici in predsobi, pa mi gre tako na živce, da bi ga lastnoročno potrgala ven. Vsaka stvar ki kapne na laminat, se tako pozna, da je hudo. Zadnjič nam je s klime malo vode priteklo, se je pa ta drek takoj napihnil. Jaz ga ne maram več in upam, da ga nekoč zamenjajo ploščice s talnim gretjem.



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se vam obnese laminat?
5.7.2007 21:08:29   
Anonimen
Mi2 ga tudi imava v kuhinji in dnevni.Pa nikjer več sem rekla,ker se vse pozna gor pa mrzel je kouser posted image da moram imeti pozimi vse tepihe.V spalnici sva metala ven itison in dala topli pod z vzorcem lesa in je zelo lep nič se ne pozna gor.Vzamem metlo malo pometen zbrišem z mokro krpo in adijo.Lamnat pa moram pazit,da ni premokra krpa,da je pravo čistilo....bljek...nikoli več in ob prvi priložnosti,ko bova kaj renovirala leti ven.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se vam obnese laminat?
5.7.2007 21:43:14   
lukec
Jaz imam parket, kolegica v enakem stanovanju istega bloka pa laminat in razlika je ogromna, vsaj kar se toplote in čiščenja tiče. Druga kolegica pa je po dveh letih iz hiše zmetala ves laminat in ga zamenjala za perket. Je pa verjetno dosti odvisno od kvalitete.
Še to: Od kar so zgornji sosedje položili laminat, slišim tudi, če jim na tla pade šivanka.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se vam obnese laminat?
6.7.2007 6:49:22   
Majabo
se strinjam, ta hudic se od vlage takoj napihne!! pa je bila luzica na laminatu nekaj minut!! grrr

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se vam obnese laminat?
6.7.2007 7:22:26   
nInAzWeRiNa
za enkrat po enem letu se ni še nič dvignlo, je pa res da se čist vse gor pozna tko da je za pucatuser posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se vam obnese laminat?
6.7.2007 8:46:32   
Olivija
midva sva imela srečo in sva dobila zelo kakovosten laminat. Spodaj je položil neke kartonaste plošče, tako da se ne naelektri in po 5 letih je še vedno kot nov. Vedno ga pa pomijeva tudi z mokro krpo.

Je pa res, da ga imava samo v dnevni, po hodniku sva ploščice položila.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 6.7.2007 8:47:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se vam obnese laminat?
6.7.2007 8:55:29   
Anonimen
jaz imam laminat že 7 let pa sem super zadovoljna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se vam obnese laminat?
6.7.2007 9:25:41   
BLAŽIKA
Mi ga imamo v hodniku in ga pomivam z mokro krpo, pa se še ni nič napihnil, je pa res da rad ostane lisast, če ga nene vredu pomijete.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se vam obnese laminat?
6.7.2007 9:34:08   
Anonimen
Midva ga imava povsod razen v kopalnici in wcju. Nikoli več!
Predvsem zaradi čiščenja. Drugače je čist vredu. Sam pozna se gor vse, spucat ga sploh ne moreš normalno k je ves lisast. Pri nas je z vzorcem mačjih tac k je vse videt ko sonce posije. Če grem bosa po njem je videt odtise mojih noguser posted image . V glavnem nikoli več. Še sreča da ne bova večno tukaj. Če bi bila bi ga takoj vrgla ven in dala parket.
Se mi tud soseda smili ja k verjamem da vse sliši spodej.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se vam obnese laminat?
6.7.2007 11:30:05   
tinkatonka
moj najljubši privlačevalec prahu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se vam obnese laminat?
6.7.2007 11:35:15   
orhideja75
mene pa zanima kje ste ga kupili. ker bi ga radi dali v vikend. se mi zdi neumno tam dati parket, ker je ful dražji, pa potem lakiranje. in pravijo, da je laminat bolj trpežen.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se vam obnese laminat?
6.7.2007 13:52:25   
pikapolona2
midva sva imel samo v eni sobi laminat...pa je meni bil tako bljek in res skoz odmeva ko po njemu hodiš pa nevem meni se je zdelo da res se kr kosi praha po njemu valajo.....no sm uspela dragega prepričat da sva ga še iz te sobe odstranila in položila prket.....men je res čist drgačn feeling. Je pa ceneje in manj svinarije. Če imaš pa ploščice pa definitivno rabiš talno gretje.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se vam obnese laminat?
8.7.2007 20:51:44   
lolipop
Midva sva dala na mojo pobudo laminat v otroško sobo. Ko se je prvič polulal na tla (enkrat tudi pokakaluser posted image ), pa sem bila prav vesela tudi, da se nisem odločila za tapison. Najin laminat nič ne odmeva, tudi prahu ni nič bolj kot na parketu. Edini minus je, da je pozimi malo hladen in rabiš preproge za sedet na tleh. Za čiščenje imajo zdaj posebna čistila za laminat in so mi kar ok.

Ko bo večji in bo laminat uničen, bomo pa dali kaj boljšega.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?