|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Eno vprašanje za moške
9.7.2007 11:36:00   
Karina&Laura
Dragi moški,

povejte mi prosim ali je že kdo od vas kdaj dal kondome svojemu prijatelju, da jih hrani namesto njega ali če jih je že kdaj kdo dal vam.

Naj vam opišem zakaj to sprašujem. Hčerka je namreč ko je brskala po avtu mojega partnerja našla kondome skrite v zimski rokavici. Jaz sem bila seveda šokirana, ker sigurno niso bile namenjene nama. Zagovor je bil da niso njegovi, da mu jih je dal enkrat kolega, da jih spravi, če bi jih kdaj rabil ker pač kolega nima svojega avta in jih nima kam drugam spravit kao.

On pa še pričakuje da mu bom verjela, no 1% bi blo mogoče res to lahko samo kdo pa daje to sodelacem oz. prijateljem, sej nisem z lune apdla, bolši izgovor bi si lahko izmislil.

Povejte mi ali mu je za verjet ali ne? Ali me vara?

Hvala za vaša mnenja že vnaprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Eno vprašanje za moške
9.7.2007 11:38:04   
Mina1
povejte mi prosim ali je že kdo od vas kdaj dal kondome svojemu prijatelju, da jih hrani namesto njega ali če jih je že kdaj kdo dal vam.

Naj vam opišem zakaj to sprašujem. Hčerka je namreč ko je brskala po avtu mojega partnerja našla kondome skrite v zimski rokavici. Jaz sem bila seveda šokirana, ker sigurno niso bile namenjene nama. Zagovor je bil da niso njegovi, da mu jih je dal enkrat kolega, da jih spravi, če bi jih kdaj rabil ker pač kolega nima svojega avta in jih nima kam drugam spravit kao.

On pa še pričakuje da mu bom verjela, no 1% bi blo mogoče res to lahko samo kdo pa daje to sodelacem oz. prijateljem, sej nisem z lune apdla, bolši izgovor bi si lahko izmislil.

Povejte mi ali mu je za verjet ali ne? Ali me vara?


ja itak, da so kondomi od kolega, ma halooo no, jaz dnevno srečujem znanke, dnevno draga moja, vse ena po vrsti gredo narazen. Kdo bi vedel kaj dogaja tole je že noro vse skupaj.

Kondom skrit v rokavici, veš da je bil njegov namenjen za katero frčafelo, žal tako je. Brezveze si zatiskati oči. Sej, lahko da nič ni bilo, namen pa je imel ne...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Eno vprašanje za moške
9.7.2007 12:09:44   
srki
Saj ti je že Mina1 povedal mnenje, se mu pridružujem, pa čeprav nisem očka.

Res otročji izgovor.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Eno vprašanje za moške
9.7.2007 12:12:07   
Anonimen
kondome smo si dajal v srednji šoli za rojstne dneve kot zajebancijouser posted image  

ne vem no, kdo bi komu čuval kondome, a pa bo njegov kolega takrat ko je akcija do tvojga po kondome pritekuuser posted image   ja ne vem no, če kondoma nima kam za dat, kam bi dal pol šele punco...bolš da je pol kr sam če je tok hudouser posted image

zakaj bi bil pol skrit če je od kolegauser posted image

če ti je vsen zase kr verjem.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Eno vprašanje za moške
9.7.2007 12:48:30   
snake
ko zgleda zelo smešno in butasto je vedno resnično pri meni.......vsaka situacija v mojem življenju ki je zgledala butasta in nemogoče se je izkazala za resnično, tako da sem par krat naredila veliko napako ker se mi je zdelo vse skupaj ena velika laž, v resnici pa je bila resnica,,,, malo sem čudno to napisala, uglavnem, ti ga poznaš, ti veš kolko je doma, in kako se z vami obnaša............sama moraš ugotovit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Eno vprašanje za moške
9.7.2007 12:56:59   
daddy
    Kot prvo, nehaj zganjat cirkus, koneckoncev sta oba odrasli osebi. Ali te vara ali ne, tega ti mi tu ne moremo povedati, saj veš, da ne. Pridi pa vsekakor stvari do dna. Recimo, če bi vpričo tebe poklical tega "prijatelja", pa vidiš, ali se v zgodbi kaj zapletata.
   Možno je oboje. Da jih je rabil zase, ali pa da jih je "dobil" kot foro ali karkoli od koga. Vendar je bolje, da mu z vso potrebno mirnostjo razložiš, da najdeni kondomi niso ravno nekaj, kar bi se ljudem dogajalo vsakodnevno ( sploh če jih vidva ne uporabljata ). In da naj se torej izjasni, pa karkoli je že bilo. In poudari dve stvari, prvič: Laž ima zelo kratke noge. Drugič: vsaka laž ubije partnerski odnos v samih temeljih. Naj torej premisli, kaj tvega, če ti laže ( tu poudarjam ČE ).

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Eno vprašanje za moške
9.7.2007 14:35:29   
Karina&Laura
hvala vsem za mnenja, vem da imate vsi prav, da moram sama priti resnici do dna samo fajn je slišati še mnenja drugih, ne vem pa kako bom to pozabila.

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Eno vprašanje za moške
9.7.2007 14:40:57   
daddy
   Sej ti ni treba pozabit, fajn pa je, če zadevi res prideš do dna. Predvsem zaradi tebe same.

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Eno vprašanje za moške
9.7.2007 14:48:45   
poliloni
Pozabila ne boš.... samo vedno bolj sumničava boš postajala...In slej ko prej bo počilo - ker mu ne boš zaupala.
Taka je bila moja izkušnja. Našla kondome, hotela verjeti da so jih delili, a ni in ni šlo (ker v paketku ponavadi nista le dva kondoma....). Skušala pozabiti, a je vseeno (res da čez dve leti) prišlo do konca zveze. Kaj je bilo s tistimi kondomi ne bom nikoli vedela, a vem da me je varal.

Še dobro, da so bili tisti kondomi tisti dan tam, sicer ne bi nikoli postala sumničava in ne bi nikoli imela tako čudovitega sina in moža, ki ga imam sedaj!


(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?