|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stročni fižol
12.7.2007 21:00:28   
Marina_
Ali lahko 15 mesecev stari otrok je stročni fižol?A jo bi preveč napnjalo?

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stročni fižol
12.7.2007 21:07:58   
kofetek2010
naša tamala ga ima zelo rada in na srečo nima nobenih problemov (je tud prebranc, pasulj, fižolovo solato,...) user posted image

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stročni fižol
12.7.2007 22:12:38   
alička
Jaz mislim da lahko, probajte najprej z majhno količino. Po dopolnjenem letu naj bi otrok jedel isto kot starši, seveda skuhano tako, da ni preveč začinjeno in da je otroku primerno.
Naša ga je že jedla v zelenjavni juhi, ji je bilo všeč. Ne mara pa fižola v zrnju, ga obvezno pjune ven. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stročni fižol
29.7.2007 22:24:37   
MID
Jaz ga svoji hčerki dajem že od 8.meseca in nima nikakršnih problemov.Sedaj pri 9.mesecu zbiram pogum za fižol,ki baje bolj napihuje.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stročni fižol
1.8.2007 16:12:54   
Jessy
Tudi jaz sem ga začela dajat že pred prvim rojstnim dnem, pa ni imela nobenih težav.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stročni fižol
2.8.2007 13:32:51   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: MID

Jaz ga svoji hčerki dajem že od 8.meseca in nima nikakršnih problemov.Sedaj pri 9.mesecu zbiram pogum za fižol,ki baje bolj napihuje.


moja (8,5 mesecev) ga je tudi že probala user posted image , nič je ni napenjalo, res pa da smo ji dali zelo malo in čisto micene koščke user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stročni fižol
2.8.2007 17:46:38   
ElaM
Naša je stara 13 mesecev in ga ima zelo rada.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stročni fižol
7.9.2007 22:00:51   
eva1
Moja ga tudi že je od 7 meseca-sej stročji naj nebi napenjal, bolj napenja v zrnu! pri nam so rekli v posvetovalnici, da ga lahko jedo po 6 mesecu...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?