|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vazelin
17.7.2007 0:25:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

Zdej je sam še vprašanje zakaj še visiš na tej temi user posted image  zarad tko hudih bejb k sva s srečkonosečko..... al kr bi pa vseeno rad povedal še kakšno izkušnjo z bleščicami in vsemu kar zraven spada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Aha.. to je zdej res vprasanje.. hmmm ?!?!user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: vazelin
17.7.2007 0:27:20   
Anonimen
no ura je ze pozna, grem pod tus pol pa spaaaat...hrrrrr hrrrrr (sam, da nauta mislna, da slucajno smrcimuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: vazelin
17.7.2007 0:28:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: žaži

Zdej je sam še vprašanje zakaj še visiš na tej temi user posted image  zarad tko hudih bejb k sva s srečkonosečko..... al kr bi pa vseeno rad povedal še kakšno izkušnjo z bleščicami in vsemu kar zraven spada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej sm js vedla da te mamita na forum ob večerih dve bejbe user posted image  sam glede bleščic in tega ti lahko jst vse razložim kaj je letos in in cool..kr srečkanosečka ne uporablja tega (beri se nerada maskira) jaz pa samo do meje okusnega user posted image

Aha.. to je zdej res vprasanje.. hmmm ?!?!user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: vazelin
17.7.2007 0:29:00   
Anonimen
Dobra ideja..

Pa fajn se stusiri.. pa tvoj te naj lepo namaze.. :))) user posted image user posted image

Pejmo hitr spat.. rajs he he user posted image

Nosko.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: vazelin
17.7.2007 0:29:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

no ura je ze pozna, grem pod tus pol pa spaaaat...hrrrrr hrrrrr (sam, da nauta mislna, da slucajno smrcimuser posted image )


Pa sej ne veš če smrčiš..mogoče pa .. in ne veš

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: vazelin
17.7.2007 0:29:56   
Anonimen
Mislim..

Nocko he he user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: vazelin
17.7.2007 0:31:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

no ura je ze pozna, grem pod tus pol pa spaaaat...hrrrrr hrrrrr (sam, da nauta mislna, da slucajno smrcimuser posted image )


Pa sej ne veš če smrčiš..mogoče pa .. in ne veš


ne definitivno ne...k drgac bi mi moj prec kej reku, k je bl rahlega spancauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: vazelin
17.7.2007 0:33:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: žaži

Zdej je sam še vprašanje zakaj še visiš na tej temi user posted image  zarad tko hudih bejb k sva s srečkonosečko..... al kr bi pa vseeno rad povedal še kakšno izkušnjo z bleščicami in vsemu kar zraven spada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej sm js vedla da te mamita na forum ob večerih dve bejbe user posted image  sam glede bleščic in tega ti lahko jst vse razložim kaj je letos in in cool..kr srečkanosečka ne uporablja tega (beri se nerada maskira) jaz pa samo do meje okusnega user posted image

Aha.. to je zdej res vprasanje.. hmmm ?!?!user posted image  user posted image



uuu se srecka se kako rada maze...sam ne ustnic...loh mu pa vse o maskarah in barvicah za oci in eyelinerjih in sencilih in in in.....razlozimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: vazelin
17.7.2007 0:34:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: žaži

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

no ura je ze pozna, grem pod tus pol pa spaaaat...hrrrrr hrrrrr (sam, da nauta mislna, da slucajno smrcimuser posted image )


Pa sej ne veš če smrčiš..mogoče pa .. in ne veš


ne definitivno ne...k drgac bi mi moj prec kej reku, k je bl rahlega spancauser posted image


tvoj nc ne rece... ker je izi... skoooooooor.. tolk kot jst.. Mal mu se manjka.. :)) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: vazelin
17.7.2007 0:35:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

uuu se srecka se kako rada maze...sam ne ustnic...loh mu pa vse o maskarah in barvicah za oci in eyelinerjih in sencilih in in in.....razlozimuser posted image


Jah.. zmente se zdej.. katera mi bo razlozila..

Lahk pa mi prakticno pokazete... ena drugo ustima.. pol pa ocenim kera bo lepsa.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: vazelin
17.7.2007 0:36:06   
Anonimen
ajooooooj zdej si me pa dubu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: vazelin
17.7.2007 0:36:46   
Anonimen
Evo.. miza je moja.. Izdala si ga.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: vazelin
17.7.2007 0:38:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Evo.. miza je moja.. Izdala si ga.. user posted image user posted image user posted image


neeee...dubu si me, da smrcim...k je moj tok na izi, da mi tega se nikol ni omenu user posted image ...u loose hehehe...miza miza miza mizauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: vazelin
17.7.2007 0:40:23   
Anonimen
Neee... rekla si, da bi on zihr tecnaru, ce bi smrcala.. to pomen, da ni izi.. Vsaj bolj od mene ne.. k nikol ne tezim.. user posted image user posted image user posted image

miza..  jutr.. dostava na dom..

pa tisto za zuni.. k je mal bolj kvalitetna.. da mi ne bosta svojo zdelano podturila..

Sam jutr pa je res jutranji pocitek na sporedu..  Zdej pa je ze prevec ura..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: vazelin
17.7.2007 0:42:31   
Anonimen
ja ne...ti si reku, da je tooooook na izi, da ga to niti mal ne moti...in mene si hotu potunkat...jaoooo tii user posted image  

nc, da bo mir dobis jutr naso zdelano mizo...dil?

no zdej pa res grem...papa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: vazelin
17.7.2007 0:43:50   
Anonimen
 
No pejmo..

Cau!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: vazelin
17.7.2007 13:29:41   
tanikaa
Pišuka. Pa kaj vidva cele noči visita na RR??? A nimata kaj za počet v domači postelji ali kaj? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: vazelin
17.7.2007 21:45:51   
Anonimen
Nevem zakaj sploh raite neke vazeline in lubrikante.Jaz tega še od daleč nisem videla nikjer.Saj če maš voljo je mastna,če ne pa itak brez veze ****at.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: vazelin
17.7.2007 21:46:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: vazelin
17.7.2007 21:49:48   
Anonimen
Ja nežna,če pa je tako.Vsaj jaz si predstavljam tako.Saj,če nimam volje,da bi si jo namazala z tem sranjem,da zadovoljim moža in ga porine niter z lahkoto?Ne hvala lepa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: vazelin
18.7.2007 7:59:52   
tanikaa
Vojakinja. Kolikor sem brala kaj članke pa podobno sem zasledila, da majo nekatere ženske probleme, da se kljub vzburjenosti ne navlažijo dovolj. Tak da te vazeline in podobne stvari verjetno v takih primerih prav pridejo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: vazelin
18.7.2007 8:04:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Vojakinja. Kolikor sem brala kaj članke pa podobno sem zasledila, da majo nekatere ženske probleme, da se kljub vzburjenosti ne navlažijo dovolj. Tak da te vazeline in podobne stvari verjetno v takih primerih prav pridejo. user posted image



Točno tako,
zaradi razno raznih hormonskih
neuravnovesji pride do suhosti nožnice in nič ne pomaga
razen lubrikant-vazelin...user posted image Ti si lahko ne vem kako potrebna
sam se ne bo navlažila sama od sebe-
ji je treba pomagat a ne?user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: vazelin
18.7.2007 8:05:49   
Mina1
IZVIRNO SPOROČILO: poštarca

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Vojakinja. Kolikor sem brala kaj članke pa podobno sem zasledila, da majo nekatere ženske probleme, da se kljub vzburjenosti ne navlažijo dovolj. Tak da te vazeline in podobne stvari verjetno v takih primerih prav pridejo. user posted image



Točno tako,
zaradi razno raznih hormonskih
neuravnovesji pride do suhosti nožnice in nič ne pomaga
razen lubrikant-vazelin...user posted image Ti si lahko ne vem kako potrebna
sam se ne bo navlažila sama od sebe-
ji je treba pomagat a ne?user posted image user posted image



drži drži tole punce moje...hvala

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: vazelin
18.7.2007 8:06:37   
Mina1
drži drži tole punce moje...hvala


ven me je vrglo, hotel sem še dodati,d a hvala bogu, da trenutno ni teh problemov z vlažnostjo in hm njami mmm zadevami, vse je mokrouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?