|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RR razstavljalci psov & muck
7.7.2007 10:26:57   
Strawberrie Cherrie
Evo, da ne bomo smetile teme o pasmah.
Koliko nas je -> punc in seveda moških predstavnikov, ki se redno ali občasno udeležujete/mo pasjih razstav?
Da se spoznamo malo. Mogoče na kakšni razstavi kakšno pasjo kavico spijemo?

Evo, mi bomo prisotni v Lendavi in Trbovljah. S psom in user posted image -> upam, da bo vse čimbolje potekalo. Seveda si želim, da bi sama handlala psa, ampak če ne bo mogoče, bo nekoga poprosila. V glavnem, tam bomo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RR razstavljalci psov & muck
7.7.2007 15:20:58   
nuala
Sicer nisem razstavljalec, udeležujem se pa razstav kot gledalec, če je le mogoče. Se že od malega ukvarjam s psi, vendar mi bolj leži šolanje kot razstavljanje.
Pozimi sem si kupila whippeta, z njim sem imela namen poskusiti tudi to, vendar je vmes stopila nesrečna, žalostna usoda in mojega lepotca ni več.
Moja ztlata prinašalka pa je bila kupljena za družinskega psa...

Bom pa z veseljem kdaj prišla navijat al pa ti dojenčka podržat, ko boš v ringu!
Imaš kakšno zanimivo mrcino?


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RR razstavljalci psov & muck
7.7.2007 16:49:50   
Anonimen
Nuala, l_p ima irskega setra.

Jaz ne razstavljam Lune, ker je itak brez rodovnika, pa cetudi bi imela rodovnik, je ne bi, ker sem bila lani jeseni (al zdej spomladi?) na razstavi na gospod. razstaviscu in mi je bilo grozno, so se mi psi prevec smilili. Pac, koncept razstav mi ni vsec, ampak se ne spuscam v tiste, ki to radi pocnejo user posted image  

Se bom pa mal vrinila v tole debato - a je se kak agilitas tukaj? Poleg Katje D user posted image  Sem ravno dobro iz najine druge tekme .. (spet diskv. v obeh tekih)

LP

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RR razstavljalci psov & muck
7.7.2007 18:13:15   
Strawberrie Cherrie
Fiša, sej mene včasih prav zmrazi, kaj nekateri delajo ven iz svojih psov.
Kako tetiko bi jaz privezala na tisto mizo na vrvico in ji brenčala s fenom v glavo.

Drugače pa mi prav uživamo. Vzamem razstave kot nek izziv, pa še Azzuro zelo uživa. Mogoče nisi izbrala prave razstave za it pogledat - ti naslednje leto predlagam Hrušico, ker tame je pa tako lepo. Jaz, moj Azzuro in Ožbej bomo tam, pa lahko prideš kaj mimo. Da še mogoče pogledat razstavo iz drugega zornega kota.

Je pa pri nas v Slo na razstavah dosti kuhinje. Ker smo premali -> in če sodi hrvaški sodnik, se pri nas (ponavadi) zgodi, da dobi BOB (best of breed) ravno hrvat. Ali če sodi slov. sodnik, pa kakšen drug sodnik razstavlja - potem zopet veš, kam gre titula. Osebno sem slov. in hrvaških sodnikov, ki res delajo po reglcih in so FER, srečala zelo malo. Sama sem dobila že takšne ponudbe, da če grem na razstavo tjapatja (to od sodnika!!!), mi da BOB, pa so potni stroški moja stvar??? Ampak nisem šla. Je bilo mikavno, ker za Ch D potrebujem še samo en CAC, ampak ni se mi zdelo fer.

Evo - meni osebno najboljši sodnik je Hans Mulleruser posted image user posted image user posted image - je all round sodnik, tako da je verjetno sodil tudi kakšnega vašega pesota...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RR razstavljalci psov & muck
7.7.2007 19:08:15   
Nota
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Evo, da ne bomo smetile teme o pasmah.
Koliko nas je -> punc in seveda moških predstavnikov, ki se redno ali občasno udeležujete/mo pasjih razstav?
Da se spoznamo malo. Mogoče na kakšni razstavi kakšno pasjo kavico spijemo?

Evo, mi bomo prisotni v Lendavi in Trbovljah. S psom in user posted image -> upam, da bo vse čimbolje potekalo. Seveda si želim, da bi sama handlala psa, ampak če ne bo mogoče, bo nekoga poprosila. V glavnem, tam bomo.



Pri nas smo mačji in se udeležujemo mačjih razstav .. user posted image  
Pa če se le da, pokukamo tudi na kakšno pasjo - seveda le kot gledalci in obiskovalci.



_____________________________

Simona
SI*MuSiCat - Silver/Golden Persian Cats
Felinološko društvo Ljubljana

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RR razstavljalci psov & muck
7.7.2007 23:13:35   
Anonimen
Sem se pogovarjala z lastnico od Sene (beaglica iz Brakade) in je ona S. peljala se mi zdi da samo dvakrat na razstavo, pa S. ni bilo vsec in je preprosto ne vozi. Nekateri psi pa res uzivajo .. user posted image

Sej to je tko k agility - enega psa ne bos premaknil, drugi bo pa zdivjal cez parkur user posted image

(odgovor članu Nota)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RR razstavljalci psov & muck
8.7.2007 11:30:39   
Strawberrie Cherrie
Če pes ne uživa, potem je to mučenje...

Ma, moj Azzuro je nek važek. Več kot je psov okoli, bolj on visoko drži glavo, lepše teka...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RR razstavljalci psov & muck
8.7.2007 14:49:53   
Strawberrie Cherrie
Še ena slikca naju z Azzurotom (mi2 sva blond user posted image user posted image user posted image )

http://alix.moj-album.com/slike/507619/XhvgPWbFr1CeU950.v.jpg 

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 8.7.2007 15:45:10 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RR razstavljalci psov & muck
8.7.2007 15:47:23   
Anonimen
Kolk pokonc glavo drzi user posted image  Faca user posted image

Tole je pa Luna v akciji, na zadnji tekmi v Lj v soboto user posted image  (fotka je iz agility-slo.net-a)

user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 8.7.2007 23:49:28 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RR razstavljalci psov & muck
11.7.2007 11:45:52   
Mala_princeska
Mi imamo pa Luno - zlato prinašalko.

Se vidimo v istem ringu London_pariz a ne? user posted image user posted image

Prvič smo jo razstavljali letos na Hrušici, je bila še v nižji klasi - in je dobila ZP user posted image , sedaj pa bo stara 11.mesecev in konkurenca že hujša, naša na sredinski poziciji :-)



http://deklca.moj-album.com/slike/4478572/Vkxb_AMTT1gvrB8O.jpg

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 11.7.2007 23:50:30 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RR razstavljalci psov & muck
11.7.2007 12:01:04   
Anonimen
men se pa smiljo živali na razstavahuser posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RR razstavljalci psov & muck
11.7.2007 16:02:43   
Strawberrie Cherrie
Mala_princeska, zlati prinašalci spadajo pod FCI 8, če se ne motim; mi smo 7 - ptičarji user posted image

Luštkano user posted image user posted image user posted image ; meni je bilo pri mladičkih in mladih ful fajn, smo 2x Best junior in show odnesli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RR razstavljalci psov & muck
16.7.2007 9:48:38   
tanaja*
Ja, goldni so FCI 8...
No mene tud štejte pod RR razstavljalce user posted image ...fuuul velik razstavljam, večina po evropi, specialke in klubske, svetovne in evropske razstave... pa seveda čist vse slovenske...meni osebno je tud najlepši slo razstavi hrušica in mb, najslabša pa vrtojba, lj in portorož...gužva!!!! ne maram zaprtih razstav,rajš imam zunanje...


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: RR razstavljalci psov & muck
16.7.2007 10:06:48   
Strawberrie Cherrie
Uf, Vrtojba user posted image user posted image , potem ti pa dajo enega italijanskega sodnika, pa vsi ostali pogrnemo. BOB dobi pa najbolj shiran italijanski pes, ki komaj hodi user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi je pa zanimivo, kar sem razstavljala v Italiji, pa če sem dobila italijanskega sodnika, so bili totalno navdušeni nad Azzurotom. Ne, ampak ko pa pride italijan v Slovenijo, potem pa dela cel nek mušter!



(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: RR razstavljalci psov & muck
16.7.2007 11:18:57   
tanaja*
l_p, ah jaz se ne obremenjujem več s sodniki...vem kakšni so moji psi po kvaliteti in kakšno oceno si zaslužijo...intenzivno razstavljam 8 let, pa moram rečt da imam zelo malo slabih izkušenj s sodniki in s kuhinjami...tko da se nemam žalit na ničemu user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: RR razstavljalci psov & muck
16.7.2007 14:00:21   
Strawberrie Cherrie
Tanaja, sem srečna, da je tako.

Evo, kar sem razstavljala v Nemčiji, so zmagovali psi direktno po standardu. Enako v Avstriji. Pri svašta sodnikih. Moti me edinole to, ker recimo pri nas sodi en allround sodnik, ki nima pojma, kako naj bi seter zgledal, pa da recimo CAC 10cm prevelikemu psu??? 10cm nad najvišjo dovoljeno višino.

Ma, ne bomo o sodnikih. Dajmo raje o lepih stvareh.

Potem velja za Trbovlje, da gremo na kavico?

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: RR razstavljalci psov & muck
17.7.2007 8:58:25   
tanaja*
Ja maš prov l_p, rajš ne bi o sodnikih user posted image . Vsak si po svoje tolmači standard in vsak ima svojo vizijo kako naj bi izgledal idealni predstavnik pasme. Je pa višina očitno problem pri večih pasmah user posted image ...

Ja seveda jaz sem za, da se dobimo na kofiju v Trbovljah. Samo kot sem rekla, pred ali po razstavi, vmes jaz ne morem. A ti razstavljaš a prideš samo pogledat?


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: RR razstavljalci psov & muck
18.7.2007 9:05:39   
Julija08
Jaz sem redna obiskovalka pasjih razstav, ampak kot gledalka. Letos sem pa v Hrušici prvič probala z mojo BC tudi tekmovati. Za prvič je bilo super, dobila je ZP. Ampak verjetno se v prihodnosti ne bom več udeleževala razstav mi ni bilo preveč všeč. Ves tisti đumbus, pa ful psov, moja je bila ful živčna, no jaz pa še bolj user posted image . Bova raje začele na agility hoditi.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: RR razstavljalci psov & muck
18.7.2007 15:16:57   
Anonimen
AAndreja, ce imas BC, je ze skoraj greh, ce ne treniras agilityja user posted image  Mene se zdaj zanima, kako agilitasi na slikcah ugotovijo, kateri BC je njihov - ker meni so vsi isti user posted image

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: RR razstavljalci psov & muck
18.7.2007 16:50:05   
Strawberrie Cherrie
Tanaja, jaz razstavljam.
Upam, da me še ni prehitel rok???? HOPE SO...itak ga ponavadi podaljšajo. Grem printat.

A si sodnica, zapisnikar, pomočnica? Tudi na Best in Show?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: RR razstavljalci psov & muck
19.7.2007 10:06:10   
tanaja*
sodnik pripravnik...bi mogla že maja na izpit pa nisem šla, ker se nisem imela časa učit zaradi mladičev. Tko da grem zdej novembra. Verjetno bom vodja kroga, to sem najraje da mam vse pod kontrolo user posted image ..."moje" pasme sodi moja mentorica tko da ji bom obenem še stažirala. Zapisnikar pa ne maram bit, ker si ves zabubljen v tiste ocenjevalne liste, pse še vidiš ne user posted image . Je pa zadnji rok 17.08., tko da nisi še nč zamudila.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: RR razstavljalci psov & muck
19.7.2007 12:01:01   
Strawberrie Cherrie
Potem pa med koncem ocenjevanja in pred Best in Show - ker ponavadi lovimo zadnje minute, da pridemo do začetka tja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: RR razstavljalci psov & muck
19.7.2007 13:38:47   
tanaja*
važi l_P. ti bom na privat dala moj web site, maš gor vse moje kontakte vključno z mobitelom...pa se slišiva user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: RR razstavljalci psov & muck
21.7.2007 21:45:00   
zlatolasska
Uf, jaz tudi pridem v Trbovlje.. user posted image Vsaj moja zelja je taka..
Imam pa malo kavalirko, pa jo bi rada razstavljala, samo bomo vidli, kako se bo obnesla... Zdaj je neizmerno ziva, razmisljam, da bi jo dala kar na agility, ker skace non stop, jaz pa penim zraven, ker se bojim, da je vse skup malo prevec za njo, ko je se tako mala...
Prideva pa v Trbovlje samo gledat. Ker bo stara 4 mesece sele par dni po tej razstavi, v jeseni greva pa v solo, da se malo kultivirava..  user posted image Potem pa upam, da bomo zalaufali kaksno razstavljanje... Ceprav sem jaz cissssst frisna.. user posted image


_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: RR razstavljalci psov & muck
24.7.2007 23:09:31   
zima07
Pozdravljeni!

Jaz sem pa danes prvic na tem forumuuser posted image -se vec ali manj zadrzujem samo pri januarcicah 2007 na "starsi cvekamo"...
Torej, mi imamo doma leto in pol staro bradato skotsko ovcarko...Sicer smo jo samo enkrat peljali na razstavo (v Mb, 2006-se v razred mladih)-pa mi ni bilo najbolj vsec...nasa pasma je bila zadnja na vrsti, kar pomeni, da smo bili od zjutraj do treh tam, okoli "milijon" psov, nasa Buca pa v boksu in na kratki vrvici-da je dolga dllaka ostala vsaj priblizno lepa, bela...Nasa je pa tak hiperaktivcek, da se mi je kar smilila...Torej-ne vem, ce bomo razstavljali, bomo pa sigurno prisli pogledat kaksno od naslednjih razstav-ker je beardijev pri nas tako malo, je fino vsaj na razstavi s kakim lastnikom malo pocvekatuser posted image ...No, tam bomo skupaj z naso user posted image  Brino tako da sva takoj ZA kako kavico...

Lepo se imejte!

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?