|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi je že prav smešno
25.7.2007 16:34:53   
trojči
kake berem tukaj. Zadnjič ena išče podporo na forumu oz. nasvet, kako se naj njen odreče otroku iz prvega zakona, da bosta onadva imela delavnico in hišo, ker ne bo rabil več plačevati preživnine. Podpre jo ena, za katero danes ugotovim, da ima njen tudi otroke iz prvega zakona. In ona prav tako išče podporo oz. zagotovilo, da bo njen zakon lep, dober in pravljičen, čeprav bi že po branju foruma lahko ugotovila, da drugi zakon ne bo nič boljši, če ne odpraviš svojih slabosti, ki so botrovale fijasku v prvem zakonu. Če se ne zaveš, da si slabič, ki ne najde prej ven, dokler se ne obesi na drugega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mi je že prav smešno
25.7.2007 16:39:18   
Anonimen
link bi prišel prav...

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mi je že prav smešno
25.7.2007 16:42:26   
Anonimen
Ja smej se, neuser posted image
Jaz se dostikratuser posted image , pa z očmi tud dostkrat zavijamuser posted image , včasih mi dvigne pritisk na 250user posted image , včasih me uspavauser posted image , včasih prou čukast gledamuser posted image , včasih me kkšn prou razkuruser posted image , včasih prou polepša danuser posted image user posted image .....vidiš....mi ni nč dolgcajtuser posted image

So pa smešni eni ja....k si domišljajo da se bodo ljudje sam zato k so zdej pa z njimi in ne z "user posted image " iz prejšnje veze pa kar naenkrat iz bedaka ki ga ne skrbi za svoje otroke in bedaka ki ni spoštoval svoje žene, spremenili v najboljšega moža in očka na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image -ma sej ne vem al je to smešno al žalostno.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mi je že prav smešno
25.7.2007 16:44:13   
Anonimen
Jaz se pa na tvojem mestu ne bi ukvarjala s tem.. Škoda časa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mi je že prav smešno
25.7.2007 18:16:53   
muška
ah ja, včasih smo bolj pametni, včasih malo manj user posted image user posted image user posted image

Tukaj bi prav prišlo tistih 20 točk o zasvojenosti z internetom oz. forumom

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mi je že prav smešno
25.7.2007 18:21:46   
Anonimen
Gorazdova kje pa ti hodiš????

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mi je že prav smešno
25.7.2007 18:30:09   
Anonimen
Hehe, Vojakinja.. Otroka že imam, pa nimam toliko časa bit pogosto gor user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mi je že prav smešno
25.7.2007 18:30:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja smej se, neuser posted image
Jaz se dostikratuser posted image , pa z očmi tud dostkrat zavijamuser posted image , včasih mi dvigne pritisk na 250user posted image , včasih me uspavauser posted image , včasih prou čukast gledamuser posted image , včasih me kkšn prou razkuruser posted image , včasih prou polepša danuser posted image user posted image .....vidiš....mi ni nč dolgcajtuser posted image

So pa smešni eni ja....k si domišljajo da se bodo ljudje sam zato k so zdej pa z njimi in ne z "user posted image " iz prejšnje veze pa kar naenkrat iz bedaka ki ga ne skrbi za svoje otroke in bedaka ki ni spoštoval svoje žene, spremenili v najboljšega moža in očka na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image -ma sej ne vem al je to smešno al žalostno.


Ah, saj že spet ni kaj za dopisat k tvojemu komentarju........

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mi je že prav smešno
25.7.2007 21:48:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja smej se, neuser posted image
Jaz se dostikratuser posted image , pa z očmi tud dostkrat zavijamuser posted image , včasih mi dvigne pritisk na 250user posted image , včasih me uspavauser posted image , včasih prou čukast gledamuser posted image , včasih me kkšn prou razkuruser posted image , včasih prou polepša danuser posted image user posted image .....vidiš....mi ni nč dolgcajtuser posted image

So pa smešni eni ja....k si domišljajo da se bodo ljudje sam zato k so zdej pa z njimi in ne z "user posted image " iz prejšnje veze pa kar naenkrat iz bedaka ki ga ne skrbi za svoje otroke in bedaka ki ni spoštoval svoje žene, spremenili v najboljšega moža in očka na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image -ma sej ne vem al je to smešno al žalostno.


Ah, saj že spet ni kaj za dopisat k tvojemu komentarju........


Ja, res je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mi je že prav smešno
26.7.2007 9:29:44   
snake
ciao gorazdovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mi je že prav smešno
26.7.2007 9:43:55   
Mešamdrek
So pa smešni eni ja....k si domišljajo da se bodo ljudje sam zato k so zdej pa z njimi in ne z " " iz prejšnje veze pa kar naenkrat iz bedaka ki ga ne skrbi za svoje otroke in bedaka ki ni spoštoval svoje žene, spremenili v najboljšega moža in očka na svetu -ma sej ne vem al je to smešno al žalostno.


Se podpišem.user posted image user posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mi je že prav smešno
26.7.2007 12:54:40   
trojči
Sem že mislila, da je kaj narobe z mano, ko me kaj, hmmm, kako naj se izrazim, čustveno vklopi. user posted image   Hvala! user posted image


Če sem se včeraj še smejala dvoličnosti ljudi, sem danes, ko spet razmišljam o tem, otožna. Kako "lahki" smo, lahko kupljivi. Jaz ne verjamem v ljubezni na delovnem mestu (se zaljubiš, a če si človek na mestu, se tudi odljubiš), ljubezni med prijatelji, poročenega se ne bi več dotaknila niti s palico. Ne verjamem v skakanje iz avtobusa na avtobus. To delajo izkušnje in znanje, ki sem si ga pridobila, ko sem morala začeti delati na sebi. Forum mi je veliko pomagal. Končno sem si iskreno priznala, da le nisem tako zlata in brez napak in da ne vem vsega, kot sem doslej mislila. Prepoznala sem oz. dovolila sem si priznati, da sem imela v preteklosti probleme z odvisnostjo od odnosov in sedaj vedno analiziram svoja ravnanja, svoje besede, besede drugih, ravnanja drugih.

Rekla sem, da smo lahki, ker vas večina razmišlja enako kot jaz, da se ne vara, da se rešuje zakon, da se ne skače iz vlaka na vlak.....a ko gre za nekoga, ki nam lahko v prihodnosti škodi, kako pikro napiše, mu hitro damo podporo. Nočemo več videti, da ne gre za Hugota in Parisino, Romea in Julijo, ne gre za res romantično prepovedano ljubezen, da gre za čisto običajno vsakodnevno varanje s človekom, ki bi naj bil prijatelj. In potem so bivši prijatelji nepravi prijatelji. Človek, ki ni pripravljen delati na svojem zakonu, ki ni pripravljen iti k strokovnjakom, ki ti pomagajo sprevideti, kaj delaš narobe, da se odljubiš, da se zaljubiš v nekoga, ki je pri roki, na delovnem mestu, prijatelj, bo naslednjič, ko bodo težave, storil isto. Ne bo znal prepoznati težav, še vedno si ne bo priznal, da je z njim kaj narobe (vedno je kriv partner in ljubezen tudi kar tako izpuhti baje user posted image ), obesil se bo na prvega, ki mu bo zaupal. Zaupamo pa zelo, vsaj jaz, tako zelo, da me je včasih kar strah same sebe. Saj se hecam na ta račun, a me je vseeno strah.

Oj sem se čisto raznežila in začutila potrebo, da izrazim zahvalo, da povem, da sem hvaležna za ta forum. Res pravi psihiater. user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mi je že prav smešno
26.7.2007 14:35:40   
carlyle
Trojči, podobno razmišljava.
Ob prebiranju tiste teme me je kar naprej spreletavalo: Zakaj jima vsi tako navdušeno ploskajo? So res prepričani, da je to neka oh in sploh romantična zgodba s srečnim koncem (konec, srečen ali nesrečen, se bo šele pokazal)? Bi jima ploskali tudi če bi šlo za njihove partnerje in najboljše prijatelje?
Ampak mislim, da so se pač samo taki oglašali, ki tako ravnanje podpirajo. Ostali se verjetno nis(m)o hoteli izpostavljati.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mi je že prav smešno
26.7.2007 14:47:50   
trojči
Nobenga pametnega smeškota nisem našla user posted image , se strinjam in hvala še za tvoj post. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu carlyle)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?