|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:02:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image Eh.... kar na jok mi gre, ko pomislim na vse, ker skušam vse zatirati v sebi, včasih ga pogledam, ko se igra z malim in si mislim, kako je lušten. Ko se smeji je tak fejst dec, ampak je takooooo težaven in to že iz otroštva. user posted image Pa so mi njegovi rekli, da je postal malo boljši, odkar je z mano, ker prej se je z njimi kar naprej kregal. Mamo je že povsod poslal....Jaz moji še v življenju nisem kaj grdega rekla. user posted image user posted image user posted image Pa njegova starša ful pomagata po njunih zmogljivostih, predvsem pri varstvu, kuhi, ....
Je pa on tisti, ki ima komplekse...zato je tak. Sem mu skušala pomagati, ampak je trmast ko strela, ozkogled in se ne premakne niti za milimeter. user posted image user posted image user posted image

Na koncu se mi pa on zasmili, če bi šla z otrokom. user posted image Čeprav je že govoril, da ga bo on vzel, ne jaz, ko je prišlo do tega, da se razideva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:04:12   
CeluLitka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Kak user posted image  se lahko pustite? Zakaj mate manjvrednostne komplekse? Zato ker nimate tiste mašince med nogami? Ja pa kaj češ to za sabo vlačit, če lahko to zate dela drugi. In ko rabiš vzameš na posodo za določen čas. In to dobiš kjerkoli in kadarkoli. Tak da ti zaradi tega ni treba biti z dedcem.

Eh, brez veze.


Saj vem, te razumem, tanikaa, ampak najlažje je reči, zdaj pa grem, to udejanjiti pa ni tako enostavno. Imam otroka, za katerega moram poskrbeti, ga naj pustim? Imam obveznosti, torej služba, kako naj pridem do nje, če sem brez avta. Ja, seveda lahko grem na avtobus...ampak delam do 16:30, kdaj bom pa doma, kam pa naj dam otroka, ker vrtec je že davno zaprt. Naj se preselim v kraj službe, kjer ni niti tašče, ki bi lahko popazila otroka in plačujem svinjsko drago najemnino? Kako bom pa otroka nahranila in oblekla? Ob najemnini so še vsi ostali stroški. Sama tega enostano ne bi zmogla, vsaj zaenkrat še ne, ker nimam staršev, da bi se lahko k njim zatekla. No, imam jih še, vendar daleč stran. Torej naj grem stran brezglavo, brez vsega? Če bi bila sama ni problema, grem tudi v študentsko sobo...tako pa...user posted image





Najlažje je rečt, spokaj in pojdi. To ni enostavno. Anonimna je napisala razloge, ki so za moje pojme dovolj tehtni, da ostaja tam, kjer je, ker pač drugače ne gre.
Kako naj gre, kam naj gre, če nima financ, nikogar, ki bi ji pomagal????
Prevečkrat se na temah tule gor pojavljajo nasveti "spokaj in pojdi".  Nihče pa ne zna konkretno povedat kako, kam, s čim??? Od nič se ne da živeti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:08:02   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Saj to naredim, raje utihnem...ampak kaj, ko on še kar ne odneha in ne odneha, če grem stran je že tudi za mano prišel in se drl naprej, da sedaj sem pa tiho, ker vem, da ima prav... Ja, itak, ker se mi ne da kregat...



Ja potem pa mislim, da nimaš več kaj razmišljat, samo upaš lahko, da ne bo prepozno, da bo iz vpitja "prešaltal" na kaj drugega....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:08:25   
mojamura







ni lahko oditi....pa še toliko stvari ti roji po glavi (razumem, ker sem bila v podobni situaciji), ampak boš videla, ko ti bo RES prekipelo, boš popokala otroka pa kufre boš šla, ali k staršem ali v materinski dom, v službi boš vzela dopust ali pa se pogovorila z nadrejenim o situaciji doma, če so človeški bodo vsaj malo razumeli.
Ne išči izgovorov, to kar te drži pri njem je verjetno tisto, da ga imaš še vedno rada....ampak: RAJE IMEJ ŠE SEBE PA OTROKA!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:13:38   
Anonimen
Otrok mi pomeni največ na svetu! Zanj bi naredila vse. Če bi videla, da oče dela z njim grdo, bi se že kadilo za mano, četudi bi ga ljubila do nezavesti, tako pa ga ima zelo rad, zato je težje. Res da komplicira o zadevah, ki sem jih prej opisala, ampak zaradi tega jih otrok ni recimo fasal, bolj sem jih jaz poslušala.
Če bi odšla, bi se mi seveda odvalil kamen od srca, samo kaj, ko bi se prikotalila skala, kako bom iz meseca v mesec poskrbela za otroka, ki bi seveda vse to tudi občutil. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:15:05   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: CeluLitka


Najlažje je rečt, spokaj in pojdi. To ni enostavno. Anonimna je napisala razloge, ki so za moje pojme dovolj tehtni, da ostaja tam, kjer je, ker pač drugače ne gre.
Kako naj gre, kam naj gre, če nima financ, nikogar, ki bi ji pomagal????
Prevečkrat se na temah tule gor pojavljajo nasveti "spokaj in pojdi".  Nihče pa ne zna konkretno povedat kako, kam, s čim??? Od nič se ne da živeti.


Ja je pa tudi to RES! Itak ima vsaka medalja dve plati. Ampak vsako stvar se da rešit, tako ali drugače.

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:15:05   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: CeluLitka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Kak user posted image  se lahko pustite? Zakaj mate manjvrednostne komplekse? Zato ker nimate tiste mašince med nogami? Ja pa kaj češ to za sabo vlačit, če lahko to zate dela drugi. In ko rabiš vzameš na posodo za določen čas. In to dobiš kjerkoli in kadarkoli. Tak da ti zaradi tega ni treba biti z dedcem.

Eh, brez veze.


Saj vem, te razumem, tanikaa, ampak najlažje je reči, zdaj pa grem, to udejanjiti pa ni tako enostavno. Imam otroka, za katerega moram poskrbeti, ga naj pustim? Imam obveznosti, torej služba, kako naj pridem do nje, če sem brez avta. Ja, seveda lahko grem na avtobus...ampak delam do 16:30, kdaj bom pa doma, kam pa naj dam otroka, ker vrtec je že davno zaprt. Naj se preselim v kraj službe, kjer ni niti tašče, ki bi lahko popazila otroka in plačujem svinjsko drago najemnino? Kako bom pa otroka nahranila in oblekla? Ob najemnini so še vsi ostali stroški. Sama tega enostano ne bi zmogla, vsaj zaenkrat še ne, ker nimam staršev, da bi se lahko k njim zatekla. No, imam jih še, vendar daleč stran. Torej naj grem stran brezglavo, brez vsega? Če bi bila sama ni problema, grem tudi v študentsko sobo...tako pa...user posted image





Najlažje je rečt, spokaj in pojdi. To ni enostavno. Anonimna je napisala razloge, ki so za moje pojme dovolj tehtni, da ostaja tam, kjer je, ker pač drugače ne gre.
Kako naj gre, kam naj gre, če nima financ, nikogar, ki bi ji pomagal????
Prevečkrat se na temah tule gor pojavljajo nasveti "spokaj in pojdi".  Nihče pa ne zna konkretno povedat kako, kam, s čim??? Od nič se ne da živeti.


Daj citirat še moj post za tem.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:21:19   
CeluLitka
Tanikaa, citirala sem cel post od anonimne...in, če že.....ja korak za korakom, res se ne da vse na enkrat, vendar sliši se veliko lepše, kot je kasneje v resnici.....tako, da.....treba je z NEČIM začeti in če tega ni, kako potem začneš??

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:23:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: CeluLitka

Tanikaa, citirala sem cel post od anonimne...in, če že.....ja korak za korakom, res se ne da vse na enkrat, vendar sliši se veliko lepše, kot je kasneje v resnici.....tako, da.....treba je z NEČIM začeti in če tega ni, kako potem začneš??


Vem, da z nečim moraš začet. Ker sem začela ... in se rešila.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 12:20:55   
Martina27
Res je,najlazje je  rect nam,da spakiraj in idi.Smo pa ene najverjetneje imele podobne situacije.

Tudi jaz sem spokala brez sluzbe,z 1 leto starim otrokom,preselila sem se iz Lj v Mb,prejemala socialno pomoc,otroski dodatek in njegovo prezivnino.Najela stanovanje,prezivljala sebe in otroka in zato tudi zivela.

Tako kot je ze ena punca zapisala,najtezji je prvi korak,vsak naslednji je za stopnjo lazji.

Cez 9 mesecev sem se preselila nazaj v Lj,najela stanovanje,kjer so nenormalno drage najemnine,Zan Tai hodi v vrtec,jaz delam na banki,ki je odprta do 16.30,hitim ponj v vrtec ali pa gre po njega varuska.

Ceprav se imam oceta svojega otroka vedno rada sem kar se tice mene in mojega malega princa odlično poskrbela.

Ni lahko,verjemi,sam boljse je bit kvalitetno sam,kot pa z nekom v zvezi,v kateri nisi  srecnauser posted image user posted image

Da ti povem,da sem na zacetku najinega razhoda trpela kot kristus,shujsala v 2 mescih 20 kg(kile ki sem jih pridelala v casu nosecnosti)jokala,jokala in spet jokala,ampak zdaj sem na točki,na kateri ti lahko iz srca recem,da sem srečna.

Zelim ti,da kakorkoli se boš odlocila,bos srecna ti predvsem pa tvoj otrok.Odloci se po svojih občutkih,ker le takrat se bos prav odlocila.Poslusaj razum,ne srceuser posted image user posted image


Zelim ti vse dobro in polupckaj ter pocartaj svoj zakladuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 12:41:13   
lenika
Jaz pa ne razumem kako je v tem kontekstu okoli kopalnice našel takšen stavek, ki ga je izrekel. Se mi zdi, da je malo izven konteksta.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 12:53:52   
Anonimen
Ja, kopalnica je bila povod k prepiru, no v bistvu tiste moje besede, da je občutljiv, oziroma da hoče imeti vse sterilno. Če bi želela cel dialog napisati, bi potrebovala kar nekaj časa, sploh se pa ne spomnim vsega. Vem samo to, da mi je te besede, ki sem jih najprej napisala, izrekel, ko sem bila jaz že tiho, on pa je še vedno nekaj pizdil, kaka sem,...Očitno sem mu stopila na žulj, ko sem rekla, da ga takoj galava in grlo boli. user posted image Šel je že ven iz dnevne, kjer sem bila. Tudi za temi besedami sem bila tiho, ker bi se drugače kreganje še nadaljevalo. On nikoli ne neha, če nima zadnje besede. 

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 12:56:16   
Anonimen
V bistvu mislim da me je za finiš želel od jeze raniti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 12:56:37   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. Če bi videla, da oče dela z njim grdo, bi se že kadilo za mano, četudi bi ga ljubila do nezavesti,


To, kar dela z njim JE GRDO. Ne more majhnega otroka nadirati, ker se je polulal na njegovo brisačo. In to so najbrž šele začetki....

ANonimna, ti si mečeš pesek v oči....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 13:09:27   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. Če bi videla, da oče dela z njim grdo, bi se že kadilo za mano, četudi bi ga ljubila do nezavesti,


To, kar dela z njim JE GRDO. Ne more majhnega otroka nadirati, ker se je polulal na njegovo brisačo. In to so najbrž šele začetki....

ANonimna, ti si mečeš pesek v oči....



se strinjam! kdaj boš spregledala?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 15:14:12   
baguSka
ANonimna, ti si mečeš pesek v oči....



se strinjam! kdaj boš spregledala?


ko si bo nehala metat pesek v oci... ;)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 15:30:02   
Anonimen
PESEK V OČI


Ti, v sebi ti še vedno čuvaš me,
le ti, verjameš v mene, daješ vse,
a jaz; jaz moram odkriti, kam življenje pelje me,
da spet najdem se.

Če, kdaj name svojo roko dvignil bi,
in če, z besedami me ponižal bi,
vem, odšla bi v srcu stokrat lažje bi bilo,
mi lažje bi bilo.

Pesek v oči,
mečem pesek si v oči,
da izbrišem žalost, ki se v meni budi,
nežno naj te druga ljubi,
čuva te s poljubi,
ko bom nate mislila.

Če vedno bil bi hladen tvoj objem,
in če, bi druga se skrivala v njem,
vem, odšla bi;v srcu stokrat lažje bi bilo,
Mi lažje bi bilo.
AVTOR: M. Vlašič; BESEDILO: U. Vlašič;
PRIREDBA: B. Grabnar, M. Vlašič user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 18:32:04   
Anonimen
ko si bo nehala metat pesek v oci... ;)


Ali pa snela krinko iz obraza.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 19:35:06   
tanikaa
Ne iz obraza, ampak z obraza.

Mater, nekateri pa res ne obvladate.

Hec. Sem morala prehiteti druge. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 19:37:38   
Anonimen
Ne modruvli Tanikaa.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 19:39:35   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

V bistvu mislim da me je za finiš želel od jeze raniti.



Najbrž res, ja. Eh, razvajenci .........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: "Če ti nihče ne reče...
8.8.2007 10:38:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Ne modruvli Tanikaa.


Moren probati, kak je če se pikneš v sakšo stvar. user posted image  Pa nej mi je gliuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: "Če ti nihče ne reče...
9.8.2007 10:56:40   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
...da si grda, to ne pomeni, da nisi!"


To ti reče "gnoj", ne človek.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: "Če ti nihče ne reče...
9.8.2007 11:12:34   
trojči
Poznam ženske, ki živijo s takimi možmi srečno in zadovoljno. One so jih "prevzgojile" kot male otroke. Res je treba vedeti, če ti kaj takega reče, da te prizadane (ni se mi še zgodilo in ne vem, kaj bi si mislila ob tem) ali te resnično ne mara.

Že daleč nazaj sem prebrala, da je prvi partner terapevt. A to sem si predstavljala malo drugače kot vzgojo. Ni mi blizu neko fintiranje (laganje) v stilu, to pa mene ne prizadene. Ženske bi naj šle ven, pozabile na kolerika doma, le to naj bi ga spametovalo. Po moje le v primeru, ko je ljubezen, ko si ne zna pomagati in mu pač zleti taka huda iz ust. Glavno vprašanje je torej, če ta človek ljubi svojo ženo ali ne. Naslednje pa, če je ona sposobna (močna, trdna) za "prevzgojo".

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: "Če ti nihče ne reče...
9.8.2007 11:21:14   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Poznam ženske, ki živijo s takimi možmi srečno in zadovoljno. One so jih "prevzgojile" kot male otroke. Res je treba vedeti, če ti kaj takega reče, da te prizadane (ni se mi še zgodilo in ne vem, kaj bi si mislila ob tem) ali te resnično ne mara.

Že daleč nazaj sem prebrala, da je prvi partner terapevt. A to sem si predstavljala malo drugače kot vzgojo. Ni mi blizu neko fintiranje (laganje) v stilu, to pa mene ne prizadene. Ženske bi naj šle ven, pozabile na kolerika doma, le to naj bi ga spametovalo. Po moje le v primeru, ko je ljubezen, ko si ne zna pomagati in mu pač zleti taka huda iz ust. Glavno vprašanje je torej, če ta človek ljubi svojo ženo ali ne. Naslednje pa, če je ona sposobna (močna, trdna) za "prevzgojo".


To je brezvezno nakladanje. Zakaj bi jaz prevzgajala svojega moža? Jaz sem se zaljubila v človeka z vsemi njegovimi dobrimi IN slabimi lastnostmi. Torej jih sprejmem, ali pa grem. Tudi jaz se ne bi pustila prevzgajati.

Človek se lahko v vezi delno prilagodi. Delno. "Osnova-srž" človeka ostane vedno enka. Za to ni prevzogje ali vzgoje.

In če imaš partnerja rad, zakaj bi ga želel namerno prizadeti? Nekoga prizadeti...to zame ne spada k srečni vezi. In dvomim, da so ženske, ki jih poznaš srečne. One so se navadile, sprejele dejstvo, da je njihov partner tak. Torej jih niso prevzgajale, temveč se prilagodile. Tudi prav. Vendar, kot sem rekla, v vezi se morata prilagajati oba, če bi naj bila le-ta srečna.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?