|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žimnica 160x70 cm
19.8.2007 16:19:21   
2ursae
v Ikei imam nagledano posteljico, v katero paše jogi dim. 160x70 cm, zdaj pa mal gledam, če se pri nas taka dimanzija sploh dobi user posted image . Meblo je ne nudi, v baby programih je največ, kar dobiš, 140x70 cm ...

Ima katera tako posteljico in kje bi lahko dobila ustrezen jogi?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žimnica 160x70 cm
19.8.2007 17:31:11   
Anonimen
Dormeo?

Mislim da delajo tudi jogije po meriuser posted image

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žimnica 160x70 cm
19.8.2007 18:34:05   
Anonimen
Mislim, da tudi drugje delajo jogije po meri, ne samo Dormeo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žimnica 160x70 cm
19.8.2007 20:07:23   
*bubi*
Boš morala kar v Ikei tisto njihovo zraven kupit. Pa na posteljni pod ne pozabi, postelja je brez. In spet boš morala kar njihovega kupit, ker je izvenserijska dimenzija! OK, za posteljni pod lahko daš v Slovenijalesu vrezat iveral po meri, to ni tak problem. Latoflexa te dimenzije pa verjetno ne boš dobila.

Saj si gledala Mammut serijo?

Ja, postelji z vsem tem kar zraste cena user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žimnica 160x70 cm
19.8.2007 20:23:23   
Anonimen
Mi smo ga dali naredit po meri (smo tudi kupili to posteljico v Ikei) in sploh ni bil drag. Mislim da med 60 in 70 evri, ne spomnim se točno. Če želiš kontakt, kje smo naročili, mi piši na ZS.

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žimnica 160x70 cm
19.8.2007 22:46:23   
2ursae
hvala lepa za nasvete, bom res še pri Dormeu mal pogledala, pa pri Slovenski postelji ...

ne, ne zanima me Mammut, ampak Kritter - a da je brez posteljnega poda user posted image . Bubi, dobro, da si me opozorila, da ne bi prišla domov, odprla paket in ugotovila, da ni poda ... uf, bi morala zihr še enkar gor. Iverala pa zihr ne bi dala, je prepojen z lepilom in kemikalijami ...
Jogije v Ikei sicer imajo, sam niso ravno ne-vem-kaj, je not veliko sintetike. Bom še razmislila ... samo kaj, k so pri nas posteljice precej dražje - tale Kritter stane atraktivnih 50 € user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žimnica 160x70 cm
20.8.2007 7:22:19   
ajdaN
No mi smo ravno prejšni teden kupili tole Kritter posteljico in moram rečt, da sem bila kar malo presenečena nad stabilnostjo. Glede na nizko ceno je res OK. Pa še malemu se straaaaaašno dopadeta tisti kuža in muca gor.

Je pa res brez podna! Ko sem jo gledala na netu je pisalo, da je v 2 paketih pakirana, zato sem bila gor pozorna na to in šla vprašat kako in kaj. Je rekla da je posebej, stane pa itak samo nekih 9€. Pa niso imeli (al pa jaz nisem najdla) dimenzije 70x160, ampak samo 70x200, pa smo kar to vzeli in so letvice malo bolj na gosto nametane.

Jogi smo pa vzeli kar njihov, ker bo imel posteljico samo na vikendu in je čisto OK, čeprav je tanek. PA kakor sem na hitrico pogledala je znotraj material ravno tak, kot ga ima pri tem doma (samo da je bil ta 3x dražji). Samo tisto blago čez je res nekaj tankega. Tako da za stalno uporabo, mene ne bi motil material ampak debelina jogija, ker pri Ikeinem se mi res zdi, da mora ležat skoraj na dilcahuser posted image .

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žimnica 160x70 cm
20.8.2007 7:24:49   
Anonimen
MI imamo isto to posteljo kritter. letvice smo kupili zraven, tudi jogi sva nameravala kr gor vzet v kompletu pa sva bla tko neki adijo da sva vzele 70x140 dolzga v glavnem sva se zajebala. pol sem pa tega napačnga prodala in ga dala po meri narest v firmo mislm da je odejca

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žimnica 160x70 cm
20.8.2007 8:57:03   
petja
Jaz sem v Baby Centru naročila jogi po meri. Sem tam izbrala enega - ne vem firme, pa so mi naredili v dimenziji 100x60 cm.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žimnica 160x70 cm
11.9.2007 21:42:50   
DAPKOM
Ne vem če je še aktualno, toda vseh vrst in velikosti žimnic ter Yogi vložkov izdeluje moj znanec in kolega Šuštar v Kamniku. Ima internet pod TAPETNIŠTVO ŠUŠTAR. Je odličen mojster !!!user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?