|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgp lahko trajajo rjavi izcedki, tako ...
21.8.2007 14:54:50   
zvezdica.1
Mene pa zanima nekaj user posted image ,  bi morala dobiti 12 8.in se mi je namesto user posted image  pojavili rjavi izcedki in trajajo zdaj že šest dni.user posted image  pa imam tudi nekje šest dni včasih pa dlje. Menite da je to ena oblikauser posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgp lahko trajajo rjavi izcedki, t...
21.8.2007 15:00:12   
Anonimen
Jest sem imela čist malo izcedka, to je 2 dni. No, potem sem šla na laparoskopijo, in ciklus je urejen, user posted image  pa tud taprava.

(odgovor članu zvezdica.1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgp lahko trajajo rjavi izcedki, t...
21.8.2007 15:01:27   
srecna_zvezda
Iz svojih izkusenj ti lahko povem da je cisto mozno da je to M. Mogoce pa si se tudi kje prehladila?....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgp lahko trajajo rjavi izcedki, t...
21.8.2007 15:01:59   
kodrana
noseča nisi?
če nisi, potem je lahko tudi prišlo do hormonskega neravnovesja. če se ne uredi, pojdi do g.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgp lahko trajajo rjavi izcedki, t...
21.8.2007 15:18:01   
Tiara123
Meni se to konstantno dogaja že pol leta. Na začetku sem mislila, da je pač menstruacija malo prehitela. Najprej je bilo nekaj dni rjavega izcedka, potem je navadno četrti dan bilo zatišje, nato pa peti dan normalna krvavitev, ki je trajala dva dni in potem konec. Na začetku si nisem belila glave, ko pa sem si začela merit BT, sem ugotovila, da imam O razmeroma pozno (19. dan ciklusa), 27. dan pa so se mi začeli pojavljati rjavi izcedki. Ker mi BT ni padla do prvega dne normalne krvavitve, sem ugotovila, da tisti izcedki nikakor ne morejo biti menstruacija.

Punce na forumu so me podučile (pa tudi na drugih forumih sem prebirala o tem), da je to motnja lutealne faze, kar ni nič dobrega. Poglej tudi http://www.neplodnost.info/ziva/portal/staticpages/index.php?page=20050714204040639  in  http://www.babyhopes.com/articles/luteal-phase-defect.html , mogoče boš našla kakšen odgovor.

S to informacijo grem naslednji teden do ginekologa, da bo ustrezno reagiral z zdravljenjem.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgp lahko trajajo rjavi izcedki, t...
21.8.2007 15:49:34   
Sulfinija
Pri meni ponavadi izcedek traja 2.dni pred pričakovano M,oziroma tale mesec sem pa dobila takoj brez izcedka pravo M.Včsih pa je tudi mene zezal preden je pritekla rdečka po 6.dni.Sem šla do G in mi je stvar obrazložila in mi rekla,da M pravo začnem vedno šteti ko se vlije,prikaže prava kri.Jaz mislim,da izcedek ni nič strašnega mogoče pa si se tudi kje prehladila.Če se ti bo velikokrat tole dogajalo je najbolje da stopiš do svoje G,ki te bo pomirila in razložila vso zadevo.Možno je pa tudi kaka hormonska motnja.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?