|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 108 109 [110]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
3.11.2007 22:52:28   
K_a_t_j_a
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za Erin, ker tako lepo skrbi za sezname in statistiko!

Stavim pa na število user posted image 28%, če bo pa kaj več user posted image bom pa zelo vesela!!

Punce v akcijo!! user posted image



_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
4.11.2007 15:53:25   
HEL36
Živjo,

vidim, da čakate name, spet nič, user posted image  prišla lih na dan mrtvih user posted image , se že poslavlja in upam, da naslednji mesec dvignem kak % v prid user posted image . Navijam za 30% user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!

_____________________________

USPELO je!!! 10.08.2009 bi naj bil tvoj datum prihoda

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.11.2007 10:20:31   
Anonimen
žal mi je da me čakate, ampak nič več mi ni jasno...

novopečene nosečke-napomoč....
... ali je imela v prvih  tednih katera občutek kot da je nonstop mokra odspodaj?  pravzaprav če je imela katera kak vodeni izcedek in v katerem času nosečnosti??(tednih?)



meni se zdaj to pojavlja slaba 2 tedna-odkar se je nehalo 4 dnevno nenehno špikanje po jajčnikih.
M mi zaostaja 6 dni, občasno mi je slabo in se mi narahlo moti. 

test sem delala 30.10. pa je bil -

Kaj menite??

------------------------------------------------------------------------------------------
anonimna/jokica

(odgovor članu HEL36)
  Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.11.2007 11:28:19   
sun71
Anonimna - jst ti priporočam, da še enkrat narediš test. V primeru, da bo - (jaz držim pesti za +), imaš verjetno kakšno zmešnjavo hormonov. Boš mogla pa malo G obiskati. držim pesti za user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.11.2007 11:36:52   
pikapoka2
anonimna,
enako tudi z moje strani!
Navijam zate, naredi še en test in jaz upam s tabo da bo user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu sun71)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
5.11.2007 12:08:54   
spelka12
anonimna testek, testek, hop v lekarno.

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
9.10.2008 17:12:54   
loveforever
novopečene nosečke-napomoč....
... ali je imela v prvih tednih katera občutek kot da je nonstop mokra odspodaj? pravzaprav če je imela katera kak vodeni izcedek in v katerem času nosečnosti??(tednih?)


oj jaz imam tak voden izcedek že en teden kot da bi se mi vlilo je pa nekakšna sluz!! danes sem delala cb pa je pokazalo črtico ampak nisem 10% mi pa tudi m zamuja 4 dni. ta izcedek pa se mi ni nikoli prej pojavil, kot da bi se polulala!! mislim da sma na istem.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.10.2008 8:25:53   
Anonimen
Hej....

Oglasi se na temi M ne pričakujemo Oktobra (2008)...

.Ta tema, kjer ti trenutno pišeš je stara eno leto...user posted image

Upam, da si od veselja zmedena in da nam danes sporočiš veselo novico, da si user posted image !!!

(odgovor članu loveforever)
  Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
18.10.2008 12:49:29   
Cesarica13
Haj, prosim napišite me med tiste, ki jim je test pokazal user posted image  in smo upali, da user posted image  je ne bo v oktobru ...

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 108 109 [110]
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 108 109 [110]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?