|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba za nosečke na Gorenjskem
9.9.2007 23:01:31   
Bonide
Hej Punce!

Če katero zanima: v sredo, 12.9. ob 17.30, se v Lescah (Klub športa in zdravja) začenja vadba za nosečnice, ob pondelkih ob 10.30 (že jutri!!) pa vadba mamice&dojenčki user posted image user posted image user posted image

Meni se zdi super ideja, da razmigam tole poležano telo, sigurn pridem :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
17.9.2007 15:54:51   
jazabel
Bondi, a si mogoče šla v sredo? Mene tud zanima. Sem poklicala in so rekle, da je blo 7 user posted image in to že kar v visoki nosečnosi. Sama sem šele v 11t, a bi vseeno šla. Drugače se pa tud na Bledu v ZD začne, 19. se mi zdi.
Lp


(odgovor članu Bonide)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
17.9.2007 21:51:53   
Bonide
Živjo!
JA, sem bila, pa je blo super - nooooo, nismo vse tolk zlo trebuhaste user posted image , ene 3 so pa res že skor tik pred zdajci :) Je ful fajn vzdušjeuser posted image , ravn zato, ker je taka mejhna skupina! Kar pridi!

Pozdravček

(odgovor članu jazabel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
19.9.2007 19:07:12   
jazabel
OJ!
danes žal nisem utegnila, sem se zadržala v gozdu na zeeloo dooolggeeeeem sprehodu. Pridem drugo sredo. Dobro telovadite in se vidimo.
Lp

(odgovor članu Bonide)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
21.11.2007 23:35:00   
Bonide
Zdravo;
mene zdej en čas ni bilo na telovadbi, ker sem imela grozno gužvo v službi :(
Jazabel, a ti še hodiš? Kako pa je tebi - z eno sem govorila zadnjič v ordinaciji, pa je grozn hvalila, jih ima prav ena fizioterapevtka s Kranja... baje zlo prijazna, da je super domače vzdušje - pa mejhna skupina je, ne!?
Pridem sigurn naslednjo sredo - se vidiva? Kolk pa si ti sploh nosečka? :)
Lp

(odgovor članu jazabel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
30.1.2008 15:18:33   
pizamca
A se v Lescah ta vadba še odvija in kdaj?
Hvala!

(odgovor članu Bonide)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
6.2.2008 20:07:35   
jazabel
Oj!
S tole telovadbo je tako - če ni vsaj 4 nosečk, kar odpade in to meni sploh ni všeč. Sicer je blo pa tko tko. jaz sem hodila le en mesec. Mi ni blo ravno všeč, ker je preveč na step aerobiko in nisem ravno ljubiteljica areobike. Grem raje na eno hitro enourno hojo na zraku.
Je pa še vedno, le da se je priporočljivo prijaviti preko meila - poglej na spletno stran Klub športa in zdravja.
Lp in uživajte na svežem zraku - je bolje.

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
7.2.2008 22:37:31   
Bonide
Zdravo,

hm... jest ne bom več dolg mogla hodit :), sem pa bla pridna, skoz ... vmes je ene 2X res odpadlo, ker nas pač ni bilo dovolj - pa sej je za razumet, kako pa bo, če sta na uri samo 2?! Na Jesnicah so čist skenslal, ravn zao... tuki še vztrajajo.
Men je pa fajn, Jazabel - sej ni zmeri na stepu... delamo z elastikami, žogcami ... jest sicer hodim še na pilates in fajn kombiniram aerobno vadbo s krepilnimi - ginekologi zelo priporočajo... tud po porodu pilates baje 1A! Ne vem no, men je super, .. samo ne vem, kolk bom lahko še šla... zadnjič jih je blo baje 10 al še več.

No, mogoče se še vidmo... Pižamca, probej, pa boš vidla ... Čedrugega ne, se zmer veselim še mal počeblat tam s sonosečkami :)

Aja, je pa ob sredah ob 18.30! Pilates pa večkrat na teden, se mi zdi, da 3X - poglej na njihov urnik! Zdej je tud ena njihova vaditeljica pilatesa noseča :) Se splača k njej :)

Lp, B

(odgovor članu jazabel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
30.3.2008 22:11:00   
miši
Pozdravljene,
rada bi Vam sporočila, da na Jesenicah v Studiu Vital zopet zbirajo prijave za vabdo za nosečke. več najdete na njihovi spletni strani, da ne bom delala preveč reklame...
LP vsem!

_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com

(odgovor članu Bonide)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
7.5.2008 20:30:41   
Annny
V Vitalu je res super !!user posted image user posted image

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Telovadba za nosečke na Gorenjskem
7.7.2008 9:07:24   
Petra1111
da ne bom zopet odpirala nove teme, sem uporabila kar tole, ki je sicer že starejša.
Zanima me, če katera ve, kje na Gorenjskem je poleti vadba za nosečnice (telovadba, fizioterapija, aerobika,..)? Vseeno katera vadba, samo da je.
Hvala že v naprej za pomoč.


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?