|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je za bundice še prezgodaj?
14.9.2007 20:10:28   
Maxica
Zadnjič sem tako, neobvezno, mal gledala za kakšno bundico za našega 11 mesečnika, pa nisem prav ničesar pametnega videla. Če že kaj imajo, so to ene čudne puhovke ali pa ene grde bundice s kakšnimi tisočimi sponkami ali kičastimi našitki. Jaz bi kaj lepega, simpl, brez kakšnih našitkov. Sem mislila, da bom v Okaidi videla kaj spodobnega, pa so me tudi tam razočarali. Je še prezgodaj, mislite, da prava zimska roba še pride?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je za bundice še prezgodaj?
14.9.2007 20:13:38   
eya
ja, itak, da še pride. Jaz sem pred dobrim tednomiskala jesensko robo, pa so imeli še same poletne stvari...vse še pride...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je za bundice še prezgodaj?
14.9.2007 20:17:23   
caillou
Mogoče je še malo prezgodaj.

Mi smo lani malemu kupili bundico v S.Oliver-ju v Kranju. Cena je primerna izdelku in ti povem da je vredna svojega denarja. Ni nekej kičastega in osladno luškanega. Je taka prava pravcata bunda za male velike ljudiuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je za bundice še prezgodaj?
14.9.2007 21:06:20   
LUNA06
Naš mali ima prav "kulsko" bundico iz H&M.Tako olivno zeleno, podloženo v beli barvi, s kapuco in zadrgo, tako postrani, ne po sredini.Kuplena je bla avgusta.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je za bundice še prezgodaj?
14.9.2007 22:03:01   
lojzika
Jst sem jih na hitrco pogledala v C&A
Kupila pa sem jo sicer v takoju za 10€, ampak je takšna full dolga, se mi zdi, ni pa bilo malega zraven da bi mu jo probala.

Za punčke so imeli še boljše v Takotu

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je za bundice še prezgodaj?
15.9.2007 11:25:57   
sayuri
No, tud jst sem že malo špegala za bundami, pa nisem še nič simpatičnega zasledila. Zihr mora še priti zimska kolekcija.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je za bundice še prezgodaj?
15.9.2007 15:55:38   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Mogoče je še malo prezgodaj.

Mi smo lani malemu kupili bundico v S.Oliver-ju v Kranju. Cena je primerna izdelku in ti povem da je vredna svojega denarja. Ni nekej kičastega in osladno luškanega. Je taka prava pravcata bunda za male velike ljudiuser posted image .


No, točno nekaj takega jaz iščem.user posted image Bom šla še kaj v S.Oliver pogledat, sicer bomo pa itak še malo počakali, ni še kakšnega vonja po snegu.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je za bundice še prezgodaj?
15.9.2007 19:06:58   
pikapolona2
jst sm jo že 3 tedne nazaj v zari kupila...tako lepo brez enega našitka temno rjavo...znotraj pa roza. Se pa da notranji del ki je iz flisa odpet in se nosi vsaka stvar zase....flis posebej, vetrovka posebej ali pa oboje skupaj...kr kjut za 30 EUR. Danes pa sem v eni trgovini za 15 EUR kupila še lanskega pajaca za sneg....ta je malo bolj punčkast je lila barve pa žepki so v obliki mišje glave.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?