|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 10:29:53   
tinkatonka
Ali je mogoče katera izmed vas pred vselitivijo v novogradnjo naročila čistilni servis ali kakšno gospo, ki je spucala od oken, kopalnice, pomila po tleh, prebrisala vse police v kuhinji, dnevni, spalnici,....

Selim se približno v roku 1 meseca. Na pohištvu, ki je že notri, se zaradi majhnih zaključnih del (beljenje, vrtanje) nabira veliko prahu, pa je potrebno vse prebrisati, pomiti, preden začnem seliti posodo, obleke,....

Me zanima koliko naj bi tako čišenje prišlo. Mogoče bi bilo bolje, da to naročim kakšni gospe, bo vsaj ceneje. Kje naj jo poiščem??

Lp Tina


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 19.9.2007 10:32:09 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 10:41:17   
Anonimen
Moji prijateljici smo kar prijateljice očistile hišo pred vselitvijo. No, pa ona je bila seveda zraven. Za druženje, dobro malico, pirček...vse user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 10:44:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Moji prijateljici smo kar prijateljice očistile hišo pred vselitvijo. No, pa ona je bila seveda zraven. Za druženje, dobro malico, pirček...vse user posted image


Meni so tud prijateljice pršle pomagat pucat. Vmes smo naročile pico, kavico skuhale, zvečer pivce.....je bla skor feštauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 10:57:23   
mojsoncek
So prisli moji in mozekovi starsi pa smo sami cistili.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 11:15:44   
Anonimen
Vmes smo naročile pico, kavico skuhale, zvečer pivce.....je bla skor fešta


Ja, saj to, žurka user posted image  Važno, da je uržh user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 13:18:53   
k1
dajte sami. ena kolegica je imela naročene, pa so  tako slabo spucali, da je itak morala za njimi še 1x sama. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 13:36:39   
Anonimen
večino sem sama, samo okna mi je pršla ena sorodnica ko smo bli že vseljeni. pa še zdej mam v kopalnici po tleh k so črne fuge zamazane še z belo fugirno pa se mi ne da na kolena pa drgnt vsako fugico posebi :(

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 14:10:34   
tinkatonka
Mah kaj pa vem, če bodo kolegice ravno zadovoljne, če jih pokličem na "pucanje". Že doma nimajo časa pucat, tko kot jaz ne. Al pa gradijo tudi same. user posted image  Je pa dobra ideja. HVALA. Mogoče pa vseeno poskusim. Samo kaj ko imamo vse male škorce, ki jih moraš met na uču vsako sekundo, moževe pa take, da niso nikoli doma. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 14:19:25   
Anonimen
Ja pol pa poglej malo oglase v lokalnih časopisih. Pri nas je kar nekaj oglasov da iščejo delo (pucanje ipd.) in se zmeni. Če boš dobila na "črno" bo zihr cenej k pa če pokličeš servis.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 21:19:43   
* Mateja *
Meni je prišla ena gospa vse spucat. Okna, po tleh, prah. Bilo je ponekod še oreng zapackano od beljenje, ponekod pa skoraj čisto, se je pa vseeno kar namtrala, je pucala ene 8 ur, računala pa ni tok dosti. Jaz vem da nebi zmogla vsega sama, oz. bi pucala vsak dan po malo in ko bi prišla na konec, bi bil začetni prostor že spet zapackan in prašen! Da bi pa kolegice klicala, ne, jih imam premalo in pomoje nebi bile za! Bolje da gremo na pivičko in pico ven, brez predhodnega pucanja!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čiščenje pred vselitvijo
19.9.2007 21:37:58   
MarijaPo
Tasca je za ciscenje po adaptaciji placala 200 evrov za 100 kvadratno stanovanje. So prisli z ogromnimi stroji in 5 jih je bilo, so cel dan pucali kot zmesani in zdaj je res cisto.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čiščenje pred vselitvijo
20.9.2007 0:57:34   
Annny
Po moje je smiselno, da ti to naredi kdo drug, mogoče kak čistilni servis (saj nimajo visokih cen).
Mi je ena prijateljica rekla, da pa ona čiščenja nikoli ne bi pustila komu drugemu, ker tako  uživa v novem stanovanju..user posted image  Pa če jo možek po celodnevnem pucanju še mal zmasira, še tolk bolje..

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čiščenje pred vselitvijo
20.9.2007 8:52:49   
honey
Jaz ti iz lastnih izkušenj predlagam, da si nabaviš čistilni servis ali karkoli že - jaz bi si ga sigurno, če bi le imela kakšen € viška. Pa žal ga ni bilo, ker nam je še za kakšno opremo zmanjkalo. Ampak res - 1 teden sem imela dopusta z namenom, da bom vse prepucala, preden se vselimo, pa bi potrebovala 1 mesec - s tem, da sem bila vsak dan od 8.00 do 17.00 na bajti in pucala in drsala kot nora. Pa še ni bilo konec po enem tednu. V glavnem user posted image !!! Pa da me zdaj prosi najboljša prijateljica, da ji grem pomagat pucat pred vselitvijo, ji rečem kratko malo NE. Žal, tako je.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?