|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnost in prijateljstvo
4.10.2007 22:25:31   
Valentina
Kako bi se počutile ve, če vam naj frendica ne bi zaupala da je nosečka.

Sama še nisem imela te sreče in verjetno tudi ne bi šla vrtet telefona takoj, ko bi zagledla + sam po 15 tednih pa user posted image  Zvedela sem pa od najine skupne frendice, ki sta se danes srečali in ta skupna frendica je mislila, da že vem, tak da se je še zagovorila user posted image . Jaz pa se zdaj naj delam kot da nič ne vemuser posted image .

Res, da se je moja prijateljica preselila, vendar sva se slišale tudi nekajkrat na teden, obiskovale...še prejšnji teden in mi ni povedala nič na to temo. Prej sva se vedno pohecali na ta račun, katera bo prej, ker sva edini še iz najine družbe. Ja, mogoče se sliši kot pri otrocih v vrtcu samo sem user posted image .
Moj user posted image  pa mi reče: Kaj si presenečena? Men je že skoz taka ...delovala...

Eh, grem drnjohat. Jutri je nov dan. Malo sem se hotla skašlat.





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
4.10.2007 22:26:56   
Anonimen
Dobrim frenicam sem to povedala v živo user posted image .

Nekaterim tudi z zamudo, pa niso paničarle.

(odgovor članu Valentina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
4.10.2007 22:27:19   
Petraa
ne bi bila nič užaljena,niti jezna in ne vem še kaj.
pač mi ni ne bi povedala ,njena stvar.Mogoče ima pač razlog da tebi ne pove,drugim pa user posted image
če te zanima jo vprašaj.sklepam samo da ni tvoja najboljša prijateljica

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
4.10.2007 22:29:16   
Valentina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR


Nekaterim tudi z zamudo, pa niso paničarle.


Sej ne paničarim user posted image user posted image , če je mogoče tako zvenelo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
4.10.2007 22:30:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Valentina

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR


Nekaterim tudi z zamudo, pa niso paničarle.


Sej ne paničarim user posted image user posted image , če je mogoče tako zvenelo user posted image


Si že boljše volje user posted image  user posted image . Tudi dobro, če zaradi panike user posted image

(odgovor članu Valentina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
4.10.2007 22:35:21   
Valentina
Grem drnjohat, mogoče še potelovadit user posted image  pa bom imela pol paniko user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
4.10.2007 22:42:19   
Anonimen
Če bi bila moja dobra prijateljica oz. bi jaz mislila da je res nebi skakala od veselja da izvem od enega tretjega ne od nje osebno. Bi resnično premislila če sve res tako dobre prijateljice. Drugač bi mi blo pa čist normalno da mi ne pove do 15ega tedna. Saj je to njena odločitev, kdaj pove. Ampak pričakovala pa bi da mi pove osebno.

Moja prijateljica me je tisti dan ko je zvedela klicala in se najavla na kavo. Ko je pršla sm šla po pepelnik in je rekla da tega pa ne rabi več. No pol smo pa mal jokcaluser posted image .

Očitno le nimaš tako dobrega odnosa s to prijateljico, kot si mislila.
Tipi pa običajno ful dobro ocenijo naše prijateljice. No vsaj moj zmeri zadaneuser posted image .

(odgovor članu Valentina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
4.10.2007 23:06:13   
Marogica
ALi je ta tvoja prijateljica malo čudna, ali ni ravno ne vem kako dobra prijateljica ali pa je kaj tretjega....Ne vem...Meni je to pač čudno.

Ko sem bila jaz noseča 15 tednov, je za to vedel celi svet...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 6:30:50   
srki
Saj sem tudi jaz od ene druge izvedela, da je moja prijateljica noseča. Čisto po naključju. Drugače pa me je se mi zdi še istega dne zvečer sama poklicala. Pa ko sem bila sama noseča, sem tudi najprej eni povedala, potem še drugi. Ne vem, se mi zdi otročje bit užaljen za to.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 7:12:21   
Naja30
Če se je preselila in se ne vidite pogosto oz. se sploh niste, odkar je user posted image , potem jo razumem. Imam trenutno isti "problem" ker se odkar sem zagledala 2 črtici še nisem srečala s prijateljico. Po telefonu ali preko maila ji pa res ne mislim govorit, se mi zdi pa čudno. Tako da ko se bova vidle, ji bom povedala. Nič takega.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 8:12:37   
FLASK_A
Sestra mojega user posted image  nam še zdaj ni povedala (ve samo njihov oče- ki je pa povedal meni, posledično mojemuuser posted image ) Noseča je pa že tm nekje čez 4 mesece. Komej čakam, da pove, ker sem tko vesela zanjouser posted image user posted image user posted image user posted image  pa morm bit tihouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 8:13:55   
soncece24
Če je to naj prijateljica, potem je zelo čudno - kr take informacije si midve z mojo naj prijateljico izmenjava v roku petih minut - mene je z wc-ja klicala, da je noseča user posted image user posted image
Če pa je to prijateljica, s katero sta se malo odtujile, potem pa že ima zgleda razlog, da ti tako dolgo ni povedala - a vprašala pa je nisi, zakaj to komaj zdaj zveš? Jaz bi sigurno.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 8:29:07   
poliloni
Jaz sem bila užaljena.... Prijateljico so peljali v bolnico, ker je imela spontani splav - jaz pa sploh nisem vedela, da je noseča. Pa sploh ne bi zamerila, če mi ne bi to povedala potem ena čisto ta tretja, ki je pa za njeno nosečnost vedela.user posted image
Ja, saj vem da sem čudna, a mene je to prizadelo....


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 8:31:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poliloni

Jaz sem bila užaljena.... Prijateljico so peljali v bolnico, ker je imela spontani splav - jaz pa sploh nisem vedela, da je noseča. Pa sploh ne bi zamerila, če mi ne bi to povedala potem ena čisto ta tretja, ki je pa za njeno nosečnost vedela.user posted image
Ja, saj vem da sem čudna, a mene je to prizadelo....



Iz tega razloga jaz ne bom povedala tako kmalu. Ker nisem dolžna razlagat, da sem noseča, potem pa po 5 minutah, da sem splavila. In jo razumem tole tvojo kolegico. Problem je samo to, ker misliš, da zaupaš pravemu, zve pa še 57 drugih, ki so prijatelji s prvotno. Začaran krog.user posted image

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 9:03:32   
Naja31
Jaz sem noseča 15. tednov, pa kar neki frendic še ne ve. Pač še ni bilo priložnosti. Po telefonu ne bom povedala, čakam da se kaj vidimo.
Lansko leto ko sem imela neuspelo nosečnost pa sploh nobena ni vedela, dokler nisem končala v bolnici.

Resnično dvomim, da mi je katera to zamerila. Če zameri, pa ni prava frendica.
sorry, ampak ne morem verjet s čem se ti obremenjuješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 9:03:53   
Valentina
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24
Če pa je to prijateljica, s katero sta se malo odtujile, potem pa že ima zgleda razlog, da ti tako dolgo ni povedala - a vprašala pa je nisi, zakaj to komaj zdaj zveš? Jaz bi sigurno.



Se morem delat kot da ne vem user posted image . Sem v isti situaciji kot je že zgoraj pisala nikical.
Zvedela sem pa od najine skupne prijateljice, ki sta se slučajno srečale.

Ne vem, če se temu ravno reče užaljenost. Sem verejtno res ujeta v "začaran krog" ja user posted image .
Če bi bila jaz user posted image  bi to svojo prijateljico sigurno poklicala, verjetno res iz sekretauser posted image user posted image  in ji povedala. Pa tudi če bila ona kje pod palmami. Razdalja ne bi bil izgovor.  





(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 9:35:44   
slovenka
no, jaz te razumem - ne rečem, da ne poveš širše, ker pač čakaš, kdaj bo mimo rizično obdobje, samo da bi pa jaz povedala kar nekomu, najboljši prijateljici pa ne????? podobno kot če bi moja mama izvedela od tete ali ene v trgovini, da sem noseča... To ni glih lepo od te tvoje prijateljice. Imam pa tudi jaz znanke, za katere se morda ne bi spomnila jih obveščati, samo ne bi rekla, da so mi najboljše prijateljice.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 10:53:18   
natasaom
kaj pa vem,no!jest sem 31.12.2003 poklicala vse!!!ko sem nehala jokat pa vriskat,seveda ker sta bili user posted image  na testuuser posted image .zame skorej najlepše silvestrovo-nasledje je bilo najlepše,ker smo bili trijeuser posted image .
prjatlca je zvedla takoj za sestro

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 11:01:29   
jagoda77
jaz sem enkrat od kolegice, za katero sem mislila, da sva si blizu, dobila SMS, da je rodila... me je skoraj kap, nisem vedla, da je sploh noseča... to zame ni več kolegica... take stvari ne vem no.... pač poveš bližnjim, vsaj jaz bi jih.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 11:06:27   
jakaracman
Se s tem ne obremenjujem in ko zvem pač zvem.Odločitev posamznika kdaj bo povedal kaj ali pa ne bo .Prijateljstvo pa s tem nima veze.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nosečnost in prijateljstvo
5.10.2007 12:37:30   
ronja
Lej, verjetno je čakala do NS, da bo povedala prijateljicam in potem je povedala tistim, s katerimi se je videla v živo. Lahko tudi, da se je s to, od katere si izvedela v zadnjem času bolj zbližala... Lahko pa se je bala, da te bo prizadelo ravno zato, ker sta edini, ki še nimata otrok...

Tudi sama sem eni prijateljici povedala šele ko sem bila že 5 mesecev noseča. Pač se prej nismo videli, imela sva pa "pravilo", da vsem poveva osebno. Tudi sem povedala eni prijateljici prej kot mami, recimo... In v drugo bo verjetno isto... Včasih je lažje povedat nekomu, ki ti ni čisto blizu;) Ker mami me je recimo potem vsak dan klicalauser posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?