|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mrežna pečenka
7.10.2007 11:00:55   
Maxica
Ata je včeraj nabavljal meso in zraven dobil še mrežno pečenko. Zdaj bi pa z mamo to za kosilo pripravili, pa ne veva, kako in kaj. Ima katera izkušnje s tem? Koliko časa se peče, na koliko, se da še kaj zraven ipd.? Hvala.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mrežna pečenka
7.10.2007 11:18:54   
Marogica
Jaz jo pečem enako dolgo kot svinjsko pečenko, na mogoče malo manj stopinj,....Druge razlike ni...razen v okusu pečenke. Doati pa ti ni potrebno nič. Je začinjena.

Dober tek

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mrežna pečenka
7.10.2007 11:20:28   
Anonimen
Mrežo nasoliš, posuješ s poprom v zrnu, dodaš kumino, nageljeve žbice, par strokov česna, 2-3 rezini limone.
Gor daš meso in zaviješ.Postaviš v pečico vročo 190 stopinj, ter zraven pečenke narežeš korenje in čebulo na kolobarje.Pridno zalivaš in pečeš okoli ure in pol.Bolj boš zalivala, bolj bo sočna.
Dobro je, če bi pečenko že par ur ali čez noč zavila v dišave, ker je potem bolj okusna.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mrežna pečenka
7.10.2007 11:22:01   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Jaz jo pečem enako dolgo kot svinjsko pečenko, na mogoče malo manj stopinj,....Druge razlike ni...razen v okusu pečenke. Doati pa ti ni potrebno nič. Je začinjena.

Dober tek


Jaz sem seveda govorila o "kupljeni" mrežni, torej, takšni, ki je že zavita v mrežo in vsemi dodatki...da ne bo pomote...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mrežna pečenka
7.10.2007 11:47:08   
Enolla
Kupljena mrežna pečenka - na 200 st. cca 1.5 ure. Na začetku cca pol ure pogrnjeno potem odkrijem in prilivam po potrebi mlačno vodo ali juho ker fonda običajno nimam. Izkoristim pa pečico in v drugem pekaču pečem krompir ali pa naredim dušen ali tenstan.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




oš polje
sarar

tisti, ki imate otroke v oš polje- ali ste zadovoljni?

da (50%)

ne (50%)


Število vseh glasov: 40

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!