|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
12.10.2007 20:20:39   
KC




Živjo!

No,pa sem končno kupila sušilca(ga jutri pripeljejo).In sedaj me zanima par stvari:koliko časa suši,če je treba perilo po končanem sušenju takoj ven vzeti...skratka kak pameten nasvet.Saj vem,da imam navodila,pa me vseeno zanima od vas,ki ga že dlje časa uporabljate.

Pa še to,ima program za sušenje volne,a jo je varno sušiti,ker baje se puloverji skrčijo.

Hvala vnaprej.

LP


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
12.10.2007 20:24:14   
Petraa
Jaz nimam nobenega programa za volno,samo temparaturo imam in minute sušenja.Jaz vse sušim notri in se mi še nikoli ni nič skrčilo.Jaz dam vedno na 2 uri sušenja

(odgovor članu KC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
12.10.2007 20:24:22   
eya
Suši odvisno od tega, koliko daš notri, pri nas vsaj kako uro običajno. Na koncu še slabo uro samo vsake toliko obrne boben, zato da se cunje ne pomečkajo, Jih je fajn takoj ko so suhe, vzet ven, ker so takrat skoraj nepomečkane.

Programa za sušenje volne pa nimam. Tako da bolj občutljive stvari posušim kar na zraku.

(odgovor članu KC)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
12.10.2007 21:14:03   
jooly
Jaz vse sušim notri in se mi še nikoli ni nič skrčilo


to je pa kr sreča user posted image
glih vse ni za v sušilca. Volne vsaj jst ne bi dala, ravno včerej se mi je npr. skrčla tud flanelasta pižama (in to precej - mam zdej 3/4 rokave user posted image ), tko da... previdno vsaj na začetku! Perilo, brisače, bombažne t-shirte pa brez problema vržeš noter. Jaz naštimam na program "suho za v omaro" - tak sonček je narisan gor, je pa odvisno od modela.

Mogla boš mal sprobat, pa bo.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
12.10.2007 21:40:40   
Ronči
50 min na 60 stopinj
70 min na 40 stopinj

se pa zna skrčit kakšna stvar...


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
12.10.2007 22:14:44   
malecka
ja odvismo od sušilca najboljše je prebrat navodila in se jih držat. user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
12.10.2007 22:38:37   
MAJDA22
Jaz dam vedno na program za likanje, pa mi suši različno dolgo, odvisno katero perilo je notri.
Volne nikakor ne dajaj sušit, se skrči.
Nekatere otroške stvari - sploh iz čistega bombaža kupujem eno št. večjo, ker se skrči, sploh na začetku.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
12.10.2007 22:47:35   
KC




Hvala vsem za odgovore,zlate ste.Bom jutri prešzudirala navodila,ko ga dobim.

Samo še nekaj me zanima:ali je res,da veliko stvari ni treba likati?Ker likanja pa res ne maram.

Lp



(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
12.10.2007 22:51:50   
Petraa
KC jaz ne likam ,če uporabim sušilec
jooly potem imam srečo že 6 let user posted image

(odgovor članu KC)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 9:21:16   
KC




Hello!

Evo,sušilca dobila,bo treba navodila preštudirat in v akcijo.

Punce,hvala za nasvete.

Lep dan vsem.



(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 11:36:23   
Anonimen
Suši različno dolgo, ker je na senzor in se vstavi ko je suho. Poberem takoj ven da ni treba likat. Notr ne dajem volne in žameta ker se to nenormalno skrči.

(odgovor članu KC)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 11:48:16   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: KC
bo treba navodila preštudirat in v akcijo.



navodila ne bodo dovolj - boš morala najprej parkrat sprobat v praksi, da boš dobila filing user posted image  

Prej smo imeli enih 8.let star sušilc, ki je imel 2 programa (nastavljiva na minute in dvojno temperaturo) in ni niti prbližno enako dolgo sušil kot ta tanov, ki ga imamo sedaj. S tem, da je ta senzorski in vanj gre 8 kg perila (prej 5kg). Na tastarem sem sušila čist polnega po 100 minut na tavišji temperaturi, sedaj posuši v cca. 70.-ih minutah. user posted image

aja in čas sušenja je odvisen tud od tega kolk suho perilo daš notr - npr. če imaš pralni stroj na 1000 obratov boš imela dost bolj mokro perilo kot, če imaš 1400 obratov user posted image

(odgovor članu KC)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 20:16:46   
KC




Sem dala na program,da ni treba likat,pa mi je  sušil 2,5 ure.Samo perilo pa ni bilo čisto suho.A mogoče zato,ker imam pralni stroj,ki je star 9 let in ima samo 500 obratov in je perilo preveč mokro?Pa vmes med sušenjem je vsake toliko mal kapljic vode priteklo.

Ne vem,pa kaj bom še pralnega morala menjat ali kaj?

Lp



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 20:21:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KC





Sem dala na program,da ni treba likat,pa mi je  sušil 2,5 ure.Samo perilo pa ni bilo čisto suho.A mogoče zato,ker imam pralni stroj,ki je star 9 let in ima samo 500 obratov in je perilo preveč mokro?Pa vmes med sušenjem je vsake toliko mal kapljic vode priteklo.

Ne vem,pa kaj bom še pralnega morala menjat ali kaj?

Lp





V navodilih za sušilca piše da ni priporočljivo dat notr oblek ki so ble ožete na manj kot 1000 obratih. Vsaj v mojih tko piše.
Kam pa je šla vsa ta voda? To gre ogromno vode ven pol. K moj nima tko ogromne posode za vodo. Čist neekonomično sušit cote 2,5ure. Veš kolk gre to energije madona. Pa če ti je res kapljalo ti lahko še kej sušilca pokvar.

500 obratovuser posted image Ježeš....zadnji čas res da menjaš strojuser posted image
Itak da ti je sušil 2,5 ure. Meni suši maksimalno uro in pol, 7 kg perila. Pa ven pride suho sam ne tist čist ker dam na program da ni treba likat in je pol še mičkeno vlažno. Glih tolk da se lepo zloži.


(odgovor članu KC)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 20:39:59   
pika30
Veš koliko elektrike porabi sušilec,če daš notri ožeto perilo iz 500 obratov pralnega stroja.Jaz bi na tvojem mestu čimprej pralni stroj zamenjala,resno.
Jaz sem imela pred 3 leti isto ful star pralni stroj in novi sušilec pa mi je sušilo pa 2 ure in večuser posted image .zdaj ko pa imam še novi pralni stroj pa posuši v slabi uri.


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 20:42:38   
KC




Karin,v mojih navodilih nič ne piše  na koliko obratih mora biti centrifugirano perilo.Je pa sušilec po mojem mnenju kar dober,je bil skoraj 600EUR,kar se mi ne zdi malo,glede na to,da ga dobiš že za 300(samo kakšnega?!).

Pralni s.pa sem dobila 9 let nazaj za darilo pač in mi še dobro dela.Ta oseba po moje ni imela kaj dosti pojma o teh obratih,pa tudi takrat to ni bilo tako "in."Pa če neka stvar dela normalno,valjda,da je ne menjaš kar tako,ne?Zgleda,da bo pač v tem primeru treba.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 20:45:10   
Anonimen
Gre se za to da gre ven preveč vode in ti lahko zalije kej. K si napisala da ti je kapljalo. A imaš kondenzacijski sušilc?
K jst mam 1300 obratov pa mam skor polno posodo k neha sušit.
Pa elektrike nenormalno požre če tolk časa suši. Ne vem no...jaz bi pomoje kar stroj menjala.

(odgovor članu KC)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 20:51:19   
KC
Ne,ni šlo dost vode,pri vratih je šla vsake tolk kakšna kaplja.Je pa posoda za vodo precej polna,ja seveda.Drugače je kondenzacijski.Takrat,ko sem pralni s.dobila nisem niti pomislila na sušilca,zdaj sem pa v drugem stanovanju in nimamo balkona,pa otroka veliko umažeta in je veliko za prat.Pa tudi,roko na srce,je zdaj to kar moderno ratalo,da imaš sušilca.Saj je prav.

Sem zdaj zlagala perilo,čisto malo je vlažno,ni hudega.

Ja,bo treba pralnega menjat,mi je kar škoda,ker v teh 9 letih nsmo nikoli nič popravljali.

Hvala za nasvete.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 20:55:46   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: KC

Je pa sušilec po mojem mnenju kar dober,je bil skoraj 600EUR,kar se mi ne zdi malo,glede na to,da ga dobiš že za 300(samo kakšnega?!).



Saj ni pomembno če kupiš najdražji sušilec,pri tem je pomembno kakšen pralni stroj zraven uporabljaš.Pa če stane 1000€ ti ne bo nič prej posušil,če ga ne boš čimprej zamenjala.


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu KC)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
13.10.2007 21:44:23   
kofetek2010
Boljše 300€ za sušilec in 600€ za pralni stroj. user posted image  

Zagotovo ni takšne hude razlike v kvaliteti sušilca za 300 ali 600€, medtem ko je pri pralnem stroju očitna. user posted image

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sušilni stroj-hitro kak nasvet!
19.10.2007 19:22:20   
guppy
Ali ima kdo doma BRANDT Sušilni stroj TOP ETE 763 ali kateri starejši model od BRANDTa?
Kako ste zadovoljni z njim?

Sprašujem za ta model, ker potrebujemo "ta ozko" različico. Zdi se mi, da jih samo Brandt proizvaja?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?