|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 13:26:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če že govorite o astroloških znamenjih user posted image
Al bina tvoj je kozorog.S kozorogom sem živela 10.let.Muka. Mislil je samo na delo, na denar in spet delo.
Čustev ni bilo in zapravila sem leta čakajoč, da bo boljše.Pogovarjal se je samo o delu, intimni pogovori so bili larifari. V postelji hlad.Ne vem kje sem imela pamet.
To so najmanj družinski in čustveni ljudje.Se opravičujem, če sem zašla, samo to sem morala povedati.


Kako je pa to mimo. Vsak razvije svoj karakter. Moj oči je kozorog, pa sestra tudi. Pa niti približno ni nihče od njiju takšen. Podobnost na astrološko znamenje se malo drugače gleda, ne pa takole.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 13:28:03   
Jutra
No, pa smo iz osnovne debate zašli na astrološke analizeuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 13:28:23   
tanikaa
Kot vedno. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 16:24:19   
Anonimen
kaksni so pa ovni,? a ima katera ovna?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 16:26:28   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 16:27:33   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: suyani

kaksni so pa ovni,? a ima katera ovna?

moja malenkost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 16:28:56   
baguSka
no tko... jaz ga nimam, so pa smotani k driska... sploh kar se partnerstva tice... ojojojojjoooj! u bistvu so full zahtevni in full energije vzamejo... sami je pa nic ne dajo!user posted image  samo jemljejo in jemljejo.. vsaj take izkusnje mam jaz z njimi in vem kaksni so do svojih partnerk!user posted image  no, poznam tri pac.. in kar se tega tice so vsi trije isti.. drugac pa itak ne gre vse v isti kos metat!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 16:41:23   
Anonimen
zadetek v polnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 16:52:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Noče se opreti name, vsakodnevno posluša tisti drugo, "tagrdo" stran in to ga razjeda, ker ne ve, kaj in kako. Samo zakaj, za vraga, ne pusti, da mu pri tem pomagam?


Kaj pa če ravno zaradi tvoje ciničnosti, direktnosti, moči?

Nima smisla, da razglabljaš, kakšen je in kaj te na njem spravlja ob živce. Naredi ti prvi korak; obziren, prijazen in resen.

Saj sama veš, vsaka zgodba ima dve plati in najlažje je začeti pri sebi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 18:19:40   
sneška_
Itak, da samo zato. Če kaj pove, sem drugače rak, sicer ne dam niča kaj na te bedarije, samo po "definicijah" se mi zdi, da so to najbolj družinski ljudje


Ah  Al bina celo življenje živim z raki.Tudi vi imate kakšno muho in kar naenrat če vam ni nekaj po volji  vas piči neki  ampak to da so raki družinski ljudje se strinjam popolnoma.


Pa še nekaj mislim da se boji ravno tvoje superiornosti ker sem opazila po pisanju da si dosti  več superiorna od njega in mislim da na ta način pokaže svoj strah.  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 18:28:00   
Anonimen
Ne bom citirala, ker se komu še lahko zmeša. Darja se me je pa danes res dotaknila in mi dala mislit. Pa Al Bina prav tako. Občudujem vaju da sta se tako odprli in se nista nič skrivali za anonimnostjo in podobno solato.
Sama vidim kako težko je živeti v partnerstvu, koliko dela in potrplenja je potrebnega iz obeh strani. Tudi midva sva nekaj let nazaj zabredla v hudo krizo in šla za nekaj časa narazen, vendar sva našla pot nazaj. Samo najedala sva še en drugemu in ne vem kdo je šel komu bolj na jetra.......In še vedno ne cvetijo samo rožice, se pa trudiva vsak dan sproti. Vidim tudi sedaj, ko sva postala starša da se morava prav potrudit da najdeva vsak dan vsaj pol ure samo eden za drugega in da se takrat ne govori o sinu, o plenicah, o bruhcih........ampak samo o nama. Ker sem že med nosečnostjo opazila da se samo še o temu govori in sva že prav izgubila eden drugega in partnerstvu v tem krogu in se ponovno začela izgubljat.
Al Bina, tebi pa user posted image . (čeprav kolikor te poznam si sedaj misliš vtakni si jo nekamuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 18:32:42   
Anonimen
Al Bina, tebi pa . (čeprav kolikor te poznam si sedaj misliš vtakni si jo nekam )


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 18:54:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Al Bina, tebi pa . (čeprav kolikor te poznam si sedaj misliš vtakni si jo nekam )


user posted image user posted image


Dobra stara Albajnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:01:32   
srki
Ja, al bina, kaj pa če se on tebe bojiuser posted image user posted image ? Pa ne mislim fizično, ampak na ta način, da si ti trdna, samozavestna, da ti vse uspe, on pa nasprotje od tebe in zato zavračanje? Mogoče bi bil rad tak kot ti, pa mu nekako ne uspe.

A spet bluzim tja v tri dni.

Joj, jaz bi ti tako rada pomagala, res, pa mi ne gre najbolje od rok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:07:40   
Anonimen
Ne, jaz ne bi mogla živet z nekom, ki bi mi vsakodnevno najedal. Saj na krajši rok bi najbrž še šlo, ali v začetni zaljubljenosti, ko nisi tako občutljiv na take zadeve, ali pa če bi bilo to samo neko vmesno krajše obdobje in bi si dec vseeno dal nekaj dopovedat in uvidet, kaj počne, sicer pa sigurno ne.

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

jaz pa vem, da ko bo enkrat otrok odrasel, da ne bova več skupaj. Ker ne bova imela biti za kaj. Čisto za nič. Nič skupnega. Bemti, kam je vse šlo user posted image

To že veliko pove. Zdaj moraš samo še sama pri sebi ugotovit, ali boš ti lahko zdržala toliko časa, da mali zraste ali ti bo že prej počil film. In koliko se ti sploh zdi vredno ali ne čakat, da mali odraste.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:14:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Noče se opreti name, vsakodnevno posluša tisti drugo, "tagrdo" stran in to ga razjeda, ker ne ve, kaj in kako. Samo zakaj, za vraga, ne pusti, da mu pri tem pomagam?


Kaj pa če ravno zaradi tvoje ciničnosti, direktnosti, moči?

Tole mi je dalo mislit. Zna bit res zato, ker se čuti ogroženega ob tvoji moči. Mogoče ima občutek, da mora tekmovati s tabo (sam pri sebi), da bo močnejši, trdnejši od tebe. In ti ne dovoli blizu, ker potem ne bo dovolj moški.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:22:15   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

no tko... jaz ga nimam, so pa smotani k driska... sploh kar se partnerstva tice... ojojojojjoooj! u bistvu so full zahtevni in full energije vzamejo... sami je pa nic ne dajo!user posted image  samo jemljejo in jemljejo.. vsaj take izkusnje mam jaz z njimi in vem kaksni so do svojih partnerk!user posted image  no, poznam tri pac.. in kar se tega tice so vsi trije isti.. drugac pa itak ne gre vse v isti kos metat!!!user posted image


Koga si to opisovala? Ovne???

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:39:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Drugače pa je kozorog po horoskopu, če to kaj pomeni. Meni nič več.


Ojej....Kozorog. user posted image (Sorry temu smešku) . Moj bivši, ki me je total izmozgal(psihično in finančno) - je bil kozorog.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:43:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Noče se opreti name, vsakodnevno posluša tisti drugo, "tagrdo" stran in to ga razjeda, ker ne ve, kaj in kako. Samo zakaj, za vraga, ne pusti, da mu pri tem pomagam?


Kaj pa če ravno zaradi tvoje ciničnosti, direktnosti, moči?

Tole mi je dalo mislit. Zna bit res zato, ker se čuti ogroženega ob tvoji moči. Mogoče ima občutek, da mora tekmovati s tabo (sam pri sebi), da bo močnejši, trdnejši od tebe. In ti ne dovoli blizu, ker potem ne bo dovolj moški.



Vse je možno.

Čeprav danes, punčke moje, je malo drugače, ker sem malo upoštevala vseh teh nevemkoliko strani, pa od vsake malo pobrala, pa od Pikca ZS dvakrat prebrala, pa od Baguske ZS dvakrat prebrala, pa se mi zdi, da je za nianso drugače. Ampak to je res minimalna niansa, ki pa, upam da, pelje k čemu večjemu. Res upam, ker tisti, ki ste rekli, da sem že odločena, tjaži, pa ne vem še kdo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:46:56   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Noče se opreti name, vsakodnevno posluša tisti drugo, "tagrdo" stran in to ga razjeda, ker ne ve, kaj in kako. Samo zakaj, za vraga, ne pusti, da mu pri tem pomagam?


Kaj pa če ravno zaradi tvoje ciničnosti, direktnosti, moči?

Nima smisla, da razglabljaš, kakšen je in kaj te na njem spravlja ob živce. Naredi ti prvi korak; obziren, prijazen in resen.

Saj sama veš, vsaka zgodba ima dve plati in najlažje je začeti pri sebi user posted image


Se strinjam z Mič. Sebe lahko spremeniš, drugega pa ne. Verjeno tudi njemu ni lahko s teboj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:47:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Noče se opreti name, vsakodnevno posluša tisti drugo, "tagrdo" stran in to ga razjeda, ker ne ve, kaj in kako. Samo zakaj, za vraga, ne pusti, da mu pri tem pomagam?


Kaj pa če ravno zaradi tvoje ciničnosti, direktnosti, moči?

Nima smisla, da razglabljaš, kakšen je in kaj te na njem spravlja ob živce. Naredi ti prvi korak; obziren, prijazen in resen.

Saj sama veš, vsaka zgodba ima dve plati in najlažje je začeti pri sebi user posted image


Se strinjam z Mič. Sebe lahko spremeniš, drugega pa ne. Verjeno tudi njemu ni lahko s teboj.


Ja, zna biti, da ne.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:51:31   
Anonimen
Verjeno tudi njemu ni lahko s teboj.


Ja, samo da še ugotovimo komu je težje...user posted image

Kaj jaz vem, mam občutek da si je alba vsaj priznala da nekaj ne štima in je pripravljena porihtat. Kaj pa on?

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:53:15   
srki
Al bina, jaz itak navijam, da rešita tole in da se zopet najdeta. Al bina, daj mi nekaj povej, a ti sploh kdaj jokaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:53:27   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

koga? user posted image



Bivšo Raho. user posted image


Bivša raho svojega sina imenuje ali Črto ali Črtomiruser posted image , Črt pa nikoli, ker je Črt drugo ime kot Črtomir.

Odgovor al bini - ne vem. Moj ne najeda. Vsi pa imamo svoje pozitivne in negativne lastnosti. Jaz se trenutno ukvarjam s slabo lastnostjo mojega moža: Kako mu razložiti, da 6 tednov pred mojim porodom ni ravno najboljša varianta Bodi sam svoj mojster, ampak je dosti enostavnejša varianta: Pokliči kakšnega mojstra.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:54:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Al bina, jaz itak navijam, da rešita tole in da se zopet najdeta. Al bina, daj mi nekaj povej, a ti sploh kdaj jokaš?


Jaz lahko jokam ob reklamah. Pokažem pa ne. Ker sem trdna. user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Otrokova slabovidnost
_Anja_

Kdo vas je opomnil na to, da otrok slabo vidi?

Vzgojiteljica v vrtcu (35%)

Otrok (16%)

Babica (4%)

Ugotovil/a sem sam/a (44%)


Število vseh glasov: 122

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!