|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 7:23:02   
Anonimen
Če mi bo  uspelo napisati, preden kdo pride.

Sem razmišljala kako in zakaj je do tega prišlo, se mi zdi, no. Človek, kot je moj, ni navajen na probleme oz. jim prenese ravno toliko, da se ukvarja sam s sabo. Kar je več, je preveč. In v zadnjem času, priznam, da se je nagrmadilo kar nekaj problemov, pa ne po najini krivdi, to je že druga zgodba, Karnisa, za na zakonodajo ob priliki, in s temi se pa ne zna več soočiti. Niti ne pusti, da bi se v njegovem imenu jaz. Oz. moje predloge rešitev ne upošteva, ker ga je strah, strah ga je, kaj bi to prineslo za sabo. Na, zdaj me je pa še želodec začel bolet. Noče se opreti name, vsakodnevno posluša tisti drugo, "tagrdo" stran in to ga razjeda, ker ne ve, kaj in kako. Samo zakaj, za vraga, ne pusti, da mu pri tem pomagam? Zato, ker mi potem vrže pred nos, da sem materialistka. Halo, jaz? Pa niti on ni, nobeden od naju, da se razumemo. Evo, morda bi tule potrebovala kakšen nasvet: Kako mu doopvedati, da sam ne zmore rešiti vsega tega, naj da nekaj bremena meni in ostali del tistim, ki so za to usposobljeni?

Še to sem razmišljala. Človek je na dopustu drug človek. Ker nima problemov, ker je dan na izi, ker smo sami trije in imamo časa na pretek. Ker ni mobitelov. Ampak, da pa se odpravi na dopust, je potrebno nešteto besed, nešteto ur dela v službi, da si lahko odtrga 10 morja in nešteto živcev prej. Je pa res, to sem lani pogruntala, da čim smo z Delnic ali malo naprej zagledali morje, se je spremenil 100 %. Prej me je še najedal, ker smo cesto zgrešili, itak da sem bila jaz kriva. In nazaj, ravno tako, čim smo prišli do Delnic, drug človek, živčen, zoprn. Mislim, da sploh ni človek za na ta svet, čeprav ravno večkrat reče, da življenje ni pravljica.

In ja, še to, zakaj vztrajam. Baguska, ja, ravno zaradi sina in zaradi "družine". Itak, da samo zato. Če kaj pove, sem drugače rak, sicer ne dam niča kaj na te bedarije, samo po "definicijah" se mi zdi, da so to najbolj družinski ljudje. No, on pa kozorog, sem pa že tudi kar nekaj prebrala o tem.

Se mi zdi, da bi se morala nekje na kakšnem piru dobit, da bi vse tole predebatirali, ker tega je pa res tu mač user posted image

hvala, da se vam da brati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 7:42:49   
srki
Ja, težko je take prepričat, ko še sami sebi ne zaupajo. Je tudi pri nas tako, moji predlogi so doskrat brez vezni, pa vem, da niso. Samo iz tiste ihte in nervoze samo o eni plati razmišlja.

Pa je možno, da ko pride domov, izklopi mobitel in se ne obremenjuje s službo, ali ima tako službo, da mora biti 24 h na dan dosegljiv?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 7:49:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Rekla bi ji, kot sem že kakšni: tepe te ne, pije ne, torej potrpi malo. Življenje ni pravljica.


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 7:50:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Rekla bi ji, kot sem že kakšni: tepe te ne, pije ne, torej potrpi malo. Življenje ni pravljica.


user posted image user posted image

ja, tjaži, točno to. Taka sem, potrpim...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 7:55:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Rekla bi ji, kot sem že kakšni: tepe te ne, pije ne, torej potrpi malo. Življenje ni pravljica.


user posted image user posted image

ja, tjaži, točno to. Taka sem, potrpim...



Eh alba, če potrpiš tu pa tam, hvala bogu-se ti karakter jača. Če pa trpiš, pa je druga pesem. Karakter se ti ruši.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 7:57:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Rekla bi ji, kot sem že kakšni: tepe te ne, pije ne, torej potrpi malo. Življenje ni pravljica.


user posted image user posted image

ja, tjaži, točno to. Taka sem, potrpim...



user posted image user posted image user posted image   TI??? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 7:57:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Rekla bi ji, kot sem že kakšni: tepe te ne, pije ne, torej potrpi malo. Življenje ni pravljica.


user posted image user posted image

ja, tjaži, točno to. Taka sem, potrpim...



Eh alba, če potrpiš tu pa tam, hvala bogu-se ti karakter jača. Če pa trpiš, pa je druga pesem. Karakter se ti ruši.



Imaš prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:02:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Rekla bi ji, kot sem že kakšni: tepe te ne, pije ne, torej potrpi malo. Življenje ni pravljica.


user posted image user posted image

ja, tjaži, točno to. Taka sem, potrpim...



user posted image user posted image user posted image   TI??? user posted image


kaj se čudiš kot picek glisti?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:08:24   
purple
Albina, življenje leti vsakodnevno mimo nas. V tej naglici  mimogrede umre ljubezen, saj enostavno ne najdemo več časa drug za drugega. Tudi midva sva par let nazaj imela eno grozno krizo v zakonu, zato te še kako razumem. Takrat sva se izgubila v otrocih, delu, službi- naju enostavno ni bilo več. Bila sva na nitki preživetja najinega zakona.
Na srečo sva se zčela pogovarjati, prisluhnila sva drug drugemu in namesto, da bi se ta nitka strgala ( bila je že močno načeta ), sva jo odebelila in rešila, kar se je rešiti dalo. Od takrat naprej si redno vzameva čas samo za naju. 
Otrok zraste in gre, ostaneta le vidva. Če imaš še vsaj malo upanja, ne obupaj, potrudi se, res pa je da če ne dobiš povratne informacije, je lahko tvoj trud zaman. Za uspešen zakon sta potrebna dva, prav tako za rešitev skrhanega zakona.



_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:11:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

kaj se čudiš kot picek glisti?


Kaj pa naj? :)

komentiral pa rajsi ne bi nc.. ne vem nc..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:26:41   
Anonimen
Bla bla bla Tjazy...kaj si zadne cajte tko skrivnostn? No pa povej zdej k si že začel....če ne pa pust tipkovnico pr mir..pa sam miško za rep vleč user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:29:11   
Anonimen
Zazi, kaj naj povem???

pravim, da ne vem kaj bi komentiral.. zato rajsi ne bi nic...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:32:16   
Anonimen
Ja lejga no...če ne veš kaj bi komentiral pa ne začenjaj sploh nč pisat...kot tko, da nekaj začneš pol nas pa firbec matra kaj si vbistvu hotu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:38:07   
Anonimen
Sej nisem nc hotu.. ?! user posted image

nisem niti napisal tko. .da bi kej hotu.. samo da ne vem, kaj naj bi komentiral.. Ker sem se ze zacudil, bi mogoce pricakovala, da bom kej komentiral.. pa pac ne vem kaj bi..

Je zdej v redu? Al te se kej matra? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:42:42   
Anonimen
Eh dajte no, nehajte smetit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:48:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Eh dajte no, nehajte smetit.


Ups...pa res..sorry ne bom več  user posted image
 
Tjazy nč nč...user posted image  sej je ok user posted image
 
dijooo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 8:55:54   
Enolla
Albina, čeprav ti tebi to nič ne pove so raki najbolj čustvena bitja po horoskopu. Nekje je vajina skupna pot skrenila, da je eden šel na levo drugi pa na desno. MOgoče se lahko še srečata, vendar menim, da ne sama ampak ob strokovni pomoči, pa tudi morata biti za to oba. Ženske sicer res lahko potrbino do konca vesolja zaradi otroka ampak, da damo otroku to kar si zasluži se moramo nekje polniti in to je največkrat pri možu, da skupaj rastemo. Sicer se lahko začnemo pri sodelavcu ali komu drugemu (kot je Darja napisala), ker enostavno to rabimo (sej moški tudi), da je življenje doma znosnejše. In kar si povedala, živiš s sostanovalcem, ki zelo lepo dela s tvojim otrokom (ki je seveda tudi njegov) in ne partnerjem. Tako bi se z otrokom lahko ukvarjal pa če sta skupaj ali ne, veš. Kje si pa ti? Odločitev je tvoja seveda, jaz pa ti želim,d a se odločiš najbolje zate. Vso srečo pa če boš prebrala ali ne.

Še to: jaz se podobno zadevo dala skozi, kot sem napisala že v prejšnjem postu (identično pravzaprav v odnosu čeprav nisva imela otroka) in danes živim polno življenje s partnerjem in malečkom.  

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 9:00:47   
Anonimen
Če že govorite o astroloških znamenjih user posted image
Al bina tvoj je kozorog.S kozorogom sem živela 10.let.Muka. Mislil je samo na delo, na denar in spet delo.
Čustev ni bilo in zapravila sem leta čakajoč, da bo boljše.Pogovarjal se je samo o delu, intimni pogovori so bili larifari. V postelji hlad.Ne vem kje sem imela pamet.
To so najmanj družinski in čustveni ljudje.Se opravičujem, če sem zašla, samo to sem morala povedati.

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 9:10:22   
Šaki
oh ja kaj bi pa pol jz laho šele rekla za dvojčke?!?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 9:19:18   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
A ma on tebe rad? Mislim, a če ga pogledaš v učke, kot bi rekel tjazi, a čutiš, da te ljubi? Pa ti njega? To so po moje osnovna vprašanja. Ker četudi greš stran, pa tega nisi razčistila, boš naletela na enakega patrona, na katerega boš enako odreagirala in posledično on nazaj nate,


Tole sem morala citirati.
Al bina, iskreno in pošteno si odgovori, pa boš vedela po kateri poti iti naprej. Ampak to bo šele začetek, potem pa prvi korak, pa drugi,... na vsaki poti te čaka veliko dela. Vendar, dlje, ko boš hodila, bolj te bo to začelo osvobajati - da si se vendarle ODLOČILA in končno začela DELATI NA TEM.

Ne trpet, pa teptati nezadovoljstvo v sebi. Res ti ni potrebno postati še ena Cankarjevska mati.


_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 9:22:41   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

oh ja kaj bi pa pol jz laho šele rekla za dvojčke?!?!


Pri astrološki karti so še podznamenja, pa različni položaji planetov, potem pa če daš dve taki karti skupaj, so pa lahko ful dobri aspekti ali pa ne... Ne takoj ene osebe ožigosat samo z osnovnim položaja soncauser posted image  Dajte si šanse.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 9:28:26   
ZARA
Binca draga moja. Glede na to, da te že kar malo poznam (tolk si upam trdit) se mi zdi, da ga ne boš zapustila in sicer zaradi malega. On je pomoje največja ovira, da se ne obrneš in preprosto greš. Ampak res ni enostavno, a ne?
Kakor koli se že boš odločila, vedi, da sem s tabo in da te podpiram 100%.
user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 9:30:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

Pri astrološki karti so še podznamenja, pa različni položaji planetov, potem pa če daš dve taki karti skupaj, so pa lahko ful dobri aspekti ali pa ne... Ne takoj ene osebe ožigosat samo z osnovnim položaja soncauser posted image  Dajte si šanse.


Tko ja.. ko mas narjene natalne astro karte.. se lahko sele zacnes kej o tem pogovarjat.. Vsak znak ima tud ASC ki ima kr velik vpliv na znak.. tko da vsaj to je treba tud uspostevat.. ce ze vsega drugega ne..

Najvec pa je to.. ko se pogledas v ucke.. to pa je alfa in omega.. zame.. user posted image   In seveda dejanja.. kar pocnes tistemu, ki ga naj bi imal, ali ga imas, rad.. To pa je sigurno cist na vrhu lestvice..

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 9:37:38   
jade1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če že govorite o astroloških znamenjih user posted image
Al bina tvoj je kozorog.S kozorogom sem živela 10.let.Muka. Mislil je samo na delo, na denar in spet delo.
Čustev ni bilo in zapravila sem leta čakajoč, da bo boljše.Pogovarjal se je samo o delu, intimni pogovori so bili larifari. V postelji hlad.Ne vem kje sem imela pamet.
To so najmanj družinski in čustveni ljudje.Se opravičujem, če sem zašla, samo to sem morala povedati.

ma kaj ima to veze s horoskopom. Moj je tudi kozorog pa je čisto nasprotje tega kar opisuješ. Pa tudi jaz sem kozorog. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 10:20:41   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če že govorite o astroloških znamenjih user posted image
Al bina tvoj je kozorog.S kozorogom sem živela 10.let.Muka. Mislil je samo na delo, na denar in spet delo.
Čustev ni bilo in zapravila sem leta čakajoč, da bo boljše.Pogovarjal se je samo o delu, intimni pogovori so bili larifari. V postelji hlad.Ne vem kje sem imela pamet.
To so najmanj družinski in čustveni ljudje.Se opravičujem, če sem zašla, samo to sem morala povedati.


  Ja, višek inteligence je, ko kdo na podlagi enega "primerka" posploši kar na vse. No, anonimna, jaz sem tud kozorog. Z mano živet ni prav nobena muka. Ne mislim samo na delo, pa na denar, pa spet na delo ( če je kaj za nardit, pač nardim ). Čustev je zelo veliko ( včasih preveč ). Ne pogovarjam se samo o delu, intimnih pogovorov imava zelo veliko. V postelji pravi vulkan ( z obeh strani ). Sem zelo družinski človek in tudi zelo zelo čustven.
  Se opravičujem tudi jaz za "smetenje" teme, tako kot se je tale anonimni veleum.


Če sem se pa že oglasil, pa po pravici povem, da nimam Binci kaj pametnega rečt. Enostavno bi bilo reči, da je odnos med dvema v grobem "what you give is what you get", ampak vemo, da je vmes še veliko nians, Albina pa je zanesljivo dost pametna, da se v problemih ne bo izgubila. Nisem niti pozorno prebral vsega, kar jo muči, tako na brzino se mi pa zdi, da jo enostavno jezi, ker se njen zapira pred njo oz. najbrž živi duši ne pusti, da bi lahko "zlezla pod njegovo lupino". Karakterne razlike, a sem siguren, da jih bosta znala prebrodit "po odraslo", kot se temu reče. Tako ali drugače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?