|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 19:43:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Stara prit ti k men žvet, moj pa tvoj naj greta pa na drug konc sveta skup žvet, pa bo vse za crkn krasno. Me se ga bove napile, ona dva se bosta pobila, drugo leto po pa vseeno pomlad!


AL bina, ni slab predlog....user posted image


Ne, res ni user posted image  Hvala, Angie.

In ne, nimam slabega dneva, daleč od tega, me je Jutra dobro prečitala.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 20:28:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

A bi ve živele s partnerjem, ki ne zna ceniti vašega dela? Ki vidi samo svojega, samo svojo službo, svoje opravke, obveznosti (ki jih je ravno toliko kot mojih, samo časovno in organizacijsko si jih ne zna razporediti) oz. še manj, če računam, da breme otroka v veliki večini pade name. Ki je nekako, se mi zdi, zavisten, ker imate nestresno službo, ker lahko popoldne, ko pridete domov, v miru skuhate, pojeste, se pogovarjate z otrokom, pogledate TV, greste na igrišče, z otrokom k prijateljici, itd... On pa mora takoj po službi recimo opraviti telefonski pogovor (to je opravek) ali stopiti do kakšnega sorodnika za pol ure. Ali na pošto plačati položnice. No, drugih opravkov se pa že ne spomnim. Aja, košnja trave, kadar pač raste. In ali bi bile zmožne poslušati tovrstno vsakodnevno najedanje ? Da se razumemo, ko ima izpad, ga ima, je sploh neumno, da ga poslušam, še manj odgovarjam, ampak čez pol ure je pa že drug človek. Normalen. No, normalen pogojno, ker res ne vem, koliko je vse skupaj tole normalno. Kaj pravite? Vem, da bi morale slišati tudi drugo plat, samo verjemite, da bi vas po petih minutah filozofiranja začela glava boleti.


To je pa tako kot bi nekdo govoril o meni. S to izjemo, da ga jaz cenim do konca in še naprej.

Ga bom vprašala, kako zdrži.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 21:45:31   
baguSka
Saj se pustijo. Ženske jim samo moramo dati občutek, da oni nas vodijo....pa gre.


Bravo.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 21:47:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Saj se pustijo. Ženske jim samo moramo dati občutek, da oni nas vodijo....pa gre.


Bravo.user posted image


Hvalauser posted image  Izkušnje stare konzerve...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 21:51:52   
baguSka
Hvala Izkušnje stare konzerve...


Jaz se se ucim.. Ampak tole pa ze vem.. user posted image  In moj moski celo podpira tole trditev!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 21:52:55   
baguSka
user posted image user posted image user posted image  Ampak ne tega da so izkusnje stare konzerve... user posted image user posted image user posted image  Mislim sem na obcutek, ki ga moramo dajat moskemu... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 21:54:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Pa mene recimo iz tira vrže že to, da pride domov z mobitelom v glavo zapičenim in potem razpreda na dolgo in široko. Pa da mu popoldne recimo še petkrat zvoni. Kadar pa ima, bognedaj, kakšen opravek, kot pravim, mora k stricu v dom ali se s teto kaj pogovarjat, takrat je pa vse narobe. Pa splanirat si more vse za dva tedna naprej, pa že jutri ne ve, kaj ima za tisti dan za opravit. pa nima občutka za čas, mu je vseeno ali je ura pet popoldne ali pa sedem. Bo že. Ko pa se zave, koliko je že, smo pa vse drugi krivi, da je že toliko ura, pa da ni še nič naredil.


Same po sebi so to stvari, zaradi katerih ne pakiraš kufrov.

Ampak izgleda, da so padle na debelo in dobro zmrznjeno podlago user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 22:14:01   
Rožica I
Za sekundo se postavi v kožo nekoga drugega...
Ta nekdo drug se je podpisal pod tvoj post- kaj bi mu odgovorila user posted image ?!

Karkoli boš naredila (oz. kar ne boš), bo na nek način zate prav.
Drži se, stara sablja user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 23:30:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

jaz pa vem, da ko bo enkrat otrok odrasel, da ne bova več skupaj. Ker ne bova imela biti za kaj. Čisto za nič. Nič skupnega. Bemti, kam je vse šlo user posted image


A imata zdaj še kaj skupnega, razen otroka?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 23:34:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

NIKOLI ne dovoli, da ti nekdo jemlje mir in ti jemlje tvojo osebnost. Ljubezen je nekaj najlepšega kar se človeku lahko zgodi in tudi največje ljubezni izgubijo bistvo. Bodi iskrena do sebe in ohrani svoj mir. Samo tak boš lahko živela, da lahko rečeš da živiš.


Moram citirat.

Al bina, madonca, si se razgovorila user posted image  user posted image , se komaj čez prebijam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 23:52:17   
baguSka
A imata zdaj še kaj skupnega, razen otroka?


Hmmm.. predvidevam, da zaenkrat se streho nad glavo!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 23:53:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A imata zdaj še kaj skupnega, razen otroka?


Hmmm.. predvidevam, da zaenkrat se streho nad glavo!?


Zadosten razlog, da ostaneš skupaj?

Zame ne.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 0:03:07   
baguSka
Tud zame ne. Ampak pomoje je Al bina zdele v tisti fazi, ko jo je strah oditi stran. Kot pisemo v tisti temi 'strah'. Torej zeli si stran, pa jo je strah. Predvidevam da v njenem primeru predvsem zaradi sinka. Strah da bi ga prizadela. In jo cisto razumem. Ampak drzim pesti mocno, da pride cimprej do tiste tocke, ko bo ugotovila, da bosta otroka lahko kljub vsem se vedno imela skupaj, le da bojo vsi trije bolj srecni, ce grejo narazen. Torej hocem reci, da nikakor in nikdar ne more vzeti ocka svojemu sinku, le do tega spoznanja morat prit. Znebit se mora tega strahu in obcutka krivde in prit do to te tocke, ko bo 100%-na da bo tko najboljse za vse.

Matr spet filozofiram.. Po dolgem casu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 0:07:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ampak drzim pesti mocno, da pride cimprej do tiste tocke, ko bo ugotovila, da bosta otroka lahko kljub vsem se vedno imela skupaj, le da bojo vsi trije bolj srecni, ce grejo narazen.


Misliš, da bo(š)?

Imam občutek, da je al bini pojem družine tista bubica, iz katere noče. Da družina mora biti skupaj.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 0:13:34   
baguSka
Seveda tud to... Ampak ZGOLJ ZATO, ker hoce to prikazat svojemu sinku tako! Ker si ne zeli, da bi njun malcek prezivljal locitev. Samo zato. Vsaj jaz imam tak obcutek. Ker si zeli, da bi njen sinko mel hepi femili in NE ZATO, ker bi sama tko zelela. Vsaj ne vec s tem partnerjem, ki ga ima zdej. Ne trdim da je res, lahko se motim, ker ju ne poznam. Ampak tak obcutek sem dobila, da je ze dala roke stran... Pa ne samo ona, ampak tud on. S takim obnasanjem ne pove nic drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 0:15:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ker si ne zeli, da bi njun malcek prezivljal locitev. Samo zato. Vsaj jaz imam tak obcutek. Ker si zeli, da bi njen sinko mel hepi femili in NE ZATO, ker bi sama tko zelela. 

e trdim da je res, lahko se motim, ker ju ne poznam. Ampak tak obcutek sem dobila, da je ze dala roke stran...


Imam podoben občutek.....ah ja, čudni dnevi, tolk čudnih stvari se dogaja, sem kar žalostna.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 0:17:26   
baguSka
čudni dnevi, tolk čudnih stvari se dogaja, sem kar žalostna


se povsem strinjam s tabo... jaz bi se lohk ze skor oznacla za rahlo depresivno...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 0:20:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

čudni dnevi, tolk čudnih stvari se dogaja, sem kar žalostna


se povsem strinjam s tabo... jaz bi se lohk ze skor oznacla za rahlo depresivno...user posted image


Pa ne še ti......user posted image .

Ah, kar neke zgodbe poslušam, ki jih ne bi želela slišati, pa ne samo ene. In sem žalostna, ker ne morem nič naredit...

Se mi zdi, da se je lažje s svojimi problemi nosit, kot s tujimi.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 0:23:09   
baguSka
Pa ne še ti...... .

Ah, kar neke zgodbe poslušam, ki jih ne bi želela slišati, pa ne samo ene. In sem žalostna, ker ne morem nič naredit...

Se mi zdi, da se je lažje s svojimi problemi nosit, kot s tujimi.


Ja tud jaz... Kaj ces. Ampak ne bom govorila o tem, da te ne bom se bolj obremenila.user posted image

Samo da jaz hvala bogu nimam problemov na podrocju ljubezni. No vcasih kej useka, ampak ni krize..user posted image

Se pa NE strinjam s tabo... Jaz pa raje poslusam in pomagam drugim, ker sama sebi ne znam... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 0:24:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Se pa NE strinjam s tabo... Jaz pa raje poslusam in pomagam drugim, ker sama sebi ne znam... user posted image


Sem jaz tudi za druge močnoooo pametna. V teoriji. Pol pa zmrznem.

S sabo mi je lažje. Nisem toliko pametna, lahko pa kaj konkretnega naredim.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 2:06:34   
Anonimen
AlBina, danes bo že mal boljš - boš videla...pride, kakšno takšno leto...sicer pa jaz pravim, da imajo tile Dolenjci vedno tolk, dela kot usranetje za plotom... Saj včasih si res mislim, da bi bilo bolje ko bi ble same...
Sem pa jezna, res jezna ko od nekaterih berem, "sam stran od tazga", "jaz sem enda tazga že odpikala"...ah dej vse povsod je več ali manj isto sranje sam drugo pakovanje... Vse je stvar interpretacije... Upam, da je tvojmu že ratal plačat položnice... vidiš za mojga to ne bi bil problem, ker on pa že 3 tedne prej renči, da jih bo treba plačat, pa jaz za vsakič posebej "drgnem" - "pa saj imaš še čas, kam user posted image  rineš - buš ži". Še hvala bogu, da ima tebe. Si predstavljaš, da bi bila jaz z njim? Bi nam že 100krat vso elektriko odklopil... Evo cajt tudi mene  vedno baše...se ne spomnim, da bi bilo kdaj kaj pol ure prej... Vedno ga je premal... pa so tudi vsi naokoli mene krivi, zakaj vraga je že tolk ura... Hvalabogu, jaz vsaj spanca ne potrebujem veliko, pa pol tkole mal nadoknadem... Ampak hudiča moj je pa že ob osmih zvečer vse crknjen, zjutraj se zbudi, ko jaz že kofe kuham on je pa tak kot kot kakšen zumbi...pa si mislim - pejt se srat... Sliši pa itak nič, lej zdele sem šla od pol devetih že najmanj 8x gor tamali dat dudo, ker on ne sliši nič...pa se devetič razp...če vraga ne sliš, ali noče slišat... pa me gleda ko  čuk in sprašuje "Kuga spet  ne štima?" pa prav'm "Ti". Pa on u spanju: "Aja, sorry res nisem n'č vidu".  Ma kdo user posted image  bi razumu tu moško pamet? 

Lej Albina, težko bi ti me nasvete dajale...ti tvojga najbolj poznaš...pa še samozavesti ti ne manjka, pamet imaš na mestu pa še mal čez, fejst si itak tud... Poglej, meni takrat ko s'm v podobnem  stanju najbolj pomaga, da vidim, da je povečini drugje zgodba podobna...ne maram pa poslušat idealiziranj...pa sem se tega že tud navadla....saj enkrat idealizirajo, pol pa vidiš, da tud pri idealnih ni vse tako idealno...
Te pa imamo RADIIIIIIIIIIII kot vidiš in upam, da ti je toliko postov polepšalo vsaj malo dan!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 2:47:14   
Anonimen
OK, Albina. Priznam. Tole je po večih mesecih PRVA tema na tem forumu, ki sem jo celotno, od prve do zadnje črke vsake forumovke, prebrala. Ja, seveda, priznam tudi razlog - tebe. Ne zato, ker nisva zaljubljeni že od prvega dneva, ko sem se pojavila na RR, ampak preprosto zato, ker si mi zanimiva RAVNO zato, ker mi nisi nikoli lezla v rit. Niti nisi imela razloga, da bi mi, ampak nekaj temu podobnega sem te vprašala že nekje drugje, kajne, tako, da nima smisla. Bistvo je, da si TI razlog, da sem si vzela čas za tole kolobocijo.

Strinjam se s tistimi predhodnicami, ki so rekla, da so tvoji problemi najverjetneje razlog za ves tvoj cinizem, črni humor in vse, kar spada k temu. Ja, nekje to vedno udari ven in ti si (morda) našla RR. Če učinkuje, je super, če ne, boš pa slej ko prej našla nekaj drugega. Samo naj ne bo to pivo (razlogi znani).

Pameten nasvet od mene? Hmmm... napačen forum. Če bi bilo vprašanje na "Zakonodaji", bi ti verjetno še vedela kaj konkretnega povedati, ampak... Kako dati pameten odgovor ženski, ki od tebe tega NE pričakuje? Ženski, ki bo tvoj odgovor SPREJELA kot pameten, čeprav te ne mara in vse v zvezi s tabo zavrača že iz te osnove? Težko... Ampak sedaj sva dve, ki sva trmasti in bom vseeno poskusila.

Ne. Jaz tega ne bi zmogla. Vsaj tako dolgo ne, kot očitno ti. Kajti tole pri tebi ni nastalo čez noč, ampak se vleče že najmanj od tvoje nosečnosti. Če bi bil tvoj mož tak TAKRAT, ko sta se spoznala ali pa vsaj takrat, ko sta se odločala za poroko in za otroka, potem vidva sedaj ne bi bila poročena in ti ne bi imela sina (vsaj z njim ne). Si kdaj poiskala vzrok ali pa vsaj definirala obdobje, kdaj se je to začelo? Poskusi, če še nisi. In potem pomisli, KAJ se je zgodilo v tistem obdobju, ko se je takšno njegovo obnašanje začelo. Je bila poroka? Je bila tvoja nosečnost? Je bil mogoče samo njegov strah, da si je zajebal življenje, ker se je vezal? Tudi slednje se namreč dogaja, veš? Izkušnje iz prve roke - moj Kamikaza.

Mislim, da moram potrkati na kakšen les... čakaj malo... ni ga... pisalna miza je kovinska... OK, bom kar na svojo glavo... Ziher je ziher... Ja, tisto slednje je prestrašilo mojega Kamikazo. Srečno samski, brez obveznosti, takorekoč skoraj 30 let. Imel je HOTEL MAMA (za kuhanje, pranje, likanje in pospravljanje), LADY SISTER za polnjenje svojega "veliki brat" ega (mlajše sestrice je pač vedno potrebno pred nečim reševati, kajne?), prijatelje (za igranje igric, pitje piva in skupinsko osvajanje natakaric) in sodelavce (za kritiziranje vsega, kar se jim je "hudega" zgodilo v službi). Potem pa sem se pojavila jaz - sveže ločena (takorekoč) samohranilka z enim skoraj najstniškim sinom. In sem mu življenje obrnila na glavo.

Kar na lepem se je "moral" iz HOTEL-a MAMA preseliti v najem, ker meni na kraj pameti ni padlo, da bi šla s svojim sinom v njegov HOTEL MAMA. Ko enkrat živiš na svojem in to s TAKŠNO žensko, kakor sem jaz, pa ti ni lahko, ne glede na to, katerega spola si. Ne kuham (če že, potem prakticiram vnaprej pripravljeno plastiko iz vrečk in konzerv), operem točno toliko, da imaš naslednji dan kaj za oblečt (ampak kaj, ko potem, ko je oprano, ne vzamem ven iz pralnega stroja ali pa ne poberem suho s stojala na terasi in spet zmoči dež - kakor danes), niti pod razno ne vem, kaj je likalnik (novega imam doma že 3 leta - neuporabljenega), za psa pričakujem, da se bo sam odpeljal ven (skozi zaprta vrata, seveda), ko s sinom delam domače naloge, zraven pišem še svoj dnevnik, klepetam s prijateljico po GSM-u in menjam plenice mlajšemu sinu,... Naše življenje je norišnica že samo ob naštetem. "Revček" pa je bil prej vajen doma narejenih rezancev za juho, posebnega mehčalca za perilo in ugasnjenega GSM-a, ko gre spat. Japadaje - pri meni nima šans.

In za dodatek - najini službi. OK, morda imam to "srečo", da sva se v službi že spoznala in da oba veva, kako je to. Ni lahko. On dela podnevi, od 8-ih zjutraj do 20-ih zvečer. Vmes ima cca. 1 uro pauze, da pobere otroka v šoli in vrtcu in ju pripelje domov, in 2x po cca. 15 minut odmora za kavo s kakšnim od prijateljev, ki jih sreča. Ves preostali čas mora biti najmanj 99%-no skoncentriran na delo, saj je poklicni voznik in s tem tudi odgovoren za življenja strank, ki jih vozi. Istočasno pa je od njegove lastne angažiranosti odvisen tudi njegov zaslužek, saj je plačan od prometa. Ja, plačo IMA primerno odgovornosti in delovnemu času, ampak... Jaz delam ponoči. No, nič konkretnega ne delam, ampak v službi pa pač sem. Za to sem plačana manj od povprečne slovenske netto plače. Doma (ponoči) spim cca. 1x tedensko. Drugače me ni. Grem, ko gredo moji trije moški spat in pridem, ko vstajajo. Vidva verjetno vsaj spita v isti postelji istočasno, pa čeprav vsak na svojem koncu. Midva niti to ne. Podnevi spim sama in objemam blazino ali enega velikanskega medveda. Sem zadovoljna s tem? Ne. Ampak trenutno tako je in zna biti, da bo tako še nekaj let...

to be continued...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 3:14:32   
Anonimen
... nadaljevanje...

Tako, da se s Kamikazo vidiva zjutraj, ko jaz rihtam starejšega sina, on pa mlajšega. Vmes njemu nekako uspe popiti skodelico kave in namontirati otroški avtosedež v službeni avto, meni pa uspe, da se preoblečem za spanje in za vsemi tremi pobiram, kar pač pade od njih. In da tečem za avtom s stvarmi, ki jih pozabijo. Odspim svoje spanje pravičnega nekje do 15-ih, potem pa večinoma vstanem, da vsaj SVOJO kavo popijem v miru. Ob 16-ih mi Kamikaza dostavi mladiče domov in čez pol ure ga ni nikjer več. V tiste pol ure si med otroškim kričanjem in razbijanjem (eden vleče oba otroka narazen, drugi pospravlja) morda uspeva povedati, kaj sem jaz sanjala in kaj se je njemu zgodilo čez dan, morda pa še to, kaj mora kdo do večera še opraviti. In potem ga že ni več - Kamikaze. Pride enkrat po Dnevniku. Sesut do amena, kar mu vidim na obrazu. Znerviran, utrujen, neprespan in še kaj. Večerja na brzino, večkrat tudi dostava hrane na dom (ali pa on že kar kaj narejenega s sabo prinese) - no, tudi večerja ni ravno večerja. Je bolj poslupanje starejšega sina, kakšne muke preživlja, ker mora napisati domačo nalogo, in pobiranje hrane za mlajšim, ki je ravno v tistem obdobju, ko je ugotovil, da se z žlico da prav lepo ciljati na vse strani. Midva potem svoj obrok pojeva mrzel ali pa ga včasih sploh ne. Jaz se potem že letim preoblečt in kolikor toliko sestavit skupaj, da sem sposobna iti v službo malo po 21. uri. Ob 22-ih namreč že začnem. That's life, yesss...

Rezultat? Hmmm... Materialno nam je boljše. Še vedno daleč stran od idealnega, ampak vseeno pa veliko boljše, kakor je bilo npr. pred dobrim letom ali dvema. Psihično?... Oba sva na psu. Živčna, tečna, tudi histerična. Vse nama gre na živce, vključno z otroci, službami, starši in vsem ostalim. Enkrat se smejiva, drugič sva na robu joka, spet tretjič se nekam pošljeva in greva vsak z enim otrokom v svoj prostor. Ampak imava pa eno hecno pravilo, ki pri nama učinkuje - NIKOLI ne greva skregana narazen. Tega sem se domislila jaz in to zaradi ene zgodbe, ki sem jo nekoč prebrala. Mož je zjutraj pobral otroka in ju peljal v šolo, on pa je šel potem delat. Žena je ostala doma. Od doma je šel, ko sta se skregala. Ni bilo časa, da bi se pogovorila ali pobotala. Zaloputnil je vrata in šel. In ne on ne otroka se niso nikoli več vrnili domov. Ker so imeli prometno nesrečo, v kateri so vsi umrli. Briga me, ali je zgodba resnična ali ne, ampak meni je segla do srca in dokler migam, ne bom dopustila, da se kaj takega zgodi meni... oz. nam...

Posledica takšnega življenja po ČUTVENI plati pa... hja, ni tako zelo dolgo, ko ste brale (moralo bi biti še nekje na forumu, kajne?), da sem se zatreskala v sodelavca... pač... sem se... in kaj zdaj?... Ne, še do danes nisem prevarala Kamikaze... razlogov, da tega nisem naredila, je več in res jih je toliko, da jih ne bom naštevala... Bistvo je v tem, da sem sama sebi dopustila, da mi je možgane (ali srce?) zmešal nekdo drug... Pa sem iskala razlog, kako je to možno pri nekomu takemu, kakor sem jaz... In ugotovila, da je čisto preprosto. Midva s Kamikazo se krasno razumeva in tudi dopolnjujeva, ko nama ostale okoliščine to dopuščajo, obema pa manjka BLIŽINA... Manjka nama čas, ki bi ga imela samo zase. Naj zdaj moraliziram o svojem početju? Ne bom, ker dejansko NI nobenega početja. So samo moje nerealizirane misli. Tako ali tako pa smo vsi odrasli in nam je menda jasno, da svoja dejanja lahko kontroliramo, misli in čustev pa ne. OK, če govorim o čustvih, morda nekoliko pretiravam. Zatreskanost tako ali tako pomeni samo eno - da bi se z nekom rad dal dol. Ampak dokler tega NE narediš, problema (zame) ni nikjer. Ali Kamikaza ve za to? Na pol. Je daleč stran od neumnega moškega in sem 99%-no prepričana, da ve, kaj mislim. Na nek še bolj čuden način (ni pomembno, kakšen) sem mu to tudi "namignila". Po drugi strani pa tudi vem, da mi 99%-no zaupa in ve, da tega ne bi naredila. Pa res ne bi? Ne vem in niti ni sedaj pomembno.

Kaj zdaj bluzim? S tem hočem povedati, kako LAHKO pride do tega, da se dva odtujita drug od drugega. Midva se sicer nisva ravno odtujila, ker poskušava najin skupni čas nadoknaditi z vikendi, ko sta otroka pri starih starših, ampak vseeno... KO sva skupaj, pa SE pogovarjava. predvsem o naju. Niti za malenkost ne dvomim, da ga imam rada in tukaj je razlika med tabo in mano, Albina. Sama pri sebi si očitno prepričana, da ga ne ljubiš več. Ja, navajena si ga in na nek čuden način si verjetno nanj tudi navezana, ampak sama pri sebi pa veš, da to NI ljubezen. Vsaj ne tista ljubezen, kakršno želiš in pričakuješ ti. Posledica je seveda, da TI nisi srečna. Najverjetneje tudi on ni, ker tudi on očitno ne živi tako, kakor bi rad. Zato pa je tak, pa karkoli je že razlog za njegovo slabo voljo. Od vse te rutine tekom dni vama je zmanjkalo tudi tem za pogovor. Ostanejo stavki "A danes kaj skuham?" in "Z malim je bilo vse OK v vrtcu, veš?", to je pa načeloma tudi to. Ko gre ven, te ne zanima več, kam gre, s kom gre in kdaj pride. Po GSM-u se pokličeta, če je extra nujno. Eden drugega ne počakata več, da bi šla skupaj spat. Zaspita tudi na kavču v dnevni sobi - sama. Vseeno je, če je večerja mrzla. Da bi šla kdaj kam skupaj (kino, opera, McDonald's)? No way. Obiski v vajini hiši? "Glumita" srečno družino - tisto "ta boljšo" ali kako si že rekla? Je to tisto, kar se dogaja pri vama? Ne vem, Albina... dve možnosti sta... v prispodobi rečeno... ali ljubezen spi ali pa je umrla...

Kaj je res, veš samo ti... in ko ugotoviš TO, boš vedela, kakšen bo tvoj naslednji korak.

Ne glede na tvoje mnenje o meni - srečno, Albina. Morda se še kaj oglasim, čeprav se mi zdi, da sem napisala toliko, da sem spet lahko najmanj nekaj tednov tiho.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 7:05:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Za sekundo se postavi v kožo nekoga drugega...
Ta nekdo drug se je podpisal pod tvoj post- kaj bi mu odgovorila user posted image ?!

Karkoli boš naredila (oz. kar ne boš), bo na nek način zate prav.
Drži se, stara sablja user posted image !


Rekla bi ji, kot sem že kakšni: tepe te ne, pije ne, torej potrpi malo. Življenje ni pravljica.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 7:07:09   
srki
Tole tvoje pisanje, Darja, mi je pa tako sedlo v srce, da pa prav jokam, da veš.

Ja, tudi zato, ker mnogo tega vidim tudi pri sebi oz. pri odnosu pri meni in mojemu. Pomanjkanje bližine, tempo, odsotnost en drugega.

Al bina, kdaj sta si nazdanje rekla, da se pogrešata, ali pa da se imata rada? Mogoče so ravno te besede, ki se mogoče zdijo nekaterim butaste (tudi meni včasih) pa le dovolj, da daš nasprotniku (v tem primeru tvojemu) misliti in da se ga te besede dotaknejo.

Veš kaj, tudi jaz bo javno povedala, da tudi mene pri najinemu odnosu marsikaj bega-pomanjkanje komunikacije, trma, neupoštevanje nekih dogovorov,...pa še kaj bi se našlo.

Ne, nočem, da greva narazen, nočem, da se vse konča, nekako se bom borila, da zbudim tisto, kar spi v meni in v njemu. Bom že kako, mogoče bo začetek že to, da mu bom napisala sms in mu rekla, veš, rada te imam. Mogoče otročje, ampak, meni bo lažje.

Naj bo tudi tebi oz. vama, bodi močna.

Ja, ob tem postu jokam. Sodelavka me je vprašala, če sem prehlajenauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?