|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za vse tiste, ki ne marate preveč telovadbe
8.11.2007 15:25:13   
venezuela
Ja, tudi jaz je ne maram preveč. Zdaj pa že par mesecev - od avgusta prakticiram tole: vsak večer predno grem spat naredim 50 počepov in 100 trebušnajkov. Samo ne tistih trebušnjakov, pri katerih se dviguješ s celim trupom. Dvigneš se sam na pol. Pri tem ful čutiš trebušne mišice, pa tudi križ ne boli.
Res ful pomaga. Pri počepih ti vse mišice spodi delajo, pa tud rit. Jst mam zej ful bol čvrst trebuh, rit in noge.
Proti celulitu pa meni najbolj tole pomaga: v L occitanu sem si kupla tako masažno ovalno stvarco, ki se natakne naroko in ima po notranji strani gumijaste izrastke. S tem se masiram po riti in nogah tko dolgo, dokler ni vse rdeče in me začne srbet. Potem se grem stuširat in se namažem z  navadnim mleko za telo( jst mam npr. od Kancilije kokos). Celulita več po 4 mesecih ni oz. ga jaz ne vidimuser posted image . To res ful pomaga. Nobena krema mi ni bila ok, pa sem jih ful probala od Vichyja do vsega boga.
Tebušnjakov pa počepov sem naredila pa vsek teden 20 več, da se telo ne navadi na enako količino vaj. Lp pa probajte, ziher pomaga, ker jst sem mela velik celulita pa tud neutrjene mišice.

_____________________________

Pojdi naprej in se ne oziraj nazaj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za vse tiste, ki ne marate preveč telovadbe
8.11.2007 19:33:59   
Šaki
no bom probala obljubimuser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za vse tiste, ki ne marate preveč telovadbe
8.11.2007 19:46:31   
tanikaa
Obljubim lahko ne vem kolikokrat, pa že v naprej vem, da s tega ne bo nič. Pa tudi vseeno mi je...vsaj trenutno.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za vse tiste, ki ne marate preveč telovadbe
8.11.2007 19:53:30   
kjava
Za tiste, ki ne maramo telovadbe, je sto trebušnjakov čist preveč user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za vse tiste, ki ne marate preveč telovadbe
8.11.2007 20:40:57   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Za tiste, ki ne maramo telovadbe, je sto trebušnjakov čist preveč user posted image user posted image

japuser posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za vse tiste, ki ne marate preveč telovadbe
8.11.2007 20:54:13   
puncica
hMMMM... ma bom, jaz jih naredim vsak dan po 200 pa ni nekega napredka, no trebušček sicer ni ne vem kako mlahav ni pa to to kar bi jaz želelauser posted image po moje imam prevelike cilje. Celulita pa se ne znebim pa če ne vem kaj delam sem poskusila že sto in eno stvar pa je še vedno na mestu sicer manj kot ga je bilo a še vedno je...
Mah moram se v red spravit, sem čist preveč obremenjena s temle mojim telesom ko kaka najstnica user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za vse tiste, ki ne marate preveč telovadbe
9.11.2007 7:45:08   
Lenny
Pridna user posted image  user posted image  user posted image  Tudi jaz prakticiram večerne trebušnjake, namesto počepov pa delam izpadni korak. Pomaga zagotovo!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?