|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 20:51:51   
Anonimen
Nimam neke predstave o velikosti prostorov pa me zanima: a je 6m2 dost velika? Oziroma ali bo v spalnica z 8m2 sploh šla postelja in omara?user posted image Ful nimam predstave ej...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 20:59:01   
Valentina
8m2 mi je za spalnico pa res bolj malo no user posted image
Najina je nekje 3x4 pa imava notri samo 2nočni, posteljo 180x200 in omaro cca70x200.
Moj pravi, da še sklec nima kje delat user posted image . Je bla to včasih telovadnica user posted image , no sej zdej je tud user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 21:13:38   
eya
Meni se zdi to majhno... premeri zdajšno spalnico in kopalnico, pa primerjaj s temi merami, da boš dobila občutek.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 21:20:29   
rija
meni je to ful, ful majhno...mi imamo ene 36 m2.....pa je sicer prevelika, ampak 8user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 21:32:05   
bskrle
sOBA mora imeti vsaj 12 kv. m., da je v redu. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 21:46:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

meni je to ful, ful majhno...mi imamo ene 36 m2.....pa je sicer prevelika, ampak 8user posted image


eh rija, zate vem user posted image


iskreno, res nimam predstave o velikosti prostorov, ampak jih ima očitno moj user posted image še manj, ker me vztrajno prepričuje, da bo 8m2 čist ok za spalnico...ampak če računam da ima postelja 180x200 cm kar zavzame skoraj polovico prostora

Kaj pa kopalnica s 6m2? Sej to bi pa šlo ane?

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 22:03:38   
Gina
Joj, samo ne tako majhne spalnice. Razen če misliš imeti zgolj in samo posteljo notri. Potem je ok.
Kopalnica, ki ima 6m, je npr. 3mširoka in 2m dolga. Če računaš, da boš notri imela samo tuš in umivalnik, je ok, za wc bo še prostor, če stisnete. če pa hočeš imeti banjo, umivalnik, wc in bide, bo pa premalo. Pa v vsaekm primeru se boste notri gužvali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 22:03:59   
jakaracman
8 je premalo za spalnico.Ene 12 je ok, kar je več je pa dobrodošlo.Koplanica bi pa šla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 22:06:59   
Anonimen
kaj pa 8m2 za otroško sobico? user posted image

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 22:11:12   
Gina
8 za otroško je zelo malo, raje ne bi. Naš je imel prej sobo tolk veliko, pa je bilo zelo za silo, vendar boljše kot nič. Bila pa je kvadratna, samo zato se je dalo urediti. Pri bivšem ima mali sobo veliko 4x2, pa je obupno težko razporedit karkoli notri..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 22:18:32   
Sheba
Jaz imam kopalnic veliko 6m2,  je dovolj velika. Za spalnico je 8m2 res premalo, najina je velika 12m2 in gre vanjo ravno postelja 140 cm široka ter kotne omare.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 22:20:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sheba

Jaz imam kopalnic veliko 6m2,  je dovolj velika.


z wc-jem?

(odgovor članu Sheba)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velikost kopalnice in spalnice
10.11.2007 23:26:57   
malecka
ja ženske kako bi pa potem vi opremile garsonjero z 28 m2 user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velikost kopalnice in spalnice
11.11.2007 0:27:11   
Anonimen
Mah spalnica se da preživet z 8 kvadrati. Sej sam spiš not. Če je recmo mer 2,5x3.4 kar je ravno dovolj za dve nočni, posteljo širine 160(kar je čist zadost) in omaro dolgo 2,4m.....nanese 8,5kvadratov.  Čist dovolj. Jaz bi mela raj vse drugo bolj veliko k pa spalnico. Itak še nimate izdelano a ne? Pol lahko vrata po mili volji razmečeš in narediš tako da bo šlo vse notr.
Jaz imam spalnico 14 kvadratov, pa mi je ful velika. Ne rabim tolk prostora. Najmanj ene 4 kvadrate bi simpl dala stran.
Kopalnico mam pa jst 2.7kvadratovuser posted image . Je pa res da je pol še wc posebej. Pa kar preživimo.  Tak da se s 6 zihr da.
Če imate pač majhno kvadraturo na razpolago daj več prostora prostorom v katerih se večinoma zadržujete. Pa otrokom. Spala boš pa isto če boš na vsaki strani pojstle mela 2 metra placa al pa 40centinov.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: velikost kopalnice in spalnice
11.11.2007 0:30:15   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

ja ženske kako bi pa potem vi opremile garsonjero z 28 m2 user posted image


Pa ne mi rečt, da vi živite na 28m2, 5-članska družinauser posted image  Ja to si pa res ne morem predstavljati...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: velikost kopalnice in spalnice
11.11.2007 0:35:24   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Mah spalnica se da preživet z 8 kvadrati. Sej sam spiš not. Če je recmo mer 2,5x3.4 kar je ravno dovolj za dve nočni, posteljo širine 160(kar je čist zadost) in omaro dolgo 2,4m.....nanese 8,5kvadratov.  Čist dovolj. Jaz bi mela raj vse drugo bolj veliko k pa spalnico.

Če imate pač majhno kvadraturo na razpolago daj več prostora prostorom v katerih se večinoma zadržujete. Pa otrokom. Spala boš pa isto če boš na vsaki strani pojstle mela 2 metra placa al pa 40centinov.


S tem pa se strinjam. Če bi jaz kdaj na novo zidala, spalnica in kopalnica sigurno ne bi bili veliki. To sta prostora, kjer se zadržujem najmanj, predvsem v kopalnici, kjer se stuširam in umijem zjtutraj in zvečer, torej dobro uro cel dan, spalnico pa uporabljava ca 7 ur...8 je že luxususer posted image

Drugo je, če ima bajta 200-300m2, potem ni treba kvadratne centimetre štetiuser posted image ...drugače pa je škoda neizkoriščenega prostora, ki bi ga lahko dosti bolj funkcionalno izkorisitila.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: velikost kopalnice in spalnice
11.11.2007 6:12:10   
Lunca1
Kar se spalnice tiče se strinjam s predhodnicami. meni se to zdi majhna, mora bit vsaj 3x4, če ne še večja. Kopalnica bi morala biti pa čisto ok. Midva imava 3,20 x 2,40, pa je velika kopalnica. Notri imva vse: tuš (0,8m polkrožen), polkotna bana (1,5m x 1m), stranišče, bide, umivalnik, prvotno sta bila planirana celo 2, pa sva raje dala malo bolj na komot. V glavnem to je že skor za valjat. mislim da bi 6 m2 moralo zadoščat. sploh če pogledaš kako so velike kopalnice v blokih. Aja res je pa, da imava pralni stroj v stranišču.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: velikost kopalnice in spalnice
11.11.2007 8:27:11   
mala zirafa
Včasih prostorsko stisko rešijo postelje- mostovi.Če imaš možnost izbire pa enih 10-12 m2.Odvisno kolko oblek misliš imet v spalnici.Mi bomo dozidali mansardo, in v sobici kjer je ta mala bo garderobna predsoba-kabinet, mala bo pa spala v sedanji najini spalnici.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: velikost kopalnice in spalnice
11.11.2007 10:17:27   
la-na
Glede kopalnice - mi imamo veliko 6,5m2 in imamo notri vse - bano, umivalnik, wc, bide, pralni in sušilni stroj.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: velikost kopalnice in spalnice
11.11.2007 13:56:15   
frutka_
Jaz imam spalnico veliko cca 9kvadratov in imava noter: posteljo 180/200, tri omare, posteljo za tamalega 140/70 in full veliko okno.
če se ti ljubi ima IKEA fajn stran za opremljanje spanice. Prav načrt si narediš in 3D prikaz je poleg... Link najbrž ne bo delal, ker imam v nastavitvah neke težave, ampak ga sama skopiraš gor.

Poskusi, res je fajn programček.
http://www.ikea.com/ms/de_AT/rooms_ideas/splashplanners.html 

(odgovor članu la-na)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: velikost kopalnice in spalnice
11.11.2007 14:03:53   
frutka_
Aja, še kopalnica. Nova bo velika dobrih 7kvadratov in bo majhna iz enakih razlogov kot jih navaja Marogica. Noter bom imela kotno bano, dva stroja, strešno okno, radiator, metrski umivalnik z omarico spodaj in bide. Vse ge komot noter, imam že izrisano in zgleda čisto OK.
Celo stanovanje bo po prenodi veliko 100kvadratov in razdeljeno na veliko dnevno sobo (25kvadratov), kuhinjo (12kvadratov), WC, spalnico (9kvadratov), galerijo (7kvadratov), dve sobi (9,5kvadratov in 11kvadratov). Nekaj še odneseta hodnika v spodnjem nadstropju.
Se mi zdi čisto dovolj, sploh za pucanje!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?