|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikosti prostorov
10.11.2007 21:48:57   
Anonimen
No, dejte mi zdej prosim,prosim,prosim lepo povedat, koliko naj bi vsaj minimalno znašale kvadrature za:

kopalnico
spalnico
otroško sobo


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikosti prostorov
10.11.2007 22:08:08   
Gina
Odvisno od tega, kaj boš imela notri. Če boš imela samo posteljo v spalnici in obleke nekje drugje, potem je vseeno, če je čisto majhna. Če boš rabila notri še omare, mora imeti vsaj 12m2.
Če misliš otroško sobo za enega, je od 10m2 naprej znosno, raje 12. Če misliš za dva otroka, skoraj težko pod 14m2.
Kaj boš imela v kopalnici? če boš imela samo wc in umivalnik, potem je tistih tvojih 6m2 ok, če pa boš imela še kaj zraven, potem parabiš več. Jaz imam trenutno 10m2 in je prijetno dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 6:15:14   
Lunca1
Se strinjam z Gino.

spalnica 12 m2 (4x3), da daš lahko vsaj nekaj omar noter
otroška soba 10 - 16 m2, bolje malo več, da ima otrok vsaj kaj prostora za igrat na tleh, sploh pa če sta 2 v eni sobi
kopalnica - jaz manjše od 6 m2 ne bi delala

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 8:10:02   
mika
spalnih prostorov in otroških sob, ne delaj manjših od 15m2.

kar kurjo kožo dobim, ko pravijo, da v spalnici samo spiš. tud naspati se je treba, kar se vmahjnem prostoru teško. pravzaprav je bolj pomembna kubikaža, kot kvadratura(ZA Kvaliteto bivanja), da imaš dovolj zraka.

če gradiš hišo, jo ponavadi gradiš  za celo življenje(ČE NE pride kaj druga vmes). pol si pa predstavljaj, ko boš starejša in te bo začel visok pristisk zafrkavat in boš hlastala po zraku v majhni spalnici.

za otroke je mahjen prostor dovolj, ko so mahjni, potem pa zrastejo in imajo v sobi računalnik, radio, po možnosti še tv in to vse na 10m2.

naša hiša ima bivalne površine 250m2. nekateri so se kar zgražali, zakaj tako veliko in da ne bomo sposobni vzdrževat hiše, ko bodo otroci šli od doma.
ampak otroci bodo doma nekje 15-20 let, mogoče celo več. a zato se toliko let naj stiskamo v mahjnih prostorihuser posted image . o tem kaj bo takrat, ko bodo šli od doma, bomo že videli...hišo lahko prodamo ali pustimo enemu od otrok...

uuuu, pa  sem pošteno zašlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 8:23:26   
mala zirafa
Če ti finančna plat to dopušča je super.Vsi si pa ne moremo privoščit 250 m2.Mi se stiskamo na 47m2 trije.Tako pač je, in smo lahko veseli da nam ni treba plačevat najemnine, ker imamo lastno stanovanje, na srečo v hiši.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 8:39:37   
Lunca1
Se strinjam z Miko, če imaš možnost raje večje prostore kot manjše.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 8:49:33   
Anonimen
kopalnico
spalnico
otroško sobo



Normativi:

4-10m2
min.12m2 - da je spalnica, kar je manj je soba
min.8m2 - da je soba, kar je manj je kabinet

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 8:55:41   
rija
mika, razmišljam enako....zdaj ko je moj malček majhen, nam pride ta "telovadnica"user posted image  prekleto prav, sploh ob dnevih, kakršen je danes, da ne moreš ven....

jaz imam raje samo tri sobe, pa te konkretne, kot pa polno nekih lukenj user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 9:32:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Se strinjam z Miko, če imaš možnost raje večje prostore kot manjše.


če bi imela možnost sploh ne bi spraševala o MINIMALNIH kvadraturah.

In rija,  žal eni nimamo prostora za 36m2 kopalnice veš. Imamo pač na razpolago le.."luknje" user posted image

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 9:45:18   
rija
itak, saj sem tudi jaz dolgo, dolgo živela v eni taki....
moj post je bil mišljen v smislu gradnje nove hiše user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 9:49:44   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz imam raje samo tri sobe, pa te konkretne, kot pa polno nekih lukenj user posted image


Lahko pa imaš ene par lukanje in potem celo svoje življenje širiš hišouser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 9:52:58   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz imam raje samo tri sobe, pa te konkretne, kot pa polno nekih lukenj user posted image


Lahko pa imaš ene par lukanje in potem celo svoje življenje širiš hišouser posted image


a ti to iz lastnih izkušenj user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 10:22:38   
mika
moj post je bil mišljen v smislu gradnje nove hiše


moj post tudi

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velikosti prostorov
11.11.2007 14:30:13   
frutka_
kopalnico bom imela veliko dobrih 7kvadratov
spalnico je velika  9kvadratov
otroško sobo bo velika 11kvadratov

Živimo v centru mesta, stanovanje je za mesto full veliko (100kvadratov). Ker je višina v sobah cca 3,30 se tudi diha komotuser posted image .  V sobah v mansardi bom imela galerijo, kjer bodo postelje. Tako bo spodnja površina sobic čista, če se tako izrazim. Namenjena samo igranju in zaenkrat manjši mizi pa omari.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?