|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 15:13:54   
Pija76
Sulfinija venčka sta krasna, ampak moram pa pohvaliti orhideje, so še lepše od mojih!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 15:50:18   
Anonimen
Čestitke punce za jačke in folikle.user posted image user posted image
Jaz pa štejem dneve.Danes je 12.dan od ET in dobro, da nimam blizu lekarne.CB kupim šele v četrtek.

(odgovor članu Pija76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 15:51:05   
arneja
Linda, očitno foliklčki res dobijo turbo pogon šele po 8. dnevu user posted image . Sicer bom pa stara počasi že 35, si nekje spraševala.

Amelia, 11 celic in ET v petek - pa ti si kraljična user posted image . In tudi tvoj prvi UZ je bil bolj slab kot moj, in potem tole - si mi vlila kup upanja user posted image . In super, da te ni bolelo. Si dobila kakšno injekcijo ali sama kaj vzela?

Konina, očitno ima tudi pirček zasluge pri vsem skupaj. Imam v košari že 4 prazne steklenice za v trgovino vrnit user posted image . Sem se že okusa navadila, mi že preveč zanič ni več. Sem ga prejle že kar polovičko po kosilu popila user posted image . Tebi pa plusek ne uide, boš videla user posted image .

T1979, ti si kar želi močno user posted image , ker močne želje se uresničijo user posted image .

Blanč, si se ti tudi že v kakšnem postopku s pivom nalivala user posted image ?

Lejla, hvala za stisnjene pestke user posted image . Seveda pa po moji poti, kar se piva tiče, ko boš v postopku user posted image . Bomo počasi največje odjemalke Uniona/Laškega postale. Bomo še prehitele nogometne navijače user posted image .

Abra, pa kaj ste s pikicama skoraj do kosila spale, zaspanke user posted image ? Pri Karmen sem bila pa jaz zdaj tudi petič. Ma, na dva dni hodim, ker me pomirja. Reša imam pa jaz čisto mičkeno rada, četudi me je zadnjič v slabo voljo spravil user posted image . No, ne bi bil pa on, če ne bi danes, ko sem se šla na stol pri njegovi pisalni mizi obuvat, rekel, ja, kaj pa mečkate tam, pridite, no, sem - pa vem, da še ni imel injekcije pripravljene user posted image . In potem sem čevlje samo nataknila in odštorkljala tja, ne da bi peto čisto notri porinila user posted image .

Ja, koliko je pa potem seme staro, če šele ob 11-h ali 12-h delajo inseminacije?? Mi je pa Karmen danes rekla, da embriolog vidi ali oplodi celico s pozitivnim ali negativnim spermijčkem (punčko ali fantkom) - sem včeraj razmišljala, da če se npr. 4 celice oplodijo in vstaviš dve in da pač Žan ali Čedo izbereta dva izmed štirih in nikoli ne veš, kakšna bi bila pa tista preostala dva zarodka. No, razen če greš čez kakšni dve leti še po preostala zamrznjenčka user posted image . Čeprav je Karmen hitro dodala, da ni precej verjetno, da bi bili kar vsi štirje tako dobri, da bi se obdržali.

Sem pa danes videla njenega Jana, se mi je tako lepo nasmehnil, da me je kar stisnilo v trebuhu. Ko pomisliš, koliko truda je bilo vloženega v to, da on zdaj obstaja user posted image . Ni kaj, imele bomo res ročno izdelane otroke user posted image . In Jan je zamrznjenček, hodila je pa Karmen takrat v MB, Reš ji je tukaj le UZ-je delal, da se ji ni bilo treba ves čas tja voziti.

Pa še to, sem še enkrat vprašala: ženska naj bi bila najbolj plodna v prvih treh mesecih od svojega rojstva in do svojega spočetka. Jaz, npr., ki sem rojena februarja, torej februarja, marca, aprila, potem pa še maja, junija in julija, ker sem bila maja narejena user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 15:59:22   
arneja
Citrončica, tudi tale teden bo hitro minil. Malo v shoping pa gre mimo en-dva-tri user posted image .

M.L.B.K, imam štiri superfolikle user posted image . Komaj čakam, da jih še superspermiji napadejo, pa da superzarodke dobimo user posted image .

Pija, ja, sem Karmen spustila na kosilo, sem šla že pred 12-o od nje user posted image . A pred postopkom pa še nisi vedela zanjo? No, meni je rekla, da so v desnem jajčniku lepši folikli, da če imela svojo ovulacijo, bi se folikl sigurno izločil iz desnega jajčnika.

Tale nedelja je pa res pusta, jaz bi kar spala ves čas. Ampak, glede na to, da sem se celo noč bolj premetavala sem in tja, nič čudnega.

Sulfinija, lep venček in orhideje. Jaz imam tudi eno orhidejo, pa se ves čas bojim, da ne bo več lepa. Nisem preveč za rože. Ampak zaenkrat je še lepa user posted image . Kolikokrat na teden jo ti zaliješ? Pa ne mi reči, ko je suha user posted image .

Kind lady, že 12. dan user posted image ? Zakaj pa šele v četrtek kupiš CB? Na 14. dan pa res že lahko delaš test.

Punce, bravo za naš pogum user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 16:02:45   
Anonimen
Ker so mi rekli, da pred 7.12. naj ne delam testa.Ne vem zakaj tako dolgo, vendar bom počakala.
Upam, nouser posted image

(odgovor članu arneja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 16:07:21   
blanč
 Arneja ja normalno, da sem pirčeka pila. Pa z rdečim hlačkim šla na ET in takoj po et na lignje.
Februarja bova pa skupaj videli kako zgleda 35user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 16:07:44   
T1979
Abra, o me srbijo prsti, samo še nimam testa, ga nisem hotela kupiti zanalašč. Pol bi me še bolj srbeli. user posted image

Ma po eni strani se kar bojim delat test, ker če bo minus, bom itak rekla, da je prekmalu, če bo pa plus pa sploh ne bi verjela.user posted image  Jutri ga bom kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 16:10:24   
tassi1
spet moram mal pojamratuser posted image me tolk špika v levem jajniku,da je za znoret!Že ponoči sem se zbudila od bolečin,zdej pa kar ne nehauser posted image pa na wc hodim bolj malo,pijem pa fuluser posted image

sem pa glih kar s sprehoda,me je moja Kaja ven spravla,pol smo pa imeli skor pasji fajt-se je en mali kuži kar v našo zagnal,naša pa zobe venuser posted image

imejte se vse ful lepo,navijam za vsako od nasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 16:42:24   
kajsica
tassi1, ne skrbi če te špika, ker je to čisto normalno. Samo zamoti se, pa boš videla da bo bolje.

T1979, jaz sem test delala 11 dan, ker nisem mogla počakat, pa mi je pokazal plusek. Ti pa se sama odloči, čeprav dvoma o tem da si naša nova user posted image  mislim da ni več.

Ja zgleda da bo december magičen in bodo sveti možje radodarni.

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 16:52:32   
Amelia
Arneja nič tablet nisem vzela pred punkcijo, očitno sem bolj trpežne sorte user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 18:14:47   
sayuri
user posted image AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image
 
Ponedeljek, 3.12.
Linda25 - punkcija
Lotty-UZ
 
Torek, 4.12.
T1979 - TEST
arneja - UZ
 
Sreda, 5.12.
Rmeli - UZ
 
Četrtek, 6.12.
 
Petek, 7.11.
kind lady - TEST
gold fish - UZ
Amelia _ ET
 
Sobota, 8.12.
konina - TEST
 
Nedelja, 9.12.
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
Anonimna user posted image  greje user posted image  TEST 15.11. ????
T1979 greje user posted image user posted image  - TEST 4.12.
kind lady grejeuser posted image user posted image  - TEST 7.12.
konina greje user posted image user posted image  TEST 8.12.
ANA_P greje user posted image  - TEST 10.12.
tassi1 greje user posted image user posted image  - TEST 10.12.
meeryana greje user posted image  - TEST 10.12.
citrončica greje user posted image user posted image - TEST 11.12.
tobika greje user posted image user posted image  - TEST 11.12.
barbarela77 greje user posted image  - TEST ???
sonček500 greje user posted image user posted image  - TEST ???
Abra greje user posted image user posted image  - TEST 14.12.
mami26 grejeuser posted image user posted image  - TEST ???
 
 
user posted image dakec (MB)user posted image
user posted image m.rudovic (PO)user posted image
user posted image bilka (LJ)user posted image
user posted image Sulfinija (LJ)user posted image
 
 
user posted image
 
user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V OKTOBRU / NOVEMBRU user posted image
  • Anonimna user posted image  (PO,dr.Reš) zamrznjenček ET 1.11.
  • Amelia (31let)(2.ICSI;PO,dr.Reš), 14.11. začetek Diphereline,19.11. Menopur, punkcija 2.12., ET 7.12.
  • macka27 (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 15.11. in začetek Diphereline, nato Menopur
  • gloria (2.IVF;LJ, dr. Bokal)
  • mami26 (2.IVF), razgovor 4.10., začetek Suprefact 29.10., 26.11. punkcija, ET 1.12.
  • tassi1 (34let)(5.IVF, MB) kratek postopek, 12.11.začetek Merional, 22.11. punkcija, ET 27.11.
  • kind lady (Praga) ET 20.11.
  • barbarela77 (30let),(1.IVF;MB,dr.Gavrič) 16.8 razgovor, 26.10 začetek Diphereline, 9.11. Gonal, 22.11. punkcija, ET 27.11.
  • konina (30let)(2.IVF;LJ) začetek Suprefact 22.10., 5.11. začetek GonalF, 18.11. punkcija, ET 23.11.
  • sonček500 (1IVF;LJ, dr. Tomaževič), 18.10.začetek špikanja, 22.11. punkcija,ET 27.11.
  • citrončica (33let),(3.IVF;LJ, dr.Drobnič) 24.9. razgovor, 15.10. začetek Suprefact, 5.11. začetek GonalF, 21.11. punkcija, ET 26.11.
  • Linda25 (IVF) začetek špikanja 22.11., GonalF, punkcija 3.12.
  • babylove (IVF;Francija)
  • Ana_P (1.IVF/ICSI?; MB, ?) 26.10. začetek Diphereline,9.11. začetek GonalF, 21.11. punkcija, ET 26.11
  • arneja (34let)(1.IVF,PO,dr.Reš) 15.11.začetek Diphereline, 23.11. začetek Diphereline
  • Abra (2.ICSI;PO, dr. Reš) takoj v nove boje, punkcija 25.11. ET 30.11.
  • T1979 (1.IVF;PO,dr.Reš) 24.10.začetek špikanja Diphereline in Menopur, 18.11. punkcija, ET 21.11.
  • SAFIRA (MB) 21.11.zamrznjenčki
  • gold fish (33let) (LJ) 23.11. začetek Suprefact, nato Menopur
  • Mišolina (32let)(3.ICSI;LJ) začetek 28.11. Menopur
  • meeryana (IVF/ICSI?;MB) 22.11. punkcija, ET 27.11.
  • tobika (LJ) ET 26.11.
  • Rmeli (3.IVF/ICSI?;LJ;dr.Vogler) Suprefact
  • Lotty (2.IVF,PO,dr.Merlo) 21.11. začetek Diphereline in Menopur






    user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V DECEMBRU / JANUARJU / FEBRUARJUuser posted image

  • dole (2.IVF;MB,dr. Vlaisavljević) 12.12. razgovor
  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 19.12. razgovor
  • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • Kostanj (PO,dr.Reš) januarja začetek
  • kikaa (32let)(2.IVF,LJ) - začetek jan/feb
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor
  • reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš) januarja v nov boj
  • cati (27let),(MB) zamrznjenčki
  • Pija76 (31let),(LJ) zamrznjenčki v decembru ali januarju
  • spelka12(26 let) (PO,dr.Reš) ponovno v boj januarja
  • M.L.B.K. (35let)(PO) januarja v nove boje
  • mandarinca (32let) v nove boje - zamrznjenčki
  • Goldy (LJ) pokliče pri januarski M
  • sonček33 (1.IVF;LJ) 4.12. razgovor
  • mavrica72 (PO,dr.Merlo) pokliče januarja
  • dajamaja (PO;dr.Reš) januarja v nov boj
  • mlinčka (29let),(1.IVF;LJ) 3.12. začetek dolgi postopek
  • šemalo (2.IVF;LJ) januarja v nov boj
  • sonček75 (32let)(2.IVF;LJ?) 3.12. ponovno v boj
  • GITA14 (LJ) januarja v nov boj
  • jadrnica (PO) februarja v nov boj
  • tejka** (LJ)
  • mismis (33let)(1.IVF;LJ,dr.Drobnič) januarja po zamrznjenčke
  • pikovit (31let) (6ICSI;PO,dr.Reš) januarja začetek
  • lejla007 (25let),(1.IVF;LJ,dr.Vogler)) decembra v boj
  • **NiNa** (1.IVF;LJ,dr.Bokal) 5.12. v boj
  • mihi78 (1.ICSI;MB,dr. Vlaisavljević) začetek špikanja januarja, punkcija in ET po 19.2.
  • DaisyE (3.ICSI;PO,dr.Reš) v začetku januarja v boj






    user posted image  
    koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image user posted image ,  Staša1user posted image gloria, tosjauser posted image , perlicauser posted image , GITA14, Shuka, Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_user posted image , anadejka,  pika 74user posted image , MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , *ajetam*, micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, m.rudovic, sayuriuser posted image ,bilka,Sulfinija,Pamela,blanč

    user posted image
 
  • user posted image NOSEČKE avgust / september user posted image
  • GOYA (30let),(PO) user posted image user posted image ,  DARMAR (PO) user posted imageZALAZOYA (PO) user posted image ,  SKYE(MB) user posted image user posted image  , BETY UPA, žani4 (LJ),
    _____________________________________________________
     
  • user posted image NOSEČKE oktober /novemberuser posted image
     MARTINŠČICA (33let),(LJ) user posted image user posted image , _rebeca_ (28let),(PO) user posted image user posted image ,  maja24 (24let),(PO)user posted image , tita13 (PO) user posted image
     
    user posted image NOVE NOSEČKEuser posted image
    user posted image SAYURI (31let),(PO) pregled 11.12.
    user posted image KAJSICA (35let),(LJ) pregled ???
    user posted image STORMY (LJ) pregled ???
    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork.
  •  
    Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.





    Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na zelenem ali modrem seznamu in se že tako spodbujate med seboj.
    Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako som med navijačicami dekleta, ki smo že mamice ali nosečke.

    (odgovor članu Amelia)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4436
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 18:18:45   
    sayuri
    IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

    Arneja nič tablet nisem vzela pred punkcijo, očitno sem bolj trpežne sorte user posted image user posted image user posted image !


    Si čisto po meni user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Amelia)
    Neposredna povezava do sporočila: 4437
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 18:26:44   
    sayuri
    DAnes sem na temi oktober/november še zadnjič uredila seznam. Jutri bi odprla novo temo december/januar, če se strinjate. Decembrčice začenjajo s svojimi postopki....

    Da dopolnim seznam javite trepetalke barbarela77, sonček500 in mami26 datume testa.
    KAr nekaj deklet iz zelenega seznama se nič ne javlja: babylove, gloria, Safira.... Kako je z vami, v kateri fazi postopka ste?

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 4438
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 18:30:29   
    Pija76
    Sayuri še dobr da sem navajena brat tudi tisk spodaj, sem se že čudila zakaj sem iz navijačic izpadla!

    Arneja ne nisem prej vedela za Karmen, ker nisem imela interneta doma, šele septembra sem si nabavila tega instant od mobitela. Pa moraš si misliti, da sva s Karmen sovaščanki.

    Jaz svoje orhideje res zalivam ko so suhe, to je ponavado 1x na teden, ta veliko včasih na 5-6 dni, in sicer korenine pogledam, če so suhe potem namočim. Dam vodo v tegelc in pustim notri orhidejo 2-3 ure, potem jo pa dobro odcedim.

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 4439
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 18:34:49   
    mami 26
    sayuri jaz imam test 17.12 

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 4440
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 18:47:23   
    barbarela77
    sayuri jaz imam test 10.12

    (odgovor članu mami 26)
    Neposredna povezava do sporočila: 4441
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 19:38:09   
    Abra
    kind lady, ti kar prej naredi test, saj vidiš, da imamo tu vse 14. dan. Pri tebi ne samo diši, ti si kar že srečka user posted image user posted image

    Arneja, nismo spali tko dolgo, samo je trajalo, da smo prišli do rač. user posted image user posted image Danes je bil bolj pralni dan, iz enega stroja v drug, zdaj se zdanji suši user posted image

    Seme pa embriolog najprej prečisti, da ostanejo samo dobri, zato rabi malo časa. Če imaš IVF ne bo embriolog nič videl, kater spermi bo oplodil. Pri ICSI ga pa on izbere, pa po moje, ne po spolu user posted image user posted image user posted image
    Izberejo pa ponavadi najlepše oz. najboljše zarodke - to jim skor moramo zaupat user posted image zamrznejo pa kar ostane, če so na stopnji blastocist 5. dan. Jaz sem že prvič imela 4 lepe blastociste, pa ni blo nič, nekaterim pa tudi z morulami rata, govorim seveda za 5. dan. Če imaš transfer 3. še ne morejo bi na taki stopnji. Tuki pa spola ne vidijo, bi morali kako celico odvzet, da bi naredili analizo user posted image

    Plodne smo pa torej pol leta user posted image user posted image
    Imam pa jaz tut krasne orhideje, čeprav sem zlo mim za rože. Imam jih na zelo toplem, pred oknom, zalijem pa ful, enkrat na mesec oz. ko se spomnim, ne preveč pogosto. Zadnjič je na enem steblu blo 32 cvetov, ena druga pa je fenomen po steblih - 8 cvetočih je imela poleti. Ziher bo tut tvoja večkrat lepo cvetela.
    Blanč super je pri 35, ti kar komaj čakaj user posted image

    T1979, naj začnem navijat za test? Ker te ne bom pri miru pustila user posted image user posted image user posted image

    tassi1 čist vse je v teh dneh normalno, še najbolj pa živčki user posted image

    Linda25 čimveč jajčk jutri, bolelo pa tko ne bo, kajne?

    Sayuri, kako se kaj počutiš, ti je že kej slabo?

    Jaz sem pa na momente prav čudna. user posted image Študiram o novih preiskavah, možnih diagnozah, primerjam slike blastocist, ki jih najdem na internetu s svojimi zdajšnjimi in iz prvega postopka ... kot da se pripravljam na postopek, ne pa da grejem dve krasni pikici. Očitno to res že predolgo traja.

    (odgovor članu barbarela77)
    Neposredna povezava do sporočila: 4442
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 20:03:06   
    MARTINŠČICA
    Čer!
     
    Sulfinija, ti si me pa s svojima venčkoma zamotivirala za umetniško delavnico. Lepa venčka imaš. Si jih sama naredila ali si jih kupila? Pravkar sem sama dokončala namizni adventni venček in sedaj že gori prva svečka na njem. Zelo so mi všeč ti predpraznični in praznični dnevi okrog božiča. To je res en skrivnostni družinski čas ...

    Nosečnice, ali ima še katera težave s spanjem. Jaz sem bila zdajle recimo 3 dni stalno nekaj v pogonu, nič nisem spala podnevi, potem sem pa vsak dan zvečer okrog 10.ure zaspala, okrog enih sva se prešiftala izpred TV-ja v spalnico in potem do 4. ure zjutraj nisem mogla spat. Naredila sem si kakao, brala, tipkala ... cele tri ure, preden sem spet lahko zaspala nazaj. Potem sem zjutraj vstala okrog osme ure in spet cel dan migala. Res mi ni nič več jasno. Najprej sem cele dneve spala, sedaj sem pa kot sova user posted image .

    Se boste jutri kaj kulturno udejstvovale? Vse je namreč brezplačno - dan kulture.

    Lep preostanek večera!
    Martinščica

    _____________________________

    200% MAMI

    (odgovor članu Abra)
    Neposredna povezava do sporočila: 4443
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 20:15:09   
    tita13
    Martinščica - jaz nimam težav s spanjem. Spim celo noč in to zelo dobro. Mogoče to pride kasneje. Koliko tednov si ti noseča? Mislim, da si kakšen mesec več kot jaz. Zanima me, če se spomniš do kdaj je tebe bolel trebuh in te je špikalo. Mene boli skoraj skoz - tako kot pred menstruacijo, danes pa sem preveč dvigala pa me je začelo ful špikat. Upam, da bo jutri že ok. Pa še nekaj. Mene noro srbi trebuh, hrbet in rebra. Ne vem zakaj ali zato ker sem ene 3 kg shujšala, ali zato, ker se mi tam okrog že širi, ali mogoče premalo pijem,... pojma nimam, samo srbi me noro. Pa da ne bo katera narobe razumela - vse to z velikim veseljem prenašam.

    Lep pozdrav vsem.

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 4444
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 20:17:13   
    Crnitulipan
    Po dolgem času sem vas šla malo brat - joj vas je trepetalk in nove nosečke!!!

    Sayuri, Kajsica in Stormy - čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Super novičke, res!Sem prav vesela, da nosečke rastete kot gobe po dežju in nam, ki še čakamo na veseli dogodek dajate upanje.

    Vsem trepetalkam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veliko sreče!!!

    Pozdravček,
    Čarna

    (odgovor članu MARTINŠČICA)
    Neposredna povezava do sporočila: 4445
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 20:22:46   
    tosja
     
    IZVIRNO SPOROČILO: MARTINŠČICA

    Nosečnice, ali ima še katera težave s spanjem. Jaz sem bila zdajle recimo 3 dni stalno nekaj v pogonu, nič nisem spala podnevi, potem sem pa vsak dan zvečer okrog 10.ure zaspala, okrog enih sva se prešiftala izpred TV-ja v spalnico in potem do 4. ure zjutraj nisem mogla spat. Naredila sem si kakao, brala, tipkala ... cele tri ure, preden sem spet lahko zaspala nazaj. Potem sem zjutraj vstala okrog osme ure in spet cel dan migala. Res mi ni nič več jasno. Najprej sem cele dneve spala, sedaj sem pa kot sova user posted image .



    To je čist normalno....user posted image user posted image user posted image Tud sama sem prvo tromesečje prebedela. Ponoči sem spala tri štiri ure...čez dan nisem spala.
    Pa se je potem v drugem tromesečju stvar normalizirala... user posted image
    Se pa lahk zgodi, da si celo user posted image nespeč...sam pol je verjetno največja želja, da pa  bo user posted image pravi zaspanček... user posted image
    Želim ti, da spanček pride...kmal user posted image


    _____________________________

    Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

    (odgovor članu MARTINŠČICA)
    Neposredna povezava do sporočila: 4446
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 20:33:35   
    konina
    Moj dan se je začel res pozitivno, končal pa žalostno. Moji pikici sta se poslovili. user posted image  Nisem še čisto sprejela in predelala tole, ker sem resnično upala, da tokrat pa bo uspelo. No, pa ni. Toliko za sedaj, jutri se pa zopet pišemo. user posted image

    Lp, Nina

    (odgovor članu tosja)
    Neposredna povezava do sporočila: 4447
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 20:39:27   
    DaisyE
    konina user posted image user posted image user posted image

    Tosjek ljubi, ti pa že kar čez polovico!? Jejhata še malo pa bomo zate stiskali pesti, ko boš v porodnišnici dihala. user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu konina)
    Neposredna povezava do sporočila: 4448
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 21:15:04   
    DaisyE
    Na sosednji temi sem nekaj od pira razkladala (ja že spet user posted image ) in sem ugotovila, da si zaslužim enga spit.

    Zjutraj sem si na m. koledarčku označila, da imam komaj opazno krvavitev, zdaj pa hudič tako lije, da sem morala vse skupaj že skor v zelo močno spremenit. Mi hoče dat zdaj kontra, ker sem jo s prometriumom fotrala user posted image user posted image user posted image .

    Čez dan sem naredila še nekaj za šiht, potem sem pa v kuhnji odkrila molje in sem pucala omaro, pa pregledovala sestavine,.... Zalega nesramna.

    Abra, pa kako ti tole uspe z orhidejami? Jaz jih mam pa tolk rada, pa mi nočejo ljubezni vračat. Mogoče jih pa preveč dušim s svojo ljubeznijo. user posted image user posted image user posted image

    Mlinčka, če kaj špegaš okoli, vedi, da ti želim, da jutri municijo uspešno prevzameš, mirno roko user posted image  in uspešen štart. Pa ko boga te prosim, da preko katerekoli telekomunikacijske naprave javiš, kako je šlo in s čim se boš fiksala. Rotim te. user posted image  Ker me bo drugače pobralo od radovednosti. user posted image

    Karmen user posted image  pa nisem dobila. Bom mogla jutri še enkrat klicat user posted image .

    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 4449
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    2.12.2007 21:19:21   
    DaisyE
    Hmmmm, se vidi, da ste vse  user posted image .
    So vas user posted image spat naterali.
     
    user posted image user posted image user posted image user posted image
     
    Zdaj bom mela pa spet monologe.user posted image
     
    Pa še zvezdice ne bom dobila.user posted image


    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 4450
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Ovulacija in oploditev
    Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
    Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
    Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?