|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:25:03   
Abra
Daisy, sem zdajle brala na "izgubljenem upanju" tvoj post, tko lepo si napisala. Si prav zaslužiš, da ti v tretje rata. Tvoja user posted image bo vidla, kdo je zmagovalec v tej bitki prav kmalu.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:26:02   
mlinčka
A še špegaš, al sem te zamudila? user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:38:02   
DaisyE
Ah, abra nehi no, ker mi bo nerodno....user posted image

Mlinčka, sem v zadnjih zdihljajih...user posted image
Pa še pira mi je zmanjkalo.user posted image
Ampak zdaj pa spet tebe ni... Eh klinc.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:40:07   
DaisyE
A ne, že vidim. Tudi ti si Bond, James Bond. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:40:52   
mlinčka
Evo me, evo me. Sem hotla sam rečt, da te vsekakor jutri obvestim o razpletu. Pa jaz tud nameravam jutri Karmen klicat, sva tako zmenjeni.

Fajn spite punce, vsem želim ene krasne sproščujoče sanje, še posebno nespečim nosečkam!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:41:09   
Abra
Jaz bom za danes tut zaključla user posted image lepe sanje!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:42:49   
mlinčka
user posted image  ja tud jaz sem Bond, Đejms Bond.

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:46:12   
DaisyE
Jutri se javi, če ne bom čisto fertik.

Menda bo sayuri novo temo štartala.

Jaz že vem, zakaj mi moja user posted image  nagaja. Zato, da bom lahko zate bolj navijala, oz. te natiravala user posted image .

Zdaj grem pa v horizontalo. user posted image  Aja, pa da se malo považim, vse teste mi je uspelo popravit (šihtno). user posted image  Bravo js!user posted image

Lepo mi bodite vse.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:50:49   
mlinčka
He, he, no pa me boš lahko še pri testih (službeno) natiravala. Mene vse to še čaka.
user posted image  
Pridna si bla, pridna!

Nočko!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 6:27:31   
lejla007
Dobro jutro, punce!

Evo me... Kako ste kaj na deževno ponedeljkovo jutro? user posted image jaz sm približno takole user posted image Saj bi vam skuhala kavico, pa je ne pijem... Mogoče čajček? user posted image

Moje M še ni, pa sem bila prepričana, da bo prišla v soboto - sm kr mal user posted image , ker jo tko čakam, da lahko potem pokličem sestro za začetek IVF-a.

Konina - user posted image žal mi je!
T1979 - sporoči hitro, kako močni dve črtici si zagledala!

Trepetalke  in vse špikarke -  user posted image

pa lep začetek tedna!

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 7:08:34   
arneja
Punce, mojuser posted image  je imel včeraj takšno ljubezensko izpoved, da sva cel večer izgledala približno takole user posted image , pa takoleuser posted image . No, in če je ravno čas za izpovedi, se moram izpovedati še vam: jaz vas imam raaadauser posted image Če ne bi bilo vas tu, bi bila čisto izgubljena, tako da hvala bogu, da obstajate. Čeprav se moram včasih prav postaviti zase pred srčkom, da me pusti z vami user posted image . Pa Reškota imam tudi malo rada, čeprav ves čas izgledava nekako takole user posted image . Ampak saj to so v bistvu prijazni pogovori, razen v sredo, ko sem šla ven od njega približna takšna  user posted image , celo sredo sem pa bolj kot ne izgledala takole user posted image . Ampak včeraj je bila pa čisto drugačna zgodbica: tole sem jaz user posted image , tole je moj dragiuser posted image  in tole moja mami user posted image .
 
Punce, spravimo se kar na pisanje pisemc za dobre može, ker se bodo kmalu odpravili od doma user posted image in tile jelenčki vlečejo same user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za nas.
 
Jaz sem si dala danes zadnji dve špikici sama, spati itak ne morem, kot vidite, popila sem že kavo, odprla tretji liter rdeče pese, popoldan pa pade ta peto pivo, na srečo brezalkoholno, da potem ne vidim svojega srčka takole user posted image Daisye, a je tvoja user posted image  takole vesela, ker je Prometrium premagala? Tebi moram pa povedati, da se ti navadno narežim do konca user posted image .

Lejla, pa tvoja user posted image  naj tudi čimprej pride, da boš ti lahko šla v postopek.
 
Oranžna je pa barva energije, zato se tako rada jaz obarvam oranžno. In polna energije potem navijam za vse nasuser posted image .

< Sporočilo je popravil arneja -- 3.12.2007 7:19:23 >


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 7:26:24   
arneja
Linda, upam, da tvojo punkcija čimmanj boleče mine in da bo pridelek čimvečji user posted image .

Lotty, tebi naj pa UZ pokaže čimveč foliklov user posted image .

Konina, upam, da sta se z dragim pocrkljala, pa da ti je danes že malo lažje pri srčku user posted image .

Amelia, si kaj lepega sanjala o 11-ih pikicah, ki čakajo nate user posted image ?

Abra, in tvoji dve, te ubogata, ko si ju zadnjič tako razvajati začela user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 7:56:04   
arneja
Daisye, res si lepo napisala na sosednji temi user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 8:22:36   
cati
Punce za vse vas

http://cardfountain.com/ecards/snggrndhg01/index.php?pid=21348&enm=1&aid

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 8:23:45   
cati
Pa ne pozabit vklopit zvokauser posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 8:27:26   
Abra
Dobro jutro!
Kako lepo, da ste tko polne energije začele teden. Jaz sem bolj podobna vremenu. Sem kar malo žalostna, ker se mi zdi, da se v mojem telesu nič ne dogaja. Joške so sicer malenkost bolj težke, to je pa tudi vse. Danes je tretji dan po et in bi že morale bit kaj bolj občutljive. Pa nobenega špikanja ni nikjer. user posted image Se bojim, da me bo tokrat kar zvilo, če spet ne rata. Je v teh prazničnih dneh samo huje ... ma ne bom vas morila, danes me čaka fuul dela, se bom vsaj zamotla. Mogoče pa ta rek, da je treba čimprej v nov boj, ni najboljši ... mene ti hormoni fejst dajejo.
Arneja jaz tut obožujem oranžno barvo. Sem tudi jaz v takem perilu hodila na et ..

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 8:40:31   
SAFIRA
Jutro!

No jaz pa grem jutri dati kri in bomo videli kako močna sta bila zamrzjenca.

Test romed - kaseta sem naredila že včeraj , pa vse skupaj tak čudnp kaže. Druga črtica je pa ni. Druga črtica se pokaže, vendar če dobro pogledaš ni rdeča. Oz sploh ne vem kaj sem videla, ker se tista rdeča oz roza barva v ozadju ful razlije in je ful močna barva tako da nimam pojma kak pa kaj. Pred 5 dnevi me je že spodaj začelo šraufati, tako da sem vsake pol ure šla na wc in gate dol vlekla user posted image . Pa do zdaj še ni nič. Krči so se od včeraj naprej tudi umirli. Kakšne imate izkušnje s temi testeri in IVF. Je možno, da sem noseča, pa mi test še ne pokaže II? Po prvem IVF mi je test pokazal pozitivno že 3 dni preden sem šla dati kri.

Eh, poln kufer imam vsega.Po treba res na jutri počakat. Kak pa kaj ostale?

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 8:44:30   
cati
Safira močno, močno stiskam pesti za jutri

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 8:53:02   
Lotty
Pozdravljene in prijeten zacetek tedna vsem skupaj.
Sem pravkar nazaj iz Posotojne. UZ ... vse kar vem, da so folikli veliki 19, 20 mm, endomentrij 9 mm, danes zvecer ob 22.00 pa stop inekcija, kar pomeni, da imam v sredo punkcijo.
Toliko na hitro.

Lep dan se naprej.
Lotty

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 8:54:30   
Lotty
Evo pa sem pozabila se nekaj.
Zanima me, kako izgleda punkcija v Postojni (dr. Merlo).
1. IVF sem imela v MB, zato me zanima, kako je v Postojni.
dr. je rekel, naj s seboj prinesem le vlozek.
Hvala v naprej.
lp

(odgovor članu Lotty)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 9:05:59   
MARTINŠČICA
Dobro jutro, pupe!
Danes sem pa celo noč spala. Jupiiii!
Vidim, da ste že pridne tipkarice ...

IZVIRNO SPOROČILO: tita13
Koliko tednov si ti noseča? Mislim, da si kakšen mesec več kot jaz. Zanima me, če se spomniš do kdaj je tebe bolel trebuh in te je špikalo. Mene boli skoraj skoz - tako kot pred menstruacijo, danes pa sem preveč dvigala pa me je začelo ful špikat. Upam, da bo jutri že ok. Pa še nekaj. Mene noro srbi trebuh, hrbet in rebra.

Tita13, noseča sem 10 tednov (glej moj ticker), trebuh me je bolel kakšen mesec, potem pa ne več. Odkar ne slončkava, tudi krvavega izcedka ni več. Dvigati pa jaz ničesar težkega ne smem. V ušesih imam težave s pritiskom le še sem in tja, medtem ko mi je na začetku pritisk večkrat na dan narastel in upadel. Trebuh me je pa začel srbeti pri strani, bolj pri bokih, nekaj dni nazaj. Mažem ga z oljem, masiram, pa nič ne pomaga. Še vedno imam tam suho kožo in kar lušči se mi user posted image .


Čarna, lepo, da si se oglasila. Kako si kaj?

Nina, user posted image  user posted image  user posted image . Drži se!

Arneja, si me pa pošteno nasmejala s svojim postom user posted image . Res hudo.

Cati, kakšna luštna misel! Hvala enako.

Safira, znaki so pri vsaki drugačni. Za jutri držim pesti, da ugledaš user posted image  ali user posted image !

Lotty, bravo!


_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu tita13)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 9:06:46   
spelka12
Vidim novo nosečnico - stormy čestitam user posted image user posted image user posted image .
konina user posted image user posted image
Ostalo pa še nisem prebrala.
Špikarke, čimmanj modric, trepetalke veliiiko +++++, nove in stare nosečnice božajte bušije.
Pa vsem želim lep prazničen december.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 9:17:48   
spelka12
Sem že vse prebralauser posted image .
sayuri - tetka - čestitam vsem, tebi in staršema za vašo Mašo. user posted image  user posted image


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 9:31:42   
GoYa
SAFIRA, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za jutri. Kaj pa če bi šla danes po nov test in en dan prej potešila našo radovednost? Please, please, please.... user posted image  Jst močno stiskam pesti za user posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 9:53:37   
tita13
Abra - tretji dan po ET se nima kaj dogajat, pa še pol ne kaj dosti. Bodi potrpežljiva, pa ne pričakuj nobenih znakov - edini znak, ki ga je dovoljeno pričakovati je + na 14. dan (ali že kak dan prej).

Safira - kupi CB, to je edini test, ki mu jaz zaupam.

Martinščica - hvala za odgovore. Saj je prav, da si malo povemo, ampak itak je pri vsaki drugače. Kolk prometriuma pa ti vstavljaš. Meni je prejšnji torek, ko sem na pregledu krvavela povečal iz 2 na 3 (krvavela sem samo v torek in v sredo). Je rekel, da za vsak slučaj, tako da zdaj mislim do naslednjega torka, ko imam spet pregled dajat po 3, potem pa upam, da bo vse ok in grem nazaj na 2.

Maja - kje si? A si se ti kar med jučijčice preselila? Jutri imaš pregled ne? Pa bo končno lep user posted image  viden!

Lep pozdrav tudi vsem ostalim. Držim pesti, da ta deževen dan vse dobro ''zvozimo'' (se izražam, kot da sem šofer).

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?