|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:21:13   
Pija76
Daisy jaz sem si pa pri likanju enga perčka prvošla za stimulacijo user posted image user posted image .

Karmen pa tud nazaj pokliče, tako da lahlk da te bo kar sama poklicala!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:21:39   
DaisyE
Aja, Blanči, saj tisto je blo kar ok napisano, a ne? user posted image

Popravek. Že imam monologe. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:23:10   
DaisyE
O Pija, končno še ena duša.

Kaj pa vem, sem jo zjutraj klicala, pa še ni odgovora.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:23:15   
Pija76
Blanč jaz sem pa ugotovila zakaj si napisala, da si zadnji dan danes tukaj gor, jutri imamo novo temo in ti z nami na njej user posted image ! Brihtna jaz a ne?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:24:54   
Pija76
A sva kot dve strašili a ne? Mal težje jo je dobit ampak pokliče tud nazaj. Zjutraj kliči ob 8h pa če se ne oglasi, pomoje bo poklicala nazaj. Mene je še vsakič.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:25:29   
kajsica
konina, si sigurna, al imaš samo izcedek? user posted image user posted image user posted image


No nosečke, to tudi mene zanima, kako dolgo traja to špikanje spodaj? Saj veste kakšne smo in da nas novopečene, ki še tega nikoli nismo okusile zanima. Ja jaz imam že sedaj probleme s spanjem, se kar naprej ponoči prebujam, hodim na wc, sem žejna.....al pa enostavno nisem zaspana, čez dan pa tudi ne spim... Pa neke čudne slabosti, pa ne vsak dana ampak proti večeru tako malo, danes je bilo hudo...sem bila cel dan OK skoraj nobenega špikanja, ko sem pa večerjo pojedla, pa sem skoraj novo prijateljico dobila, komaj sen se zadržala.user posted image

Kako se pa kaj ti počutiš moja sotrepetalka Sayuri? Je kar veliko postov od tebe, ampak o svojih občutkih pa ni nič!! Daj malo povej kako si kaj!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:26:45   
DaisyE
Ob osmih sem pa na šihtu, pa mam eno tako sodelavko, ki hoče vse vedet. Problem je samo v tem, da ji jaz nočem vsega povedat.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:28:03   
Pija76
Konina sprejmi objemčke tudi od mene, ko boš berajt pojdi pogumno v nov boj!! Pa srečno!

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:29:00   
kajsica
Marjetica, tebi je pa danes dolčas, zjutraj si prva strašila tu naokrog, sedaj pa želiš še zadnja bi al kaj user posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:29:28   
DaisyE
Oooo nosečke se prebujajo...

Pija, pa saj če sem jaz blanči prav razumela, ni zadnji dan tule, samo na šihtu je bla zadnji dan.

A ste meli fešto blanči? Si častila od sreče al od žalosti?user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:29:41   
Pija76
user posted image user posted image user posted image  Daisye pa ne no, a tako imaš? Jaz tudi....a ni to luštn? Pa kliči prej, al pa pejt iz pisarne, pa mobi uporabi user posted image . Kaj pa če ji sms napišeš?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:30:44   
DaisyE
Eh kajsica, zadnja pa ziher ne bom. Mene precej hitro v horizontalo vrže. Rabim vsaj 7 ur spanja, če ne sem čisto kaput.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:31:58   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Pija, pa saj če sem jaz blanči prav razumela, ni zadnji dan tule, samo na šihtu je bla zadnji dan.


A ja? No jaz sem na hitr brala in mislila da se zaradi službe iz foruma poslavlja( skor sem pospravlja napisala user posted image )

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:32:12   
Abra
Konina user posted image user posted image user posted image pa ni prezgodi, no. Jaz še vedno navijam, mogoče to le še ni user posted image

Daisy, jaz se zdejle Zrnecu in Bizovičarju režim, zato vas mal zapostavljam user posted image bom vse nadoknadla user posted image user posted image sej boš kmalu pršla do nove zvezde.

Orhideje mogoče pa res preveč dušiš user posted image user posted image tko je kot z otroki, jim moraš pustit, da odrastejo user posted image user posted image user posted image sem pametna, ane?
Je pa pr nas ful toplo 23-25 stopinj, pod 23 sploh ne pade ... mogoče jim to paše

Karmen pa lahko pošlješ tut sms.

Zdej me user posted image kliče, bom še nazaj pršla user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:32:46   
DaisyE
pa mobi uporabi


Saj bi ga itak. Samo ta vrag me ima očitno tako rad, da me povsod izvoha. Iz wcja pa nočem klicat, ker mi ziher kdo zunaj čakal. Bom jaz to kar popoldne v miru opravila. Pa bo, kar bo.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:32:47   
arneja
Kind lady, da niso malo datume pomešali. Ne vem zakaj bi bila ti edina, ki bi tako pozno delala test user posted image .

Blanč, si ti tudi vodnarka? Upam, da bova do februarja že obe v veselem pričakovanju user posted image . Boš videla, si boš premislila, in šla prej v postopek kot trenutno misliš.

T1979, jutri kupi takšen testek, ki bo user posted image  pokazal user posted image .

Tassi, tebi se je pa danes celo ven dalo? Midva sva pa ves dan lenarila notri. Špika pa menda vse nosečke in je čisto normalno.

Amelia, ti si prava Schwarzenegerka, pa Sayuri tudi user posted image .

Pija, jaz imam tudi orhidejo v enem takšnem lončku, kjer spodaj naliješ vodo. Se pravi je enkrat tedensko čisto dovolj.

Abra, nedelja nam je vsem bolj kot ne podobno minila - v pospravljanju. Joj, imaš prav, pri IVF-ju bodo spermijčki pomešani navalili na jajčka user posted image . No, ampak recimo, da bodo vsi zarodki full lepi, embriolog izbere tista dva, ki bosta prva oživela user posted image . Glede rož pa jaz tudi zalijem takrat, ko se spomnim. Temu primerno mi uspevajo bolj kot ne le kaktusi user posted image . Abra, pa takoj nehaj neke primerjave delati. Lepo se na kavč zlekni, pa uživaj v glajenju trebuščka user posted image .

Do kdaj midva lahko user posted image ? Do stopke? Meni namreč še vedno nič ne manjka user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:33:58   
kajsica
No kar pohiti za menoj, ne boš rabla več 7 ur spanja, ena urca, pa mal TV, pa dve urci pa mal knjige al pa neta, no potem pa spanje tam do osme zjutraj in to je to.

Mal te hecam, pa saj veš kakšna sem?!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:35:21   
DaisyE
Jej abra, na ta dva sem pa jaz čisto pozabila.... Pa kako morem!? Sem že preklopila.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:36:09   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: arneja



Pija, jaz imam tudi orhidejo v enem takšnem lončku, kjer spodaj naliješ vodo. Se pravi je enkrat tedensko čisto dovolj.


Arneja jaz imam orhideje v tegelcu takšnem da ta plastični ne sede čist na tla keramičnega in kar v keramični tegelc vodo nalijem in notr dan orhidejo, ki je v plastičnem lončku.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:38:21   
Pija76
Jaz grem pa pod tuš in Veroniko Mars gledat.

Lepo pančkajte in jutri zaštartajte v nov uspešen dan!

Nočko!!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 21:51:46   
arneja
Martinščica, ti pa spati ne moreš? Jaz tudi ne, upam, da je to znak, da bom tudi jaz kmalu user posted image . Tega pa nisem vedela, da nosečnice slabo spijo v prvem trimesečju.

Tita, zakaj pa ti dviguješ težke stvari?? Jaz res ne bi riskirala.

Čarna, lepo da si se spet oglasila user posted image . Sta se že odločila za nov postopek?

Konina, kako si lahko tako sigurna? Morda pa se je poslovila le ena pikica?

No, Daisye, tvoja user posted image  pa končno lije. A veš, da sem tudi jaz že imela molje v omari user posted image ? Nabavljam na veliko, porabiva pa bolj malo. Karmen se pa ne oglaša, če ravno masira, ampak navadno pokliče nazaj. Najbolje, da jo kličeš 10 minut do polne ure, ker takrat navadno masiranka odhaja skozi vrata, pa se ima ona čas oglasit.

Abra, jaz tudi zraven Bizovičarja gledam - imajo dobre, res user posted image .

Pija, imava enake lončke. Ampak jaz sem tako lena, da se mi tistega plastičnega ne da ven dvigovati, pa potem malo manjkrat zalijem user posted image . Nisem čisto nič po mamici, ona se pa z rožicami skoraj pogovarja user posted image .

Jaz grem pa v posteljo brat. Nosečke in trepetalke, dobro spite user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:01:24   
DaisyE
No, Daisye, tvoja pa končno lije.


Ja me je dokončno zatolkla. user posted image
A res ni mogla še vsaj kak dan počakat?

Za konc decembra sem ji
pa revanš napovedala. user posted image

Kdor se zadnji smeje...user posted image

...je bolj butaste sorte. user posted image user posted image user posted image

Al jaz, al ona!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:16:59   
Abra
I'm back. user posted image
Že vse pančkate? user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:17:56   
gold fish
konina - user posted image  - user posted image user posted image user posted image

Sulfinija- sem ugotovila, da sem vprašala preden sem šla pogledat.... Lepa venčka, pa orhideje so mi tudi všeč... Jaz imam sedaj prvo poskusno pri meni doma.... bomo videli kako ji bo všečuser posted image  (prej sem jih vedno drugje občudovala....).


Punce...kdaj moram jaz začet to pivo pit? Ko začnem z Menopurjem? 

T1979, barbarella, mami26 in še mislim da abra - držim pesti za vas, da zagledate user posted image    (....upam, da spet nisem katere prešpricala...) Ana P je tudi že bila na ET, ne?   Zadnje čase samo preletim strani na hitrco, pol pa pol imen prešvicam,... Se bom poboljšalauser posted image .

Sedaj grem ...smer 10 injekcija ... naravnost v trebuh...  V tej rundi pa imam kar nekaj modric...., si bom morala en pir odpret, da bo bolj mirna rokauser posted image .

Se beremo jutri ... zvečer...

Pozdrav.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: IVF-ICSI oktober / november
2.12.2007 22:18:29   
DaisyE
Jaz še malo špegam....

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?